Перейти до змісту

А тим часом в Азовському морі...


Recommended Posts

Хто сказав? Робити треба, але не це. Тобто, можна й це, але воно ж не вирішує питання протизаконного затримання суден. А от те, що може вирішити, не робиться. В принципі, з тим же успіхом, як і очікувати після розірвання угоди на припинення кацапського безчинства на Азові, можна і в носі колупатись, і взагалі нічого не робити, користі так само не буде.

Что должно делаться по вашему?

Почему вы исключаете возможность массы судебных исков против параши после разорвания Угоды?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Остання відповідь

Что должно делаться по вашему?

Почему вы исключаете возможность массы судебных исков против параши после разорвания Угоды?

 мій пост

10:37   ...Тут треба якомога більше протикорабельних ракет і бажання їх застосувати, маючи на увазі також і можливі наслідки у вигляді вже не "гібридної", а прямої війни з кацапами.

 

Це єдиний шлях, якщо не враховувати миттєвого швидкого розвалу Хуйлостану вже завтра, шанси на що наразі мізерні.

Скажемо так: перший же потоплений нами кацапський корабель миттєво припинить їх піратство. Але для цього потрібно бути сильним, рішучим, і готовим до наслідків. Тобто не з цією владою і не зараз.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Писали что вроде турки за нефтяные месторождения могут построить этот канал за свой счет, но надо бы и об экологии подумать, в т.ч. и Крыма, который является украинской землей и все равно будет возвращен. Да и по большому счету убытки в основном сейчас у ахметки, агента кремля, ну и рыбалку мы потеряли в море. Так стоит ли ради олигарха такое делать, тем более что если кацапы реально хотят нас блокировать, они заблокируют и канал, найдут способы, в т.ч. и военные.

Link to comment
Share on other sites

 мій пост

10:37   ...Тут треба якомога більше протикорабельних ракет і бажання їх застосувати, маючи на увазі також і можливі наслідки у вигляді вже не "гібридної", а прямої війни з кацапами.

Це єдиний шлях, якщо не враховувати миттєвого швидкого розвалу Хуйлостану вже завтра, шанси на що наразі мізерні.

Ваше предложение еще более утопическое, чем даже строительство канала. Какие ракеты, откуда они, если Пеця даже москитный флот не хочет забирать подаренный США. У руля страны агент кремля! И этим все сказано. Да и воевать ради интересов ахметова я лично смысла не вижу.

Обстрелять конечно кацапов в море может быть и можно, если еще по своим же кораблям не попадем :), но это уже война будет и на Азове, и развяжем ее мы в первую очередь.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Ваше предложение еще более утопическое, чем даже строительство канала. Какие ракеты, откуда они, если Пеця даже москитный флот не хочет забирать подаренный США. У руля страны агент кремля! И этим все сказано. Да и воевать ради интересов ахметова я лично смысла не вижу.

Обстрелять конечно кацапов в море может быть и можно, если еще по своим же кораблям не попадем :), но это уже война будет и на Азове, и развяжем ее мы в первую очередь.

Взагалі-то це бан. Я розумію, це просто неспроможність логічно мислити, а не навмисно, але Factum Est Factum.

Link to comment
Share on other sites

Хто сказав? Робити треба, але не це. Тобто, можна й це, але воно ж не вирішує питання протизаконного затримання суден. А от те, що може вирішити, не робиться. В принципі, з тим же успіхом, як і очікувати після розірвання угоди на припинення кацапського безчинства на Азові, можна і в носі колупатись, і взагалі нічого не робити, користі так само не буде.

 

шо саме можна робити?

Link to comment
Share on other sites

Взагалі-то це бан. Я розумію, це просто неспроможність логічно мислити, а не навмисно, але Factum Est Factum.

За что бан? За фразу о том, что если мы начнем пулять по кацапам в Азовском море, то начнутся военные действия с нашей подачи? Это очевидно, и запад будет в этой ситуации явно не на нашей стороне, будет глубокая озабоченность и 0 помощи. Потеряем по итогу еще и юг Украины на Азове. Почитайте Тымчука, я приводил уже тут на форуме, он дал расклад по вооружению которое раша подтянула для войны на Азове с нами. Вы же толкаете Украину под пули, ради в первую очередь интересов ахметова. Потому банить тут надо явно не меня.

В любом случае ваш сценарий не будет реализован, т.к. даже на границе донбасса с рашей, ВСУ запрещали лупить по кацапам, когда те с кац. территории их обстреливали. А вы предлагаете нам самим начать мочить кацапов в Азовском море, ну не идиотизм, какими силами уважаемый? Какими? Или вы думаете, что после обстрела, имея на руках обстрелы когда мы начнем первыми они испугаются и отдадут нам море?

Я понимаю, что вам сложно общаться с сильным оппонентом, поэтому вы решили наверное слить меня в бан, не красиво :).

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

шо саме можна робити?

Повторюю третій раз, що вже явно занадто, як на мене :) Цитата: "Тут треба якомога більше протикорабельних ракет і бажання їх застосувати, маючи на увазі також і можливі наслідки у вигляді вже не "гібридної", а прямої війни з кацапами.  ...перший же потоплений нами кацапський корабель миттєво припинить їх піратство. Але для цього потрібно бути сильним, рішучим, і готовим до наслідків. Тобто не з цією владою і не зараз".

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

За что бан? За фразу о том, что если мы начнем пулять по кацапам в Азовском море, то начнутся военные действия с нашей подачи? Это очевидно, и запад будет в этой ситуации явно не на нашей стороне, будет глубокая озабоченность и 0 помощи. Потеряем по итогу еще и юг Украины на Азове. Почитайте Тымчука, я приводил уже тут на форуме, он дал расклад по вооружению которое раша подтянула для войны на Азове с нами. Вы же толкаете Украину под пули, ради в первую очередь интересов ахметова. Потому банить тут надо явно не меня.

В любом случае ваш сценарий не будет реализован, т.к. даже на границе донбасса с рашей, ВСУ запрещали лупить по кацапам, когда те с кац. территории их обстреливали. А вы предлагаете нам самим начать мочить кацапов в Азовском море, ну не идиотизм, какими силами уважаемый? Какими? Или вы думаете, что после обстрела, имея на руках обстрелы когда мы начнем первыми они испугаются и отдадут нам море?

Я понимаю, что вам сложно общаться с сильным оппонентом, поэтому вы решили наверное слить меня в бан, не красиво :).

Заспокойтеся, я за "нєдомисліє" не "стукаю", я попереджаю, що ви самі шукаєте бану. Хтось виявиться не таким поблажливим, та ще й мстивим.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Повторюю третій раз, що вже явно занадто, як на мене :) Цитата: "Тут треба якомога більше протикорабельних ракет і бажання їх застосувати, маючи на увазі також і можливі наслідки у вигляді вже не "гібридної", а прямої війни з кацапами.  ...перший же потоплений нами кацапський корабель миттєво припинить їх піратство. Але для цього потрібно бути сильним, рішучим, і готовим до наслідків. Тобто не з цією владою і не зараз".

Я пасс, люди, сделайте с его мозгами что-нибудь, он как не в Украине живет, и перепутал Украину с США.

Да, именно так, все так, как только будем по военной мощи круче чем параша, мы не только моря себе заберем с Крымом вместе, но и донбасс и т.д. Как только, так сразу!

Заспокойтеся, я за "нєдомисліє" не "стукаю", я попереджаю, що ви самі шукаєте бану. Хтось виявиться не таким поблажливим, та ще й мстивим.

Я не боюсь ничего, и я всегда готов отвечать за свои слова, стучите, не стесняйтесь.

Link to comment
Share on other sites

Повторюю третій раз, що вже явно занадто, як на мене :) Цитата: "Тут треба якомога більше протикорабельних ракет і бажання їх застосувати, маючи на увазі також і можливі наслідки у вигляді вже не "гібридної", а прямої війни з кацапами.  ...перший же потоплений нами кацапський корабель миттєво припинить їх піратство. Але для цього потрібно бути сильним, рішучим, і готовим до наслідків. Тобто не з цією владою і не зараз".

 

а!

краще зразу ядрьоной

і по Крємєлю!

але нема, ні тих, ні цієї ((

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а!

краще зразу ядрьоной

і по Крємєлю!

але нема, ні тих, ні цієї ((

Так не гайте часу, не крадіть у держави, піднімайте економіку, розробляйте, виробляйте і купуйте озброєння, культивуйте повагу до держави і виховуйте патріотизм у громадян - і усе вийде. Але цей заклик, звісно, не до Вас. До Вас інше прохання - не бути мрійником, оперувати лише категоріями реальності.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

"Територіáльне мóре України, або акваторія, яка є продовженням Української території в морі, — прибережні морські води завширшки 12 морських миль, відлічуваних від лінії найбільшого відпливу як на материку, так і на островах, що належать Україні, або від прямих вихідних ліній, що з'єднують відповідні точки. Загальна площа цих вод..."

Це не стосується Азова. по якому підписаний окремий договір і всі його води визнані спільними для обох країн

Змінено користувачем fexmail2000
Link to comment
Share on other sites

Так не гайте часу, не крадіть у держави, піднімайте економіку, розробляйте, виробляйте і купуйте озброєння, культивуйте повагу до держави і виховуйте патріотизм у громадян - і усе вийде. Але цей заклик, звісно, не до Вас. До Вас інше прохання - не бути мрійником, оперувати лише категоріями реальності.

Нет времени, блокада уже идет, и надо что-то делать, а не то промышленность станет. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це не стосується Азова. по якому підписаний окремий договір і всі його води визнані спільними для обох країн

Ще питання, що має більший пріоритет - міжнародне право, чи якийсь договір. 

Link to comment
Share on other sites

Ще питання, що має більший пріоритет - міжнародне право, чи якийсь договір. 

 

Чоловіче, ти хоч іноді думай, що пишеш!

Азов внутрішнє море двох країн. Дві країни постановили, що це спільне море без кордонів. Крапка.

Про яке ти ще міжнародне право тут пишеш?

 

Ти з сусідом вирішив розвалити паркан, бо він вам заважає ходити одне до одного в гості, тощо.

Зустрілися. вирішили. розвалили.

Яке діло іншим сусідам до вашого паркану чи те, що з ним робите? 

Так я зрозуміло пояснив?

Змінено користувачем fexmail2000
Link to comment
Share on other sites

Можете підтертись цим папірцем.  

 

"Стаття 1

Азовське море та Керченська протока історично є внутрішніми
водами України і Російської Федерації.
Азовське море розмежовується лінією державного кордону
відповідно до угоди між Сторонами.
Врегулювання питань, що відносяться до акваторії Керченської
протоки, здійснюється за угодою між Сторонами. " 

 

Де угода між стронами по розмежуванню Азову лінією держкордону?

Де укода по Керченській протоці?

Немає. 

 

 

"...будучи переконаними в тому, що всі питання, які стосуються
Азовського моря та Керченської протоки, повинні вирішуватися лише
мирними засобами спільно або за згодою України і Росії;""

 

Ну-ну. Мирними засобами. )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Можете підтертись цим папірцем.  

 

"Стаття 1

 

Азовське море та Керченська протока історично є внутрішніми

водами України і Російської Федерації.

Азовське море розмежовується лінією державного кордону

відповідно до угоди між Сторонами.

Врегулювання питань, що відносяться до акваторії Керченської

протоки, здійснюється за угодою між Сторонами. " 

 

Де угода між стронами по розмежуванню Азову лінією держкордону?

Де укода по Керченській протоці?

Немає. 

 

 

Вам, як, ну дуже молодій людині. відповім однією фразою - "На нет и суда нет"

Що в перекладі означає, якщо немає договору про кордон, то і кордону юридично немає

Змінено користувачем fexmail2000
Link to comment
Share on other sites

"На нет и суда нет"

Отже нема того договору. Фікція. 

Пустий декларативний папірець без наповнення. 

 

А як боротись за свої води з потугами імперій почитайте досвід крихітної Ісландії. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Отже нема того договору. Фікція. 

Пустий декларативний папірець без наповнення. 

 

А як боротись за свої води з потугами імперій почитайте досвід крихітної Ісландії. 

 

 

Чому немає? Чітко написано, що розмежування Азова має корегуватися договорами про кордон.

А раз угоди про кордон немає, то і розмежування немає.

Написано чіткою однозначною юридичною мовою. Ніякого іншого трактування бути не може і ніхто інакше і не трактує.

Link to comment
Share on other sites

Брешуть наші про непропуск в укр. порти на Азові.

Ось вчорашнє відео.

На 5:17 везуть велетенські лопасті вітряка в Бердянськ, судно IndustrialCape

В 6-00 ранку підійшло ще одне - ELAZIZ, приблизний час прибуття в Маріуполь -сьогодні вночі

 

https://www.youtube.com/watch?v=AWJ1pX5CKWs

Змінено користувачем fexmail2000
Link to comment
Share on other sites

Брешуть наші про непропуск в укр. порти на Азові.

Ось вчорашнє відео.

На 5:17 везуть велетенські лопасті вітряка в Бердянськ, судно IndustrialCape

В 6-00 ранку підійшло ще одне - ELAZIZ, приблизний час прибуття в Маріуполь -сьогодні вночі

 

 

Залишилось тільки з'ясувати, кого Ви маєте за "наших"...

Link to comment
Share on other sites

А раз угоди про кордон немає, то і розмежування немає.

Значить, що і  ніякого договору немає. Про внутрішнє море. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Відаєте, що таке нікчемість договору?

Протерли зраки? 

То ознайомтесь тепер з "трісковими війнами" між трьохсоттисячною Ісландією та імперіями. 

Link to comment
Share on other sites

27.08.18 14:41 О денонсации соглашения с РФ по Азовскому морю не может быть и речи, - Зеркаль. ФОТО

 

Сейчас не может быть и речи о денонсации соглашения между Украиной и Российской Федерацией относительно Азовского моря.

 

Об этом заявила заместитель министра иностранных дел Украины Елена Зеркаль на совещании послов, сообщается в Twitter МИД, передает Цензор.НЕТ.

"О денонсации соглашения с Россией по Азовскому морю не может быть и речи - это даст возможность РФ заявить о территориальном споре. Для нас это вопрос безопасности, поэтому используем имеющиеся инструменты, чтобы урегулировать этот вопрос", - заявила Зеркаль.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...