Перейти до змісту

California


coolzak

Recommended Posts

ну є свята... традиції... чи у вас традиції не поважають?

Проблема в тому, що вірус не поважає. Йому пофіх, ЩО за нагода для багатолюдного зібрання: Різдво, футбольний матч чи конференція гопників. Шанси зіткнутися з носієм вірусу в усіх цих випадках одинакові.

Змінено користувачем GizmoGremlin
Link to comment
Share on other sites

Ну це ти постійно тикаєш цим вівці..... вівці......

"а не як вівці за календарем та всією отарою....... " (с) Укі

Проблема в тому, що вірус не поважає. Йому пофіх, ЩО за нагода для багатолюдного зібрання: Різдво, футбольний матч чи конференція гопників. Шанси зіткнутися з носієм вірусу в усіх цих випадках одинакові.

і це дає право державі на утиски?
Link to comment
Share on other sites

Проблема в тому, що вірус не поважає. Йому пофіх, ЩО за нагода для багатолюдного зібрання: Різдво, футбольний матч чи конференція гопників. Шанси зіткнутися з носієм вірусу в усіх цих випадках одинакові.

і це дає право державі на утиски?

Були б утискаємі не отарою, достатньо було їм пояснити ситуацію з механізмом розповсюдження і можливостями наявної медицини. Але вівці сприймають лише батіг і при тому бекають про утиски.

Link to comment
Share on other sites

Були б утискаємі не отарою, достатньо було їм пояснити ситуацію з механізмом розповсюдження і можливостями наявної медицини. Але вівці сприймають лише батіг і при тому бекають про утиски.

дивно але батіг застосовують лише в деяких штатах. які висновки? вони вважають своїх жителів отарою?

Каліфорнія, Нью Йорк?

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Каліфорнійців  схоже теж трохи підзаєбали БЛМ та Антифа...... Всі місця палати представників що флипнулись з респів до демів у 2018 в цьому році флипнулись назад....... Ну і також купа питань референдуму були проголосовані проти дем істеблішменту......

Поміркований респівський (як тут дехто назива РІНО) мер Сан Дієго вже подумує балатуватись в губери через два роки........ 

Link to comment
Share on other sites

Розмовляв зі знайомим з Калі. дідуган, сам з британії, вже 15 рочків тут тусується.

на моє питання чи будуть у Калі святкувать Крістмас технічно з'їхав, що вони ніколи його особливо й не святкували і взагалі то не інтересно )) Укі а що у вас іще є хоч якась повага то традицій там, чи вже повна "яка різниця"?

Link to comment
Share on other sites

Розмовляв зі знайомим з Калі. дідуган, сам з британії, вже 15 рочків тут тусується.

на моє питання чи будуть у Калі святкувать Крістмас технічно з'їхав, що вони ніколи його особливо й не святкували і взагалі то не інтересно )) Укі а що у вас іще є хоч якась повага то традицій там, чи вже повна "яка різниця"?

 

Каліфорнія - це таке місце де в принципі кожен день це свято....... Тому всі офіційні свята трохи розмиваються....... 

Link to comment
Share on other sites

Каліфорнія - це таке місце де в принципі кожен день це свято....... Тому всі офіційні свята трохи розмиваються.......

тобто ти вважаєш що традиції для самовизначеності то другорядне?
Link to comment
Share on other sites

тобто ти вважаєш що традиції для самовизначеності то другорядне?

 

Це чисто індивідуально....... Для мене особисто ті традиції, які стосуються повсякденного життя, ставлення до людей, взаємних стосунків, поваги, цінностей мають набагато більше значення чим святкування та інший пафос............. 

Link to comment
Share on other sites

Це чисто індивідуально....... Для мене особисто ті традиції, які стосуються повсякденного життя, ставлення до людей, взаємних стосунків, поваги, цінностей мають набагато більше значення чим святкування та інший пафос.............

"пафос" дуже показово... нагадує славнозвісний виступ зеленського,хто я? де я? неважливо як вулиця називаєцця і т.п.
Link to comment
Share on other sites

"пафос" дуже показово... нагадує славнозвісний виступ зеленського,хто я? де я? неважливо як вулиця називаєцця і т.п.

 

Я сказав - це все суто індивідуально...... Тобі подобається пафос - я за тебе радий..... Але не треба іншим це нав'язувати.......

Проблема Зеленського зовсім не в ставленні до назв вулиць......

Link to comment
Share on other sites

Як на мене проблема колективного Заходу не в тому, що він не нав'язує іншим свої цінності - він і не має це робити, оскільки це явно суперечить декларованій рівності і свободі. Проблема в тому, що цей умовний Захід дозволяє іншим нав'язувати цінності собі, наприклад коли немусульман позбавляють права їсти свинину в шкільній столовій, бо мусульман це бачте ображає.

 

Свобода закінчується там, де починається обмеження іншого (не хочеш свинину - ніхто не має права тебе примусити, але й іншим не заважай), а цього не дотримуються.

Link to comment
Share on other sites

Як на мене проблема колективного Заходу не в тому, що він не нав'язує іншим свої цінності - він і не має це робити, оскільки це явно суперечить декларованій рівності і свободі. Проблема в тому, що цей умовний Захід дозволяє іншим нав'язувати цінності собі, наприклад коли немусульман позбавляють права їсти свинину в шкільній столовій, бо мусульман це бачте ображає.

 

Свобода закінчується там, де починається обмеження іншого (не хочеш свинину - ніхто не має права тебе примусити, але й іншим не заважай), а цього не дотримуються.

 

Ну таке може бути лише хіба що у ШКІЛЬНІЙ їдальні..... Але запевню - якщо це і так, то це далеко не найгірша проблема дитячого шкільного харчування.......

В інших місцях же просто організують так щоб був вибір - веганська, кошерна, халяльна, тощо їжа......

Link to comment
Share on other sites

це маркер проблеми, точніше неправильного підходу і хибних пріоритетів. Проблема мультиправності, про що я вже писав

 

Я не думаю шо це маркер...... Просто для шкіл це не принципове питання...... Їм простіше та дешевше спробувати задовольнити всих, чим влаштовувати срач з цього приводу........

І карикатури ніззя постити на пророка могамета. А Християн обіжать можна...

 

Де написано шо нізя?......

Link to comment
Share on other sites

Ну таке може бути лише хіба що у ШКІЛЬНІЙ їдальні..... Але запевню - якщо це і так, то це далеко не найгірша проблема дитячого шкільного харчування.......

В інших місцях же просто організують так щоб був вибір - веганська, кошерна, халяльна, тощо їжа......

потім вегани почнуть кричать що їсти мнясо то западло і це ображає їх почуття. почнуть водить пікєти. і взагалі чорношкіпі мають бути обслуговувані поза чергою. а захисники чорношкірих можуть сцяти всім у компот. бо білих більше... якось так.

Де написано шо нізя?......

голови ріжуть вчителям...

Link to comment
Share on other sites

потім з'являються ліберали що на всіх кидаються і кричать про захист прав муслімів... а вони продовжують різать голови.

 

до речі непогане кіно є Диктатор з Коеном, раджу переглянуть. глибина глибин розкрита досить непогано ))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...