Перейти до змісту

Як не перетворити все у срач


Гість Хома

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


вынос участников в  в специальную ветку  - Спарринг. Пусть там срутся в изолированных условиях. Когда бой окончен - ветка прибивается до следующего обострения. Просто, чисто и не засрано. ТАк воспитается культура дискуссии. Когда вместо " да ты ваще дурак и педрило" будет звучать " тут вы не правы и вот, почему я так считаю...." тогда можно будет рапортовать о создании форума образцовой культуры и порядка, где все со всеми несогласны но все всех уважают. Такое мое ИМХО.

 

 

здрастуй, томасмор, фарумчяненд.  :nose3:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Фома! Напишу, як жінка.

Як вже дуууже доросла дівчинка, яка має досвід керівництва колективом, що складався переважно з чоловіків - мене абсолютно не бентежать матюки. Я і сама їх вживаю. Стараюся не висловлюватися так на адресу конкретних учасників дискусії. Але коли "в пилу спора" мене хтось пошле на хуй - я це переживу і не ображуся. Ну, можливо, відповім чимось подібним. Більше того, я допускаю ситуацію, коли в якійсь дискусії з кимось ми віртуально тримаємо один одного за горлянку, рвемо коси і видряпуємо очі, а через тиждень - мило обговорюємо котиків в іншій темі.

 

Таке життя. Ніколи не говори ніколи.

 

Для вразливих натур надзвичайно тонкої душевної організації, які бажають в основному обговорювати котиків, садоводство, кулінарію, моду і ти ди (нікого конкретно зараз не маю на увазі) - існує форум Наталі. Це політфорум з жорсткими баталіями, і котики-кулінарія-цицьки тут можуть бути лише як приправа до основної страви.

 

Єдине що для мене табу - перехід на родичів опонента - батьків-дітей і ти ди.

 

Тут уже зазначили, що мат заради "красного слівця" - це одне, а мат як образа особистості (і немає значення, у якій темі -  нехай навіть хай про котиків - ця образа відбулася) недостойна спільноти, де спілкуються розумні адекватні люди.

 

Щодо тем про котиків і т.п., я думаю, що користувачі самі регулють, які теми рухаються вниз, а які уверх. Якщо сьогодні 5-м особам захотілося написати про котів і їм нічого сказати на політичні теми, ну то не змушувати ж їх під дулом пістолета. Це не значить, що учасники у темі про котів не мають думок на політичні теми чи якісь ідіоти. Це значить, що на даний момент вони не мають або не хочуть щось сказати :).

 

Щоб політичні теми були більш активними, треба, щоб було більше користувачів, і автоматично більше користувачів буде дописувати там.

Link to comment
Share on other sites

Повертаючись до срачу проблема в тому що те що для одного буде легким пікіруванням для іншого буде смертельною образою

 

Для цього і є модератори, щоб могли визначити, чи відбулося порушення правил, чи ні.

Link to comment
Share on other sites

Для цього і є модератори, щоб могли визначити, чи відбулося порушення правил, чи ні.

Та вже довизначалися так, що тут кілька привидів залишилось було.

Розумієте: чистота і гігієна потрібні. Але все навкруг, включно з власними руками і тілом мити милом з триклозаном - то можна померти від дисбактеріозу.

Link to comment
Share on other sites

Чтобы форум был интересен, должно быть много разношерстной публики. Это как приготовление блюда, - баланс кислого и сладкого, с разными приправами и специями. И вата должна быть в меру и кацапы, иначе кого пинать и накуй посылать? Каждой твари по паре!

 

Нужно ли банить?

 

Обязательно! Но, на короткое время и не сразу, пусть люди выльют на голову друг друга немного дерьма, может им станет легче. Банить исключительно на пару часов, чтобы человек остыл или снести ветку в «Немодерований форум», пусть тешатся…

Меня больше задалбывают огромного размера ветки.

Например, произошло событие, есть желание поделиться своим мнением и почитать взгляды остальных. Начинаешь перечитывать кучу ненужного хлама, чтобы эту новость отыскать. Длинные ветки хороши для профессиональных форумов, как починить утюг Филипс или прошить Айфон.

Для политики эти километровые портянки ни к чему.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ІМНО політфорум - це зріз суспільної думки в країні. Вата - громадяни України? Вони мають право на свою думку? Чи краще буде, якщо ми сховаємо голову в пісок і зробимо вигляд, що людей з такою думкою не існує в принципі. А потім на виборах будемо бідкатися "ой, а шо ж так вийшло"?!!!

несогласен..

вату не только пиздить нада на форумах..но и в жизни..а по возможности вообще жизни лишать..

а под видом "нашей" ваты налезит ещё и ольгинского быдла..

 

п.с.

мы уже проходили услыш донбасс..

угу услышали..

 

п.с1

помню как  штабс капитан высокопарно заявил шо он собирается в грузию...

многие ему там начали советовать быть осторожным..не лезть на рожон и всякую другую белиберду..

и так страниц 5 или 10 уже на фупе..сюси -  масюси..и самое прикольное это говорили знаменитые ники..и патриоты до мозга костей(как мне казалось)..

а какпитан там в лучах славы купался..

а я пришёл и сразу в лоб заявил ..шоб тебя суку ольгинскую завалил грузинский снайпер..

..боже шо там началось.. :D  меня даже помню забанили на месяц вроде..но уже не помню точно..но забанили..на достаточный срок..

но тогда и фуп другой был и люди другие чуток были.

но я ещё тогда говорил шо война с рашкой будет..

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

несогласен..

вату не только пиздить нада на форумах..но и в жизни..а по возможности вообще жизни лишать..

а под видом "нашей" ваты налезит ещё и ольгинского быдла..

 

п.с.

мы уже проходили услыш донбасс..

угу услышали..

 

п.с1

помню как  штабс капитан высокопарно заявил шо он собирается в грузию...

многие ему там начали советовать быть осторожным..не лезть на рожон и всякую другую белиберду..

и так страниц 5 или 10 уже на фупе..сюси -  масюси..и самое прикольное это говорили знаменитые ники..и патриоты до мозга костей(как мне казалось)..

а какпитан там в лучах славы купался..

а я пришёл и сразу в лоб заявил ..шоб тебя суку ольгинскую завалил грузинский снайпер..

..боже шо там началось.. :D  меня даже помню забанили на месяц вроде..но уже не помню точно..но забанили..на достаточный срок..

но тогда и фуп другой был и люди другие чуток были.

но я ещё тогда говорил шо война с рашкой будет..

 

Десантник здається писав що його таки до праотців відправили. Щоправда не грузини а наші

Link to comment
Share on other sites

Плюрализм мнений — разнообразие точек зрения, векторов мышления; одна из фундаментальных ценностей демократии и либерализма, причина существования многопартийной системы в демократических странах.

 

http://lukomore.org/lurk/Плюрализм_мнений

Link to comment
Share on other sites

 

 


несогласен.. вату не только пиздить нада на форумах..но и в жизни..а по возможности вообще жизни лишать.. а под видом "нашей" ваты налезит ещё и ольгинского быдла..

 

Шо таке вата? Ну от я - вата, чи ні? От Слав важає, що я - ватна ТП.

 

Я вважаю, що банити треба саме за заперечення існування України, наругу над її символами і якимись знаковими особистостями, ну і ше може кілька якихось причин. За все решта - пиздити словами.

 

Навить ксенофобія... Ну от була гілка про циган на ФУПі. Ніби попадає під термін ксенофобія, навить Амнесті висралося на цю тему. Але шо то крім кількох упоротих ліберастів - ніхто особливо захищати їх не став.

Link to comment
Share on other sites

Шо таке вата? Ну от я - вата, чи ні? От Слав важає, що я - ватна ТП.

 

Я вважаю, що банити треба саме за заперечення існування України, наругу над її символами і якимись знаковими особистостями, ну і ше може кілька якихось причин. За все решта - пиздити словами.

 

Навить ксенофобія... Ну от була гілка про циган на ФУПі. Ніби попадає під термін ксенофобія, навить Амнесті висралося на цю тему. Але шо то крім кількох упоротих ліберастів - ніхто особливо захищати їх не став.

 

Ну звичайно, Ви ніяка не вата.  У Славовій інтерпретації "вата" - це будь-яка особа із інтелектуальним статусом вище, ніж у нього ... що складає 99.9 відсотків форуму :weep: :weep: :weep:.

Link to comment
Share on other sites

Ну так кожен вкладає своє розуміння в поняття "вата" - для одних це міщани, які на перше місце ставлять благополуччя родини, а потім вже якісь державні інтереси, для інших - адепти теорії "братів-слов"ян", для третіх - відверті сепари, для четвертих - люди, які мають трохи відмінні від їхніх погляди. І тоді починається пиздець в модерації.

 

Банити треба за чітко і однозначно визначеними критеріями.

Link to comment
Share on other sites

Ну так кожен вкладає своє розуміння в поняття "вата" - для одних це міщани, які на перше місце ставлять благополуччя родини, а потім вже якісь державні інтереси, для інших - адепти теорії "братів-слов"ян", для третіх - відверті сепари, для четвертих - люди, які мають трохи відмінні від їхніх погляди. І тоді починається пиздець в модерації.

 

Банити треба за чітко і однозначно визначеними критеріями.

 

 

так для цього на форумі й є правила, до речі тут вони глибоко продумані, чіткі

Змінено користувачем Yurko
Link to comment
Share on other sites

Да живой он йопт! На цуге пишет....

Скажемо так. Нік дійсно працює.

Ну звичайно, Ви ніяка не вата.  У Славовій інтерпретації "вата" - це будь-яка особа із інтелектуальним статусом вище, ніж у нього ... що складає 99.9 відсотків форуму :weep: :weep: :weep:.

:)

Link to comment
Share on other sites

Для вразливих натур надзвичайно тонкої душевної організації, які бажають в основному обговорювати котиків, садоводство, кулінарію, моду і ти ди (нікого конкретно зараз не маю на увазі) - існує форум Наталі. Це політфорум з жорсткими баталіями, і котики-кулінарія-цицьки тут можуть бути лише як приправа до основної страви.

 

Наталі - то форум політичний, а тут уже каманда реформаторів почала жосткіє рєформи:

 

"Паехал я мяса жаріть"

"Спаймал отаку рібу, і ще спаймаю!" (он лавіл рібу а каманда їво жаріла)

"Клійонка" туди ж

а вже потім, шо вова гройсман - "лузеряка"

 

хозя, аборя, акваря - каманда політичних баталістів

Змінено користувачем Yurko
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наталі - то форум політичний, а тут уже каманда реформаторів почала жосткіє рєформи:

 

"Паехал я мяса жаріть"

"Спаймал отаку рібу, і ще спаймаю!" (он лавіл рібу а каманда їво жаріла)

"Клійонка" туди ж

а вже потім, шо вова гройсман - "лузеряка"

 

хозя, аборя, акваря - каманда політичних баталістів

А що вам заважає виправити ситуацію відкривши якусь політичну тему ?

Link to comment
Share on other sites

Меня больше задалбывают огромного размера ветки.

Например, произошло событие, есть желание поделиться своим мнением и почитать взгляды остальных. Начинаешь перечитывать кучу ненужного хлама, чтобы эту новость отыскать. Длинные ветки хороши для профессиональных форумов, как починить утюг Филипс или прошить Айфон.

Для политики эти километровые портянки ни к чему.

А якщо воно болить так, що кушать неможливо?!  ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вата - громадяни України?

Подекуди.

 

 


Вони мають право на свою думку?

Право мають, просто не мають думки. Дуже багато людей просто ретранслюють сигнали зі свого соціального оточення. З появою ЗМІ цим оточенням став кісєльов та інші наногєббельси. Коли з ТБ щось гучно та системно вкладають у вуха, то те з рота й ллється. За умови, що поряд нема людей з поглядами як у Кнопа (МГ, тощо). Такі люди є інгібіторами ворожого впливу, і є дуже корисні для країни.

 

 


Чи краще буде, якщо ми сховаємо голову в пісок і зробимо вигляд, що людей з такою думкою не існує в принципі.

Краще буде, якщо ретранслятори не матимуть доступу до площадок розповсюдження думок, та матимуть у пику в реалі (дуже допомогло Одесі наприклад).

 

 


Всі інші погляди - предмет дискумії.

Національні інтереси - не предмет дискусії. Це політика Китаю або США предмет дискусії в Україні.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вчера мне одна ватная бабуля доказывала, как хорошо и богато жилось при совке.

Это сидя в маетке на берегу киевского океяна и имея еще один дом с участком в 30 соток на берегу рядом. Все это приобретено и упаковано по полной программе уже после совка, на рубеже 2000-х, ее зятем, который при совке был инженером с мизерной зарплатой (ну и там где что спиздить на работе) и так бы им и остался, скорее всего, если бы тот СССР не издох.

Бабуля с восторгом вспоминала, как купили (достали) мужу чешские туфли, а ей венгерские сапоги. 

Сидя при этом в шмотках в разы круче, чем тот СЭВ-овский дрек.

Прикиньте, она на всю жизнь запомнила те сраные туфли и сапоги и вспоминает об этом на пороге иного мира.

Вот это богатство и хорошая обеспеченная жизнь в совке!

Там столько неслось пурги, что я, честно говоря, охуевал, в каком таком совке она жила, что я как-то мимо пролетел.

Я, конечно, молча этого слушать не стал...

 

Вот, говорят, та то хуйня, что московские попы промывают куриные мозги старухам. Мол, да кому эти старые клячи упали. Только вот забывают, что у многих старух есть внуки, и у многих - не по одному.

И мозги им старухи, в свою очередь, промывают знатно.

А потом бегают краснопузые ватные тимуровцы и рассказывают байки про охуенное счастье в совке. Ведь это родная бабушка с дедушкой рассказывали, что по пять раз в Артеке забесплатно отдыхами.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@mg42, а как ты туда попал? Ну к бабуле в смысле?

 

Это теща одного нашего форумчанина, уже больше года, как покойного.

У его вдовы вчера был ДР. Мы были в гостях.

Она сама в акуе от мамы.

Link to comment
Share on other sites

Вчера мне одна ватная бабуля доказывала, как хорошо и богато жилось при совке.

Это сидя в маетке на берегу киевского океяна и имея еще один дом с участком в 30 соток на берегу рядом. Все это приобретено и упаковано по полной программе уже после совка, на рубеже 2000-х, ее зятем, который при совке был инженером с мизерной зарплатой (ну и там где что спиздить на работе) и так бы им и остался, скорее всего, если бы тот СССР не издох.

Бабуля с восторгом вспоминала, как купили (достали) мужу чешские туфли, а ей венгерские сапоги. 

Сидя при этом в шмотках в разы круче, чем тот СЭВ-овский дрек.

Прикиньте, она на всю жизнь запомнила те сраные туфли и сапоги и вспоминает об этом на пороге иного мира.

Вот это богатство и хорошая обеспеченная жизнь в совке!

Там столько неслось пурги, что я, честно говоря, охуевал, в каком таком совке она жила, что я как-то мимо пролетел.

Я, конечно, молча этого слушать не стал...

 

Вот, говорят, та то хуйня, что московские попы промывают куриные мозги старухам. Мол, да кому эти старые клячи упали. Только вот забывают, что у многих старух есть внуки, и у многих - не по одному.

И мозги им старухи, в свою очередь, промывают знатно.

А потом бегают краснопузые ватные тимуровцы и рассказывают байки про охуенное счастье в совке. Ведь это родная бабушка с дедушкой рассказывали, что по пять раз в Артеке забесплатно отдыхами.

 

Ностальгія. Бо у молоді роки все було краще.

 

Щодо якості товарів, якщо чесно, то згадую свою імпортну курточку, яку мені колись купив тато в Москві, коли я була мала, і порівнюю з тим, що носить моя дитина. Ну на тій курточці кожна строчечка була ідеальна, матеріал відмінний (вона до цього часу ще десь на горищі вдома валяється і їй нічого не сталося). Речі такої якості вже просто не роблять. І запити на якість у звичайних людей набагато нижчі, бо ці покоління нічого кращого не бачили, ніж криворукий китайський ширпотреб.

Link to comment
Share on other sites

Рассказывала, какая у них была богатая и акуенная станица на Кубани. Прям, цуко, кино "Кубанские казаки".

Но при этом сама свалила оттуда пахать крановщицей во вредном металлургическом цеху в Енакиеве.

Наверное, недостаточно богата оказалась та станица, раз поехала убивать себя в грязную дыру на черную работу.

 

И так во всем. Черное - это белое и наоборот.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...