Перейти до змісту

Марш рівності проводити будемо?


Гість Хома

Recommended Posts

А ви поліцейський?

 

Ні, але вважаю, що це неправильно, адже поліцейські захищають усіх, у тому числі геїв і серед них є теж геї. То хай наймають приватні захисні агенції для охорони правопорядку.

Link to comment
Share on other sites

"Вони не розмножуються, їм потрібна кров і плоть": дружина Турчинова зробила скандальну заяву щодо ЛГБТ

16 червня 2018, 00:16

Дружина секретаря Ради національної безпеки і оборони України, кандидат педагогічних наук Ганна Турчинова заявила, що ЛГБТ не розмножуються, тому їм потрібно, щоб була нова кров і плоть.

Відповідний коментар вона дала "Громадському" після публікації статті "Гомодиктатури. Як розбещувати дітей" про гендерну ідеологію, яка, на її думку, руйнує сім'ю.

"Слово "гендер" - це просто синонім слова "секс". Який в 60-роки минулого століття в Америці змінили так, щоб це звучало більш менш пристойно", - сказала вона.

За словами Турчинової, в Міносвіти є програма до 2020 року, яка передбачає наскрізне виховання дітей з гендерної політики. На її думку, проблема з підручниками глибше, ніж здавалося.

"Розмиваються поняття статі, моралі, на яких тримається будь-яка держава. Дитина повинна бачити сім'ю і розуміти, що це ідеал, до якого потрібно наближатися. Будь-яка людина бажає бачити, що після нього залишаються діти, внуки і рід продовжується. ЛГБТ не розмножуються. Тому їм потрібно, щоб у них була нова кров і плоть. Вони зрозуміли, що не можуть зробити це інакше, тому треба з дитинства виховувати школярів, що це все абсолютно нормально", - сказала вона.

Турчинова заявила, що це відхилення від норми.

Ганна Турчинова зазначила, що ті, хто асоціює слово "гендер" з рівністю прав чоловіків і жінок, помиляються.

 

P.S. Чому стаття названа "скандальною", я не зрозумів. Чи природнє право людини на критичну думку щодо будь-чого на ЛГБТ не поширюється? Тоді це вже дискримінація....

 

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Гомосятині хтось чпокати один одного забороняє? Який сенс цих маршів? Я бачу лише один - через оті марші, світове гомосяче лоббі намагається привити суспільству думку, що гомосексуальні статеві зв'язки є нормальними і природніми, а не психічними збоченнями. Таке собі вікно Овертона.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Гомосятині хтось чпокати один одного забороняє? Який сенс цих маршів? Я бачу лише один - через оті марші, світове гомосяче лоббі намагається привити суспільству думку, що гомосексуальні статеві зв'язки є нормальними і природніми, а не психічними збоченнями. Таке собі вікно Овертона.

Як би ж то так.

Складається враження, що світове гомосяче лоббі намагається привити суспільству думку, що гетеросексуальні статеві зв'язки є ненормальними і неприродніми, і психічними збоченнями. :buba:

Змінено користувачем Старий
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я також не підтримую такі марші... хай сидять дома i є...ся собі на здоров'я, так ні ж, їм обов'язково потрібно повийобуваться на публіці :-(
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми пару років тому в Штуттгарті випадково попали на цей Крістоферстрітдей-парад, і навіть не на сам парад, а тоді коли парад закінчився і гоміки парочками гуляли на головній площі міста.... о, це було видовище, як в театрі.... мій чоловік хотів далі йти, а я його за руку притримали і в кафешку вуличну затягнула, засіли ми там на цілу годину, посмоктуючи напої і розглядаючи парочки гоміків... цікаво як вони паруються,як один одного підбирають.... сиділи і вгадували, хто з пари активний, а хто пасивний....насміялися.... маса позитивних емоцій... Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Ми пару років тому в Штуттгарті випадково попали на цей Крістофердей-парад, і навіть не на сам парад, а тоді коли парад закінчився і гоміки парочками гуляли на головній площі міста.... о, це було видовище, як в театрі.... мій чоловік хотів далі йти, а я його за руку притримали і в кафешку вуличну затягнула, засіли ми там на цілу годину, посмоктуючи напої і розглядаючи парочки гоміків... цікаво як вони паруються,як один одного підбирають.... сиділи і вгадували, хто з пари активний, а хто пасивний....насміялися.... маса позитивних емоцій...

За зграєю собак іще цікавіше споглядати - вони теж вибирають один одного, нюхаючи під хвостом, паруються в стилі класичної поліандрії, та ще й гризуть одне одного на додаток. Це "дійство", мабуть, ще цікавіше, бо немає підсвідомої відрази, коли мимоволі "приміряєш" ситуацію на себе, і тому можна споглядати повністю відстороненно... :weep:

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Гомосятині хтось чпокати один одного забороняє? Який сенс цих маршів? Я бачу лише один - через оті марші, світове гомосяче лоббі намагається привити суспільству думку, що гомосексуальні статеві зв'язки є нормальними і природніми, а не психічними збоченнями. Таке собі вікно Овертона.

От, які ви всі скучні... Не даєте дятько фомі трошки потролити

;-)

Link to comment
Share on other sites

Та  якось  ми  раніше  жили  без  них  і  горя  не  знали.  А  тепер  від  нас  вимагається  щось  підтримувати  чи  непідтримувати.  А  не  хочу.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Почему вас не напрягают марши в защиту дельфинов, например?

 

Какая вам разница кто за шо марширует, если это не направлено против чьих то свобод и прав.

Вот если педики пойдут маршем против не педиков, то это стоит протеста и даже выдать пиздов этой спильноте.

А пока они ходят под гаслом пусть ебут аби не били, то шо вас так штырит?

Link to comment
Share on other sites

Почему вас не напрягают марши в защиту дельфинов, например?

 

Какая вам разница кто за шо марширует, если это не направлено против чьих то свобод и прав.

Вот если педики пойдут маршем против не педиков, то это стоит протеста и даже выдать пиздов этой спильноте.

А пока они ходят под гаслом пусть ебут аби не били, то шо вас так штырит?

Мені  особисто  не  подобається  їхнє  бажання  увидатнюватися.  Хай  би  сиділи  собі  тихо  і  ніхто  б  їх  не  рухав.

Треба  внести  якісь  зміни  у  нормування  їхніх  стосунків - хай  вносяться.  Для  цього  треба  написати  петицію  у  відповідні  органи.  Справа  швидше  зрушилася  б  з  місця.

Так  ні,  Їм  треба  все  робити  голосно,  а  це  викликає  спротив  у  суспільстві.

Link to comment
Share on other sites

Мені  особисто  не  подобається  їхнє  бажання  увидатнюватися.  Хай  би  сиділи  собі  тихо  і  ніхто  б  їх  не  рухав.

Треба  внести  якісь  зміни  у  нормування  їхніх  стосунків - хай  вносяться.  Для  цього  треба  написати  петицію  у  відповідні  органи.  Справа  швидше  зрушилася  б  з  місця.

Так  ні,  Їм  треба  все  робити  голосно,  а  це  викликає  спротив  у  суспільстві.

 

мені теж не подобається багато чого в їх промоушені. Як на мене то занадто. Забув коли дивився якийсь голівуд, щоб там не було геїв та лєсбо. Тренд, йопта.

Але що значть спротив хай сидять собі тихо? Це ви з яких позицій виступаєте? Незаперечних Істин, моралі Всесвіту, або світового уряду?

Ви розумієте, що саме ваша категоричність і є авторитарне мислення та "русскій мір"? Або шаріат, або ще якась хуєта.

 

До прав людини, на яких побудована та намагається втриматися західна цивілізація це не має ніякого відношення.

Я розумію, що совок в нас помре разом з нами, але потрібно себе контролювати та смикати.

 

Це голосіння про права секс меншин це зворотня реакція на тиск проти них.

А виглядає все так, що рубати їм голови це нормально, а от кольровий марш проти цього то ганьба...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Це ви з яких позицій виступаєте? Незаперечних Істин, моралі Всесвіту, або світового уряду? Ви розумієте, що саме ваша категоричність і є авторитарне мислення та "русскій мір"? Або шаріат, або ще якась хуєта.

Усе  Вами  перечислене  до  мене  ніяким  боком.  Навпаки,  я  ціню  свою  і  чиюсь  свободу,  в  т.ч.  думки  і  висловлювань.

Вони  (нетрадиційні)  завжди  були  і  завжди  будуть,  але  сьогодні  вони поперли  у  всі  шпарки.  Чого,  питається?

Вони  привносять  у  здорове  суспільство  нездоровий  елемент.  Я  так  вважаю.

Йдуть  дві  дівчини - колежанки,  тримаючись  за  руку.  у  нас  в  Галичині  це  було  нормою.  Тепер  на  них  відразу  кинуть  оком,  чи  не  лесбіянки,  бува? 

Два  хлопці  зупиняються  разом  в  номері.  Колись  би  про  це  подумали -  два  друзі,  а  сьогодні  з являється  інша думка.

І  все  це  лише  через  те,  що  в  повітрі  цієї  теми  забагато.

Розумієте  мене?  Забагато.

Link to comment
Share on other sites

Усе  Вами  перечислене  до  мене  ніяким  боком.  Навпаки,  я  ціню  свою  і  чиюсь  свободу,  в  т.ч.  думки  і  висловлювань.

Вони  (нетрадиційні)  завжди  були  і  завжди  будуть,  але  сьогодні  вони поперли  у  всі  шпарки.  Чого,  питається?

Вони  привносять  у  здорове  суспільство  нездоровий  елемент.  Я  так  вважаю.

Йдуть  дві  дівчини - колежанки,  тримаючись  за  руку.  у  нас  в  Галичині  це  було  нормою.  Тепер  на  них  відразу  кинуть  оком,  чи  не  лесбіянки,  бува? 

Два  хлопці  зупиняються  разом  в  номері.  Колись  би  про  це  подумали -  два  друзі,  а  сьогодні  з являється  інша думка.

І  все  це  лише  через  те,  що  в  повітрі  цієї  теми  забагато.

Розумієте  мене?  Забагато.

 

я коли приїхав в Дойчланд то звернув увагу, що тут дуже багато інвалідів. Інші "наші" теж це відзначали.

А знаєте чому? Тому що наші інваліди в більшості сидять дома, тому що життя в країні влаштовано не для них. Вони окрема категорія, для поспівчувати.

 

З геями так само, вони намагаються звернути на себе увагу, тому що відчували на собі або переслідування або в кращому випадку співчуття.  Ви подивіться що продукує "православний" та "ісламський" світ з цього питання в 21-му сторіччі. Це треш.

 

Якщо суспільство почне приділяти уваги геям так само як філателістам, тобто не буде їх карати, співчувати або навпаки нахвалювати, тоді все це прийме цивілізований вигляд без екстрімів...

Змінено користувачем Kumpel
Link to comment
Share on other sites

Дивне на Заході зараз сприйняття поняття "свобода".

Бажають свободи самовиразу для геїв, що я підтримую, одночасно заперечують таку саму свободу самовиразу для тих, хто геїн не терпить. Проводять політику "рівності рас", але впроваджують дискрімінаційні елементи то відносто чорних, як колись (що, до речі, мало хоч якесь підгрунтя, всеж таки чорні тоді, та й зараз, якщо чесно, були і є відвертими дикунами у розрізі цивілізованності), то, як зараз, відносно білих (що взагалі є соціяльним безумством, бо західна цивілізація створена виключно білою расою). Кажуть про абсолютну цінність безмежної толерантності, але абсолютно нетолерантно зацьковують тих, хто проти толерантності.

Розумієте, у чому річ - неможливо вважати щось правильним, роблячи неправильні виключення з цих правил. Любите антифашистів - любіть і фашистів. Вони мають рівні права від природи.

Бо те, що на Заході пропагують, а часто і нахабно нав'язують у якості "сучасного світогляду", давно вже межує з шизофренією.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...