Перейти до змісту

Фантомні болі упячки


Abamenkov

Recommended Posts

Фома, не надо всех, нужна достойна кандидатура, иначе ничего не выйдет, я просто не понимаю зачем гробить то, что ещё вполне может жить?

Человек-модератор должен быть непредвзятым и умным арбитром с чувством юмора, мясники угробят форум окончательно, как на меня МС идеальная кандидатура, если конечно он согласен.

Підтримую.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 870
  • Created
  • Остання відповідь

Ну, унікальний контент - не обов"язково високоякісний контент (і то з якої точки визначати його як такий?). Кожен індивідуальний дописувач створює унікальний контент за визначенням :).

 

У нас колись так лаялися

 "Ну ти унікум!"  чи то "Ти - унікал!"

:)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хозя, я персонально вообще не вижу проблемы.

 

Так и для меня её нет, да/нет я спокойно воспринимаю любые варианты, просто сидеть тратить время что то писать а потом тебя кто то за это банит, от нафига мне это? Поэтому я и пытаюсь выяснить принципы дальнейшего бытия...

Link to comment
Share on other sites

Мона я звернуся до загноблених модерацією?

Ну от завтра за вами по всіх гілках почне скакати такий собі умовний юзр ТицьПердиць

буде вас тролити та дізлайкати

і ви скажете: "куди дивиться" модератор? Я уважаємий челавєк, чьо я маю то терпіти?*

і підете

 

ну так і буде ж

 

 

  Це  Ви натякаєте  що  мс5  не справиться  чи шо ?  Прикільно . Вище очі  на ттій  сторінці  підійміть ..Побачили ? 

Link to comment
Share on other sites

Мона я звернуся до загноблених модерацією?

Ну от завтра за вами по всіх гілках почне скакати такий собі умовний юзр ТицьПердиць

буде вас тролити та дізлайкати

і ви скажете: "куди дивиться" модератор? Я уважаємий челавєк, чьо я маю то терпіти?*

і підете

 

ну так і буде ж

Будет и Біло и не раз. На себе два раза ощутил такое. Просто имхо нужен модератор - полицейский. Которій сидит в кустах и не отсвечивает пока в околоток не поступит заявление. Его и рассматривать. А лопатить форум с міслью надибать нарушение и покарать - єто вопервіх непосильній труд, а потом и функция Сегуранці. А на єту организацию ми не подписивались:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мона я звернуся до загноблених модерацією?

 

Что это значит? Друзья мои вы пытаетесь впихнуть невпихуемое и эта самая ваша т.н. модерация ушла отсюда очень неплохих людей и авторов, я лично хотел что бы они вернулись и если для этого кому то пришлось сдать кнопку и стать такой как все то это очень небольшая жертва на самом деле....

Link to comment
Share on other sites

Я себя таким не считаю, по настоящему хорошо на ФУПе писали Туй, Крисалариса и ещё здорово выступил недавний аффтор после которого по сети пошла волна. Тут wtf здорово писала...

А Канаріс , наприклад ? А Гео ?

Link to comment
Share on other sites

Мона я звернуся до загноблених модерацією?

Ну от завтра за вами по всіх гілках почне скакати такий собі умовний юзр ТицьПердиць

буде вас тролити та дізлайкати

і ви скажете: "куди дивиться" модератор? Я уважаємий челавєк, чьо я маю то терпіти?*

і підете

 

ну так і буде ж

 

когда таких скачет сотня это проблема когда 1-2, поскачет пол дня да и умрет.

Я модерировал когда то давно тему на одном большом форуме.

Там писали больше чем тут, хватало просто наведываться, чтобы держать порядок.

Просто я не вел воспитательных бесед и не самоутверждался. Правда и тема была сугубо тематическая, требовавшая очистки от флуда в основном...

Link to comment
Share on other sites

Будет и Біло и не раз. На себе два раза ощутил такое. Просто имхо нужен модератор - полицейский. Которій сидит в кустах и не отсвечивает пока в околоток не поступит заявление. Его и рассматривать. А лопатить форум с міслью надибать нарушение и покарать - єто вопервіх непосильній труд, а потом и функция Сегуранці. А на єту организацию ми не подписивались :)

 

підтримую на 100%.  

Link to comment
Share on other sites

Це  Ви натякаєте  що  мс5  не справиться  чи шо ?  Прикільно . Вище очі  на ттій  сторінці  підійміть ..Побачили ? 

 

оффтоп

до мене можна  на "ти", на "ви" я озираюся чи нікого поруч не сидить 

і на юх мене можна посилати - вєни різати не буду і гранату у двір не кину

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

 

 


ти як не в себе дома, Фома, все чогось соромишся навіть нахуй по-людськи послати не можеш  

Посилаю: іди на хуй.  Зачепати дружин / дітей можуть тільки реальні уйобки.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Будет и Біло и не раз. На себе два раза ощутил такое. Просто имхо нужен модератор - полицейский. Которій сидит в кустах и не отсвечивает пока в околоток не поступит заявление. Его и рассматривать. А лопатить форум с міслью надибать нарушение и покарать - єто вопервіх непосильній труд, а потом и функция Сегуранці. А на єту организацию ми не подписивались :)

 

Заявителей больно дояху, как не раз бывало в истории.

Поэтому имея опцию доповиди, надо сразу же прописывать санкции тем, у кого надэтой кнопкой рука сильно трясется...

Link to comment
Share on other sites

когда таких скачет сотня это проблема когда 1-2, поскачет пол дня да и умрет.

Я модерировал когда то давно тему на одном большом форуме.

Там писали больше чем тут, хватало просто наведываться, чтобы держать порядок.

Просто я не вел воспитательных бесед и не самоутверждался. Правда и тема была сугубо тематическая, требовавшая очистки от флуда в основном...

 

на форумі? "Сам умрьот"? Сюди приходять не для того щоб "самоумірать"

А забань такого - ага, якийся уважаємий юзер "Адвокат" випреться з матюками "Ви якого лисого забанили такого цікавого дописувача - ТицьПердиця? Шо за проізвол? Модер неадекват закомплексований!"? 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Что это значит? Друзья мои вы пытаетесь впихнуть невпихуемое и эта самая ваша т.н. модерация ушла отсюда очень неплохих людей и авторов, я лично хотел что бы они вернулись и если для этого кому то пришлось сдать кнопку и стать такой как все то это очень небольшая жертва на самом деле....

 

Та Лєсі абідно не за втрату кнопки а за виставляння її ісчадієм зла і коренем всіх проблем

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

оффтоп

до мене можна  на "ти", на "ви" я озираюся чи нікого поруч не сидить 

і на юх мене можна посилати - вєни різати не буду і гранату у двір не кину

 Ок . Просто  справедливо  буде  мати  модератора  "  нейтрала"  або хоча  б  не затикаючого  і  не гигикаючого  разом з групою підтримки згідно своїх  уподобань  . Справедливо очевидно .

 

 

 Бо мене чесно ,  як і  Сілентіо аж  коробило  ,  коли це  робила  група бабо-мінстець  дивлячись на  бєспрєдєл від  петруши у  відношенні  Сааки .  І  най  Саака  розостанній  кловун  (  доречі  цирком на фупі  цю хню я  першим назвав) .

 

І  так практично з усіма  темами за майже рік  ,  де влада  чудила  не на одну  статтю  ККУ  !  

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

Посилаю: іди на хуй.  Зачепати дружин / дітей можуть тільки реальні уйобки.

 

 

а хто зачіпає?  ти ж сам казав, що у дружини твоєї хвороба як у Тимошенко. Потім написав що у Тимошенко шморкля.

що тут не ясно?  знайти твої цитати?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...