Перейти до змісту

Фантомні болі упячки


Abamenkov

Recommended Posts

Думаешь я не завдавлся этим вопросом:??? Мой овтет - православие... Возможный....

НУ назови мне хоть одну в мире успешную православную державу! Не просто тихую курортную дыру, а державу - однгого из лидеров мирорвой цивилизации... Ото ж бо...

 

А довбойоб Педрилья занялся объднанням православных церков... Луччем в католицизм пошел бы, сука православная, ему ж похуй, а Украина может быть получила бы шанс :gigi:

Так вот как раз Грузия же пример того, что православие православием, а реформы реформами.

 

И ты, Силентио, наверное слишком далеко, чтобы фантазировать от том, как Украина на данном этапе ринулась бы в католицизм, ну бугага, как ты мог это озвучить?

 

А весь процесс с автокефалией - это на данный момент максимальное из возможного для Украины и максимально неприятное для РПЦ.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 870
  • Created
  • Остання відповідь

Я, звичайно, вибачаюсь, в інтенетах не так давно і на форумах  не живу. Тому не все знаю.

 

Всі так чекали - Сілентіо! Може прийде Сілентіо! Хоч би повернувся Сілентіо!

О! Сілентіо!

 

І шо?

 

Думав, справді - гігант мислі, весь інтернет перешіптується - де ж Сілентіо?

 

А прийти і скотитись у дрібні розбірки і шпиняння вже відстороненого модератора?

 

Я уйду. Я отошол. 

 

І до Фоми - ти мєня разчаровал.

 

 Міровой океан. Черепахі. Планєта.

 

Тьфу.

 

Тю, ну не цікаво йому зараз в українському сегменті. Різні етапи в житті бувають... 

Link to comment
Share on other sites

Думаешь я не завдавлся этим вопросом:??? Мой овтет - православие... Возможный....

НУ назови мне хоть одну в мире успешную православную державу! Не просто тихую курортную дыру, а державу - однгого из лидеров мирорвой цивилизации... Ото ж бо...

 

А довбойоб Педрилья занялся объднанням православных церков... Луччем в католицизм пошел бы, сука православная, ему ж похуй, а Украина может быть получила бы шанс :gigi:

 

Як уже тут мудро написав інший дописувач, це питання не стільки релігійне, а скільки політичне. Російська православна церква в Україні - 5-а колона та ретранслятор "русского міра". І чому така ненависть до православ"я? це частина української культури та ідентичності і багато українців підтримують Порошенка у цьому плані.

 

Щодо інших релігій, то в Україні повна свобода віросповідання. Можна взагалі ні у кого не вірити. Католицьку церкву я б якраз не рекомендувала, тому що вона заплямувала себе педофілією і відмовою карати збоченців у своїх рядах. Протестантизм і то краще.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Забань огыдный минбздець тут для начала, тогда мы рассмотрим B-)

 

Мда-с. І хто ж цей огидний мінстець?

 

Бідні володарі форуму та модератори. Одні кричать, що тут одні порохоботи. Другі - що юльки. Треті - що одні зрадофіли. А четверті - що тут забагато котів і журнал Наталі. І всі вимагають всіх забанити. Як же всіх задовольнити??

 

ПС. Ще про вату забула.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Як уже тут мудро написав інший дописувач, це питання не стільки релігійне, а скільки політичне. Російська православна церква в Україні - 5-а колона та ретранслятор "русского міра". І чому така ненависть до православ"я? це частина української культури та ідентичності і багато українців підтримують Порошенка у цьому плані.

 

Щодо інших релігій, то в Україні повна свобода віросповідання. Можна взагалі ні у кого не вірити. Католицьку церкву я б якраз не рекомендувала, тому що вона заплямувала себе педофілією і відмовою карати збоченців у своїх рядах. Протестантизм і то краще.

 

Після того, як вони додовбали прийняти закон про заборон роботи супермаркетів у неділю, думка про них стала нижче плінтуса.

Протестантизм, але на "сметана стайл" а як у США. Можна щось по типу англіканської церкви було б

Link to comment
Share on other sites

Мда-с. І хто ж цей огидний мінстець?

 

Бідні володарі форуму та модератори. Одні кричать, що тут одні порохоботи. Другі - що юльки. Треті - що одні зрадофіли. А четверті - що тут забагато котів і журнал Наталі. І всі вимагають всіх забанити. Як же всіх задовольнити??

 

ПС. Ще про вату забула.

 

Не переймайтесь шановна! Вас я цього разу не мав на увази!

Ви навить на минбздець ще не тягнете, так порохобот серденьой руки :D

Link to comment
Share on other sites

Після того, як вони додовбали прийняти закон про заборон роботи супермаркетів у неділю, думка про них стала нижче плінтуса.

Протестантизм, але на "сметана стайл" а як у США. Можна щось по типу англіканської церкви було б

 

Я і мала на увазі, як у США (ну чи в Канаді, я з ними дещо знайома). А як ще буває? :)

Link to comment
Share on other sites

Не переймайтесь шановна! Вас я цього разу не мав на увази!

Ви навить на минбздець ще не тягнете, так порохобот серденьой руки :D

 

Порохобот середньої руки - це вже комплімент :) я чекала гіршого :D

Link to comment
Share on other sites

Я і мала на увазі, як у США (ну чи в Канаді, я з ними дещо знайома). А як ще буває? :)

 

Та то я вже "по ходу" так би мовити. Хто бував на фупі, той знає.

Є там такий "гарадской сумасшедший" з ніком "сметана".

Протестант, принаймні так пише. Але вигляда як сектант якийсь. Довго пояснювати

Link to comment
Share on other sites

Та то я вже "по ходу" так би мовити. Хто бував на фупі, той знає.

Є там такий "гарадской сумасшедший" з ніком "сметана".

Протестант, принаймні так пише. Але вигляда як сектант якийсь. Довго пояснювати

 

А, зрозуміла. Є такий :)

Link to comment
Share on other sites

Так вот как раз Грузия же пример того, что православие православием, а реформы реформами.

 

И ты, Силентио, наверное слишком далеко, чтобы фантазировать от том, как Украина на данном этапе ринулась бы в католицизм, ну бугага, как ты мог это озвучить?

 

А весь процесс с автокефалией - это на данный момент максимальное из возможного для Украины и максимально неприятное для РПЦ.

 

В обзщем- то прокатолицизм эта была в основном шудка... Сразу видно, что тут люди настолько ушли "в реальность" шта шаблоны так и пруть,.. А то што православие - суть мракобесие, как в общем-то и любая религия в 21 веке, только православие мракобесие в кубе! И потовряю - пример успешной мировой православной державы в студию! В Грузии реформы только начаты... И серьезно застопорены властью Бидзины. До  настоящей успешности  Грузии, котрой я очень смипатизизирую, еще далеко...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Після того, як вони додовбали прийняти закон про заборон роботи супермаркетів у неділю, думка про них стала нижче плінтуса.

Протестантизм, але на "сметана стайл" а як у США. Можна щось по типу англіканської церкви було б

Не зовсім тебе розумію, Франсі. Католицька церква звичайно не свята, є багато пройопів і внутрішніх невирішених проблем, це так. А от що ти проти вихідного недільного дня маєш? Як нм мене, то це правильно, що неділя є вихідним днем. І навіть не з релігійної точки зору(для мене Бог в душі, а не в церкві), а саме з правової... кожна людина має мати право на вихідний день, який вона проводить з сім'єю... для мене це так логічно, що не можу зрозуміти, що це комусь може не подобатися... в Німеччині це і є основним аргументом для вихідного в неділю Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Та то я вже "по ходу" так би мовити. Хто бував на фупі, той знає.

Є там такий "гарадской сумасшедший" з ніком "сметана".

Протестант, принаймні так пише. Але вигляда як сектант якийсь. Довго пояснювати

 

Сметана - не "городской сумасшедший", а клинический.

С манией преследования.

Открывал ветку под настоящим именем, что его хотят отравить газами, несмотря на законопаченные щели в окнах и дверях.

Доставал с этим юзеров по приватам.

Я так для себя и не определился, психбольных нужно банить, или бан ухудшит их состояние... (((

Link to comment
Share on other sites

 

 


В обзщем- то прокатолицизм эта была в о\сновном шудка...

Та понимаешь, некоторые тут твои посты воспринимают ну очень серьезно, поэтому заява про католицизм без смайликов могла быть воспринята как откровение  :gigi:

 

 

 

 


А то што православие - суть мракобесие, как в общзем-то и любая религия в 21 веке, тлько православие мракобесие в кубе!

Хорошо. Но кацапское православие в Украине тогда мракобесие уже в 6-й степени. И если за 20+ лет кто-то таки напрягся, чтобы 6-ю степень понизить в третью - респект и уважуха.

 

"Критикуя - предлагай" ©

Допустим, Порох - "популист", делает неправильно, и все такое. А про католицизм ты "пошутил". Но тогда тебе известен какой-то 3-й вариант, при этом тебя не хотят услышать? Какой? Только чтобы снова не пошутить.

Link to comment
Share on other sites

Не зовсім тебе розумію, Франс. Католицька церква звичайно не свята, є багато пройопів і внутрішніх невирішених проблем, це так. А от що ти проти вихідного недільного дня маєш? Як нм мене, то це правильно, що неділя є вихідним днем. І навіть не з релігійної точки зору(для мене Бог в душі, а не в церкві), а саме з правової... кожна людина має мати право на вихідний день, який вона проводить з сім'єю... для мене це так логічно, що не можу зрозуміти, що це комусь може не подобатися... в Німеччині це і є основним аргументом для вихідного в неділю

 

Я правильно розумію, що комусь відкриті супермаркети заважають проводити час з сім'єю ?

Хтось жене туди в шию ? Чому це має заважати комусь зайнятися шопінгом ? Хто хоче сидіти вдома хай сидить, хто не дає ?

 

І не треба про "відпочинок продавців" вони "по черзі" працюють.

От саме друзі з Німеччини на теп й жалілися.

Я вже не кажу про те, що субота та вечір п'ятниці перетвориться на суцільний кошмар бо всі ломануться "зкуплятися"(с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сметана - не "городской сумасшедший", а клинический.

С манией преследования.

Открывал ветку под настоящим именем, что его хотят отравить газами, несмотря на законопаченные щели в окнах и дверях.

Доставал с этим юзеров по приватам.

Я так для себя и не определился, психбольных нужно банить, или бан ухудшит их состояние... (((

 

"Вор должен сідєть в тюрьмє" Псих має сидіти у дурдомі а не чіплятися до людей, якщо так пішло.

Форум не павлівська

Link to comment
Share on other sites

А от що ти проти вихідного недільного дня маєш? Як нм мене, то це правильно, що неділя є вихідним днем. І навіть не з релігійної точки зору(для мене Бог в душі, а не в церкві), а саме з правової... кожна людина має мати право на вихідний день, який вона проводить з сім'єю... для мене це так логічно, що не можу зрозуміти, що це комусь може не подобатися...

Не бачу проблеми законодавчо закріпити кількість робочих годин на тиждень. І чи буде вихідний в неділю чи у середу - питання взаємної згоди. Навіть фіг з ним, нехай вихід у неділю сплачується за підвищеною ставкою. Але станом на зараз, наприклад, торгові центри закрито в неділю і крапка.

Link to comment
Share on other sites

"Вор должен сідєть в тюрьмє" Псих має сидіти у дурдомі а не чіплятися до людей, якщо так пішло.

Форум не павлівська

 

Согласен, но как можно перебанить психов?

Они, цуко, такие настырные и часто изобретательные.

Им неведомо чувство элементарной меры. 

Link to comment
Share on other sites

 

Я правильно розумію, що комусь відкриті супермаркети заважають проводити час з сім'єю ?

Хтось жене туди в шию ? Чому це має заважати комусь зайнятися шопінгом ? Хто хоче сидіти вдома хай сидить, хто не дає ?

 

(с)

Що за друзі, виходці з бувшого СРСР, ну таких я можу ще якось зрозуміти, їм просто незвично можливо. А от для місцевих німців це взагалі не тема, тут завжди магазини в неділю були закриті. Тут 90% жінок або працюють півдня або через день, або геть не працюють, а закуповуються в основному вони. Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

МГ, "не питай чому в мене заплакані очі"(с)

 

Я ж не главрач Моргуліс.

 

Просто вже було стільки спроб робити "немодеровангі форуми" але всі кони "канули в лєту".

 

І це не через Silentio чи людей з подібною точкою зору. Аж ні разу.

Згодом (зазвичай дуже швидко) набігають або ватники (так, "рюськомірниє") або придурки типу згаданого сметани і усьо, форуму кірдик

Їх багато і вони гіперактивні.

 

А псих рано чи пізно себе викаже

Link to comment
Share on other sites

Ценительница алей!

Я когда-то повел себя неадекватно и нахамил тебе.

Думаю, что сильно тебя этим разочаровал.

Чувствовал себя после этого очень мерзко.

 

Прошу прощения за тот выпад ((

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та понимаешь, некоторые тут твои посты воспринимают ну очень серьезно, поэтому заява про католицизм без смайликов могла быть воспринята как откровение  :gigi:

 

 

 

 

Хорошо. Но кацапское православие в Украине тогда мракобесие уже в 6-й степени. И если за 20+ лет кто-то таки напрягся, чтобы 6-ю степень понизить в третью - респект и уважуха.

 

"Критикуя - предлагай" ©

Допустим, Порох - "популист", делает неправильно, и все такое. А про католицизм ты "пошутил". Но тогда тебе известен какой-то 3-й вариант, при этом тебя не хотят услышать? Какой? Только чтобы снова не пошутить.

 

 

Все было со смайликами....Вааще - та

 

Я уже сказал - объеденятся на основе религии - это не просто популизм... это идиотизм и вредительство...в 21 веке.

Это ворошение старых ран и прочая прочая...

чего я вам должен что-то предлагать - мне за это не платят. Но если бы платили, я бы объеденил - легко - хотя бы на вечной теме - крепкой, счатливой, самодостаточной семьи - основы любого современного общества. Ценности семейных отношений, ценности каждого человека для страны, приоритета основных прав и интересов человека - свободы, равноправия (равный доступ к возможностям госдураства), права на жизнь и защиту ее... - не человек для государства - а государство для человека - как эффективный, современный обслуживающеий интересы гражданина ИНСТРУМЕНТ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що за друзі, виходці з бувшого СРСР, ну таких я можу ще якось зрозуміти, їм просто незвично можливо. А от для місцевих німців це взагалі не тема, тут завжди магазини в неділю були закриті. Тут 90% жінок або працюють півдня або через день, або геть не працюють, а закуповуються в основному вони.

 

Дайте спокій.

Це попівське мракобісся. Крапка (с)

 

До всього можна призвичаїтися але це ніщо інше як дурне регулювання життя там,де воно абсолютно не потрібне.

Усі мої колеги поляки на це інакше як "курва" не кажуть та крутять пальцем коло скроні. І я з ними абсолютно згодна

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...