Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

 

Президент Украины Петр Порошенко, планирующий визит на Международный экономический форум в Давосе, занял девятое место в списке самых богатых официальных спикеров мероприятия, его состояние оценивается в $ 1,6 млрд.
 
это тоже свежая инфа для лома палия

 

 

Ну,  те що ви надали якраз й підтверджує тезу про те що, коли нема активної фази - статки Пеці зростають. Бо інакше тоді б спостерігалася інша кореляція, а ми б чули щодня про наступи чи відступи на фронті  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Та да, війско годує виключно тортами рошен

Це значно вигідніше, ніж відкат від переможного газового контракту :)

кондитер поставляет туда собственную продукцию по завышенным ценам, зато некачественную. А когда найдете следы откатов контракта, сообщите. До тех пор это ложь

Link to comment
Share on other sites

Ну,  те що ви надали якраз й підтверджує тезу про те що, коли нема активної фази - статки Пеці зростають. Бо інакше тоді б спостерігалася інша кореляція, а ми б чули щодня про наступи чи відступи на фронті  :gigi:

состояние кондитера никак не коррелирует с фазой АТО и, вообще-то, неизвестно. Не зря форбс (который форбс) заморозил обновление данных

Link to comment
Share on other sites

 

 


До тех пор это ложь

 

Що саме? Газовий контракт підписаний Тимошенко? Це реальність :)

 

А брехуха у нас Тимошенко - намбер ван :D

https://www.youtube.com/watch?v=tY1Zjhs7JbU

Link to comment
Share on other sites

я весь в предвкушении опровержения моего тезиса. Обоих

 

а смысел?

ето не та тема, што требует опровержений или доказательств.

у етой религии давно свои сторонники и противники.

просто постебаццо?

скушно.

тема заежжена наццать лет назад. 

как по мне - и так слишком много внимания тут уделяеццо. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

это ложь

https://voxukraine.org/longreads/lie-theory/index-ua.html

 

З початком політичного сезону, тобто з вересня 2017, фактчекінговий проект VoxCheck два місяці стежив за висловлюваннями 20 топ-політиків, які формують політичний порядок денний. Фактчекери зібрали 424 цитати, з яких лише трохи більше третини виявилися правдивими. Тобто в двох випадках з трьох політики відверто брешуть, маніпулюють або сильно перебільшують.
 
Рейтинг брехунів та маніпуляторів
 
На першому місці в топі найменш правдивих політиків Юлія Тимошенко з «Батьківщини», на другому — Вадим Рабінович з фракції «Опозиційний блок», на третьому — його колега Юрій Бойко. Замикають п'ятірку найбільш неправдивих Олександр Вілкул («Опоблок») і Олег Березюк («Самопоміч»).
 
 
За два місяці проект зібрав 46 фактологічних цитат Юлії Тимошенко, які можна перевірити (див. методологію проекту у розділі «Як ми рахували»). З них всього чотири не містили брехні чи маніпуляції — тобто менше 10%. Три з чотирьох правдивих цитат — це повтори про те, що, за даними ООН, 60% людей в Україні перебувають за межею бідності. Це правда, хоча знайти, як ООН порахувала відсоток і що організація має на увазі під межею бідності, не вдалося.
 
В ході проекту фактчекери провели контент аналіз: оцінили конотацію (емоційне забарвлення) висловлювань політиків. 95% усіх цитат Тимошенко виявилися негативно зарядженими. «Зубожіння», «геноцид», «знищення людей» — ці улюблені епітети Тимошенко вже стали мемами в соцмережах.
 
Тимошенко — політик-професіонал зі стажем і тому підкріплює свої слова статистикою: 70% її цитат містять дані. Найчастіше вона використовує правильну статистику, не взяту з голови.
 
Чому ж так мало правди в її словах? У 26% висловлювань Тимошенко можна знайти відверту неправду. При цьому майже в половині цитат лідера «Батьківщини» виявлена маніпуляція. Взяти правильну статистику і перекрутити її до невпізнанності — улюблений риторичний прийом політика.
 
За цитатами Тимошенко можна скласти антологію маніпуляцій:
 
опускає частину інформації;
підмінює поняття;
завищує або занижує оцінку;
некоректно порівнює дані.
Яскравий приклад маніпуляцій в стилі Тимошенко — те, як вона описувала пенсійну реформу цієї осені. Мовляв, влада підвищує українцям пенсійний вік до 65 років і скорочує коефіцієнт при нарахуванні пенсій за кожен відпрацьований рік.
 
Все правда. За винятком кількох деталей. Українці виходитимуть на пенсію в 65 років тільки з 2028 року. По-друге, коефіцієнт дійсно знижується, але на його тлі збільшується зарплата для розрахунку пенсій. В такий спосіб вони вирівнюються для тих, хто виходив на заслужений відпочинок в різні роки. Тобто Тимошенко навмисно опускає частину інформації.
 
У заявах Тимошенко нерідко зустрічаються арифметичні помилки. Наприклад, вона каже, що скорочення доларового ВВП в 1,7 рази — це мінус 70%, а коефіціент для розрахунку пенсій у 1,35 рази — це мінус 35%. Насправді у першому випадку -41,5%, в другом -26%.

 

 

Незважаючи на те, що хлопці з ВоксЮкрейн мене не люблять, це їхнє дослідження юльки ще не змогли заперечити по суті. Може тут хтось зможе? :gigi:

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Може тут хтось зможе?

там нечего опровергать, потому что присутствуют только манипуляции

ложь в первом же вопросе - суд идет до сих пор

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та нечего опровергать, потому что присутствуют только манипуляции

Це нова інтерпретація висловів: "Вы все врете!" та "Этого не может быть никогда потому что этого не может быть никогда". Гарно.

А в чому конкретно маніпуляція можна поцікавитись?

 

 

щас тебе не по сути наваляют, и попробуй отбейсо... 

 

Не вийде в мене, бо мене забанять.... :(

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Це нова інтерпретація висловів: "Вы все врете!" та "Этого не может быть никогда потому что этого не может быть никогда". Гарно.

А в чому конкретно маніпуляція можна поцікавитись?

конечно. В этом -

опускають частину інформації;
підмінюють поняття;
завищують або занижують оцінку;
некоректно порівнюють дані.
Link to comment
Share on other sites

 

конечно. В этом -

опускають частину інформації;
підмінюють поняття;
завищують або занижують оцінку;
некоректно порівнюють дані.

 

У  статті є графік з конкретними цифрами і порівняннями, якими вони підкріплюють вищенаведене. Ви можете привести інші дані для заперечення?  - давайте сюди.

Бо я точно знаю, що в плані цифр  до них нема як доколупатися, я намагався.

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

У  статті є графік з конкретними цифрами і порівняннями, якими вони підкріплюють вищенаведене. Ви можете привести інші дані для заперечення?  - давайте сюди.

Бо я точно знаю, що в плані цифр  до них нема як доколупатися, я намагався.

данные :weep: отобранные на базе названных принципов :weep: :weep: Вы серьезно?

у этих ВоксПопули даже название лживое

Link to comment
Share on other sites

данные :weep: отобранные на базе названных принципов :weep: :weep: Вы серьезно?

у этих ВоксПопули даже название лживое

Серйозність та форум - поняття несумісні.

Але  я підозрюю, що  для вас не буде проблемою навести дані, які спростують цю  "примітивну маніпуляцію".

Чекаю та з надією сподіваюсь...

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...