Перейти до змісту

Триумф Порошенко


hilook

Recommended Posts

Я  знаю,  що  вам  треба,  щоб  країна  розлетілася.  І  не  тілки  я.  Навіщо  ще  раз  то  проясняти?

А нащо дрищі та потрошки знищують Україну? Грабуючи країну вони знищують Україну!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  знаю,  що  вам  треба,  щоб  країна  розлетілася.  І  не  тілки  я.  Навіщо  ще  раз  то  проясняти?

Зовсім ні. Не хочемо розвалу країни. Але розвалюють її такі ось казнокради як Порошенко в якого апетити до грошей набагато перевершують можливості країни.

Link to comment
Share on other sites

Я ващет тут живу и запасных аэродромов пока не предвидится. Это вам сильно хочется получить своего, если не Путина, то хотя бы Фиделя. Вам просто болит уничтожить украинцев.

Біле - то чорне, чорне - то біле. Кацап каже, що він українець. А на українців каже - що вони не українці, а невідомо хто.

:lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Біле - то чорне, чорне - то біле. Кацап каже, що він українець. А на українців каже - що вони не українці, а невідомо хто.

:lol2:

Дык какая ты украинка, если спишь и видишь как ее уничтожить? Вообще если следовать твоей озвученной логике, что только кацапы называют себя украинцами, то ты кацапка. Откуда ещё могли появиться столь "гениальные" идеи?
Link to comment
Share on other sites

Дык какая ты украинка, если спишь и видишь как ее уничтожить? Вообще если следовать твоей озвученной логике, что только кацапы называют себя украинцами, то ты кацапка. Откуда ещё могли появиться столь "гениальные" идеи?

Опять  так  щось  наплутано,  що  тяжко  вловити  раціональну  думку.  Що  у  вас  там  в  голові  робиться?

Link to comment
Share on other sites

Зовсім ні. Не хочемо розвалу країни. Але розвалюють її такі ось казнокради як Порошенко в якого апетити до грошей набагато перевершують можливості країни.

Та  живе  ще  Україна,  і  з  таким  страшним  для  вас Порошенком.  Ви  надивилися  кацапського  ТВ  і  думаєте.  що  тут  страшно. Ще  й  місцеві  зрадуни  масла  у  вогонь  підливають.  Так  ви  не  зважайте,  бо  зрадуни - то  теж  кацапи,  вони  з  вашим  ящиком  заодно.  

Link to comment
Share on other sites

Та  живе  ще  Україна,  і  з  таким  страшним  для  вас Порошенком.  Ви  надивилися  кацапського  ТВ  і  думаєте.  що  тут  страшно. Ще  й  місцеві  зрадуни  масла  у  вогонь  підливають.  Так  ви  не  зважайте,  бо  зрадуни - то  теж  кацапи,  вони  з  вашим  ящиком  заодно.  

Не страшний він. Звичайний хапуга. Це дуже давній інстинкт.

Триумф бабуінства.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Не страшний він. Звичайний хапуга. Це дуже давній інстинкт.

Триумф бабуінства.

Це  давня  квестія:  з  котрим  керівником  краще?  З  тим,  хто  щось  вміє  і  вміє  дати  собі  і  людям,  чи  дуже  порядний,  але  ні  на  що  не  здатний,  бо  не  вміє  домовитися,  дістати,  забезпечити,  виторгувати,  схитрувати  тощо

Мудрі  люди  кажуть,  що  далеко  їхати  краще  з  тим  першим.   :shuffle: 

Так  от,  Порошенка  можна  віднести  саме  до  тих  перших.

До  них  не  віднесеш  Юльку,  котра  здатна  все  лише  ламати (як  йдеться  про  країну),  яка  до  влади  вела  і  веде  кримінал  не  кращий  за  Свинарчуків,  мало  того - ще  й  відвертих  ФСБ-шників.

Щодо  Зе,  то  воно  Зеро. То  в  яку  путь  з  ним?  Він  не  Мойсей.  Та  й  Мойсей  своїх  водив  заради  своїх.  А  Зеленський  (так  здається)  ні  своїх  не  поводить,  ні  наших. 

Хай  би  його  спочатку  випробували  в  Ізраїлі,  на  що  він  здатний.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це  давня  квестія:  з  котрим  керівником  краще?  З  тим,  хто  щось  вміє  і  вміє  дати  собі  і  людям,  чи  дуже  порядний,  але  ні  на  що  не  здатний,  бо  не  вміє  домовитися,  дістати,  забезпечити,  виторгувати,  схитрувати  тощо

Мудрі  люди  кажуть,  що  далеко  їхати  краще  з  тим  першим.   :shuffle:

Так  от,  Порошенка  можна  віднести  саме  до  тих  перших.

До  них  не  віднесеш  Юльку,  котра  здатна  все  лише  ламати (як  йдеться  про  країну),  яка  до  влади  вела  і  веде  кримінал  не  кращий  за  Свинарчуків,  мало  того - ще  й  відвертих  ФСБ-шників.

Щодо  Зе,  то  воно  Зеро. То  в  яку  путь  з  ним?  Він  не  Мойсей.  Та  й  Мойсей  своїх  водив  заради  своїх.  А  Зеленський  (так  здається)  ні  своїх  не  поводить,  ні  наших. 

Хай  би  його  спочатку  випробували  в  Ізраїлі,  на  що  він  здатний.

ІМХО

Юля вже втратила свій апогей успішних махінацій. Я б на неї не поставив.

А Зеленський (я вже писав про це) - не думаю, що самостійна фігура. Беня за ним стоїть, а він бабуїністіший мабуть за Порошенка.

Так що все це важко прорахувати чим закінчиться. Скоріш за все нічим, тому що свита з всяких москалів та решти свинарчуків завжди вдало й вчасно перебігали до нового головного бабуїна.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Опять так щось наплутано, що тяжко вловити раціональну думку. Що у вас там в голові робиться?

У меня? Не я же придумал, что кацапы себя называют украинцами, а главное что у них что-то там болит за Украину. Так ко ты Шпилька?
Link to comment
Share on other sites

Та живе ще Україна, і з таким страшним для вас Порошенком. Ви надивилися кацапського ТВ і думаєте. що тут страшно. Ще й місцеві зрадуни масла у вогонь підливають. Так ви не зважайте, бо зрадуни - то теж кацапи, вони з вашим ящиком заодно.

Дык и Россия как-то с Путиным живёт, причем заметно лучше чем Украина с Порошенко. Путин Россию принял с курсом 33, сейчас 66, поначалу даже в демократию играл. А Порошенко шагает семимильными шагами, принял Украину с курсом 12, а сейчас 27. Ещё один срок и будет 150? Транши то нам прикрыли, а с долгами рассчитываться надо. В следующем году президенту не позавидуешь, Порошенко большую свинью подложил.
Link to comment
Share on other sites

ІМХО

Юля вже втратила свій апогей успішних махінацій. Я б на неї не поставив.

Хибна технологія. Раціональна отут  і отут

І шо характерно, нема про ці критерії предметних коментів. 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

ІМХО

Юля вже втратила свій апогей успішних махінацій. Я б на неї не поставив.

А Зеленський (я вже писав про це) - не думаю, що самостійна фігура. Беня за ним стоїть, а він бабуїністіший мабуть за Порошенка.

Так що все це важко прорахувати чим закінчиться. Скоріш за все нічим, тому що свита з всяких москалів та решти свинарчуків завжди вдало й вчасно перебігали до нового головного бабуїна.

Беня свой банк таки практически с нуля построил. А не грабил молдаван, а потом украинцев, занимаясь при этом совсем не бизнесом, а сидел на должностях. Если Беня участвовал в создании добровольческого движения и защите страны, то Петя его уничтожил и по защите нынче есть вопросы. Их нельзя даже близко сравнивать. Беня может и не сильно честный, но бизнесмен. А Петя мародёр и убийца.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Беня свой банк таки практически с нуля построил. А не грабил молдаван, а потом украинцев, занимаясь при этом совсем не бизнесом, а сидел на должностях. Если Беня участвовал в создании добровольческого движения и защите страны, то Петя его уничтожил и по защите нынче есть вопросы. Их нельзя даже близко сравнивать. Беня может и не сильно честный, но бизнесмен. А Петя мародёр и убийца.

"Ах! Обмануть меня несложно. Я сам обманываться рад." (с)

 

Неважливо хто буде на табуретці поки жива система, яка Україну з 1991 року до 2019-го довела саме до такого стану.

"Маємо те, що маємо." (с)

Головне оточення президена, яке привикло гарно жити за рахунок народу України, обслуговуючи забаганки президента.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Порошенко через мережу офшорів продовжує торгувати з Росією і ЛДНР

https://dt.ua/UKRAINE/poroshenko-cherez-merezhu-ofshoriv-prodovzhuye-torguvati-z-rosiyeyu-i-ldnr-zmi-305771_.html

Главное не что он торгует, главное что на эту торговлю Путин смотрит сквозь пальцы. Он то об офшорам Порошенко знает больше чем сам Порошенко.
Link to comment
Share on other sites

Беня свой банк таки практически с нуля построил. А не грабил молдаван, а потом украинцев, занимаясь при этом совсем не бизнесом, а сидел на должностях. Если Беня участвовал в создании добровольческого движения и защите страны, то Петя его уничтожил и по защите нынче есть вопросы. Их нельзя даже близко сравнивать. Беня может и не сильно честный, но бизнесмен. А Петя мародёр и убийца.

Бєня  зі  свого  банку  мої  грошенята  вивів  геть  собі  на  користь.  І  це  не пограбував.

Бєня  свої  мільярди  зовсім  чесно  нажив.  :lol2:

Бєня  під  шумок  собі  в  Україні  армію  ліпив,  бо  у  Бєні  на  Україну  видИ. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Главное не что он торгует, главное что на эту торговлю Путин смотрит сквозь пальцы. Он то об офшорам Порошенко знает больше чем сам Порошенко.

То вже не путінська вотчина. На ті гроші прицілились зовсім другі хижаки. Згадайте Лазаренка та де його мільярди. Відгодують кабанчика-Порошенка, а потім його за корупцію пустять під ніж.

Думаю лис-Кравчук, та потім Кучма (хоча Кучма пробував) не просто так перестали накопичувати статки, щоб не попасти під пильне око більш крупніших хижаків.

http://youtu.be/mpq_1zu2J-c

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Бєня зі свого банку мої грошенята вивів геть собі на користь. І це не пограбував.

Бєня свої мільярди зовсім чесно нажив. :lol2:

Бєня під шумок собі в Україні армію ліпив, бо у Бєні на Україну видИ.

Я тоже пользуюсь Приватом, но мои деньги почему-то на месте и никто и никуда не вывел. Что-то шпилька дезу гнит напором, прям как кацап-тв. Стажировалась видимо.
Link to comment
Share on other sites

То вже не путінська вотчина. На ті гроші прицілились зовсім другі хижаки. Згадайте Лазаренка та де його мільярди. Відгодують кабанчика-Порошенка, а потім його за корупцію пустять під ніж.

Думаю лис-Кравчук, та потім Кучма (хоча Кучма пробував) не просто так перестали накопичувати статки, щоб не попасти під пильне око більш крупніших хижаків.

http://youtu.be/mpq_1zu2J-c

Да ладно. Все что происходит в России, происходит под неусыпным взглядом ФСБ и Путина. Без добра кремля, ни одна более менее крупная торговля с Россией невозможна.
Link to comment
Share on other sites

Да ладно. Все что происходит в России, происходит под неусыпным взглядом ФСБ и Путина. Без добра кремля, ни одна более менее крупная торговля с Россией невозможна.

Я про офшори.

Link to comment
Share on other sites

Я тоже пользуюсь Приватом, но мои деньги почему-то на месте и никто и никуда не вывел. Что-то шпилька дезу гнит напором, прям как кацап-тв. Стажировалась видимо.

Це ви  подякуйте  Порошенку,  бо  гроші  вам  віддані,  а  держава  компенсувала  збитки.  Чи  ви  думаєте,  що  лондонський суд  просто  так  Бєніні  активи  арештував,  що  бідний  мусів  Медведчуку  95-й  квартал  продати  разом  з  зірковими   танцями.

Коли  Бєня  мілярди  з  України  виводив,  він  аж  ніяк  не  думав  про  нас  з  вами.  І  надалі  так  само  управ  би  в  Україні.

Так  що  Порошеннко  в  100  разів  кращий  ніж  Бєня. 

Хтось  тут  заявляв,  що  Зеленський  незайманий.  Ще  б  про  куратора - Бєню  таке  заявити.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...