Перейти до змісту

Florida VS California


Lellard

Recommended Posts

Сроки за кокаин, проституцию есть? 

Вроде как если кокс чисто для себя, в объемах, то законно. Проституция легальная, пришел - заплатил - поимел. а налоги там публичный дом уже платит, все по чеку, с расшифровкой какими видами секса занимался, короче по прейскуранту. 

Link to comment
Share on other sites

Вроде как если кокс чисто для себя, в объемах, то законно. Проституция легальная, пришел - заплатил - поимел. а налоги там публичный дом уже платит, все по чеку, с расшифровкой какими видами секса занимался, короче по прейскуранту. 

Проституция абсолютно нелегальна во всех штатах кроме Невады. И то не везде в Неваде, а в какой-то глуши только. В Лас Вегасе нелегальна.

Link to comment
Share on other sites

Кстати, может Uki калифорнийская налоговая отстегивает процент с обдирания новых калифорнийцев?  :D Иначе его энтузиазм трудно понять.

 

Ентузіазм в тому що обдирання трохи стримує..... 

Link to comment
Share on other sites

Та ну нах, жити в коробці за 2 лями баксів і пів життя їздити на роботу

 

Якщо коробка біля гір і океану в шикарному кліматі з шикарною інфраструктурою то чо б і ні. 

Link to comment
Share on other sites

Сроки за кокаин, проституцию есть? Наличка выше 10тыс репортится?

 

Майже не енфорсять цю хуйню. Трохи змінили слова .... Секс за гроші називається Кохання за троянди

Link to comment
Share on other sites

Якщо коробка біля гір і океану в шикарному кліматі з шикарною інфраструктурою то чо б і ні.

 

Яка інфраструктура? 50 км тачеллою до роботи, 50 до магазу.

 

Маючи 2 лями можна купити житло в не гіршому місці за 500 і ще на 1.5 жити.

Link to comment
Share on other sites

Яка інфраструктура? 50 км тачеллою до роботи, 50 до магазу.

 

Маючи 2 лями можна купити житло в не гіршому місці за 500 і ще на 1.5 жити.

 

У мене в радіусі 5 км є всі магазини, які ти можеш тільки вигадати. Супермаркет електроніки, Мексиканський, китайський, совковий, купа американських супермаркетів, найбільша в америці Айкіа, купа оптових та іншої хуйні про яку ти можеш тільки мріяти. До роботи 15 км. Можна велосипедом їздити

Link to comment
Share on other sites

У мене в радіусі 5 км є всі магазини, які ти можеш тільки вигадати. Супермаркет електроніки, Мексиканський, китайський, совковий, купа американських супермаркетів, найбільша в америці Айкіа, купа оптових та іншої хуйні про яку ти можеш тільки мріяти. До роботи 15 км. Можна велосипедом їздити

І як ці 5км проїхати? Тачеллою чи може який трамвай є?

Link to comment
Share on other sites

В Каліфорнії тепер постійно пожежі. Певно, страховка на будинки зашкалює. До того ж, вона піде під воду, коли відбудеться великий землетрус (дивіться фільм 2000).

 

У Флориді купа отруйних змій, крокодилів та боа констрикторів, яких люди повипускали і які порозмножувалися в їхніх болотах. Ну його нафік.

 

Нам і в нашій любій Канаді непогано :lol2:.

Link to comment
Share on other sites

В Каліфорнії тепер постійно пожежі. Певно, страховка на будинки зашкалює. До того ж, вона піде під воду, коли відбудеться великий землетрус (дивіться фільм 2000).

 

 

 

У вас невірна інформація. Тут навпаки в результаті землетрусів земля вилазе з води. Почитайте про розлом Сан Андреас

Link to comment
Share on other sites

Отож, Штати і Канада не придатні для життя без машини. І далі розмір жопи лише збільшиться. Оце і вся інфраструктура.

 

У тебе проблеми з машинами? Купив електро за 10 тис, і проблема транспорту вирішена на роки.....

Link to comment
Share on other sites

У вас невірна інформація. Тут навпаки в результаті землетрусів земля вилазе з води. Почитайте про розлом Сан Андреас

 

Отут все змодельовано :gigi: (фільм 2012, не 2000, як я раніше написала):

 

https://www.youtube.com/watch?v=t3FuTWbCr6M

 

І ще одна модель:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jvIGFhqbe0c

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Взагалі то народ з Калі чи Америки ,Канади часто на пенсію втікає в Мексіку,Еквадор,Коста ріка

 

Чисто математичний розрахунок. Якщо можеш продати хату за 600 тис, а купити десь в мексиці за 150 тис, то решти вистачить на гарне життя. Для тих у кого крім хати є кілька мільйонів заощаджень цей переїзд не має сенсу.

Link to comment
Share on other sites

Чисто математичний розрахунок. Якщо можеш продати хату за 600 тис, а купити десь в мексиці за 150 тис, то решти вистачить на гарне життя. Для тих у кого крім хати є кілька мільйонів заощаджень цей переїзд не має сенсу.

Я за років 5 на акредж переїду кілометрів за 70 від міста

Link to comment
Share on other sites

Я за років 5 на акредж переїду кілометрів за 70 від міста

 

Я навіть не знаю куди переїзджати. Звик до різноманітності та інфраструктури. Сумно буде без цього всього. Так чи інакше клімат міняти не хочу. Якщо занадто притисне то переїду на середземномор'я, в Хорватію наприклад.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...