Перейти до змісту

Florida VS California


Lellard

Recommended Posts

Далекий переїзд нереально коли діти корені пустили тут.Хіба може Польща

 

 

Тада. Сподіваюсь, шо вийде залишитись. Дітям дуже подобається тут в ЛА. Кажуть що нікуди не хочуть звідси.

Link to comment
Share on other sites

Я дивився. Весь фільм ржав.

 

А я люблю цей фільм. Знаю, що чізі, але спецефекти класні. Мій улюблений персонаж - російський пілот Саша (який загинув геройською смертю). А пілотував він українську Мрію - Ан 225. Сашу грає американець естонського походження Джохан Урб :love:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1BXBTbk0gro

Link to comment
Share on other sites

Я за років 5 на акредж переїду кілометрів за 70 від міста

 

На акериджах пахать і пахать. На стрижку однієї трави треба купляти спеціальний трактор, вже не кажучи про купу часу.

 

Мій "брат в законі" довго не протягнув - ну у нього там ціла ферма була - стайня і 3 коней.  А крім нього більше працювати по хазяйству ніхто не бажав, а він ще і працює на нормальній роботі ... продали через років 5. Не витримали :gigi: .

Link to comment
Share on other sites

А я люблю цей фільм. Знаю, що чізі, але спецефекти класні. Мій улюблений персонаж - російський пілот Саша (який загинув геройською смертю). А пілотував він українську Мрію - Ан 225. Сашу грає американець естонського походження Джохан Урб :love:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1BXBTbk0gro

 

It's Russian  :td:

фтопку

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

В США хорошо трудиться. Этому все способствует от атмосферы до услуг. Все остальное лучше делать за пределами.

Тоді краще мешкати десь на кордоні. Працювати у США, а сєкс, відпочинок, ентертейнмент, і прочая - за межами пуритансього світу. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Тоді краще мешкати десь на кордоні. Працювати у США, а сєкс, відпочинок, ентертеймент, і прочая - за межами пуритансього світу. 

 

Південна Каліфорнія дуже далека від пуританізму.... Стосовно сексу тут набагато краще та цікавіше чим за південним кордоном в Тіхуані

Link to comment
Share on other sites

За батісти той острів був раєм сексу на землі, майже офіційним публічним домом для штатів, і не тільки. 

Мав справу з кубинками, свого часу.

 А ви мабуть не бачили що то таке є, справжні  бомжачки. )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

А,  ясно. Канадці перебили апетити америкосам.

Ну то нехай мають справи зі своїми наскрізь фемінізованими, чоловіконенависницькими, істеричними сарами. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

А, то ясно. Канадці перебили апетити америкосам.

Ну то нехай мають справи зі своїми наскрізь фемінізованими, чоловіконенависницькими, істеричними сарами. 

 

В певних штатах є все..... Гідне та вищого гатунку.....

Link to comment
Share on other sites

В певних штатах є все.....

"Имя, сєстра!"

Бо поки що щасливими в Новому світі почуваються  лише кролики з Коннектикуту. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Масовий виїзд з Нью-Йорка через податки

 

Податки почали перетинати точку без повернення в Нью-Йорку. Нью-Йорк втрачає свій середній клас швидше, ніж у будь-який час після Великої депресії. Незважаючи на те, що багаті стають багатшими від інвестицій, а бідні стають багатшими від підвищених соціальних вигод, програв завжди середній клас.

Останні дані перепису населення США показують, що Нью-Йорк втрачає 100 жителів кожен день, оскільки люди просто тікають у пошуках кращої якості життя, де органи місцевого самоврядування менш пригноблені.

Що за межами розуму, як правило, ціна на все знижується, якщо ви купуєте його в кількості. Корупція в уряді працює в зворотному напрямку. Податки, які ви сплачуєте в містах, завжди вищі, ніж у передмістях, де ви могли б вважати, що ви повинні платити менше, тому що більше людей роблять свій внесок. Уряди просто не піддаються логіці.

Оскільки середній клас залишає, всі інші будуть страждати. Багаті стають багатшими від інвестицій, які, як правило, не обкладаються податком, поки ви їх не продаєте, за винятком нерухомості. Бідні отримують переваги, щоб вони не сприяли. Це середній працівник, який платить податки на заробітну плату, на які уряди можуть розраховувати до цих пір. Збільшення податків невпинно, щороку зростаючі витрати на життя, які прискорюються податками на нерухомість, і щорічно зростає сума охорони здоров'я, і ​​скорочення заробітної плати, коли технологічні досягнення допомагають замінити працівників без пенсій та витрат на охорону здоров'я. Середній клас, у якого залишилися мозок, шукають зеленіші пасовища. просто щоб вижити. Демократи завжди обіцяють світу і піднімуть податки на багатих, але це ніколи не знижує податки для середнього класу. Оподаткування багатих лише збагачує політиків.

Багаті можуть перенести свої інвестиції в більш сприятливі юрисдикції, але той, хто виплачує заробітну плату, не може переносити свою працю в більш дружнє середовище, не рухаючись. Бідні не повинні йти до тих пір, поки виграють прибутки. Але рано чи пізно будинок карток руйнується для всього, що залишиться - державних службовців і тих, хто вимагає переваг.

https://translate.google.com.ua/translate?sl=en&tl=uk&js=y&prev=_t&hl=uk&ie=UTF-8&u=www.armstrongeconomics.com&edit-text=

Link to comment
Share on other sites

Немного цифр. Население Нью Йорк пусть 8,5 миллионов. 100 человек в день. 36500 в год. Какой выходит процент оттока? Манипулятивная статья какая то выходит
Link to comment
Share on other sites

Кто именно выезжает и въезжает - это тоже манипуляция, т.к. это все предположение автора. Я с таким же успехом могу сказать что выезжают рептилоиды, а въезжают гиперборейцы.
Link to comment
Share on other sites

Доводять до ручки місце проживання а потім втікають .Саранча

 

До ручки  :fp1: Поїзди трохи по метрополіях. Вони зараз в НАБАГАТО кращому стані чим були 20-30 років тому..... На відміну від растбелту....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...