Перейти до змісту

Армія, мова, томос...


Citizen UA

Recommended Posts

Ви усі не там шаритесь. На ай-сі-ті-ві весь у соплях і сльозах кульгава качка Порошенко перебуває на межі зняття з виборів. Рейтинг підтримки під плінтусом.

3a7f6c2588344585540f6919d17172df.jpg

 

У Пінчука пульс за 180! Як на таке можна дивитись без галоперидолу B-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Остання відповідь

"А якщо ви вже і церкву, і мову, і армію "за дужки" виносите, тоді і Україну "за дужки" виносьте, як пропонують мої опоненти", - зазначив Порошенко.Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3121195

Link to comment
Share on other sites

КОСМОС -ЗЕК - КЛОУН. ДОКОЛЕ?

Зеленського  не  треба  клоуном  називати.  Клоун -  це  професія  і  чи  винні  інші  актори  розважального  жанру.

Зеленський - це  блазень  по  життю,  ще  й  показав,  що  дурник (в  інтелектуальному  плані).

Це  стан  його  єства,  його  життєве  амплуа  і  він  з  нього  ніколи  вже  не  вийде.

Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading
А чо класна реклама. Оці дви пики на борді так і волають до виборця - не обирай жодного з них

 

Мінстецівсбкі довбойопи навіть чорний піар зробити не здатні! Ииииии

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

По поводу этого билборда Лещенко жжёт:

"согласно статье 8 закона о рекламе, изображение не может появиться без согласия Путина. Но даже с таким разрешением это является нарушением Закона "О выборах президента Украины", который запрещает агитацию за кандидата иностранными гражданами." :lol2:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А чо класна реклама. Оці дви пики на борді так і волають до виборця - не обирай жодного з них

 

Мінстецівсбкі довбойопи навіть чорний піар зробити не здатні! Ииииии

 

а може й навпаки - обираєш одного, то відразу й іншого!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites




Армія, мова, віра! Частина ІІІ.


 


Я довго вагався чи викладати останню частину своєї аналітики платформи президента Порошенка, особливо після того, як прочитав деякі коментарі до свого попереднього допису. Якщо навіть простий засіб спілкування, яким є мова, можливо сакралізувати, то про віру годі вже й казати…


 


По-перше, є абсолютно огидним та неприйнятним навіть те, що питання віросповідання взагалі включені до агенди політичного діяча. Ба більше, озвучене діючим президентом України, таке включення віри до державотворчої платформи є протизаконним, оскільки суперечить Статті 5 Закону України про свободу совісті та релігійні організації. Але ж в Україїні закони не обов’язкові для виконання “елітами”, чи не так?



 


По-друге, використовуючи “віру”, а саме посилаючись на отримання Ортодоксальною Церквою України томосу, як на частину патріотичної політичної платформи, президент виокремлює лише 40% населення країни як патріотів України. А як щодо греко-католиків, яких 11%, вони не патріоти? Чи може 2.5% протестантів вороги України? Та й навіть ортодоксальні християни, які належать до московського патріархату і яких 20%, вони теж геть усі вороги?


 


В-третіх, моє глибоке переконання як християнина-протестанта є те, що віра є особистою справою кожної окремої людини. Я впевнений, що для Бога наша належність до якоїсь церковної деномінаіції не має бодай найменшого значення. Має значення те, чи є ми людьми добрими, моральними, та насправді віруючими у Нього.


 


В-четвертих, включення віри до державотворчої платформи є аморальним, оскільки це є спроба подальшої сакралізації поточної влади, яка нібито має Боже благословення.


 


Підведемо підсумок. З усієї політичної платформи діючого президента, дві з трьох тез (мова, віра) є роз’єднуючими українське суспільство, архаїчними та такими, що не призведуть до успіху українського суспільства у сучасному світі. Теза про армію є фасадом, за яким криється УПА (Українська Паперова Армія), яка не відповідає сучасним та майбутнім вимогам щодо захисту українського суспільства та держави від наявних загроз.


 


Загальна оцінка діяльності команди президента Порошенка протягом першої каденції — F, тобто Failed.


 


А от чи відправити цього досвідченого та успішного державника вчитись за ваш рахунок ще п’ять років, чи вигнати його геть і спробувати іншого — вирішувати вам.




  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

московського патріархату і яких 20%, вони теж геть усі вороги?

вони теж геть усі вороги

 

У мене мама 80річна ходить до церкви МП, бо іншої у їх селі немає, а громада не перейшла до УПЦ. Ти  хочеш сказати, що вона ворог Україні?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У мене мама 80річна ходить до церкви МП, бо іншої у їх селі немає, а громада не перейшла до УПЦ. Ти  хочеш сказати, що вона ворог Україні?

Согласно порохоботам 84% населения Украины вороги Украины :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Согласно порохоботам 84% населения Украины вороги Украины :fp1:

 

Правоверные ортодоксы. Читал «Маргінальна моя Україна»? https://thebabel.com.ua/texts/28416-shistnadcyat-rokiv-tomu-zaginuv-zhurnalist-oleksandr-krivenko-mi-peredrukovuyemo-yogo-stattyu-marginalna-moya-ukrajina-1993-go-yaka-dosi-aktualna?utm_source=social

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Я после первой вашей ссылки на него прочитал.

В принципе я в 90-х то же самое говорил, но не так поэтично.

 

Беда Украины в том что на протяжении всех 28 лет независимости вопросы развития экономики и роста благосостояния граждан подменялись надуманными темами под шумок которых воры набивали свои карманы.

Вот и довели «вторую Францию» до самой нищей страны в Европе :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я после первой вашей ссылки на него прочитал.

В принципе я в 90-х то же самое говорил, но не так поэтично.

 

Беда Украины в том что на протяжении всех 28 лет независимости вопросы развития экономики и роста благосостояния граждан подменялись надуманными темами под шумок которых воры набивали свои карманы.

Вот и довели «вторую Францию» до самой нищей страны в Европе :(

 

Та отож, блин. А теперь пробуют ту же хуету задвинуть по второму кругу. Пипл хавает

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У мене мама 80річна ходить до церкви МП, бо іншої у їх селі немає, а громада не перейшла до УПЦ. Ти  хочеш сказати, що вона ворог Україні?

ja piznisze napyshu swoje baczennia.neohota latynyceju.zaraz na roboti

Link to comment
Share on other sites

Я после первой вашей ссылки на него прочитал.

В принципе я в 90-х то же самое говорил, но не так поэтично.

 

Беда Украины в том что на протяжении всех 28 лет независимости вопросы развития экономики и роста благосостояния граждан подменялись надуманными темами под шумок которых воры набивали свои карманы.

Вот и довели «вторую Францию» до самой нищей страны в Европе :(

Та отож, блин. А теперь пробуют ту же хуету задвинуть по второму кругу. Пипл хавает

Ці кола вже й не порахуєш. Контрольна частина піплу до цього моменту завжди примудрялася всадити собі на шию крадіїв, волаючи формулюваннями тих крадіїв проти альтернативи.

Link to comment
Share on other sites

"Патриотизм стал одним из общих мест в наших разговорах, и Джонсон неожиданно произнёс, сильным и решительным тоном, афоризм, на который многие накинутся: «патриотизм — последнее прибежище негодяя». Но полагаю, что он не подразумевал реальной и щедрой любви к нашей стране, но имел в виду тот патриотизм, который так многие, во все времена и во всех странах, делали прикрытием личных интересов"

(с) Джеймс Босуэлл о Самюэле Джонсоне

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Кумедно спостерігати, як вузколоба вишивата щось починає верзти про "руський мір". Бо мавпуєте все кацапське на свій лад

 

"Армія, мова, віра", кажете?  :lol2:  Ми, Ніколай II Петро I

 

Please wait.. Loading

 

Я как только Педрилье его вырожденцы- технологи этот слоган подкинули, искал ту листовку, т.к.текст запечатлелся в голове еще с курса истории КГУ Шевченка. Не смог найти, а этот дядюн нашел! Молодец  :)

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо, а як Вам такий креатив? З збиванням автобусом?

На кримінал ІМНО тягне...

 

У Педрильї є набагато більше, шо тягне. Головне, шоб не втік...

 

До речі в штабі Зе цілком серйозно розглядають можливість замаху на Вову. Мають навіть можливий план і виконавців, як я зрозумів...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сейчас уже фиг разберешь, кто набрасывает. В новых информационных условиях любой на коленке что угодно собрать может и в инет выкласть. Поддерживать информационную гигиену становится практически нереальным. занятием.

Link to comment
Share on other sites

У мене мама 80річна ходить до церкви МП, бо іншої у їх селі немає, а громада не перейшла до УПЦ. Ти  хочеш сказати, що вона ворог Україні?

вона утримує ворога України.Друг мого ворога мій хто?

Я виріс в Галичині.Всі в родині грекокатолики.За советів наша церква була заборонена.З тих кого знаю 50 відсотків ходили в московську церкву,15 десь їздили у Львів в католицький костел а решта ночами сповідалась,хрестилась,одружувалась в грекокатолицьких священників які вернулись з Сибіру.Але до кацапської церкви не ходили.бо то вороги.кацапокомуністи

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо, а як Вам такий креатив? З збиванням автобусом?

На кримінал ІМНО тягне...

 

https://www.youtube.com/watch?v=kaefT3-vj60

Наче б то камазом. За Кучми камазом потрощено було авто Чорновола.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...