Перейти до змісту

Зрадники


Сашко

Recommended Posts

как сказал  один знакомый военный дядя - "минные поля дешевле и надежней"

не скажу чтобы я с ним согласен, но кроме стены, оказывается, варианты есть, да

ага, но на это никто не пойдет.

мы ведь это понимаем, не так ли? 

Link to comment
Share on other sites

а вы верите, что можно договорится, например, с Гиркиным и прочими бабаями-пушилиными, что мы мол вам оставляем на поток и разорение Донецкую и Луганскую области а вы взамен обязуетесь не лезть дальше на запад? А они дадут слово- и сдержат? Да?

 

о, ещё один

что такое "федерализация" в вашем понимании

по пунктам и подробно, лозунгов тут не надо

сможете изобразить?

Ви вiрите що вони хочуть загинути?

Треба було не дрводити до цьго. Треба було з Кийева дати суверенiтету як поступив Йельцин в свiй час. Хай би брали скiльки хотят того суверенiтету, а коли б заспокойi лося з часом можна було вертатись до унiтарностi. Вони й побiгли до Москви раз Кийiв не дав. Крим би теж не втратили, вперлись в ту унiтарнiсть в неунiтарнiй по факту крайiнi. Та ще в такiй економiчнiй ситуацiйi. Навiщо вам по пунктах вiд мене? Гляньте на тi ж США, чи Германiю.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ви вiрите що вони хочуть загинути?

Треба було не дрводити до цьго. Треба було з Кийева дати суверенiтету як поступив Йельцин в свiй час. Хай би брали скiльки хотят того суверенiтету, а коли б заспокойi лося з часом можна було вертатись до унiтарностi. Вони й побiгли до Москви раз Кийiв не дав. Крим би теж не втратили, вперлись в ту унiтарнiсть в неунiтарнiй по факту крайiнi. Та ще в такiй економiчнiй ситуацiйi.

не нужно спрыгивать с вопроса.

конкретно: что дать? какие именно права? не надо обобщять "хведерализациями"

и "суверенитетами". конкретно - что надо?

Link to comment
Share on other sites

не нужно спрыгивать с вопроса.

конкретно: что дать? какие именно права? не надо обобщять "хведерализациями"

и "суверенитетами". конкретно - что надо?

Я не спригував, нащо це повторювати, що 100 раз перетерто на форумах? Конкретно - своя мова, свойi закони, хочуть в ТС - хай в ТС, хочуть ЗСТ - хай ЗСТ. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

:fp1: наша писня гарна й нова...

 

Тодi геноцид, мiни, бетоннi стiни. Весь цивiлiзований свiт за вас.

 

До речi нiфiга не так донецька область хоче в ТС - в ТС. Остальнi в ЗСТ Штати украйiнськi хай самiвирiшують як йi м краще. До покращення полiтичнойiситуяйцiйi.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ви вiрите що вони хочуть загинути?

Треба було не дрводити до цьго. Треба було з Кийева дати суверенiтету як поступив Йельцин в свiй час. Хай би брали скiльки хотят того суверенiтету, а коли б заспокойi лося з часом можна було вертатись до унiтарностi. Вони й побiгли до Москви раз Кийiв не дав. Крим би теж не втратили, вперлись в ту унiтарнiсть в неунiтарнiй по факту крайiнi. Та ще в такiй економiчнiй ситуацiйi. Навiщо вам по пунктах вiд мене? Гляньте на тi ж США, чи Германiю.

 

понятно

ещё один федераст, не знающий, какая именно федерадлизация нужна Донбассу- но таки она нужна, да!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не спригував, нащо це повторювати, що 100 раз перетерто на форумах? Конкретно - своя мова, свойi закони, хочуть в ТС - хай в ТС, хочуть ЗСТ - хай ЗСТ.

 

мы им дотации должны при федерализации или нет?

Link to comment
Share on other sites

мы им дотации должны при федерализации или нет?

Якi в вас можуть бути дотацiйi? Скiльки будете на дотацiйi запозичати? Вже скоро нiхто не дасть. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Я не спригував, нащо це повторювати, що 100 раз перетерто на форумах?

 

брехня

сколько я не спрашивал у сторонников федерализации" "что в вашем понимании федерализация по пунктам: в экономике, в политике, в культуре, в образовании, в медицине"- никто не мог ответить

ни разу ни на одном из форумов

так что "100 раз перетерто"- это вы непонятно откуда взяли

Якi в вас можуть бути дотацiйi? Скiльки будете на дотацiйi запозичати? Вже скоро нiхто не дасть.

 

это такая мода у федераство- отвечать нга вопрос вопросом? скажите просто- они будут просить дотации или нет? просто- "будут" или "нет".

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

@Стиви Джи,

брехня

сколько я не спрашивал у сторонников федерализации" "что в вашем понимании федерализация по пунктам: в экономике, в политике, в культуре, в образовании, в медицине"- никто не мог ответить

ни разу ни на одном из форумов

так что "100 раз перетерто"- это вы непонятно откуда взяли

 

это такая мода у федераство- отвечать нга вопрос вопросом? скажите просто- они будут просить дотации или нет? просто- "будут" или "нет".

Що Ви за фiгню постите. Йе рiзнi види федерацiй i рiзнi закони розподiлу доходiв та виконання регiональних та федеральних законiв. Хто ж знайе як зробе Украйiна? Чи федералiзуйеться якось, чи загеноцидить всiх непатрiотiв та стане унiтарною нацiйею.
Link to comment
Share on other sites

@Стиви Джи,Що Ви за фiгню постите. Йе рiзнi види федерацiй i рiзнi закони розподiлу доходiв та виконання регiональних та федеральних законiв. Хто ж знайе як зробе Украйiна? Чи федералiзуйеться якось, чи загеноцидить всiх непатрiотiв та стане унiтарною нацiйею.

 

Ещё раз: какой именно федерализации требует Донбасс?

Вы сами сказали- дайте им федерализацию из Киева

вот я и спрашиваю- что именно им дать?

Link to comment
Share on other sites

это такая мода у федераство- отвечать нга вопрос вопросом? скажите просто- они будут просить дотации или нет? просто- "будут" или "нет".

Зйисть-то вiн зйiсть. А хто ж йому дасть? В кого йiдрiтьтвоючерезкувiньку просити. Тiльки харкiвська область була в плюсi нормальному, через рiк побачимо що буде. В еого просити?
Link to comment
Share on other sites

Ещё раз: какой именно федерализации требует Донбасс?

Вы сами сказали- дайте им федерализацию из Киева

вот я и спрашиваю- что именно им дать?

Хто йiх знайе.

Треба було на випередження дати. Ви ж не сiли за еруглий стiл. Ви ж ламали через колiно. Тепер не керуйете процесом

Link to comment
Share on other sites

Стиви Джи Ви чого вiд мене хочете? Турчинову треба було придумувати яку федерацiю дати Криму, Донецьку, Луганську, торгуватись та домовлятись. Не доводити до збройнихтконфлiктiв.
Link to comment
Share on other sites

До речi нiфiга не так донецька область хоче в ТС - в ТС. Остальнi в ЗСТ Штати украйiнськi хай самiвирiшують як йi м краще. До покращення полiтичнойiситуяйцiйi.

 

Треба розуміти різницю між децентралізацією, федерацією і конфедерацією. Наприклад Татарстан (як суб'єкт Російської Федерації) не може проводити власну зовнішню політику і самостійно приєднуватися до міждержавних союзів.

Змінено користувачем GSkovoroda
Link to comment
Share on other sites

 

сколько я не спрашивал у сторонников федерализации" "что в вашем понимании федерализация по пунктам: в экономике, в политике, в культуре, в образовании, в медицине"- никто не мог ответить

ни разу ни на одном из форумов

 

+стопиццот.

абсолютно такая же фигня. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Зйисть-то вiн зйiсть. А хто ж йому дасть? В кого йiдрiтьтвоючерезкувiньку просити. Тiльки харкiвська область була в плюсi нормальному, через рiк побачимо що буде. В еого просити?

 

это считать как "нет"?

можете в ыне юлить а сказать прямо?

Стиви Джи Ви чого вiд мене хочете? Турчинову треба було придумувати яку федерацiю дати Криму, Донецьку, Луганську, торгуватись та домовлятись. Не доводити до збройнихтконфлiктiв.

 

так и запишем- Вы не знаете, какая нужна федерализация Донбассу, но почему-то уверены, что нужна именно она

вот так всегда

+стопиццот.

абсолютно такая же фигня. :pardon:

 

вот и человек Асх тоже не смог объяснить, а налепил каких-то мутных отговорок

Link to comment
Share on other sites

Треба розуміти різницю між децентралізацією, федерацією і конфедерацією. Наприклад Татарстан (як суб'єкт Російської Федерації) не може проводити власну зовнішню політику і самостійно приєднуватися до міждержавних союзів.

При чому тут РФ. Ми ж не знайемо до чого б вони домовились якби стали домовлятися. Але Кийiв вирiшив, що це все фiгня i вiн буде все вирiшувати сам. Майемо, що майемо...(С)
Link to comment
Share on other sites

Я не спригував, нащо це повторювати, що 100 раз перетерто на форумах? Конкретно - своя мова, свойi закони, хочуть в ТС - хай в ТС, хочуть ЗСТ - хай ЗСТ.

 

 

Прямо по Троцькому: ні миру, ні війни, а армію розпустити.  :weep:  Це по факту розвал країни.

 

Вони хочуть в ТС ( чи хтось їм щось таке нашепче, так як такий контингент в принципі думати не може) і нам що, теж всім за ними йти ? Чи сидіти, і чекати, поки на них якесь прозріння зійде ?

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

федералізація потрібна рашкі щоб іншу частину України тримати під контролем

 

тому він і не буде приєднувати схід

 

а розділятись не дадуть нам ні сша, ні наші політики, для яких роз'єднання буде кінцем політичної кар'єри.

 

тому зараз або все повернеться до часів кінця  ющенко- початку януковича (найбільш вірогідно)

 

або ми зможемо розрубити гордіїв вузол

Link to comment
Share on other sites

это считать как "нет"?

можете в ыне юлить а сказать прямо?

 

так и запишем- Вы не знаете, какая нужна федерализация Донбассу, но почему-то уверены, что нужна именно она

вот так всегда

 

вот и человек Асх тоже не смог объяснить, а налепил каких-то мутных отговорок

Не чiпляйся до мойiх слiв. Я не юлю. Я тут при чому? Я що Ахметов, Аксьонов чи Турчинов? Цим скотам треба було домовлятись, домовлятись iще раз домовлятись, особливо скотам в Кийевi, тепер вже напевно пiзно. Тому що на Хрещатику нiякi дотацiйi не родять, щоб вони щось комусь дали треба спочатку вiдiбрати в регiонiв.
Link to comment
Share on other sites

Стиви Джи Ви чого вiд мене хочете? Турчинову треба було придумувати яку федерацiю дати Криму, Донецьку, Луганську, торгуватись та домовлятись. Не доводити до збройнихтконфлiктiв.

плин, взрослые люди, а такую ерунду пишете.

вот представь картинку: я трехлетний ребенок, который 

ревёт и арьот "дай!!!".

 

ты подходишь и даешь мне игрушку. я бросаю ее на пол, 

при этом сама падаю на пол, соваю ногами-руками и еще

громче в истерике ору "дааааай!".

 

ты даешь мне ложку варенья, я фонтаном выплевываю его

тебе в лицо и, еще больше заходясь в истерике, продолжаю 

орать "дааааааааай!"

 

ты предлагаешь пойти на карусели, в цирк, в игровые автоматы - 

а я все больше соваю ногами, верчу головой и ору "даааааааааааааааааааааааааааааай!!!"

 

ВНИМАНИЕ, ВАПРОЗ: што ты сделаешь, а?

 

ведь именно с таким, бьющимся в истерике ребенком у меня ассоциируется

дамбас, плин. и этот ребенок сам не знает, чего же именно он хочет!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Прямо по Троцькому: ні миру, ні війни, а армію розпустити.  :weep:  Це по факту розвал країни.

А по Турчинову з Яйценюхом не розвал? Де грошi на державу брати будете, коли економiку свою нищите цим бардаком?
Link to comment
Share on other sites

При чому тут РФ. Ми ж не знайемо до чого б вони домовились якби стали домовлятися. Але Кийiв вирiшив, що це все фiгня i вiн буде все вирiшувати сам. Майемо, що майемо...(С)

 

Якщо ви використовуєте термін - ви повинні розуміти його загальновживане значення. Федерація (будь-яка, не тільки російська) не передбачає право суб'єкту на самостійну зовнішню політику. Якщо ви наполягаєте на незалежній зовнішній політиці регіонів - потрібно вимагати конфедерацію.

Link to comment
Share on other sites

плин, взрослые люди, а такую ерунду пишете.

вот представь картинку: я трехлетний ребенок, который 

ревёт и арьот "дай!!!".

 

ты подходишь и даешь мне игрушку. я бросаю ее на пол, 

при этом сама падаю на пол, соваю ногами-руками и еще

громче в истерике ору "дааааай!".

 

ты даешь мне ложку варенья, я фонтаном выплевываю его

тебе в лицо и, еще больше заходясь в истерике, продолжаю 

орать "дааааааааай!"

 

ты предлагаешь пойти на карусели, в цирк, в игровые автоматы - 

а я все больше соваю ногами, верчу головой и ору "даааааааааааааааааааааааааааааай!!!"

 

ВНИМАНИЕ, ВАПРОЗ: што ты сделаешь, а?

 

ведь именно с таким, бьющимся в истерике ребенком у меня ассоциируется

дамбас, плин. и этот ребенок сам не знает, чего же именно он хочет!

Нiфiга. Нiякого переговорного процессу з донбасами кримами не було. Тому йе, що йе.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...