Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

А хто цій людині (якщо людина з радістю працює за мінімалку, то "зачєм платіть большє?) дохтур  :gigi:  :fp1:. Тут два варіанти, або реально нема за що платити, або самооцінка і життєва позиція нижче плінтуса. Такі працівники шкідливі в принципі, у них немає мотивації.  :pleasant:

У нашому райцентрі нема де працювати, всі хто живе на грані виживання періодично змінюють одне одного на касі в магазині АТБ,

там протриматись декілька місяців то геройство, адже умови праці нестерпні, а зарплата мінімальна, з якої вираховують "недостачі".

На більш-менш нормальних роботах працюють родичі місцевих царьків, всі інші працездатні закордоном.

Link to comment
Share on other sites

А  чому  не  працювали  на  білу  зарплату?  Чому  не  платили  податків?  Хто  їм  винен?  Виключенням  можуть  бути  лише  викладачі  і  вчителі,  працівники  освітянської  сфери.

Зарплати  мізерні?  Та  повно  вакансій,  лише  працюй.  Треба  щось  для  цього  вміти,  правда?  Ну  то  що  тоді,  слабО?

Не  вмію,  не  знаю,  але  хочу  багато  грошей.  Дайте.  А  нема,  працюй  і  заробляй.

У нас вакасій нема навіть там де працювати нестерпно і невигідно. 

Link to comment
Share on other sites

А  Ви  колись  замислювалися,  ЧОМУ (ключове  слово!!!)  нема  хороших  кандидатів,  а  ті  Юля  харошая?  Невже  в  Україні  усі  45  млн.  ні  на  що  не  годяться  і  тільки  одна  тітка  цяця?

Що  за  країна  дивна?

Та звичайно що хороші люди є на місцях, але очолювати країну то особлива робота,

навіть керувати дитсадком з колективом 10 людей не кожен здатен, а тут такий масштаб!

Юля в політиці давно, має відповідний досвід, в тому числі і боротьби з крупною мерзотою,

її знають і поважають в усьому світі. Ми повинні використати таку людину на тій посаді яку вона заслуговує.

Link to comment
Share on other sites

ага.

спасибо юлье, што подарила нам надюхусафченку!

 

што б мы без нее делали?  :fp1:

Надя ніколи не була в команді Тимошенко. Надю включили у виборчий список, навіть не будучи знайомими з нею.

Виключно для того щоб вирвати її з пуйло-полону, як українську патріотку, якою вона себе позиціонувала з телеекрану.

Link to comment
Share on other sites

 старі олігархи потікали в Панаму.  Які подальші дії, для "гідного" життя  і кредитування нами МВФ? Ви знаєте кількість пенсіонерів в Україні? Скільки складають виплати від ВВП по соціалу? Вікову структуру населення? Економічну розруху від російської агресії, видатки на армію, яку Юля ж роздерибанила? Давайте розписуйте, от прийшла Юля і що далі, почніть з війни і армії.

Та звичайно що Юлі буде нелегко! Значно-значно простіше було навести порядок і підняти країну в 2010 році,

якби Юлі вдалось захистити свою перемогу на тодішніх виборах, але і зараз все можливо.

Link to comment
Share on other sites

Кадра, ну от нафіга їм допомагати?!  :nose3: 


 

мала на увазі, прибрати вплив політиків на ЗМі

Отут собака і порилася. ЗМІ належать мафії, як і політики. Ляльки не можуть впливати на ляльок.

 

У нас парламентсько-президентська форма правління. Нагадаю, вана була прем'єрмістром. :pleasant:

Собака №2. В  мафії є лише одна уповноважена нею особа - президент. Ніхто з 29 призначених премєрів та в.о. прем'єрів країною правити не міг, бо не отримував від мафії таких повноважень.

 

,

 

Це не фкйк з Штепою :consul: а-х-р-е-н-е-т-ь ;o

Боже упасі! Там же навіть по батькові справжнє вказане, щоб ніхто не переплутав.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Виключно для того щоб вирвати її з пуйло-полону, як українську патріотку, якою вона себе позиціонувала з телеекрану.

 

 

серьезно? а без партпринадлежности етого нельзя было делать?

и почему именно перед выборами?

а почему не Сенцов и Кольченко, например?  :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та звичайно що Юлі буде нелегко!

Ну то починайте. Ви нам рекламуєте товар, але не показуєте.Як ми його можемо купити? Що Юля буде робити: 1) кацапами 2)окупованими територіями 3) армією.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У нашому райцентрі нема де працювати, всі хто живе на грані виживання періодично змінюють одне одного на касі в магазині АТБ,

там протриматись декілька місяців то геройство, адже умови праці нестерпні, а зарплата мінімальна, з якої вираховують "недостачі".

На більш-менш нормальних роботах працюють родичі місцевих царьків, всі інші працездатні закордоном.

То  попросіть  Юлю,  щоб  вам  в  містечку  заводик  збудувала.  Повірте,  що  у  неї  на  це  гроші  знайдуться.  Хай  залучає  інвестиції,  дає  людям  робочі  місця  і  всі  будуть  щасливі:  і  Ви,  і  люди,  і  Юля,  що  хоч  одне  добре  діло  в  житті  зробила.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та звичайно що хороші люди є на місцях, але очолювати країну то особлива робота,

навіть керувати дитсадком з колективом 10 людей не кожен здатен, а тут такий масштаб!

Юля в політиці давно, має відповідний досвід, в тому числі і боротьби з крупною мерзотою,

її знають і поважають в усьому світі. Ми повинні використати таку людину на тій посаді яку вона заслуговує.

Нє,  Ви  розумієте,  що  Ви  пишете?  Ніхто  крім  Юлі  не  здатний  керувати!  Та  знаєте,  тут  люди  недурні  зібралися,  багато  хто  підприємствами  не  на  10  осіб  керував,  у  законодавстві  розбирається.  І  бачили,  як  Юля  людей  без  роботи  залишала - цілі  фабрики  мусіли  закритися  після  її  керування.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та звичайно що Юлі буде нелегко!

Юлі  буде  зовсім  легко.  Побажаємо  їй  дружно  постійної  легкості.  Ми  на  її  тендітні  плечі  більше  нічого  не  положимо.  На  плечах  буде  лише  дороге  норкове  манто.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

чесно, навіть не в курсі чи зараз відраховують якийсь податок з мінімальної пенсії.

А  я  подумала,  що  дійсно  в  КАДРИ  біда,  а  виявляється:

 

навіть у мене власний трьохкімнатний будинок і авто іномарка  (Кадра  з  іншої  гілки)

 

Гілку  перейменувати  на  "Брехулька,  брехульки  і  їхні  побрехеньки"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якщо  Ви  дійсно  так  погано  живете,  як  пишете,  то  з  такими  мислями  нічого  у  Вас  не  зміниться.  Викиньте  Юлю  з  голови,  подумайте,  де  лежать  гроші (кому  платять)  і  в  тому  напрямку  рухайтеся.  Буде  Вам  щастя  і  без  Юлі.

Послухайте  тих, хто  з  голоду  не  пухне  і  відпочиває  щороку (хай  скромно)  за  кордоном  на  завжди  чесно  зароблені  гроші.  Ще  раз  повторюю - ЗАВЖДИ.

В Україні нема таких хто відпочиває закордоном на чесно зароблені гроші.

А я живу непогано, дякуючи дітям.

Link to comment
Share on other sites

та боже збав, її вже нічого виправляти не треба - і так рот до вух і натягнута шкіра, як барабан :weep: хай вже як є :D

Щодо політиків, то завжди вважала, що вони мають представляти інтереси певної групи виборців, і щоб проголосувати за когось мені сліпа віра не пілходить, я атеїст, то роскажете Ви нам програму Юлі і шляхи реалізації "гідного життя"? Передусім дуже цікаво почути, що вона буде робити з кацапами, окупованими територіями і армією.

Шкіра політика не має ніякого значення для мене, важливо лише що він робив останні 20 років,

і якщо його діяльність мене влаштовує, то я поважаю такого політика, а значить голосую за нього на виборах.

Link to comment
Share on other sites

Дуже схоже на фейк.

Мне тоже с трудом верится, уж больно Штепа "токсичный" персонаж, навряд ли бы с ней стали связываться.

Хотя, я  не дивлюсь, если в итоге окажется правдой.

Link to comment
Share on other sites

серьезно? а без партпринадлежности етого нельзя было делать?

и почему именно перед выборами?

а почему не Сенцов и Кольченко, например?  :nose3:

даже не в курсе была ли надя членом партии...

не понимаю почему это так важно для вас.

 

что именно перед выборами?

 

Насчет Сенцова и остальных не знаю -

или им не предлагали, или предлагали но они отказались

быть в списке, это их дело.

Link to comment
Share on other sites

Новый прекрасный мир.

Как только Жуля станет президентом, появятся тысячи рабочих мест.

Никогда не слышала о таком кандидате, поэтому ничего не могу сказать по этому поводу.

Уверена что страна изменится к лучшему только при президенте Юлии Тимошенко.

Link to comment
Share on other sites

Ну то починайте. Ви нам рекламуєте товар, але не показуєте.Як ми його можемо купити? Що Юля буде робити: 1) кацапами 2)окупованими територіями 3) армією.

Нічого не потрібно купувати, і тут мова не про товар.

Юля давно в політиці і спостерігаючи за її діяльністю останні 20 років 

всі у кого є очі, вуха та інтелект, могли переконатися 

що їй можна довірити країну для вирішення абсолютно всіх проблем,

включно з армією, всіма територіями без винятку та якимись міфічними кацапами

Link to comment
Share on other sites

То  попросіть  Юлю,  щоб  вам  в  містечку  заводик  збудувала.  Повірте,  що  у  неї  на  це  гроші  знайдуться.  Хай  залучає  інвестиції,  дає  людям  робочі  місця  і  всі  будуть  щасливі:  і  Ви,  і  люди,  і  Юля,  що  хоч  одне  добре  діло  в  житті  зробила.

Саме так і буде, коли Юля очолить країну.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...