Перейти до змісту

Сьогодні пострілом в спину убили АТОшника, добровольця батальйону «Донбас» Віталія Олешко (Сармата)


Citizen UA

Recommended Posts

Ні про що...

 

Ще раз. Приведи мені хоч один аргумент в чому була вигода Банковій вбивати Сармати і обливати кислотою херсонську активістку. Що майже гарантовано викликає серйозні хитання в країні.

 У Банкової є пряма зацікавленість у заворушеннях.

 

Викликати безлад в Україні, і, як мінімум,

 

1) ввести особливий стан і зірвати вибори, зберігши свою владу, фактично владу агентури Хуйла

 

а як максимум

 

2) розвалити через заворушення усі державні механізми і захопити Україну, бо вони і є агентурою Хуйла

 

P.S. Знаєте, чому ми, українці, не любимо й не поважаємо більшість навіть проукраїнських емігрантів, що пишуть на форумах?  Не за те, що пишете про те, чого взагалі не розумієте, а за те, що намагаєтесь впливати на людей, які у цьому лайні живуть, причому намагаєтесь переконати нас жити у лайні надалі.  Це виглядає мерзотно і зухвало, тож приїжджайте, поживіть рік-два, і ваши слова отримають вагу. Але, запевняю, це вже будуть інші слова, десь такі, які кажу, наприклад, я.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 215
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 У Банкової є пряма зацікавленість у заворушеннях.

 

Викликати безлад в Україні, і, як мінімум,

 

1) ввести особливий стан і зірвати вибори, зберігши свою владу, фактично владу агентури Хуйла

 

а як максимум

 

2) розвалити через заворушення усі державні механізми і захопити Україну, бо вони і є агентурою Хуйла

 

P.S. Знаєте, чому ми, українці, не любимо й не поважаємо більшість навіть проукраїнських емігрантів, що пишуть на форумах?  Не за те, що пишете про те, чого взагалі не розумієте, а за те, що намагаєтесь впливати на людей, які у цьому лайні живуть, причому намагаєтесь переконати нас жити у лайні надалі.  Це виглядає мерзотно і зухвало, тож приїжджайте, поживіть рік-два, і ваши слова отримають вагу. Але, запевняю, це вже будуть інші слова, десь такі, які кажу, наприклад, я.

Тю...

 

Перехід на особистості замість обговорення і аргументів... І тут те ж саме...

Link to comment
Share on other sites

Ще раз. Мабуть востаннє.

 

В ЧОМУ ВИГОДА БАНКОВІЙ ВБИВАТИ САМРАТА І ОТРИМАТИ СЕРЙОЗНІ ПОТРЯСІННЯ? В тому числі числі від маси обстіляних і добре озброєних розлючених молодих людей.

 

Щоб потішити якогось депутатика?

 

Банкова тут ні до чого. До вбивства, як замовник. Вбивають місцеві князьки, яких вона кришує, і яким все сходить з рук. У вас дислексія, чи що?

Link to comment
Share on other sites

Тю...

 

Перехід на особистості замість обговорення і аргументів... І тут те ж саме...

А Ви точно особистість? Бо особистостям притаманне прискіпливе відношення до власної репутації, особистість не буде писати неперевірену інформацію, яка дискредитує ту особистість, виставляючи звичайним брехуном.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Банкова тут ні до чого. До вбивства, як замовник. Вбивають місцеві князьки, яких вона кришує, і яким все сходить з рук. У вас дислексія, чи що?

Ох я не став би казати такі речі впевнено. Навпаки, є цілком обгрунтовані підозри, що робиться це лайно відносно добровольців, волонтерів, і взагалі патріотів, абсолютно цілеспрямовано, з підказки і під прямим керуванням кацапів, і вже давно, прямо після інавгурації Педри.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, ти таки має рацію, форум можна закривати. Перетворився в банальну помийку, як і всі інші. Всі форумчани розбіглись, залишилось десяток і ті якісь... гм... невиховані.
Link to comment
Share on other sites

Фома, ти таки має рацію, форум можна закривати. Перетворився в банальну помийку, як і всі інші. Всі форумчани розбіглись, залишилось десяток і ті якісь... гм... невиховані.

 

"Справжні форумчани" всі отут - СУП http://ukrpravda.net/index.php   :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ох я не став би казати такі речі впевнено. Навпаки, є цілком обгрунтовані підозри, що робиться це лайно відносно добровольців, волонтерів, і взагалі патріотів, абсолютно цілеспрямовано, з підказки і під прямим керуванням кацапів, і вже давно, прямо після інавгурації Педри.

 

Зарано для цілеспрямованої кампанії

Link to comment
Share on other sites

Зарано для цілеспрямованої кампанії

Ми не знаємо усих обставин, можливо, Хуйло вже готове до якихось більш радикальних дій, і час Х прийшов. А може, навпаки, ситуація у Хуйла погіршується швидко, і він вже не має змоги чекати, бо шанс спливає разом з президентством найціннішого агента.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

Безпосередньо вбивають менти, але дає ім таку можливість СИСТЕМА ВЛАДИ - антидержавна, антиукраїнська, корупційна, прохуйловська, просто кримінальна.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

сходнячок олігархів почесавши рєпу прийняв рішення призначити президентом практично невідому на той час людину - Порошенка. Який на Майдані не відмітився ніяк. За виключенням одного дрібного випадку з бульдозером. Хоч за всіма правилами президентом мала стати Тимошенко. Та вона ним фактично і була на той час. Олігархи добре знали що їх чекає при президентові Тимошенко...

 

За рішенням того сходнячка вірним соратникам Тимошенко було наказано ЗРОБИТИ ВИГЛЯД, що вони порвали з Тимошенко. В першу чергу це стосувалось Турчинова і Яценюка. І звільнити дорогу для Порошенка. Як і всім решті, включно із триголовим керівництвом Майдану.

 

І знову чаєчка друга. Та що ж це таке, що за прокляте число...

Матчастина вщент зіпсована. Рішення наших олігархів завжди було скероване хуйлом. В тому числі, коли Фірташ (смотрящій хуйла по Україні) розрулював ситуацію з наступним президентством Порошенка у Відні.

Link to comment
Share on other sites

Безпосередньо вбивають менти, але дає ім таку можливість СИСТЕМА ВЛАДИ - антидержавна, антиукраїнська, корупційна, прохуйловська, просто кримінальна.

Це було запрограмовано заздалегідь. МВС навмисно дозволило формування добровольчого Торнадо з рецидивістів. Було зрозуміло, що ті не втримаються від зловживань силою. І на цій підставі можна буде натравити матіосів на весь патріотичний добровольчий рух. Оскільки сил тепловізора не вистачило, найактивніших згодом почали відстрілювати.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Це було запрограмовано заздалегідь. МВС навмисно дозволило формування добровольчого Торнадо з рецидивістів. Було зрозуміло, що ті не втримаються від зловживань силою. І на цій підставі можна буде натравити матіосів на весь патріотичний добровольчий рух. Оскільки сил тепловізора не вистачило, найактивніших згодом почали відстрілювати.

Дозволило? Мєнти його й формували!  І з самого початку ним керували! І у складі цього підрозділу мєнти, колишні зеки і "братчики" провокатора Корчинського, що он засвітився знову у нападі на Шабуніна в захисті аваківського МВС. А "Шахтарськ", попередник "Торнадо", що розформували з такою ж ганьбою? Теж виключно з мєнтів і зеків. ЦЕ СИСТЕМА, а не випадковість.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Хто-хто? Саакашвілі? Що він там зробив? Кого там на що помножив? Олігархат? Ха-ха три рази.

 

І де тепер той Саакашвілі? А де ті множники-олігархи? То хто кого на ноль помножив?

 

Я вище написав, що якогось одного окремого олігарха ще можна якось прищучити. І то, якогось дрібного. А от, приміром, Ахметова вже не так просто. Чи того ж Коломойського. З їх впливом, ресурсами і обстріляними приватними арміями, які в нас чомусь називаються «добробати». А всіх олігархів разом, одночасно, так навіть вся державна машина не в стані нагнути. Це навіть коли б була на те вся воля президента. А такою волею навіть не пахне.

Если бы он у нас тоже самое сделал, ему бы можно было поставить памятник за заслуги.
Link to comment
Share on other sites



Цей спалах насильства останніх днів — це від безкарності. Адже в нас досі карають лише за 3 колоски, а вагонами красти можна.


І велике питання до роботи правоохоронних органів. Легко все списувати на Росію, але розкажіть, що ви зробили, — Oksana Syroyid


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У Банкової є пряма зацікавленість у заворушеннях.

 

P.S. Знаєте, чому ми, українці, не любимо й не поважаємо більшість навіть проукраїнських емігрантів, що пишуть на форумах? Не за те, що пишете про те, чого взагалі не розумієте, а за те, що намагаєтесь впливати на людей, які у цьому лайні живуть, причому намагаєтесь переконати нас жити у лайні надалі. Це виглядає мерзотно і зухвало, тож приїжджайте, поживіть рік-два, і ваши слова отримають вагу. Але, запевняю, це вже будуть інші слова, десь такі, які кажу, наприклад, я.

Ну не всі емігранти є такими... я наприклад притримуюся Вашої точки зору...

І мене більше дивує точка зору не емігрантів, про яких Ви написали вище, а тих дописувачів форуму( цього і ФУПу), які хоч і проживають постійно в Україні,і стоять і стояли завжди на проукраїнських позиціях, але зараз бачать все в іншому світлі, стосовно Порошенка і системи... мова і про Барку на ФУПі, і про Задармапродавши, і про Лірника схоже, Андреаса, Geo, про Шпильку тут.... ми всі різні, не дивлячись на те, що прагнемо одного і того ж.... я знаю і поважаю більшість цих людей, і одночасно не розумію, як вони можуть не розуміти очевидного... а вони мені в свою чергу закидають, що я емігрантка і нічого тут не розумію, і Порошенко рятує державність України... :-) складний це процес

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Ну не всі емігранти є такими... я наприклад притримуюся Вашої точки зору...

І мене більше дивує точка зору не емігрантів, про яких Ви написали вище, а тих дописувачів форуму( цього і ФУПу), які хоч і проживають постійно в Україні,і стоять і стояли завжди на проукраїнських позиціях, але зараз бачать все в іншому світлі, стосовно Порошенка і системи... мова і про Барку на ФУПі, і про Задармапродавши, і про Лірника схоже, Андреаса, Geo, про Шпильку тут.... ми всі різні, не дивлячись на те, що прагнемо одного і того ж.... я знаю і поважаю більшість цих людей, і одночасно не розумію, як вони можуть не розуміти очевидного... а вони мені в свою чергу закидають, що я емігрантка і нічого тут не розумію, і Порошенко рятує державність України... :-) складний це процес

Бартка та Ко, перераховані Вами, мають про долю України зовсім іншу думку, ніж я. Я виключно за Україну для українців, за гарантування усіх прав і свобод виключно тим, хто вважає себе українцем і безумовно володіє українською мовою, бо іншого у національній державі бути не може. Хто себе не вважає українцем, той може тут жити, але права володіти виробничою, фінансовою власністю чи природними ресурсами не може мати, як і виборчого права.  Всі перераховані Вами бачать Україну зовсім інакше, бо НЕ українці, навіть Лірник, тому що генетичність не визначальна, важливіший менталітет. Анреас, Гео - дяка за війну, але неукраїнської України не буде. Та й не захищали вони Україну для українців, вони захищали Україну в першу чергу для себе, що є вагомою підставою для них, але майже нікчемною для мене. Ну хай живуть тут, але вказувати, що робити саме українцям, не мають жодного права, навіть тому українцеві, що не воював, бо перелякався. З такими переляканими українцями-недогромадянами розберемось без цих панів, самі. А Бартка - це типовий комуняка, що "перефарбувався" в націоналіста, але комуняка лізе з нього безперервно, бо таке виховання. Ситуація зміниться - і буде облизувати Хуйла, я в людях майже не помиляюсь. Так само і "ахангєльскій мужик" Лірник, який ментально щирий кацап, а зовнішнє оформлення мене особисто не цікавить. Вишиванка - це файно і весело, але її одягнути може і ворог, і крадій, і навіть ненависник України, таке вже було. Любіть Україну в собі, а не себе в Україні.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Маковію від Саахова прєвед

 

Please wait.. Loading

 

Таваріщу Саахову також пламєнний прєвєд від Маковія. :)

 

Хоч терпіти не можу істеричок помішаних на владі. Але тут я з ним частково згоден. Українській владі потрібно терміново реагувати. Фізичне насилля на політичному грунті потрібно гасити на корені. Як і кримінальні розборки з вогнепалом під лозунгами «Слава Україні». Без всяких сумнівів і жалю.

 

Згоден із Саакалвілі, у владі слабаки. Згоден, що там покидьки. І взагалі, будь яка влада в тій чи іншій мірі покидьки. Лише не забувайте, Саакашвілі також був частиною цієї влади. :)

 

Я міг би додати і ще інших міцних епітетів владі. Але і без мене це є кому робити. :)

 

Одного не розумію - а при чому тут нижня білизна? При чому тут ТРУСИ? Може він хотів написати ОНУЧІ? Що це було? Я щось пропустив?

 

 

Саакашвілі написав:

**************************

«Але ані Порошенко, ані Аваков, ані Грицак, ані Турчинов, ані Парубій - ніхто! - з української влади не висловив свою позицію. Всі вдають, що нічого не відбувається. Слабаки. Труси. Покидьки.»

Link to comment
Share on other sites

Що характерно, з відомих сепарів - не завалили жодного, хоча вони ходять у відкриту. На учасників АТО - полювання

 

Не відкрию гамерики, якщо скажу. що для роботи мєнтами,  і "роботи" "уголовниками" потрібен один і той же набір "здібностей",  відповідної иентальності, та рис характеру.

Хто не став злочинцем. той став мєнтом, і навпаки, чисто по волі випадку. У всьому світі так є і буде завжди, допоки є влада і мєнти. 

Навесні 14-го, в період безвладдя, мєнти, як і вся місцева влада,  сиділи на двох прапорах.

В особливо напружений період протистояння мєнти були присутні на центральній площі міста, але  без форми: в`язали б і розстрілювали патріотів, якби шалька терезів змістилась на бік сєпарів.

В свій час місцеве населення дало три чверті голосів на користь "овоча". І вони нікуди не ділися. Дивляться, як і раніше, москальський телепродукт через "тарілки", на вулиці говорять чисто кацапською, "серіальною" мовою.  Люто ненавидять все українське, бо вважають себе "імперськими наці", кацапами. Хоча за переписом 2001 року в Запорізькій області 72% населення назвало себе українцями. 

Ось такий розклад сил. 3/4 населення + кримінальні злочинці + влада з одного боку, і патріоти з іншого.

Звісно, влада кревно зацікавлена в знищенні пам`яті про ті події. 

Її кримінально-мєнтовське крило й займається фізичною  зачисткою тих, хто пам`ятає, та передає пам`ять далі, наступним поколінням. 

В країнах, де національно-патріотично дух високий, мєнтовсько-кримінальне крило влади не настільки сильне, щоби відкрито і масово знищувати патріотів, оце і вся різниця. Але влада завжди, скрізь і всюди буде люто їх ненавидіти. Бо вони антиподи влади. 

Link to comment
Share on other sites

Таваріщу Саахову також пламєнний прєвєд від Маковія. :)

 

Хоч терпіти не можу істеричок помішаних на владі. Але тут я з ним частково згоден. Українській владі потрібно терміново реагувати. Фізичне насилля на політичному грунті потрібно гасити на корені. Як і кримінальні розборки з вогнепалом під лозунгами «Слава Україні». Без всяких сумнівів і жалю.

 

Згоден із Саакалвілі, у владі слабаки. Згоден, що там покидьки. І взагалі, будь яка влада в тій чи іншій мірі покидьки. Лише не забувайте, Саакашвілі також був частиною цієї влади. :)

 

Я міг би додати і ще інших міцних епітетів владі. Але і без мене це є кому робити. :)

 

Одного не розумію - а при чому тут нижня білизна? При чому тут ТРУСИ? Може він хотів написати ОНУЧІ? Що це було? Я щось пропустив?

 

 

Саакашвілі написав:

**************************

«Але ані Порошенко, ані Аваков, ані Грицак, ані Турчинов, ані Парубій - ніхто! - з української влади не висловив свою позицію. Всі вдають, що нічого не відбувається. Слабаки. Труси. Покидьки.»

 

Ага, "всі вони покидьки, всі вони однакові, нехай вже будуть ті, що є"© Так? Щодо трусів і онуч, то грузину можна вибачити русизм "труси", замість боягузи. Але основну думку, що висловив Саахов у своєму пості на ФБ, пан Маковій чомусь пропустив поза вухами. Совпадєніє, нє думаю ©  "Українська влада повинна реагувати". Якак в біса "влада", шановний?! То не влада, то ОЗГ  :)

 

Я дуже добре знаю ситуацію в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Я знаю як в обмін на лояльність та підтримку на виборах адміністрація Порошенка домовляється з місцевими бандитами типу Труханова, і віддає їм на відкуп не тільки землі, але і життя людей.

А про те, як Саахов "був частиною влади" і на які договорняки з залізним гетьманом Петрушкою йому довелося йти, щоб хоч щось зробити для області на посту губера Одещини, він теж написав

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага, "всі вони покидьки, всі вони однакові, нехай вже будуть ті, що є"© Так? Щодо трусів і онуч, то грузину можна вибачити русизм "труси", замість боягузи. Але основну думку, що висловив Саахов у своєму пості на ФБ, пан Маковій чомусь пропустив поза вухами. Совпадєніє, нє думаю © "Українська влада повинна реагувати". Якак в біса "влада", шановний?! То не влада, то ОЗГ :)

 

**************************

 

Я називаю речі своїми іменами. Українську владу називаю владою. Яка, між іншим, обрана ВАМИ. На загальноукраїнських виборах. І абсолютно законна і легітимна. Визнана у всьому світі.

 

Чому це мені раптом називати цю владу ОГЗ? З якого дива?

 

Як сформувалась ця влада, я описав вище - згідно рішення олігархічного сходняка. А ВИ цю владу узаконили на виборах. То які у вас претензії? І до кого у вас претензії?

Змінено користувачем Маковій
Link to comment
Share on other sites

А про те, як Саахов "був частиною влади" і на які договорняки з залізним гетьманом Петрушкою йому довелося йти, щоб хоч щось зробити для області на посту губера Одещини, він теж написав

 

Please wait.. Loading

 

А цей месадж від Саакашвілі слід виділити окремо. Уважно його прочитати і глибоко вникнути. Він дуже чітко описав, як найпринциповіший і найнепримириміший політик, кремінь, яким сам себе вважає Саакашвілі, перемелюється в труху, в полову за дуже короткий час. І нічого він не в стані зробити.

 

Це Саакашвілі описав положення на рівні губернатора (я знаю, що в Україні його посада називається інакше. Але всі так звикли говорити). І що він нічого не може зробити навіть відносно невеликим місцевим князькам.

 

А вище, я описав те ж саме на рівні президента. Коли йому організовано протистоїть клан олігархів. Один в один те, що описав Саакашвілі із свого губернаторського рівня, тільки на державному рівні. Фіг що зміниш. Хочеш не хочеш, а доведеться домовлятись. Інакше в кращому випадку новий Майдан, в проміжному випадку вівалить в московію частина регіонів, в найгіршому - громадянська війна із повним припиненням існування держави Україна як такої.

 

Знову таки, я вище написав, що Порошенко і не пробував щось змінити. Він сам хоч маленький, але олігарх і поставлений іншими олігархами керувати з єдиною умовою - не міняти нічого.

 

А уявіть прийшов би на Банкову цей же самий Саакашвілі. І спробував би щось змінити. Через короткий час його або винесли б на вилах, або так само нагнули б як і на Одеській області. І він так само нив би в фейсбуці, що панімаіш, систему не зламаєш, олігархи викрутили руки, довелось домовлятись.

 

А якщо якимось дивом булаву отримає якийсь геть безхребетний, на кшталт Вакарчука, так його просто миттєво з‘їдять і не поперхнуться.

 

Виключення з усіх можливих варіантів, як не дивно, це чаєчка. Вона зможе ламати через коліно. Не зупиниться ні перед чим. Погрозам олігархів підняти зворушення в регіонах і відвалити в московію вона лише розсміється. Тому що і без всяких олігархів вона поведе Україну в московію. Налякали бабу... чимось...

Link to comment
Share on other sites

Я називаю речі своїми іменами. Українську владу називаю владою. Яка, між іншим, обрана ВАМИ. На загальноукраїнських виборах. І абсолютно законна і легітимна. Визнана у всьому світі.

 

Чому це мені раптом називати цю владу ОГЗ? З якого дива?

 

Як сформувалась ця влада, я описав вище - згідно рішення олігархічного сходняка. А ВИ цю владу узаконили на виборах. То які у вас претензії? І до кого у вас претензії?

Щодо мене особисто, то я цю владу не обирав. Але Ви вперто і далі не бажаєте реагувати на цитату Саахова, що я для Вас персонально виділив великим шрифтом. Яка майже слово-в-слово повторює мої пости вище про причини гучних нападів на активістів, останнім часом.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А цей месадж від Саакашвілі слід виділити окремо. Уважно його прочитати і глибоко вникнути. Він дуже чітко описав, як найпринциповіший і найнепримириміший політик, кремінь, яким сам себе вважає Саакашвілі, перемелюється в труху, в полову за дуже короткий час. І нічого він не в стані зробити.

Це Саакашвілі описав положення на рівні губернатора (я знаю, що в Україні його посада називається інакше. Але всі так звикли говорити). І що він нічого не може зробити навіть відносно невеликим місцевим князькам.

А вище, я описав те ж саме на рівні президента. Коли йому організовано протистоїть клан олігархів. Один в один те, що описав Саакашвілі із свого губернаторського рівня, тільки на державному рівні. Фіг що зміниш. Хочеш не хочеш, а доведеться домовлятись. Інакше в кращому випадку новий Майдан, в проміжному випадку вівалить в московію частина регіонів, в найгіршому - громадянська війна із повним припиненням існування держави Україна як такої.

Знову таки, я вище написав, що Порошенко і не пробував щось змінити. Він сам хоч маленький, але олігарх і поставлений іншими олігархами керувати з єдиною умовою - не міняти нічого.

А уявіть прийшов би на Банкову цей же самий Саакашвілі. І спробував би щось змінити. Через короткий час його або винесли б на вилах, або так само нагнули б як і на Одеській області. І він так само нив би в фейсбуці, що панімаіш, систему не зламаєш, олігархи викрутили руки, довелось домовлятись.

А якщо якимось дивом булаву отримає якийсь геть безхребетний, на кшталт Вакарчука, так його просто миттєво з‘їдять і не поперхнуться.

Виключення з усіх можливих варіантів, як не дивно, це чаєчка. Вона зможе ламати через коліно. Не зупиниться ні перед чим. Погрозам олігархів підняти зворушення в регіонах і відвалити в московію вона лише розсміється. Тому що і без всяких олігархів вона поведе Україну в московію. Налякали бабу... чимось...

Так "клан олігархів" протистоїть, чи висунув Петрушку на цю посаду "в резулитаті олігархічного сходняка"? Ви вже там визначайтеся якось, чи що. Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...