Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

Нє,  Ви  розумієте,  що  Ви  пишете?  Ніхто  крім  Юлі  не  здатний  керувати!  Та  знаєте,  тут  люди  недурні  зібралися,  багато  хто  підприємствами  не  на  10  осіб  керував,  у  законодавстві  розбирається.  І  бачили,  як  Юля  людей  без  роботи  залишала - цілі  фабрики  мусіли  закритися  після  її  керування.

Так, ніхто крім Юлі не здатен керувати країною! Всі інші скеровують бюджет у свої барсетки.

А щодо закритих фабрик то при Юлі цього не було бо Юля не була президентом.

Link to comment
Share on other sites

Юлі  буде  зовсім  легко.  Побажаємо  їй  дружно  постійної  легкості.  Ми  на  її  тендітні  плечі  більше  нічого  не  положимо. 

В такому випадку все так і залишиться як є. Якщо особисто вас це влаштовує то голосуйте за порошенко.

Link to comment
Share on other sites

А  я  подумала,  що  дійсно  в  КАДРИ  біда,  а  виявляється:

 

навіть у мене власний трьохкімнатний будинок і авто іномарка  (Кадра  з  іншої  гілки)

 

Гілку  перейменувати  на  "Брехулька,  брехульки  і  їхні  побрехеньки"

Що вас дивує? Що у людини є власний будинок і авто при мінімальній пенсії?

Ну я ж не з народження пенсіонерка))) 

Link to comment
Share on other sites

В Україні нема таких хто відпочиває закордоном на чесно зароблені гроші.

А я живу непогано, дякуючи дітям.

Фраза дня :lol2::lol2::lol2:

 

Діти податки платять? Чи чесно намахують державу ? :weep:

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Фраза дня  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Діти податки платять? Чи чесно намахують жержаву ?  :weep:

Звичайно платять. У молодшого сина приватна будівельна компанія в НЙ,

а старший у нього працює. Все легально і відкрито. 

А от встидаюсь запитати, іномарка запоребрикова?  :shuffle:

румунська. Дачія

Link to comment
Share on other sites

Звичайно платять. У молодшого сина приватна будівельна компанія в НЙ,

а старший у нього працює. Все легально і відкрито. 

румунська. Дачія

В штатах значить, ясно. Тоді тільки юлька  :lol2:  :lol2:  :lol2:  однозначно  :weep:  :weep:  :weep:  

Link to comment
Share on other sites

Мне тоже с трудом верится, уж больно Штепа "токсичный" персонаж, навряд ли бы с ней стали связываться.

Хотя, я  не дивлюсь, если в итоге окажется правдой.

Відкинути сумніви! Юля - сука! І це так класно - відчути солідарність однодумців! Саме це врятувало країну від катастрофи у 10 та 14 роках.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


що їй можна довірити країну для вирішення абсолютно всіх проблем, включно з армією, всіма територіями без винятку та якимись міфічними кацапами

 

:shok: :shok: :shok:

Ого

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Відкинути сумніви! Юля - сука! І це так класно - відчути солідарність однодумців! Саме це врятувало країну від катастрофи у 10 та 14 роках.

Юля - сука! - согласен с тобой, целиком и полностью  :D  Но признаков раннего старческого слабоумия, в отличие от некоторых ее сторонников,  у неё не заметно. От сюда и сомнения, в истории со Штепой. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Евро, може Ви розповісте.про плани Юлі щодо кацапської агресії, окупованих територій і АТО?  Чи для Вас кацапи теж міф?

Слухайте виступи Юлі, вона регулярно чітко пояснює свою позицію з усіх питань, які цікавлять українців.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Юля давно в політиці і спостерігаючи за її діяльністю останні 20 років  всі у кого є очі, вуха та інтелект, могли переконатися  що їй можна довірити країну для вирішення абсолютно всіх проблем, включно з армією, всіма територіями без винятку та якимись міфічними кацапами

 

спрыгивать не нужно.

лучше объяснить, што имелось в виду в выделенном тексте?

какие ето мифические?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...