Перейти до змісту

Армія, мова, томос...


Citizen UA

Recommended Posts

Ти сам коли вже на солов'їну перейдеш, мовоборець чоколядний? Убий в собі кацапа, нарешті :gigi:

Если я на "солов'їну" перейду, то возникнет непонимание со стороны избирателей Зеленского В.А.

 

Языковой барьер, понимаешь?

 

Как тогда бороться с наследием режима Порошенко?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Остання відповідь

Если я на "солов'їну" перейду, то возникнет непонимание со стороны избирателей Зеленского В.А.

 

Языковой барьер, понимаешь?

 

Как тогда бороться с наследием режима Порошенко?

Просто скажи що у тебе щелепа не пристосована до мови, кацапе, замість того, щоб крутити задом, як стара шльондра

Link to comment
Share on other sites

Просто скажи що у тебе щелепа не пристосована до мови, кацапе, замість того, щоб крутити задом, як стара шльондра

А что ты сделал для борьбы с наследием режима Порошенко? :alen:

Link to comment
Share on other sites

Лично я против языковых маразмов. Даже при совке такого не было. Додумались, на Диджей фм надо крутить украинские песни. Со словами замечу. Включаешь и уши пухнут.

Это не поддержка языка, это языковой геноцид.

 

це звільнення від окупації!

Link to comment
Share on other sites

А что ты сделал для борьбы с наследием режима Порошенко? :alen:

Ганяю ссаними гачірками йожинів по форумам і фб. Нє атвлекайся, що там з твоєю щелепою? А ну швидко, без запинок сказав 'паляниця', лапоть! :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ганяю ссаними гачірками йожинів по форумам і фб. Нє атвлекайся, що там з твоєю щелепою? А ну швидко, без запинок сказав 'паляниця', лапоть! :gigi:

А чё меня гонять? Я борюсь с наследием режима Порошенко как могу.

 

Ты гоняй таких же как ты сам "Зебаньков", у тебя такой занимательный Self Fucking получается! :tu:

Link to comment
Share on other sites

А чё меня гонять? Я борюсь с наследием режима Порошенко как могу.

 

Ты гоняй таких же как ты сам "Зебаньков", у тебя такой занимательный Self Fucking получается! :tu:

У мене до будь-якої влади і політика раціональний підхід з тієї точки зору, чи їх діяльність на користь особисто мені, у першу чергу, і в другу чергу на користь суспітьства в цілому. На відміну від тебе і подібних тобі любітєлєй культа лічності за гроші
Link to comment
Share on other sites

У мене до будь-якої влади і політика раціональний підхід з тієї точки зору, чи їх діяльність на користь особисто мені, у першу чергу, і в другу чергу на користь суспітьства в цілому. На відміну від тебе і подібних тобі любітєлєй культа лічності за гроші

"Рациональный подход"???

 

Ну, и-и-и-...

 

Много пользы лично себе ты поимел проголосовав 21 апреля 2019 года за Зеленского В.А.?

Link to comment
Share on other sites

"Рациональный подход"???

 

Ну, и-и-и-...

 

Много пользы лично себе ты поимел проголосовав 21 апреля 2019 года за Зеленского В.А.?

 

Так, поімєл, бо чоколядний Підра пішов нахуй. Бо має бути політична відповідальність за всі пройоби і гріхи політика. Непогано було б ще й кримінальна, але не з нашим щастям. Так само піде нахуй і Зебанько, можливо і раніше, ніж сподівається, бо знову ж таки має бути політична відповідальність. Так працює демократія скрізь у цивілізованому світі, на відміну від скрєпних кацапів, та ще скрєпної української порохні, які багато у чому схожі між собою. Моляться на свого кумира-скрєпу, хто за гроші, а хто й задарма, бо довбойоб з пам'ятью акваріумної рибки, без мізків і розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Єслі нє Порошенко Путін то кто? Без них нема майбутного для скрєпних довбойобів з обох таборів, на них тримається все і вся в країні.

Link to comment
Share on other sites

Просто скажи що у тебе щелепа не пристосована до мови, кацапе, замість того, щоб крутити задом, як стара шльондра

1. Яка щелепа, тут же не говорять, тут пишуть...

2. І хто це каже? Людина, яка свого часу писала винятково російською

Link to comment
Share on other sites

Так, поімєл, бо чоколядний Підра пішов нахуй. Бо має бути політична відповідальність за всі пройоби і гріхи політика. Непогано було б ще й кримінальна, але не з нашим щастям. Так само піде нахуй і Зебанько, можливо і раніше, ніж сподівається, бо знову ж таки має бути політична відповідальність. Так працює демократія скрізь у цивілізованому світі, на відміну від скрєпних кацапів, та ще скрєпної української порохні, які багато у чому схожі між собою. Моляться на свого кумира-скрєпу, хто за гроші, а хто й задарма, бо довбойоб з пам'ятью акваріумної рибки, без мізків і розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Єслі нє Порошенко Путін то кто? Без них нема майбутного для скрєпних довбойобів з обох таборів, на них тримається все і вся в країні.

не матерись так страшно..

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Так, поімєл, бо чоколядний Підра пішов нахуй. Бо має бути політична відповідальність за всі пройоби і гріхи політика. Непогано було б ще й кримінальна, але не з нашим щастям. Так само піде нахуй і Зебанько, можливо і раніше, ніж сподівається, бо знову ж таки має бути політична відповідальність. Так працює демократія скрізь у цивілізованому світі, на відміну від скрєпних кацапів, та ще скрєпної української порохні, які багато у чому схожі між собою. Моляться на свого кумира-скрєпу, хто за гроші, а хто й задарма, бо довбойоб з пам'ятью акваріумної рибки, без мізків і розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Єслі нє Порошенко Путін то кто? Без них нема майбутного для скрєпних довбойобів з обох таборів, на них тримається все і вся в країні.

1. Та хоч убийся об стінку, наступна більшість у ВР буде з участю ЄС. Що на практиці означає прем'єрство Пороха. І- о так!- наступне президентство

 

2. Історія знала дуже багато прикладів кам-беків політиків після програних виборів. Найвідоміший - Вінстон Черчиль

Link to comment
Share on other sites

1. Та хоч убийся об стінку, наступна більшість у ВР буде з участю ЄС. Що на практиці означає прем'єрство Пороха. І- о так!- наступне президентство

 

2. Історія знала дуже багато прикладів кам-беків політиків після програних виборів. Найвідоміший - Вінстон Черчиль

1. Новини з майбутнього. Переважна більшість таких новин від порошків не справдилась, можна навіть по цьому форуму прослідкувати.

2. Порівнювати Порошенко з Черчилем, то все одно, що порівнювати Зеленського з Чарлі Чапліним.

Link to comment
Share on other sites

1. Та хоч убийся об стінку, наступна більшість у ВР буде з участю ЄС. Що на практиці означає прем'єрство Пороха. І- о так!- наступне президентство

 

2. Історія знала дуже багато прикладів кам-беків політиків після програних виборів. Найвідоміший - Вінстон Черчиль

 

Рівняти отой шмат лайна, гівнокомандувача офшорно-мальдівсько з Черчіллем... :fp1: Пам'ять мене підвела, мабуть це Петя з трибуни ВР говрив у 2014му

 

We shall go on to the end. We shall fight in France, we shall fight on the seas and oceans, we shall fight with growing confidence and growing strength in the air, we shall defend our island, whatever the cost may be. We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender

 

Рошен може піти тільки в одному напрямку - нах у політичне небуття. Амінь

Link to comment
Share on other sites

1. Яка щелепа, тут же не говорять, тут пишуть...

2. І хто це каже? Людина, яка свого часу писала винятково російською

 

Я перейшов на українську, бо вільно володію обома мовами. І не верещу російською на кожному кутку про мовну "зраду", як дехто. Різницю між нами січеш?

Link to comment
Share on other sites

Я перейшов на українську, бо вільно володію обома мовами. І не верещу російською на кожному кутку про мовну "зраду", як дехто. Різницю між нами січеш?

Не володів ти без практики українською. Бо що б ти не казав про пам'ять виборця ЄС, пам'ять у нас насправді добра. І ми пам'ятаємо, хто й коли був нам, патріотичній інтелігенції з розвинутою історичною пам'яттю, за ворога

Link to comment
Share on other sites

Не володів ти без практики українською. Бо що б ти не казав про пам'ять виборця ЄС, пам'ять у нас насправді добра. І ми пам'ятаємо, хто й коли був нам, патріотичній інтелігенції з розвинутою історичною пам'яттю, за ворога

 

Я у побуті вдома і на роботі спілкуюся українською. Форум був переважно російськомовний, то й  писав тут російською 

Link to comment
Share on other sites

І до війни Черчиль теж програвав вибори:

 

 

 

Повернення до партії консерваторів 

У 1921 році Черчилль був призначений міністром у справах колоній, як міністр підписав Англо-Ірландську угоду, відповідно до якої було створено Ірландську Вільну державу. У цьому ж році головував на Каїрській конференції британських діячів на Близькому Сході.

У вересні консерватори вийшли з урядової коаліції, й на виборах 1922 року Черчилль, балотуючись від Ліберальної партії, зазнав поразки в окрузі Данді. Також невдачею закінчилася спроба пройти до парламенту від Лестера в 1923 році, після чого він балотувався вже як незалежний кандидат, спочатку безуспішно на довиборах від Вестмінстерського округу, й лише на виборах 1924 року він зумів повернути собі місце в Палаті громад. Наступного року він офіційно приєднався до Консервативної партії. У 1924 році Черчилля обрали до парламенту від Консервативної партії. Тоді він отримав посаду міністра фінансів. Коли у 1929 році на виборах перемогли лейбористи, Черчилль втратив міністерську посаду, але пройшов у парламент від партії консерваторів. Він не підозрював тоді, що випав з урядової обойми на довгих 10 років.

Канцлер казначейства[ред. | ред. код]

У 1924 році Черчилль посів посаду канцлера Казначейства в уряді Стенлі Болдвіна. На цій посаді він керував невдалим поверненням британської економіки до золотого стандарту. Дії уряду призвели до дефляції, економічного спаду, масового безробіття та, як наслідок, до загального страйку 1926 року.

Політична ізоляція 

Після поразки консерваторів на виборах 1929 Черчилль не став домагатися обрання до керівних органів партії у зв'язку з розбіжностями з лідерами консерваторів з питань торговельних тарифів та незалежності Індії. Коли Рамзі Макдональд сформував коаліційний уряд у 1931 році, Черчилль не отримав пропозиції увійти до складу кабінету.

Наступні кілька років він присвятив літературній праці, найбільш значимим твором того періоду вважається «Мальборо: його життя і час» (англ. Marlborough: His Life and Times) — біографія його пращура Джона Черчилля, 1-го герцога Мальборо.

У парламенті він організував так звану «групу Черчилля» — невелику фракцію у складі Консервативної партії. Фракція виступала проти надання незалежності і навіть статусу домініону Індії, підтримувала жорсткіший зовнішньополітичний курс, зокрема активнішу протидію переозброєнню Німеччини.

У 1936 році, репутація Черчилля сильно постраждала. Під час конституційної кризи, яка була пов'язана зі зреченням короля Едуарда VIII, Черчилль підтримував короля. На початку грудня почали циркулювати чутки, що прихильники короля об'єднаються в «королівську партію», яку очолить Черчилль. Однак узгоджених зусиль з організації руху зроблено не було, оскільки Черчилль не збирався очолювати рух.[9] Проте, чутки завдали серйозного удару по Черчиллю, тому що члени парламенту були нажахані тільки від самої думки, що король втрутиться в політику.

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

На той момент- перемагав. В комплексі дипломатії та санкційної політики 

 

Дипломатією війни не виграють, Черчілль не дасть збрехати. Наведи хоч один приклад, з світової історії, такої "перемоги" над ворогом, засобами  дипломатії

Link to comment
Share on other sites

Я у побуті вдома і на роботі спілкуюся українською. Форум був переважно російськомовний, то й  писав тут російською 

В якому місті ти живеш, якщо не секрет? 

Link to comment
Share on other sites

Дипломатією війни не виграють, Черчілль не дасть збрехати. Наведи хоч один приклад, з світової історії, такої "перемоги" над ворогом, засобами  дипломатії

Саме тому я не голосував у 2014 році за Пороха

Link to comment
Share on other sites

Лубни

Бував я в тих Лубнах. Колись україномовне місто русифікувалось. Молодь, принаймні

Ті студенти з Лубнів, яких я знав, були кондове російськомовними, на мій щирий подив

Link to comment
Share on other sites

Ігор Мосійчук з Лубнів. Саме через нього я туди їздив. Напевно, ти його знаєш особисто, якщо проявляв свою громадянську позицію відкрито ( в провінційному містечку це не завжди можливо й вже точно некомфортно й конфліктно) 
І, до речі, в 2014 році за війну з РФ тільки Ляшко з Мосійчуком і були

Link to comment
Share on other sites

Ну, нехай. Симпатії політичні політичними симпатіями, але які твої раціональні аргументи на користь тверджень, що Порох не зможе повернуться у вищу лігу української політики? Це ж просто смішно

Link to comment
Share on other sites

Якщо дипломатія підкріпляється міжнародними економічними санкціями, падінням світових цін на нафту та новим витком гонки озброєнь- то можна виграти війну (холодну) проти РФ дипломатією. Рейган і Тетчер виграли. Щоправда, при цьому вони розбудовували й модернізували власні ЗС, щоб супротивник не намагався перемогти у холодній війні переведенням її у фазу "гарячої"

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...