Перейти до змісту

Триумф Порошенко


hilook

Recommended Posts

І  Ви  переконані,  що  Зеленський  повикидає  з  органів  усіх  колишніх  кгб-шників,  кацапів,  різний  мотлох  отак  однією  лєвою,  порозстрілює  їх  як  в  кіно  і  на  їхні  місця  посадить  щирих  українців?  Я  дуже  б  того  хотіла,  але  переконана,  що  Зеленський  того  не  зробить  з  власних  ідейних  переконань. 

 

До чого тут Зеленський, Юлька, марсіяни? Зовсім бабця клепки погубила. Таки виборчий ценз необхідний, як повітря Україні. Бо й далі отакі алогічні маразматики будуть обирати долю України   :X

Link to comment
Share on other sites

До чого тут Зеленський, Юлька, марсіяни? Зовсім бабця клепки погубила. Таки виборчий ценз необхідний, як повітря Україні. Бо й далі отакі алогічні маразматики будуть обирати долю України   :X

Що  останній  аргумент - це  хамська  поведінка?  Не  діє,  бо  знаю,  що  нормальний  чоловік  жінку  бабцею  не  обізве.  

Тому  нуль  емоцій.  Тим  більше,  що  постав  нас  поруч,  то  це  не  буде  у  вашу  користь.

По  суті:  Я  знаю  до  чого.  Сподіваюся,  що  Мокша  теж  зрозумів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що  останній  аргумент - це  хамська  поведінка?  Не  діє,  бо  знаю,  що  нормальний  чоловік  жінку  бабцею  не  обізве.  

Тому  нуль  емоцій.  Тим  більше,  що  постав  нас  поруч,  то  це  не  буде  у  вашу  користь.

По  суті:  Я  знаю  до  чого.  Сподіваюся,  що  Мокша  теж  зрозумів.

 

Вже немає сил читати вашу безглузду маячню  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

толково Гайдай розписав наше життя-буття та майбутнє

 

Сергей Гайдай: Петр Алексеевич, который зубами держится за власть, создает опасность социального взрыва

https://iamir.info/ua/interview/serhei-haidai-petr-alekseevych-kotorii-zubamy-derzhytsia-za-vlast-sozdaet-opasnost-sotsyalnoho-vzriva?fbclid=IwAR3vtk25EsAk7gAjTSVqmTkUEDa_YI_lvGbLr7ADTshGF39FRRsCp7ziqL4

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То хто  наробив  проблеми  в  економіці?

Добре  пам ятаємо  спеціалістку  від  криз:  криза  нас  мине.  Якби  на  її  місці  був  Єхануров,  то  таки  минула  б.

Здрищанута! Зменшення експорту чорних металів в три рази та падіння ціни на них в п"ять разів ханурік відмінив би своїм підписом? Бреши, але не так нахабно!

Link to comment
Share on other sites

І  Ви  переконані,  що  Зеленський  повикидає  з  органів  усіх  колишніх  кгб-шників,  кацапів,  різний  мотлох  отак  однією  лєвою,  порозстрілює  їх  як  в  кіно  і  на  їхні  місця  посадить  щирих  українців?  Я  дуже  б  того  хотіла,  але  переконана,  що  Зеленський  того  не  зробить  з  власних  ідейних  переконань. 

А  щодо  мотлоху,  то  його  дуже  багато  і  треба  його  з  країни  виганяти.  Усім  миром.

А  не  приписувати  лише  Порошенку  вину  за  те,  що  той  мотлох  повсюдно  є.

Мокша,  Ви  мене  ніколи  не  переконаєте,  що  Зеленський  чи  Юлька  зроблять  Україну  більш  українською.  Навіть  якби  не  було  загрози  захоплення  Кацапстаном.

Це  не  їхні  принципи,  це  не  їхнє  виховання,  це  не  їхній  світ.

Порошенко,  хоч  і  не  є  рафінованим  українцем  і  кадрова  його  політика  мені  не  подобається,  але  все  ж  зробив  правильні  кроки  в  укріпленні  таки  української  України  "по  большому  счёту".

Але  така  Україна  потрібна  лище  кільком  дописувачам  на  цьому  форумі.

Те, що потрох такого не робив, не робить та робити не буде - ми вже знаємо! Тому нах таких керувачив!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

толково Гайдай розписав наше життя-буття та майбутнє

 

Сергей Гайдай: Петр Алексеевич, который зубами держится за власть, создает опасность социального взрыва

https://iamir.info/ua/interview/serhei-haidai-petr-alekseevych-kotorii-zubamy-derzhytsia-za-vlast-sozdaet-opasnost-sotsyalnoho-vzriva?fbclid=IwAR3vtk25EsAk7gAjTSVqmTkUEDa_YI_lvGbLr7ADTshGF39FRRsCp7ziqL4

 

Я вже який рік про те саме тут говорю

 

...Он копирует Путина!

 

…Я скажу вам страшную вещь. Кто бы ни пришел на смену Порошенко, - это лучше, чем нынешняя власть.

Важно зафиксировать в обществе принцип… Если власть вас обманывала, если она коррупционная, если не защитила вас от бесправия; если обещала победы на фронте, а вместо этого предложила «мирный план» вместе с Медведчуком, - то ее надо убирать.

 

...Вот точно также надо сменить Порошенко, потому что для страны второй срок Порошенко значительно более катастрофичный, чем необходимость бороться с новым плохим президентом.

Это хотя бы обновление и ротация власти. И это альтернатива Майдана, который нам очень дорого обойдется…

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

І  Ви  переконані,  що  Зеленський  повикидає  з  органів  усіх  колишніх  кгб-шників,  кацапів,  різний  мотлох  отак  однією  лєвою,  порозстрілює  їх  як  в  кіно  і  на  їхні  місця  посадить  щирих  українців?  Я  дуже  б  того  хотіла,  але  переконана,  що  Зеленський  того  не  зробить  з  власних  ідейних  переконань. 

А  щодо  мотлоху,  то  його  дуже  багато  і  треба  його  з  країни  виганяти.  Усім  миром.

А  не  приписувати  лише  Порошенку  вину  за  те,  що  той  мотлох  повсюдно  є.

Мокша,  Ви  мене  ніколи  не  переконаєте,  що  Зеленський  чи  Юлька  зроблять  Україну  більш  українською.  Навіть  якби  не  було  загрози  захоплення  Кацапстаном.

Це  не  їхні  принципи,  це  не  їхнє  виховання,  це  не  їхній  світ.

Порошенко,  хоч  і  не  є  рафінованим  українцем  і  кадрова  його  політика  мені  не  подобається,  але  все  ж  зробив  правильні  кроки  в  укріпленні  таки  української  України  "по  большому  счёту".

Але  така  Україна  потрібна  лище  кільком  дописувачам  на  цьому  форумі.

В нарушение законов логики вы в произвольном порядке перемешиваете времена в одном параграфе :) Может ли это говорить о чем-то? Наверное да. Вы страстно не желаете понимать о чем тут идет беседа. Порошенко - глава исполнительной власти. ХОрошо ли он исполнял? НЕт. Нехорошо. ТОму есть объективные подтверждения в цифрах и фактах. Является ли это поводом для того, чтобы во исполнение демократических принципов предложить стране и народу альтернативные фигуры, которые, не будучи обремененными прошлым политическим грузом, коррупционными связями и тяжестью собственных бизнесов, могут, (повторяю - могут) изменить страну к лучшему? Безусловно. Ничуть ни умаляя заслуг Порошенко на посту, следует быть объективным и признать: Имел возможность сделать много. Сделал мало. НАдо менять. Сменяемость власти - главное достояние демократии. И главный двигатель социального и экономического прогресса. Уже несколько тысячелетий работает. Вполне успешно. Я сознательно не говорю о Юле. Она  - такая же как Порошенко. При всех моих симпатиях к ней - ее нельзя избирать. Пойдем по кругу. Зеленский - темная лошадка. Лотерея. Остальные  - проходные. Выбор нелегкий.

Теперь немного без протокола.

Порошенко,  хоч  і  не  є  рафінованим  українцем - это называется Айдентити политикс. За это в приличном обществе пинают ногами.

Але  така  Україна  потрібна  лище  кільком  дописувачам  на  цьому  форумі. - Это дешево. Просто недостойно цивилизованого разгоовора, потому что это умозаключение никак не проистекает из ваших суждений. Просто висит в воздухе.

 "по  большому  счёту". - А это уже пахнет Вовой Путиным. Он тоже укрепляет Россию "по большому" . А "по-малому" люди бедствуют и вымирают. Так нельзя.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


В нарушение законов логики

Мокша,  не  треба  тут  прослідковувати  логічних  ланцюжків.  Я  ось  тут  саме  зараз  вводжу  поняття  національної  логіки.  І очевидно,  що  багатьом  вона  не  сподобається,  особливо  на  форумах.  Але  мене  то  не  хвилює,  бо  я  знаю,  що  вона  прийнятна  для  мільйонів  українців,  котрі  хочуть  мати  свою  державу. 

Під  час  війни  не  гадають,  чи  зможе  той  чи  інший  кандидат  щось  перевернути (покращити)? Комусь  звісно  потрафить  покращити,  але  не  мені  і  не  тим  мільйонам,  таким  як  я.

Ви  не  бачите  позитиву  від  Порошенка? -  маєте право.  Для  Вас  "сделал  мало",  а  для  мене  ЗРОБИВ  ДУЖЕ  СУТТЄВЕ.

Я  критично  ставилася  до  багатьох  його  речей,  але  бачу - таки  став  він  на  мозоль  декому  добряче,  тому  така  боротьба.  Навіть  не  за  табуретку,  а  за  більш  принципові  речі.  Тут  питання,  якою  має  бути  Україна  і  для  кого!

Не  намагайтеся  бештати  мене:  попахивает,  перемешиваете  тощо. 

Link to comment
Share on other sites

Для  Вас  "сделал  мало",  а  для  мене  ЗРОБИВ  ДУЖЕ  СУТТЄВЕ.

 

Есть объективные критерии. По ним меряется эффективность работы обличенного властью человека. 

Есть субъективные критерии. У каждого свои. Иногда они группируются по определенным маркерам (пример - холодильник-телевизор)

Если вы говорите о своих ощущениях - это пожалуйста. Но тут не форум психологической самопомощи а политическая площадка. И вполне естественно, что при обсуждении политиков и властных структур, обсуждается их влияние на группы людей ака (социальные группы и население), на территории (ака регионы и страна).

ПОтому говоря о ваших личных ощущениях, было бы милосердно к остальным форумчанам так же попробовать поместить эти ощущения на некую объективную платформу. 

Может быть мы и имеем таких бездарных гетьманов на протяжении всей истории потому, что они неспособны выйти за пределы своих субъективных ощущений и увидеть свою страну такой, какая она есть, а не через окно своего дворца с трехметровым забором и не через бронированое окно майбаха?  Это наш национальный характер с центральной точкой Юниверса в которой хата, паркан и пара кабанчиков?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Но тут не форум психологической самопомощи а политическая площадка.

Мені  б  теж  так  хотілося,  щоб  тут  саме  майданчик  для  дискусій.  Але  так  не  є,  бо  в  бік  опонента  зазвичай  виливається  якщо  не  повно  бруду  з  образливими  словами,  то  принаймні  його  намагаються  "інтелігентно"  опустити.  Щоб  закрити  рот.

І  яка  може  бути  "об єктивна  платформа",  коли  терезах  такий  вибір?  Порошенко,  Зеленський  і  Тимошенко.  Вже  навіть  з  Бойком  легше  було  б.  Так  ні, супротивник  удосконалився.

Тут  розказують  на  повному  серйозі,  що  Україна  на  рівні  Габону?  А  під  час  другої  світової  який рівень  був  у  всіх  країнах,  через  котрі  пройшла  війна?  І  це  дискусія?

Може  якби  тут  не  було  ботів,  то  і  виникла  б  та  дискусія.  Цивілізована.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що останній аргумент - це хамська поведінка? Не діє, бо знаю, що нормальний чоловік жінку бабцею не обізве.

Тому нуль емоцій. Тим більше, що постав нас поруч, то це не буде у вашу користь.

По суті: Я знаю до чого. Сподіваюся, що Мокша теж зрозумів.

Сама же говорила, что внуки есть или обманула?
Link to comment
Share on other sites

Є  спосіб  уникнути.

Ви знаєте

я цю всю шушваль сіті-міті. шкуркіни, евро, гайди. самогонщики і ще багатенько кого не читаю

 

прочитую лише однодумців

і так чудово, а вони там нехай  салютом озаряють 

мені просто смішно :D  B-)

Link to comment
Share on other sites

Ви знаєте

я цю всю шушваль сіті-міті. шкуркіни, евро, гайди. самогонщики і ще багатенько кого не читаю

 

прочитую лише однодумців

і так чудово, а вони там нехай  салютом озаряють 

мені просто смішно :D  B-)

cc823602a96c3f62c2703655c7ea1359.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Посольство Сполучених Штатів відкрито вказує на неспроможність української влади подолати корупцію та втілити в життя реформи, яких вимагав Євромайдан.
Сполучені Штати Америки констатують, що корупція залишається однією з головних проблем в Україні.
Про це інформує посольство Америки в Україні.
Дипломати зазначили, що українська влада повинна побороти корупцію, проти якої 5 років тому боролися євроактивісти.

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

Посольство Сполучених Штатів відкрито вказує на неспроможність української влади подолати корупцію та втілити в життя реформи, яких вимагав Євромайдан.

Сполучені Штати Америки констатують, що корупція залишається однією з головних проблем в Україні.

Про це інформує посольство Америки в Україні.

Дипломати зазначили, що українська влада повинна побороти корупцію, проти якої 5 років тому боролися євроактивісти.

Please wait.. Loading
Тю. Пусть против Рошена и остальных предприятий Петяпутиной введут санкции, арестуют счета и борьба с коррупцией пойдет как по маслу.
Link to comment
Share on other sites

Нельзя. Рашку надо на украинском крючке держать. ПОэтому Петя и беспредельничает. Знает, пока он в нужном внешнеполитическом направлении управляется,   его персонально и не пожурят даже. Денег через ВМФ снова дадут. ПОтому что Гранд Политик.

Link to comment
Share on other sites

Ви знаєте

я цю всю шушваль сіті-міті. шкуркіни, евро, гайди. самогонщики і ще багатенько кого не читаю

 

прочитую лише однодумців

і так чудово, а вони там нехай  салютом озаряють 

мені просто смішно :D  B-)

Какой мерой мерите - такой и вам мерить будут. Каким судом судите - таким и вас судить будут. Смысл потом задавацца вапрозом:"а нас - за что?". Вы на это наработали. Причём сами, любимые, сами... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Посольство Сполучених Штатів відкрито вказує на неспроможність української влади подолати корупцію та втілити в життя реформи, яких вимагав Євромайдан.

Сполучені Штати Америки констатують, що корупція залишається однією з головних проблем в Україні.

Про це інформує посольство Америки в Україні.

Дипломати зазначили, що українська влада повинна побороти корупцію, проти якої 5 років тому боролися євроактивісти.

Please wait.. Loading

 

Проблема в тому, що більшість корупціонерів і їх бізнес-партнерів кацапоязикаті.

Link to comment
Share on other sites

Вхожий в кабинеты минобороны генерал-лейтенант ненавидит Украину и ждет русских (ФОТО)

 

https://beztabu.net/vhozhij-v-kabinety-minoborony-general-lejtenant-nenavidit-ukrainu-i-zhdet-russkih-foto_n61006

 

============

 

і такого совково-кацапського лайна в Україні ще дуже багато.

Link to comment
Share on other sites

Проблема в тому, що більшість корупціонерів і їх бізнес-партнерів кацапоязикаті.

Та  власне.  Все  те,  про  що  викрикають  тут  кацапські  боти,  породжено  такими  ж  їхніми  кацапськими  собратьями.  І  не  конче  етнічними,  просто  вихованими  у  тому  агресивному  середовищі.  Це  і  корупція,  це  побиття  і  знущання  над  невииними,  це  патологічна  ненависть  до  всього  українського -  а  як  наслідок  загальмовування  реформ  та  всього  позитивного. А  позбутися  їх  не  так  просто,  бо  будуть  верещати  на  весь  світ,  що  їх  притісняють.

Поки  не  виростуть  і  не  виховаються  нові  українці,  які  дадуть  відпір  контрі,  поки  не  займуть  ключові  позиції,  доти  будувати  державу  буде  важко.  Це  зрозумів  Ющенко  ще  багато  років  назад. 

Link to comment
Share on other sites

Зараз кацапські боти прцюють на зневіру українців у світле майбутнє.

 

Ющенко нічого не зрозумів і навряд що зрозуміє, не той рівень свідомості.

Дай  Боже,  щоб  до  Юща  дотягнулися  мізками  хоч  критична  маса  українців.  Щоб  думали  преш  за  все  за  власну  державу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...