Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

Серйозність та форум - поняття несумісні.

Але  я підозрюю, що  для вас не буде проблемою навести дані, які спростують цю  "примітивну маніпуляцію".

Чекаю та з надією сподіваюсь...

где я писал о примитивной?

Link to comment
Share on other sites

где я писал о примитивной?

Не писали, але маніпуляція в принципі є примитивна річ, бо розрахована переважно на не дуже освічені верстви населення. Не дуже освіченими можна вважати й фейсбучних ховрахів...

Link to comment
Share on other sites

отнюдь. История знает потрясающие примеры

Історя багато чого знає. По суті  дослідження  американського проекту Вокс Юкрейн, є конкретні заперечення? 

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

но вы правы насчет псевдо-исследований этих псевдо-воксов, у них манипуляции простенькие

 

Яскравий приклад маніпуляцій в стилі Тимошенко — те, як вона описувала пенсійну реформу цієї осені. Мовляв, влада підвищує українцям пенсійний вік до 65 років і скорочує коефіцієнт при нарахуванні пенсій за кожен відпрацьований рік.

Все правда.

вот это факт. Дальше начинается манипуляция. Так что опровергать в тех псевдо-графиках?


американського

ойейей, сражен наповал :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Чого? я ще пам'ятаю торти совкові - не було там ніякого кешью, огидний маргарин на тому київському і корж-підошва :bluet: я хоч і була в такому віці, що любила всі торти, але київський...ні о чом, один пафос.. і в дефіциті :weep: мені подобався барвінок і космічний  :shuffle: Але в порівняні з нинішніми тортами навіть з сільпо, не кажучи вже про кондитерські -всі совкові торти лайно.

Мені здається, просто тоді не було багато смаколиків, то все здавалось смачним

Окрім 80-х, яких у свідомому віці ти також напевно не застала, були ще й сімдесяті з шістдесятими. Шістдесяті по інерції від хрущовської відлиги і спроби реформ були найкращими. Чим далі від них, тим було гірше аж до руйнування совку. Я вже писав, як десь у 77-му стояв у черзі в Києві за цими тортами кілька годин. А потім з Жулян до дому (до квартири безпосередньо!) в Сєвєродонецьку довозив їх за 1,5 години і 14 рублів, плюс 15 копійок на автобус. Цуко, як сильно ж ми з тих пір відчалили! Тепер від вас до нас майже добу чапати! Наш місцевий завод тоді також спромігся таке спекти. Вийшло не зовсім по-київські, але непогано. Народу так сподобалось, що завод завалили побажаннями. А звідти через місцеву газету відповіли - немає кеш'ю! Тоді ми почули це слово, але без гугла з'ясувати шо воно таке не змогли.  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

но вы правы насчет псевдо-исследований этих псевдо-воксов, у них манипуляции простенькие

вот это факт. Дальше начинается манипуляция. 

Де саме "дальше начинается манипуляция", по суті?

І ще цікаво, нафуя мутити цю маніпуляцію?

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Де саме "дальше начинается манипуляция", по суті?

І ще цікаво, нафуя мутити цю манупіляцію?

по сути сразу после точки в приведенной цитате. И если вам непонятна причина, значит она в деньгах

Link to comment
Share on other sites

по сути сразу после точки в приведенной цитате. И если вам непонятна причина, значит она в деньгах

Дивлюся:

За винятком кількох деталей. Українці виходитимуть на пенсію в 65 років тільки з 2028 року.

Згоден, якщо політик оперує цифрами, які будуть  актуальні через 10 років то це така жирна маніпуляція з боку Юлі, що нуйогонах...))) тут хлопці з  VoxCheck на 100500 відсотків праві. Шо вам не подобається?  

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Дивлюся:

Згоден, якщо політик оперує цифрами, які будуть  актуальні через 10 років то це така жирна маніпуляція з боку Юлі, що нуйогонах...))) тут хлопці з  VoxCheck на 100500 відсотків праві. Шо вам не подобається?  

у меня возникло такое подозрение, что вы сами из этого псевдо-американского псевдо-вокса. Потому что для того, чтобы манипулятивно называть факт манипуляцией, нужен опыт. Привет Миловановым

Link to comment
Share on other sites

у меня возникло такое подозрение, что вы сами из этого псевдо-американского псевдо-вокса. 

 

Якраз навпаки, вони мене не люблять:

https://www.pravda.com.ua/columns/2016/04/19/7106062/

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://picua.org/img/2018-02/27/4s5wrn2quvsrc9vxo3w7npelp.gif

 

Щоб перевірити достовірність цієї графіки, потрібний доступ до усього масиву отриманої іобробленої інформації. Колиякщо буде зрозумілою адекватність вибірки по кожному суб'єкту, можна буде робити висновки.

Але дещо несподіваними є 10% правди в Юлі і ~70%(!) в пєті-гросі. З їх перлами про АТО за години, 1000 грн. по курсу 10 в день, і про перспективу значного поліпшення стану автошляхів в Україні у найближчі кілька років за умови капремонту 1 тисячі км на рік. Ці аналітики рахували це за брехню чи правду? І як вони зважували такі речі і порівнювали їх з якимось дріб'язком?

А на перший погляд картинка сприймається однозначно - вана бреше!  :D Що не може не наштовхувати на думку про маніпуляцію.

Link to comment
Share on other sites

Якраз навпаки, вони мене не люблять:

https://www.pravda.com.ua/columns/2016/04/19/7106062/

это достаточно убедительно, спасибо. Вопрос - повышается возраст до 65ти?

 

Ці аналітики рахували це за брехню чи правду?

:weep:  :tu:

пс. "аналитики"

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

З їх перлами про АТО за години, 1000 грн. по курсу 10 в день, і про перспективу значного поліпшення стану автошляхів в Україні у найближчі кілька років за умови капремонту 1 тисячі км на рік. Ці аналітики рахували це за брехню чи правду? І як вони зважували такі речі і порівнювали їх з якимось дріб'язком?

А на перший погляд картинка сприймається однозначно - вана бреше!  :D Що не може не наштовхувати на думку про маніпуляцію.

 

Ти мене дивуєш. Там же написано, що аналізувалися дані з  вересня 2017.

Звісно, що передвиборчі побрехеньки нема сенсу аналізувати.

 

 Вопрос - повышается возраст до 65ти?

А про це ніхто не знає достоменно . Бо до 2028 року ще може світова війна початися.

Те що Грося прийняв для задоволення МВФ на нагальну потребу, це в принципі ні про що.

 

І якщо чесно, давно вже потрібно було підняти до 65 , бо поляки сміються та дивуються: " Фуя собі ви заможна країна, що в вас в 60 років вже пенсія, а я в 63 ще їпашу, як трактор"

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Ти мене дивуєш. Там же написано, що аналізувалися дані з  вересня 2017.

Звісно, що передвиборчі побрехеньки нема сенсу аналізувати.

Ну я не прочитав весь текст, пробач засранця!  :shuffle:

А це вже маніпуляція  :) Саме такі речі і варто аналізувати, а не відповідність істині твердження "було в четвер", коли реально в середу.

А є ці дані у вільному доступі?

Link to comment
Share on other sites

а в законе что написано - повышается возраст до 65ти?

В законі написано. Але ж ніхто не вірить (й правильно) законам.

В законі про військові пенсії з 90-х років також багато чого  написано. Відповідно пенсії зараз вже б були в людей по  20 тисяч гривень, але всі на той  закон поклали буй (крім тих, хто не замахався судитися).

 

Якби Юля у своїх  гарячих виступах додавала що "65 років" буде через 10 років, то питань би не було. Але вона  це так мутить, немов воно відбудеться ось-ось, тобто маніпулює. Щоб манюпас обурився, що йому вже 60 років і йому 5 років до пенсії гарувати. Я бачив таких нещасних, послухали й навіть не спромоглися піти  до пенсійного взнати.

 

А є ці дані у вільному доступі?

 

Ну вони аналізували дані, які є у відкритому доступі. Тобто, ніщо не заважає провести таке саме дослідження.   Крім того, можна просто написати листа з питаннями, де вони взяли дані. Будеш приємно здивований.

 

обязательно нужно

Конституційний суд надав висновок, що ці обіцянки не є обов'язковими до виконання, а є типа піар. Нащо аналізувати піар?

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Конституційний суд надав висновок, що ці обіцянки не є обов'язковими до виконання, а є типа піар. Нащо аналізувати піар?

сходите плюньте им в лицо. И обязательно каждому, кто так решил

Link to comment
Share on other sites

спасибо, этого достаточно. Вывод - псевдо-воксы соврали, что Тимошенко соврала. Еще вопросы есть?

В дослідженні є таке поняття як "брехня", а є поняття "маніпуляція".

Маніпуляція може  відбуватися з реальними фактами, про що було вказано.

Щодо "65 років" було  правильно вказано, що то не брехня, а маніпуляція фактом, який правда ще не відбувся.

Тому питань до вокісів щодо цього не може бути.

 

сходите плюньте им в лицо. И обязательно каждому, кто так решил

 

Якщо ви мені профінансуєте   витрати, щоб  я знайшов час, доїхав до суду, плюнув кудись там, то може я таке й зроблю. А поки що це риторика.

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

В дослідженні є таке поняття як "брехня", а є поняття "маніпуляція".

Маніпуляція може  відбуватися з реальними фактами, про що було вказано.

Щодо "65 років" було  правильно вказано, що то не брехня, а маніпуляція фактом.

Тому питань до вокісів щодо цього не може бути.

повторить написанное в законе это манипуляция? Вы не на того напали, потренируйтесь на других

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тепер від вас до нас майже добу чапати!

 

Ну, за добу можна і до Ужгорода дочапати :D сьогодні бачила такий потяг "Лисичанськ-Ужгород", до Києва  певно все ж півдоби  :nose3:

А за літаки по 14 рублів хтось все одно мав доплачувати.

 

 

 


Але дещо несподіваними є 10% правди в Юлі і ~70%(!) в пєті-гросі.

Там же написано - що за аналізований період у них тактика акуратно висвітлювати реальний позитив ;) тому і показники хороші. Ато за години не входить. Мене, до речі, цікавить Саака в цьому рейтингу. В нього хороше місце, бо ще не почалась епопея з імпічментом, де він рота відкривав, щоб брехнути. Думаю, в наступному він буде на 2 місці після Юлі, а може і на 1-му :D

Link to comment
Share on other sites

Ну вони аналізували дані, які є у відкритому доступі. Тобто, ніщо не заважає провести таке саме дослідження.   Крім того, можна просто написати листа з питаннями, де вони взяли дані. Будеш приємно здивований.

Отето щяс всьо брошу!  ;)  Їх там багато, і їм гроші хтось дає афігєнні за лічені дні, за них можна що завгодно нарити. До речі, маловідомому Савіку Шустеру багатомільйонна аудиторія з усіх континентів мінімально достатніх грошей не дала. А тут така ефективність. Але самим нам це дослідження все одне не відтворити, бо ми не знаємо, що бралося, а що ні.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Там же написано - що за аналізований період у них тактика акуратно висвітлювати реальний позитив ;) тому і показники хороші.

зато входит отрубание рук ворам в оборонпроме :lol2:

Link to comment
Share on other sites

повторить написанное в законе это манипуляция? 

"Дьявол кроется в деталях".

Інакше буде як в тому анекдоті про "только не «Волгу», а три рубля. И не в лотерею, а в домино, в «козла». И не выиграл, а проиграл".

 

"2028 рік" це важлива деталь, яка  впливає на сприйняття положень закону, які озвучує політик. Якщо цю деталь "забути", маємо чисту маніпуляцію фактом, який ще не відомо чи буде мати місце взагалі.

 

 

Отето щяс всьо брошу!  ;)  Їх там багато, і їм гроші хтось дає афігєнні за лічені дні, за них можна що завгодно нарити. До речі, маловідомому Савіку Шустеру багатомільйонна аудиторія з усіх континентів мінімально достатніх грошей не дала. А тут така ефективність. Але самим нам це дослідження все одне не відтворити, бо ми не знаємо, що бралося, а що ні.

 

Ну то якщо не хочеш "усе  брошу", тоді нема чого сперечатися.?

Нащо порівнювати з Савіком Шустрим?  Він гроші збирав на супутникову трансляцію, там на технічні потреби вливалося 100500 бабла.

А ту роботу, що вони провели по аналізу  політичного звиздежу,  я зазвичай роблю за тиждень самостійно.

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Ну, за добу можна і до Ужгорода дочапати :D сьогодні бачила такий потяг "Лисичанськ-Ужгород", до Києва  певно все ж півдоби  :nose3:

А за літаки по 14 рублів хтось все одно мав доплачувати.

Ну, ціни усі були штучні, житло дармове, квартплата кілька рублів, електрика 4коп./кВт*г  B-) А на все решту - дефіцит!

Ужгородський потяг з Лисичанська до Києва їде тепер 16,5 годин. Плюс під'їзд на вокзал і з вокзалу. От вам і доба без копійок.

А тоді реєстрація на літак відбувалася миттєво, автобус в Сєвєродонецьку їхав з а/п прямо до мого дому 15 хвилин. ЯК-40 летів з Києва 45 хвилин.

Link to comment
Share on other sites

и пусть ответ будет да-да или нет-нет, а остальное от лукавого. Вы лукавый. Еще что-то?

Якби відповідь була "да-да или нет-нет", то у світі  б існували  щастя, справедливість  і дід мороз.

А  сучасний світ належить "лукавому", правил якого  дотримуються усі політики без винятку.

Ось це є правильна відповідь на ваше риторичне питання.

 

Ну, ціни усі були штучні, житло дармове, квартплата кілька рублів, електрика 4коп./кВт*г  

 

Житло не було дармове. "Кілька рублів" для зарплати в 120 рублів це відчутно. Електрика  - так, але мережі були такі, що крім праски фуй шо туди увімкнеш потужне, тобто не використовувалась.

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...