Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

 

 


Якщо не шкода здоров'я і грошей на недосмажений арахіс за ціною кеш'ю

 

Кешью? Це коли? До жовтневого переворота? Чи в  совці? :weep: в ссср і такого слова ніхто не знав  :weep:  :lol2: яке кешью, там би арахісину перешмалену знайти, діфіціт був  :) Якщо Ви про київський - то він завжди був відстійного смаку, що раніше, що зараз - якась підошва і маргарин з цукром - все окремо, незбалансована ні структура, ні смак. Рошен трохи краще ніж білоруські підробки, хоча що там може бути краще  :fp1:  Можливо просто як би це сказати...старорежимний, немодний смак  :D 

Link to comment
Share on other sites

в ссср і такого слова ніхто не знав

Ти не встигла. Слова не знали, але продукт з кеш'ю куштували в реалі. Правда, він був в жорстокому дефіциті, як і усі гарні речі тоді.

 

 

він завжди був відстійного смаку
Це був неперевершений шедевр з надзвичайно витратною технологією. Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



ОФІЦІЙНА ЗАЯВА Донецької обласної партійної організації. Протягом останніх днів в місті Слов'янську були розповсюдженні листівки начебто від партії ВО "Батьківщина". Офіційно заявляємо, що будь-які розповсюдженні листівки не мають ніякого відношення до ВО "Батьківщина" та мають виключно провокаційний характер. Місцеві осередки НІЯКИХ заходів у цей день не проводили!


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти не встигла.

Чого? я ще пам'ятаю торти совкові - не було там ніякого кешью, огидний маргарин на тому київському і корж-підошва :bluet: я хоч і була в такому віці, що любила всі торти, але київський...ні о чом, один пафос.. і в дефіциті :weep: мені подобався барвінок і космічний  :shuffle: Але в порівняні з нинішніми тортами навіть з сільпо, не кажучи вже про кондитерські -всі совкові торти лайно.

Мені здається, просто тоді не було багато смаколиків, то все здавалось смачним

Link to comment
Share on other sites

DW9ub3pX4AAz-N9.jpg

 

DW9ufH8W0AEqSyl.jpg

Боже,  яка  вона  глупа.  Як  можна  нести  таку  ахінею.  Знимку  дурнувату  мабуть  хтось  інший  підсунув,  чи  то  все  Турівська? Тут  все  можна  сподіватися.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

то, что кондитер поднимает бабло на войне, это упрямый факт объективной действительности

Мене важко назвати прихильником Пеці, але якщо порівняти динаміку його статків, то можна побачити, що коли йшли інтенсивні бойові дії - вони зменшувались, коли на фронті відносне затишшя - вони збільшувалися. Цифр не дам, вибачайте, ліньки шукати у моїх фупівських повідомленнях... B-)

Link to comment
Share on other sites

Мене важко назвати прихильником Пеці, але якщо порівняти динаміку його статків, то можна побачити, що коли йшли інтенсивні бойові дії - вони зменшувались, коли на фронті відносне затишшя - вони збільшувалися. Цифр не дам, вибачайте, ліньки шукати у моїх фупівських повідомленнях... B-)

Навіть,  якщо  він  збагачується  на  війні, то  це  ще  не  є  причиною  її  незакінчення  і  ми  то  добре знаємо. 

Може  Юлька  свого  дружбана  Пуйлика  вигороджує  таким  чином.  То  все  Порошенко,  а  не  Рашка.

Уявляєте,  якщо  вона  таке  у  Європі  поре!

Link to comment
Share on other sites

это вы не догадываетесь

Не  тільки  сама  Юлька  собі  антирейтинг  створює.  Ви,  юльки,  до  того  не  менше  причетні.  Тому  75%  населення  країни  з  вас  усіх  разом  сміється.  Але  продовжуйте,  бо  то  тим  75-ти  процентам  на  руку.

Link to comment
Share on other sites

вот https://www.forbes.com/profile/petro-poroshenko/ данные на форбс. Передайте лому палию

Якшо вам треба - ви й передайте.  :D

 

псиса!  

етто будет весьма тиресно, псиса в тяжеловесах.   :corn:

 

Нє-нє....якщо я тут буду розважатися, так як  на хфупі - мене модер забанить через 15 хвилин.... B-)

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

псиса!  

етто будет весьма тиресно, псиса в тяжеловесах.   :corn:

Президент Украины Петр Порошенко, планирующий визит на Международный экономический форум в Давосе, занял девятое место в списке самых богатых официальных спикеров мероприятия, его состояние оценивается в $ 1,6 млрд.
 
это тоже свежая инфа для лома палия
Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

 

 


то, что кондитер поднимает бабло на войне

 

Та да, війско годує виключно тортами рошен, а шаленою бжілкою обстрілює мирні війська міфічних кацапів :weep:

Це значно вигідніше, ніж відкат від переможного газового контракту :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...