Перейти до змісту

Триумф Порошенко


hilook

Recommended Posts

shpylka це просто якесь сектантство. Я не в образу. Але великі звершення Петра - в основному шумовиння сраколизів типу Ганапольського.

Знаєте,  я  не  буду  вас  переконувати,  це  не  моя  справа,  але  я  слідкую  за  Порошенком  від  Помаранчевої  революції,  бо  мої  знайомі  юльки  дуже  на  нього  ще  тоді  їхали.  Я  просто  кліпала очима,  чого  вони  саме  до  Порошенка  вчепилися.  Але  Юлька  знала,  що  він  їй  перейде  дорогу.

Він  часто  з являвся  на  передачах  Савіка  і  я  вміла відрізнити  як  виступав  він  і  як  інші.  Він  ніколи  не  бла-блакав.  завжди  був  підготовлений  і  давав  цікаву  інфу.

Далі  його  бізнес.  Щоб  зробити  таку  бізнесову  імперію,  треба  бути  профі.  Продукція  Рошен  продається  всюди  в  Європі.  А  це  показник. 

Хтось  йому  дорівнює  з  кандидатів? 

Те,  що  він  взявся за  безвіз  і томос - це теж  показник  професійності.  Хтось  би  таке  втяв? 

Продовжувати  далі?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Він  часто  з являвся  на  передачах  Савіка  і  я  вміла відрізнити  як  виступав  він  і  як  інші.  Він  ніколи  не  бла-блакав.  завжди  був  підготовлений  і  давав  цікаву  інфу.

І де тепер той Савік?

 

http://s020.radikal.ru/i705/1603/56/82acc6b5a8ae.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не маю такої інфи. Не в курсі.

А  тут  не  треба  особливої  інфи.  Десь  чули  про  такий  прецедент,  щоб  хтось  підписував  угоду  перед  виборами  та  ще  так  демонстративно?  Оце  вам  і  доказ.  "Юща  прибирають  і  я  на  табуретці".

Боженька  вкотре  береже  Україну  від  тої  лярви.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

...

Те,  що  він  взявся за  безвіз  і томос - це теж  показник  професійності.  Хтось  би  таке  втяв? 

...

Якби ще б наслідки з отого знати наперед.

Не треба продовжувати тому що я слабко можу прогнозувати.

Це я зараз по наслідкам такий жорсткий до Ющенка, а раніше сам за нього голосував, та переконував родичів та знайомих.

Так що... Якби ж то я сам був такий розумний до, як ото після всього що сталося.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

І де тепер той Савік?

Та  вже  є. :)

Здається  як  раз  сьогодні.

 

ZZZ,  ви  такі  класні  приколи  постите  з  почуттям  смаку  і  часто  вам  плюсую,  але  ця  ваша  фотка - це  рівень  Дідуся.  Сподіваюся,  ви  не його  родич. :shuffle:

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А  тут  не  треба  особливої  інфи.  Десь  чули  про  такий  прецедент,  щоб  хтось  підписував  угоду  перед  виборами  та  ще  так  демонстративно?  Оце  вам  і  доказ.  "Юща  прибирають  і  я  на  табуретці".

Боженька  вкотре  береже  Україну  від  тої  лярви.

Та я думаю що час її вже взагалі минув. Вона навряд чи прохідна в ці вибори.

Моя думка, що основні претенденти це Порошенко та Зеленський (протестний електорат він таки має шанс консолідувати).

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якби ще б наслідки з отого знати наперед.

За  безвіз  я  Порошенкові  дуже  вдячна.  бо  подорожую  щороку,  та  й  не  тільки  я,  а  тепер  віза  коштуватиме  десь  60-80  євриків.  До  того  й  мріяти  про  таке  не  могли.  До  речі,  десь  вчора  почула,  що  найбільш  професійним  міністом  зовнішніх  справ  за  часів  України  був  саме  Порошенко.

Він  в  тій  кухні  давно,  а  це  і  давні  приватні  знайомства,  і  якісь  вже  домовленості.  якась  довіра  у  справах,  якісь  державні  і  міждержавні  таємниці. 

І  що?  Зеленський  чи  Юлька -шльондра  вилізе  на це  місце?  Та  хто  їх  сприймати  серйозно  буде?

А  це  наші  українські  інтереси,  не  їхні.  Вони  собі  можуть  спокійно  виїхати  в  будь-яку  країну  і жити  там  до  скону.

Про  Україну  і не згадуючи. 

А  для  мене  воно  інакше.  Тому  поміж  трьома  вибираю  Порошенка  і  не  хочу  допустити  до  влади  інших  двох  аферистів.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та я думаю що час її вже взагалі минув. Вона навряд чи прохідна в ці вибори.

Моя думка, що основні претенденти це Порошенко та Зеленський (протестний електорат він таки має шанс консолідувати).

Та  який  протестний  електорат.  Це  швидше  просто   ганебно  несерйозні  люди  і  підкручена  "зрадою"  молодь.

От  тернопільське  село.  Знаю  з  перших  вуст.  Батьки  на  заробітках,  висилають  діткам (вже  дорослим  амбалам)  гроші на  життя.  Ті  нічим  особливо  не  переймаються.  Живуть  собі  приспівуючи.  І вони  "ради  приколу"  збираються  голосувати  за  Зеленського. 

Зубожіння  їх  дістало? - Ні,  усе  готове.

Від  армії  відкосили,  бо  якби  пройшли  через  пекло,  то  і  сталення  було  б  до  життя  інакше.

Це  той  самий  зубожілий  на  голову  електорат,  що  вибрав  від  України  на  Євробачення  Марув.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Та  вже  є. :)

Здається  як  раз  сьогодні.

 

ZZZ,  ви  такі  класні  приколи  постите  з  почуттям  смаку  і  часто  вам  плюсую,  але  ця  ваша  фотка - це  рівень  Дідуся.  Сподіваюся,  ви  не його  родич. :shuffle:

Порох нічим не краший від Юльки. Про Зе взагалі мовчу :X

Знову перед українцями вібір без вибору  :(

Link to comment
Share on other sites

1.Та  який  протестний  електорат.  Це  швидше  просто   ганебно  несерйозні  люди  і  підкручена  "зрадою"  молодь.

От  тернопільське  село.  Знаю  з  перших  вуст.  Батьки  на  заробітках,  висилають  діткам (вже  дорослим  амбалам)  гроші на  життя.  Ті  нічим  особливо  не  переймаються.  Живуть  собі  приспівуючи.  І вони  "ради  приколу"  збираються  голосувати  за  Зеленського. 

Зубожіння  їх  дістало? - Ні,  усе  готове.

Від  армії  відкосили,  бо  якби  пройшли  через  пекло,  то  і  сталення  було  б  до  життя  інакше.

2.Це  той  самий  зубожілий  на  голову  електорат,  що  вибрав  від  України  на  Євробачення  Марув.

1. Не все так просто. протестний електорат є, не всім так просто живеться як тим хлопцям.

2. Не думаю що протестний єлекторат тотожний з прихильниками Марув. Не знаю хто така, але якщо вона добре співає, то хай  їде на Євробачення.

Link to comment
Share on other sites

Порох нічим не краший від Юльки. Про Зе взагалі мовчу :X

Знову перед українцями вібір без вибору  :(

Боюсь що Зе просто проект Коломойського. А фільм "Слуга народу" був заздалегідь продуманою рекламою.

Але хтозна чим воно все обернеться.

Мураєв занадто занудний, щоб мобілізувати протестний електорат.

http://youtu.be/q3z2wheJWyk

Link to comment
Share on other sites

Порох нічим не краший від Юльки. Про Зе взагалі мовчу :X

Знову перед українцями вібір без вибору :(

Дык не надо себе кумиров выбирать. Надо требовать ответственности. Тогда личности особо влиять не будут.
Link to comment
Share on other sites

Надо требовать ответственности.

Срали они на ответственность с высокой колокольни через месяц после выборов :lol2:  У нас каждый новый през загоняет страну в очередное дно. И пока просвета не видно :(

Link to comment
Share on other sites

Срали они на ответственность с высокой колокольни через месяц после выборов :lol2: У нас каждый новый през загоняет страну в очередное дно. И пока просвета не видно :(

Чхают, пока лям народу не придёт на бенковую и не обьяснит, что он ждёт от президента.
Link to comment
Share on other sites

Та  вже  є. :)

Здається  як  раз  сьогодні.

 

ZZZ,  ви  такі  класні  приколи  постите  з  почуттям  смаку  і  часто  вам  плюсую,  але  ця  ваша  фотка - це  рівень  Дідуся.  Сподіваюся,  ви  не його  родич. :shuffle:

Придивіться добре

В цьому він весь

В нього не помічалося ні смаку ні особливого інтелекту

Зрадо@об такий , як і більшість тутешніх

Link to comment
Share on other sites

...Зрадо@об...

Перестаньте використовувати це слово:

по перше - воно грубе,

по друге - воно не точно трактує зміст,

по третє - воно вас характеризує більше ніж тих кого Ви ним іменуєте.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Придивіться добре

В цьому він весь

В нього не помічалося ні смаку ні особливого інтелекту

Зрадо@об такий , як і більшість тутешніх

Ну а  у нас: куда не глянешь - там дефект. И в основном село, провинциалки. Чуть чуть повыше юбок интеллект. Ну где ж тут справедливость, ёлки-палки? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Придивіться добре

В цьому він весь

В нього не помічалося ні смаку ні особливого інтелекту

Зрадо@об такий , як і більшість тутешніх

 

Раффлезия - трупная лилия (в міру ака honey flower)  Раффлезия испускает запах разлагающегося мяса, т.е. падали. Как бы это странно ни звучало, но этот ужасный аромат "играет на руку" гигантскому цветку - на него слетаются навозные мухи  :bluet:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А  хто  настроїв  людей  проти  Ющенка  за  гроші  Рашки  і  за  її  сценарієм?  Не  було  б  тої  зарази,  сидів  би  Ющенко  другий  термін,  країна  б  розвивалася  і  війною  не  запахло  б.

Така  проста  логіка,  а  її  чомусь  так  тяжко  осилити.

Народ України не пробачив дрищу його зради: мумурандум, коаліціаду, універсал та хряк-прем"єр. І купу інших.

Така проста логіка, але дрищанутим та порохнутим ніяк її не осилити...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...