Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

Наприклад, провести проект Пінчука - Вакарчука.

Ану  дайте  підтвердження, що  така  зв язка  є,  а  як  не  зможете,  то  поясніть хоча  б,  чим  вона  би  була  гірша  за 

зв язку  Тимошенко-Медведчук-Пуйло?

Гілка  взагалі  про  побрехеньки.  :shuffle:

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

І я не вважаю таку людину негідною. А от життя у простих українців негідне, бо пенсії і зарплати мізерні.

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Коли до мене приходять кандидати в новоспечені працівники і сходу питають про гідну зарплату, я зазвичай запитую, що взамін за гідну зарплату вони можуть запропонувати. У найкращому випадку бажання вчитись. Ці люди, якщо витримують випрбувальний термін таки зможуть мати гідну зарплату. Всі решта йдуть у пішу подорож  :pleasant:

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

Немиря класний, а підлі зрадники звичайно то не показник, 

у Юліній команді багато немирь-соболєвих-власенків та інших прекрасних людей.

Яка тимошенко, така й команда  :weep:   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ну що Ви пропонуєте, щоб українці голосували "правильно"? Давайте по пунктам

Потрібно увімкнути мозок тим хто голосував не за Юлю.

Важче з тими кому потрібно вмикати совість,

на жаль вона як любов - або є, або її нема,

тому і вмикати нема що.. до речі інколи це розповсюджується і на розум.

Але я відмовляюсь вірити що серед українців більшість дурні чи безсовісні,

або ще гірше - два в одном.

Тому надія є, таки багатьом  треба вмикати розум і 

серйозно аналізувати дії як Юлі, так і тих хто намагається її дискредитувати.

Link to comment
Share on other sites

 

 

і через років 20 теж буде іншим, сподіваюсь, в кращу сторону :)

так, при умові якщо українці правильно проголосують і оберуть президентом Юлю,

а її команді дадуть більшість у парламенті

Link to comment
Share on other sites

Потрібно увімкнути мозок тим хто голосував не за Юлю.

Важче з тими кому потрібно вмикати совість,

на жаль вона як любов - або є, або її нема,

тому і вмикати нема що.. до речі інколи це розповсюджується і на розум.

Але я відмовляюсь вірити що серед українців більшість дурні чи безсовісні,

або ще гірше - два в одном.

Тому надія є, таки багатьом  треба вмикати розум і 

серйозно аналізувати дії як Юлі, так і тих хто намагається її дискредитувати.

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Щодо пенсій і зарплат, то я вмію читати і рахувати, і розумію, щоб комусь підняти пенсію, примірои, у когось треба забрати податки, чи взяти в борг. Все просто

Та насправді рецепт ще простіший - просто влада повинна припинити красти,

і тоді доходи простих українців будуть гідними, як і їхнє життя.

А через декілька років Україна зможе давати в борг МВФонду, а не просити у них.

Link to comment
Share on other sites

так, при умові якщо українці правильно проголосують і оберуть президентом Юлю,

а її команді дадуть більшість у парламенті

Тоді всі в реальності побачать армагедон  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :weep:  :weep:  :weep:

Он штепа на льоту перезулась і готова  :weep:  :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та насправді рецепт ще простіший - просто влада повинна припинити красти,

і тоді доходи простих українців будуть гідними, як і їхнє життя.

А через декілька років Україна зможе давати в борг МВФонду, а не просити у них.

Податки всі платиш. другий раз запитую  :fp1:

,

 

Це не фкйк з Штепою :consul: а-х-р-е-н-е-т-ь ;o

Сам офігів, коли в стрічці побачив  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Коли до мене приходять кандидати в новоспечені працівники і сходу питають про гідну зарплату, я зазвичай запитую, що взамін за гідну зарплату вони можуть запропонувати. У найкращому випадку бажання вчитись. Ці люди, якщо витримують випрбувальний термін таки зможуть мати гідну зарплату. Всі решта йдуть у пішу подорож  :pleasant:

Можливо у великих містах у приватних фірмах власник може запропонувати працівникам більш-менш пристойну зарплату, 

але то крапля в морі, адже на периферії працювати нема де, а ті одиниці що працюють, отримують мізер

(якщо людина з радістю працює за мінімалку, то "зачєм платіть большє?) та в основному так само і в містах,

ледь вистачає на квартиру і дешевий харч. Про пенсії взагалі мовчу, а про інвалідські мовчу і плАчу...

Link to comment
Share on other sites

Як бачимо можливо, адже більшість українців на двох останніх виборах проголосували неправильно,

Точно. У другий тур  кожен  раз  проводили  Юльку  і  через  неї  маємо  те,  що  маємо.  Хоч  на  останніх  виборах  і  вибору  не  було.  І  все  через  неї  вражину.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Яка тимошенко, така й команда  :weep:   :lol2:

Саме так - класна Тимошенко і класна у неї команда.

Зрадники ідуть нах, порядних людей завжди зраджує мерзота,

яку вчасно не розпізнали і помилково довірились.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Потрібно увімкнути мозок тим хто голосував не за Юлю.

 

А Юлі не треба вмикати мозок, що вона робить не так, що виборець її не хоче?

Ну добре, ми обрали Юлю, разом з Немирею, Штепою і ще штук 50 "зрадників-олігархів" просочились в Раду по спискам батьківщини. Вони перестали красти, а старі олігархи потікали в Панаму.  Які подальші дії, для "гідного" життя  і кредитування нами МВФ? Ви знаєте кількість пенсіонерів в Україні? Скільки складають виплати від ВВП по соціалу? Вікову структуру населення? Економічну розруху від російської агресії, видатки на армію, яку Юля ж роздерибанила? Давайте розписуйте, от прийшла Юля і що далі, почніть з війни і армії.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Можливо у великих містах у приватних фірмах власник може запропонувати працівникам більш-менш пристойну зарплату, 

але то крапля в морі, адже на периферії працювати нема де, а ті одиниці що працюють, отримують мізер

(якщо людина з радістю працює за мінімалку, то "зачєм платіть большє?) та в основному так само і в містах,

ледь вистачає на квартиру і дешевий харч. Про пенсії взагалі мовчу, а про інвалідські мовчу і плАчу...

А хто цій людині (якщо людина з радістю працює за мінімалку, то "зачєм платіть большє?) дохтур  :gigi:  :fp1:. Тут два варіанти, або реально нема за що платити, або самооцінка і життєва позиція нижче плінтуса. Такі працівники шкідливі в принципі, у них немає мотивації.  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Саме так - класна Тимошенко і класна у неї команда.

Зрадники ідуть нах, порядних людей завжди зраджує мерзота,

яку вчасно не розпізнали і помилково довірились.

Команда  :fp1:

http://uapolitics.com/topic/35677-brekhiulka-%D1%96-%D1%97%D1%97-pobrekhenk%D1%96/page-6?do=findComment&comment=1022101

Link to comment
Share on other sites

Если этого не сделает она, то на других сущих украинских политиков надеяться в этом плане смешно.

Поэтому я уверена что у вменяемых украинцев других вариантов не может быть на выборах президента -

только Юля. Хватит тасовать негодяев, пора избрать толкового президента

и начинать наводить порядок в стране,  жить достойно простым людям,

а не выживать на пенсию 1500 гривен

А  Ви  колись  замислювалися,  ЧОМУ (ключове  слово!!!)  нема  хороших  кандидатів,  а  тільки  Юля  харошая?  Невже  в  Україні  усі  45  млн.  ні  на  що  не  годяться  і  тільки  одна  тітка  цяця?

Що  за  країна  дивна?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

их есть в етом ведко! 

Действительно, о Юле масса побрехеньок разлито.

Ненавидят ее властьимущие и их сторонники,

поэтому я и призываю украинцев включить мозги перед выборами.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А от життя у простих українців негідне, бо пенсії і зарплати мізерні.

А  чому  не  працювали  на  білу  зарплату?  Чому  не  платили  податків?  Хто  їм  винен?  Виключенням  можуть  бути  лише  викладачі  і  вчителі,  працівники  освітянської  сфери.

Зарплати  мізерні?  Та  повно  вакансій,  лише  працюй.  Треба  щось  для  цього  вміти,  правда?  Ну  то  що  тоді,  слабО?

Не  вмію,  не  знаю,  але  хочу  багато  грошей.  Дайте.  А  нема,  працюй  і  заробляй.

Link to comment
Share on other sites

А Юлі не треба вмикати мозок, що вона робить не так, що виборець її не хоче?

Ви пропонуєте Юлі "виправитись", і щоб за неї проголосували українці, негайно придбати в ліпєцку заводік? :shok:

Link to comment
Share on other sites

Саме так - класна Тимошенко і класна у неї команда.

Зрадники ідуть нах, порядних людей завжди зраджує мерзота,

яку вчасно не розпізнали і помилково довірились.

Якщо  Ви  дійсно  так  погано  живете,  як  пишете,  то  з  такими  мислями  нічого  у  Вас  не  зміниться.  Викиньте  Юлю  з  голови,  подумайте,  де  лежать  гроші (кому  платять)  і  в  тому  напрямку  рухайтеся.  Буде  Вам  щастя  і  без  Юлі.

Послухайте  тих, хто  з  голоду  не  пухне  і  відпочиває  щороку (хай  скромно)  за  кордоном  на  завжди  чесно  зароблені  гроші.  Ще  раз  повторюю - ЗАВЖДИ.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви пропонуєте Юлі "виправитись", і щоб за неї проголосували українці, негайно придбати в ліпєцку заводік?

 

та боже збав, її вже нічого виправляти не треба - і так рот до вух і натягнута шкіра, як барабан :weep: хай вже як є :D

Щодо політиків, то завжди вважала, що вони мають представляти інтереси певної групи виборців, і щоб проголосувати за когось мені сліпа віра не пілходить, я атеїст, то роскажете Ви нам програму Юлі і шляхи реалізації "гідного життя"? Передусім дуже цікаво почути, що вона буде робити з кацапами, окупованими територіями і армією.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...