Перейти до змісту

Зрадники


Сашко

Recommended Posts

Якщо ви використовуєте термін - ви повинні розуміти його загальновживане значення. Федерація (будь-яка, не тільки російська) не передбачає право суб'єкту на самостійну зовнішню політику. Якщо ви наполягаєте на незалежній зовнішній політиці регіонів - потрібно вимагати конфедерацію.

Так Кийiв заявив що тiльки унiтарна держава i все. Нiяких суверенiтетiв.
Link to comment
Share on other sites

Не чiпляйся до мойiх слiв. Я не юлю. Я тут при чому? Я що Ахметов, Аксьонов чи Турчинов? Цим скотам треба було домовлятись, домовлятись iще раз домовлятись, особливо скотам в Кийевi, тепер вже напевно пiзно. Тому що на Хрещатику нiякi дотацiйi не родять, щоб вони щось комусь дали треба спочатку вiдiбрати в регiонiв.

 

Кто сказал "мяу"?

Кто сказал "дайте им федерализацию с Киева"

Вы сказали- я у вас спрашиваю- что дать.

Вы не знаете.

Стало быть или вы погорячились и сказали не подумав, или повторяете чужие агитки не понимая их смысла

так?

если не так- то я жду ответа на вопрос: какую федерализацию должен дать Киев Донбассу

плин, взрослые люди, а такую ерунду пишете.

вот представь картинку: я трехлетний ребенок, который 

ревёт и арьот "дай!!!".

 

ты подходишь и даешь мне игрушку. я бросаю ее на пол, 

при этом сама падаю на пол, соваю ногами-руками и еще

громче в истерике ору "дааааай!".

 

ты даешь мне ложку варенья, я фонтаном выплевываю его

тебе в лицо и, еще больше заходясь в истерике, продолжаю 

орать "дааааааааай!"

 

ты предлагаешь пойти на карусели, в цирк, в игровые автоматы - 

а я все больше соваю ногами, верчу головой и ору "даааааааааааааааааааааааааааааай!!!"

 

ВНИМАНИЕ, ВАПРОЗ: што ты сделаешь, а?

 

ведь именно с таким, бьющимся в истерике ребенком у меня ассоциируется

дамбас, плин. и этот ребенок сам не знает, чего же именно он хочет!

 

в такой ситуации только один вариант- дать ребенку волшебный успокоительный пендель

Link to comment
Share on other sites

Нiфiга. Нiякого переговорного процессу з донбасами кримами не було. Тому йе, що йе.

 

с кем переговаривать было?

с Гиркиным или с ммм-щиком Пушилиным?

Link to comment
Share on other sites

Кто сказал "мяу"?

Кто сказал "дайте им федерализацию с Киева"

Вы сказали- я у вас спрашиваю- что дать.

Вы не знаете.

Стало быть или вы погорячились и сказали не подумав, или повторяете чужие агитки не понимая их смысла

так?

если не так- то я жду ответа на вопрос: какую федерализацию должен дать Киев Донбассу

 

в такой ситуации только один вариант- дать ребенку волшебный успокоительный пендель

При чому тут агiтки? Ми з вами тут закон пишемо, чи домовляйемося? Це справа Кийева домовитись з регiонами. А про пенделя - ну що подивимось до чого той пендель приведе. Вирiшили, що пендель кращiлiки. Щож тут поробиш. Але це менi не до вподоби.
Link to comment
Share on other sites

Так Кийiв заявив що тiльки унiтарна держава i все. Нiяких суверенiтетiв.

 

Суверенітет - це повна незалежність. Це ще більше, ніж конфедерація, це повне відокремлення, це вже розпад країни. Будь-яка країна буде захищати себе від розпаду, в т.ч. і силою - це суверенне право країни, і це обов'язок влади.

 

Ще раз прошу - спочатку вивчить значення термінів, тоді зможете свої вимоги сформулювати так, щоб вас розуміли інші.

Link to comment
Share on other sites

Суверенітет - це повна незалежність. Це ще більше, ніж конфедерація, це повне відокремлення, це вже розпад країни. Будь-яка країна буде захищати себе від розпаду, в т.ч. і силою - це суверенне право країни, і це обов'язок влади.

Ще раз прошу - спочатку вивчить значення термінів, тоді зможете свої вимоги сформулювати так, щоб вас розуміли інші.

Чому я повинен вимоги формулювати? Хай формулюють Турчинов тепер з Гiркiним. Не хоче - хай мочить Гiркiна в сортирi, разом з купою украйiнських громадян. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

При чому тут агiтки? Ми з вами тут закон пишемо, чи домовляйемося? Це справа Кийева домовитись з регiонами.

 

То есть " я не знаю о чем, я не знаю чего хотят на Донбассе- но пусть с ними договариваются!" Так, что ли?

Чому я повинен вимоги формулювати? Хай формулюють Турчинов тепер з Гiркiним.

 

так значит федерализация им не была нужна?

Гиркин ни разу не произносил этого слова кстати

Link to comment
Share on other sites

Так йiх тодi ще не було. З губерами Кийiв мiг все порiшати пiсля того як втiк Янукович.

 

губернаторы не представляют регион, они- представители центральной власти в регионе

вы вообще имеете хоть какое представление о системе гос.устройства  в Украине, или просто повторяете красивые звучные слова, запомнившиеся вам из чужих агиток- "федерализация", "губернаторы" и т.д.?

Link to comment
Share on other sites

То есть " я не знаю о чем, я не знаю чего хотят на Донбассе- но пусть с ними договариваются!" Так, что ли?

 

так значит федерализация им не была нужна?

Гиркин ни разу не произносил этого слова кстати

При перемовинах все й з'ясують що хто хоче. Iнакше тiльки й буде що оце незрозумiле АТО.
Link to comment
Share on other sites

Чому я повинен вимоги формулювати? Хай формулюють Турчинов тепер з Гiркiним.

почему не слышат дагестан, скажите ка?

 

вопрос риторический.

 

зы. ну и это... иди нахуй, москаль ебучий. это я тебе как человек с украинской и русской кровью говорю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

При перемовинах все й з'ясують що хто хоче. Iнакше тiльки й буде що оце незрозумiле АТО.

 

Переговоры вести предлагаете с террористами?

Link to comment
Share on other sites

губернаторы не представляют регион, они- представители центральной власти в регионе

вы вообще имеете хоть какое представление о системе гос.устройства  в Украине, или просто повторяете красивые звучные слова, запомнившиеся вам из чужих агиток- "федерализация", "губернаторы" и т.д.?

Це все деталi. Турчинов теж не знайе з ким та як домовлятись? Чи всi цi олiгархи (Ахметови, Коломойськi, Порошенки) позабували телефони один одного?
Link to comment
Share on other sites

в общем, подведем итоги

как ни грустно, по видимому мы имеем очередную радироточку

"федерализация","пусть ведут переговоры", "услышать Дамбасс" и прочие штампы- но никакой конкретики

от ответов на вопросы человек открещивается в стиле "вам надо, вы и договаривайтесь, я не знаю о чем, но обязательно договаривайтесь"

стоит ли дискутировать с радиоточкой- каждый пусть решает для себя

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Чому я повинен вимоги формулювати? Хай формулюють Турчинов тепер з Гiркiним.

 

Питання державного устрою нашої країни не може вирішувати ні Турчинов, ні губернатори, ні тим більше Гiркiн. Питання державного устрою нашої країни можемо вирішувати тільки ми.

 

Дуже погано, що ви готові віддати вирішення таких важливих питань Турчинову з Гiркiним. І дуже гарно, що в Україні є декілька мільйонів громадян - і вони не дозволять вирішувати такі важливі питання без них.

Link to comment
Share on other sites

А по Турчинову з Яйценюхом не розвал? Де грошi на державу брати будете, коли економiку свою нищите цим бардаком?

 

А Дамбас що, гроші на державу колись давав ? :S  По факту тільки тягне з неї.

Link to comment
Share on other sites

Питання державного устрою нашої країни не може вирішувати ні Турчинов, ні губернатори, ні тим більше Гiркiн. Питання державного устрою нашої країни можемо вирішувати тільки ми.

Дуже погано, що ви готові віддати вирішення таких важливих питань Турчинову з Гiркiним. І дуже гарно, що в Україні є декілька мільйонів громадян - і вони не дозволять вирішувати такі важливі питання без них.

Вас депутати вирiшили не питати. Не захотiли проводити референдум. 150 з хвостиком голосiв було.
Link to comment
Share on other sites

в общем, подведем итоги

как ни грустно, по видимому мы имеем очередную радироточку

"федерализация","пусть ведут переговоры", "услышать Дамбасс" и прочие штампы- но никакой конкретики

от ответов на вопросы человек открещивается в стиле "вам надо, вы и договаривайтесь, я не знаю о чем, но обязательно договаривайтесь"

стоит ли дискутировать с радиоточкой- каждый пусть решает для себя

Блин, а ти напевно вже договiр з мойiх слiв хотiв записати для ДНР? Що за фiгня.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

в общем, подведем итоги

как ни грустно, по видимому мы имеем очередную радироточку

"федерализация","пусть ведут переговоры", "услышать Дамбасс" и прочие штампы- но никакой конкретики

от ответов на вопросы человек открещивается в стиле "вам надо, вы и договаривайтесь, я не знаю о чем, но обязательно договаривайтесь"

стоит ли дискутировать с радиоточкой- каждый пусть решает для себя

Это троллик новой формации.

Якобы сочувствующий, переживающий и анализирующий.

Любую ситуацию сводит к всё плохо, что же теперь делать, пропало всё и т.п.

При легком тролинге, начинает ерзать и огрызаться, на более весомые меры элементарно не было времени.

Рекомендация: " В игнор жЫвотное"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На Хрещатику вони родяться? Ви на казну гляньте свою.

 

Коротше кажучи, злився агітатор. Іди старшому по твоєму району куратору від Кадирова зроби ку, може не виженуть з служби. :weep:  

Link to comment
Share on other sites

А ты по факту казало, коли до мене гавкало? ПНХ, ЧМО.

кацап, ты не волнуйся так, все хорошо. 

и до падения москвабада доживем. жаль что только бог подарил соседей-дибилов.

 

зы. нормальных русских просьба на свой счёт не принимать.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...