Перейти до змісту

Порошенко менеджер высочайшего класса


Гість majesty

Recommended Posts

Валить не старше покоління в орду. А молоде  на Захід. Вже мільонами.

 

сьогодні зранку зустрів двірничиху

і я і вона від початку будинку в ньому живемо

слово за слово

біжать дівки, вона каже - іноземки, живуть в такій-то квартирі, господар в Америці як рік, а сестра його вже там давно

і почалось

і того немає, і цього

я кажу - і на моєму поверсі двоє поїхали...

висновок її, не мій - всі розумні їдуть і їдуть, тут залишаються старикани за гречку та молодь, якій сигарета-пляшка-навушники і все...

Link to comment
Share on other sites

сьогодні зранку зустрів двірничиху

і я і вона від початку будинку в ньому живемо

слово за слово

біжать дівки, вона каже - іноземки, живуть в такій-то квартирі, господар в Америці як рік, а сестра його вже там давно

і почалось

і того немає, і цього

я кажу - і на моєму поверсі двоє поїхали...

висновок її, не мій - всі розумні їдуть і їдуть, тут залишаються старикани за гречку та молодь, якій сигарета-пляшка-навушники і все...

 

Так хочется одним утром услышать, что чартрерами отбыли семейства Порошенок, Тимошенок, Ярем-Пашинских с сыновьями, Кононенкограновских с Аваковорюкзаками, Ляшкомосейчуков со своими православными друзьями опповцами и прочими Рабиновичами...

 

Клопы, вы же напились крови по самые гланды... отваливайтесь и валите!

 

зы как же я еще забыла семейство жінки 3 тисячоліття? аж вернулась отредактировать)))

Змінено користувачем Алиса
Link to comment
Share on other sites

Ну и вали в свою орду вместе с тем со "старшим поколением" и облизывай там старукую кремлёвскую крысу как все тамошнее быдло и получайте нагайкой как положено быдлу, раз все равно. А мне и здесь хорошо , без вашего фашистского "узкого мира" , благодаря Порошенко.И я собираюсь еще пять лет с его помощью прожить без "узкого мира".

Я если и свалю, то таки в Европу. Еще лет пять народ не выдержит. Градус напряжения довольно высок. Если его разрядить, то сюда таки придет русский мир. Только не из телевизора, а реальными танками.
Link to comment
Share on other sites

Я если и свалю, то таки в Европу. Еще лет пять народ не выдержит. Градус напряжения довольно высок. Если его разрядить, то сюда таки придет русский мир. Только не из телевизора, а реальными танками.

А куди народу дiватися? 5-10-15 рокiв? Частина звалить, Частина залишиться.
Link to comment
Share on other sites

Теж фантастика. Вони самi кого хочешь до стiнки поставлять.

 

вони, звісно, озброїлись до зубів

але всі режимі, побудовані на злодійстві і брехні обов'язково сипляться

так шо бажання є поставити їх

всіх до одного

Link to comment
Share on other sites

вони, звісно, озброїлись до зубів

але всі режимі, побудовані на злодійстві і брехні обов'язково сипляться

так шо бажання є поставити їх

всіх до одного

Бажання є.

Можливостi нема.

Погроми й колiївщина2 можлива, але не факт що при цьому виннi пострадать бiльше повсталих.

Link to comment
Share on other sites

Створенням ситуації, коли сюди підуть великі гроші світового бізнесу. І це можна зробити дуже швидко.

Якщо годувати хом'яка свинячими порцiями - свиня з нього не виросте. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так хочется одним утром услышать, что чартрерами отбыли семейства Порошенок, Тимошенок, Ярем-Пашинских с сыновьями, Кононенкограновских с Аваковорюкзаками, Ляшкомосейчуков со своими православными друзьями опповцами и прочими Рабиновичами...   Клопы, вы же напились крови по самые гланды... отваливайтесь и валите!

 

Без конфискации????

Link to comment
Share on other sites

І зразу маленький , але свіжий приклад до чого дійшла зажерливість українських чиновників. До абсурду.

Вони вже навіть не відсоток беруть, а крадуть усе..

 

У ПОЛТАВІ ЧИНОВНИКИ УЖКГ ПІДТВЕРДИЛИ, ЩО ЗАПЛАТИЛИ ГРОШІ ЗА ОФІЦІЙНО НЕВИКОНАНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ

 

https://poltava.to/news/47311/

Link to comment
Share on other sites

І зразу маленький , але свіжий приклад до чого дійшла зажерливість українських чиновників. До абсурду.

Вони вже навіть не відсоток беруть, а крадуть усе..

 

У ПОЛТАВІ ЧИНОВНИКИ УЖКГ ПІДТВЕРДИЛИ, ЩО ЗАПЛАТИЛИ ГРОШІ ЗА ОФІЦІЙНО НЕВИКОНАНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ

 

https://poltava.to/news/47311/

Такого  откровенного воровство по моему не было даже при Хаме .

Link to comment
Share on other sites

Приятно почитать Южанина который всегда рвет зад за лузеров . Топил за Дрыща теперь за мармеладный цех  и порохоботов   , значит   будет  все иначе .

Link to comment
Share on other sites

Такого  откровенного воровство по моему не было даже при Хаме .

 

Угу . Прямо в  центрі Полтави стоять зруйновані підземні переходи. Вже скоро рік. 

Кілька мільонів там вже щезло . Нічого не зроблено.

Зате не одна людина покалічилась . І ось наступна серія цієї трагікомедії.

 

У ПОЛТАВІ ПРОВЕЛИ АУКЦІОН НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ДВОХ НЕДОРЕМОНТОВАНИХ ПІДЗЕМНИХ ПЕРЕХОДІВ: ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ СТАНОВИТИМЕ 24 МЛН ГРН

https://poltava.to/news/47272/

 

А ось так вони виглядають . Після попередніх "ремонтів". На них виділялось якщо не помиляюсь 600 000 на проект і 2 000 000 на виконання. 

Вже . В тому році.. Ось результат. Взимку це все було ще й в кризі.

 

 perehid.jpg

Link to comment
Share on other sites

Таможня граница снова контрабас  как при яныке.   Катаюсь на вело     и все вижу  как один  и тот же Лексус 470  и еще один авто  раз 7 за день едет к границе и возвращается , понятно при  Наливае караваны ходили  на РФ , сейчас  не те масштабы но все равно   интересно что он возит ?

Link to comment
Share on other sites

Для початку їх треба нє брать. Собі в кишеню.

 

Ну так не бери. Ты много чего производишь? Экспортируешь? Сколь привлек иностранных инвестиций в Украину? Со зрадоебов брать нечего, не преувеличивай.
Link to comment
Share on other sites

Ну так не бери. Ты много чего производишь? Экспортируешь? Сколь привлек иностранных инвестиций в Украину? Со зрадоебов брать нечего, не преувеличивай.

 

Мбгг, хуйовые у тебя методички, "эмиг". Пора переписывать, не вставляют 

Link to comment
Share on other sites

Мбгг, хуйовые у тебя методички, "эмиг". Пора переписывать, не вставляют

 

Ох как ты меня вывел на чистую воду. Признаюсь, работаю на Рошен на Борщаговке. В контрзрадоебском отделе. Зарплата тортами.
Link to comment
Share on other sites

Ну так не бери. Ты много чего производишь? Экспортируешь? Сколь привлек иностранных инвестиций в Украину? Со зрадоебов брать нечего, не преувеличивай.

 

Я і не беру. Ніколи не був чиновником і не працював на бюджет. Виключно реальний сектор. 

І хулє толку ? Таких дурнів як я все менше. Розумні здриснули. Як ти.

 

Так що таким як я цю кодлу глистів годувати все важче.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ох как ты меня вывел на чистую воду. Признаюсь, работаю на Рошен на Борщаговке. В контрзрадоебском отделе. Зарплата тортами.

 

Не, ты с 5-00 утра по Штатам на форуме пыхтишь, креатив рожаешь. Ага  :D

Link to comment
Share on other sites

Так хочется одним утром услышать, что чартрерами отбыли семейства Порошенок, Тимошенок, Ярем-Пашинских с сыновьями, Кононенкограновских с Аваковорюкзаками, Ляшкомосейчуков со своими православными друзьями опповцами и прочими Рабиновичами...

 

Клопы, вы же напились крови по самые гланды... отваливайтесь и валите!

 

зы как же я еще забыла семейство жінки 3 тисячоліття? аж вернулась отредактировать)))

 

:tu:

Link to comment
Share on other sites

 

 


висновок її, не мій - всі розумні їдуть і їдуть, тут залишаються старикани за гречку та молодь, якій сигарета-пляшка-навушники і все...

 

Не совсем так, однако большая доля правды есть, устами дворничихи глаголет серемяжная правда...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Приятно почитать Южанина который всегда рвет зад за лузеров .

 

Мерзко читать писанину кремлёвских шнурков , которые всех считают идиотами  на подобии себя. Слышь умственно отсталое, а какое отношение твои высеры относятся к центральным органам  власти вообще? Ты там у себя в Полтаве кого выбрал в местные советы? Не удивительно , что вокруг Путлеровской вороватой шмары сбилась в кучу такая вот недалекая паства.  ,

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...