Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

ездят всякие, я знаю. и очень очень многие в субботу. а кассиры там вообще стоят постоянно. и всегда одни и те же ))) люди икс наверное

 

Ну а на виборах полюбому повинні всі прийти і в один день....... 

Link to comment
Share on other sites

я кстати в пятницу выпивал - 6 человек - без масок (!!!!) можешь себе представить?

 

Та маски то херня..... Я не вірю в цілющу силу масок...... Якби один з тих шести був ковідний ти б заразився і з маскою і без.....

Link to comment
Share on other sites

законное право надо проверять. каждое письмо. а еще задержки доставки это безумие и растяжение по времени. тебе наверное привычно ожидать в Украине результатов месяцами со всеми этими мокрымы печаткамы и прочей проебью, тут в штатах этой херни нету.

Так перевіряй, хто тобі не дає? Але демократичні процедури виконуй, ібо нєх.

Як ти поясниш, що досі не було проблем з голосуванням поштою, а як тільки Додік об'явився, то одразу виникли? Соупадєніє, мабуть, звичайне... :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Та маски то херня..... Я не вірю в цілющу силу масок...... Якби один з тих шести був ковідний ти б заразився і з маскою і без.....

так в чем тогда проблема? уже все давно перемешалось
Link to comment
Share on other sites

Так перевіряй, хто тобі не дає? Але демократичні процедури виконуй, ібо нєх.

Як ти поясниш, що досі не було проблем з голосуванням поштою, а як тільки Додік об'явився, то одразу виникли? Соупадєніє, мабуть, звичайне... :gigi:

если мы такие законники, в чем тогда проблема назначения скотуса? 26 раз в истории скотус умирал в день выборов и никаких задержек не было
Link to comment
Share on other sites

если мы такие законники, в чем тогда проблема назначения скотуса? 26 раз в истории скотус умирал в день выборов и никаких задержек не было

Хто такий скоутс, і чому він помирав 26 разів у день виборів?

Link to comment
Share on other sites

Хто такий скоутс, і чому він помирав 26 разів у день виборів?

не в день а в год. описался

скотус это суприм корт с чего начинался разговор.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

В тому що я не хочу підхоплювати цю хворобу..... Якщо ти хочеш - вперед....

я не боюсь и думаю что все уже давно переболели. если бы боялся,то и в магазины бы не ходил, и вообще сидел бы дома. ты я думаю уже таже давно перенес или бессистемно или не заметил
Link to comment
Share on other sites

я не боюсь и думаю что все уже давно переболели. если бы боялся,то и в магазины бы не ходил, и вообще сидел бы дома. ты я думаю уже таже давно перенес или бессистемно или не заметил

 

Я не боюсь, але і наражати себе не бажаю...... Тестуюсь регулярно.... Не було у мене ковіду......

Link to comment
Share on other sites

не в день а в год. описался

скотус это суприм корт с чего начинался разговор.

У тебе якась дивна логіка, а точніше - повна її відсутність. Додік збирається розігнати верховний суд США, чи що? Як він може померти? До чого тут якісь затримки? Повна маячня і набір випадкових фраз
Link to comment
Share on other sites

У тебе якась дивна логіка, а точніше - повна її відсутність. Додік збирається розігнати верховний суд США, чи що? Як він може померти? До чого тут якісь затримки? Повна маячня і набір випадкових фраз

не Трамп хочет заполнить вакансию суприм корта. Снн и демократы не хотят, и моментально на этом капитализируют очередной раз создавая из трампа образ "тирана". хотя по сути все в рамках закона.
Link to comment
Share on other sites

CIA теж працює на снн з вп  :consul: 

23.09.20 11:20 Спецоперацією "плівки Деркача" керує особисто Путін, - The Washington Post із посиланням на секретний звіт ЦРУ

Президент Росії Володимир Путін і його найближче оточення, "ймовірно, направляють" російську операцію із зовнішнього впливу на втручання в президентські вибори 2020 року проти колишнього віцепрезидента Джо Байдена, в якій беруть участь відомий український депутат Деркач, пов'язаний з особистим адвокатом президента Трампа.

Про це пише видання The Washington Post, посилаючись на звіт Центрального розвідувального управління, інформує Цензор.НЕТ.
За даними джерел авторів статті, 31 серпня ЦРУ опублікувало оцінку російських зусиль із втручання у вибори у внутрішньому, секретному звіті під назвою CIA Worldwide Intelligence Review.
Документ містить деталі аналізу діяльності українського депутата ВР Андрія Деркача з розповсюдження принизливої ​​інформації про Байдена в США через лобістів, Конгрес, ЗМІ та контакти з діячами, близькими до президента.

"Ми оцінюємо, що президент Володимир Путін та найвищі російські чиновники знають і, можливо, керують операціями впливу Росії, спрямованими на приниження ексвіцепрезидента США, підтримку президента США та розпалювання суспільного розладу перед виборами в США в листопаді", - йдеться у звіті ЦРУ.
Раніше Управління директора національної розвідки та Міністерство фінансів визнали Деркача російським агентом, але публічно не повідомлялося, що ЦРУ, Агентство національної безпеки і ФБР - які також залучалися до написання секретного звіту - вважають Путіна безпосереднім куратором кампанії Деркача, йдеться у статті.
Видання також зазначає, що ЦРУ, АНБ і ФБР відмовилися коментувати цю інформацію, але жодне з трьох відомств не заперечує жодної деталі цього звіту.
The Washington Post нагадує, що 10 вересня Міністерство фінансів США ввело санкції проти Деркача, стверджуючи, що він "був активним російським агентом більш десяти років, підтримуючи тісні зв'язки з російськими спецслужбами". Міністр фінансів Стівен Мнучін 10 вересня заявив, що "Деркач і інші російські агенти використовують маніпуляції і обман для спроби вплинути на вибори в США та інших регіонах світу".
The Washington Post нагадує, що 10 вересня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти Деркача, стверджуючи, що він "був активним російським агентом більше десяти років, підтримуючи тісні зв'язки з російськими спецслужбами". Міністр фінансів Стівен Мнучін 10 вересня заявив, що "Деркач та інші російські агенти використовують маніпуляції та обман для спроби вплинути на вибори в США та в інших регіонах світу".
Заяви про втручання Росії та її агента Деркача у виборчу кампанію США зробив також директор Національного центру контррозвідки та безпеки США Вільям Іваніна. Видання також нагадує, що минулого тижня директор ФБР Крістофер Рей посилався на заяву Іваніни під час свідчень перед Комітетом національної безпеки Палати представників Конгресу США. Рей заявив, що ФБР відслідковувало "дуже активні зусилля" Росії з метою очорнити віцепрезидента Байдена - пише The Washington Post.
Link to comment
Share on other sites

так а колежанка откуда напугалась. снн пересмотрела значит.

 

тепер моя тітка та її чоловік "снн передивились".... У чуловіка швидко - за 10 днів пройшло, а тітка досі з температурою повністю знесилена..... 

А ти Алі іди на трампівські ралі...... Допомагай йому виробляти стадний імунітет, та візьми участь у природному доборі найбільш пристосованих протидіяти вірусу  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Демократы набирают баллы перед выборами. Сгорел сарай  - гори и хата:)

BREAKING: Seattle City Council overrides Mayor's veto of cuts to police budget, the cuts to the Seattle Police Department can proceed.

Link to comment
Share on other sites

тепер моя тітка та її чоловік "снн передивились".... У чуловіка швидко - за 10 днів пройшло, а тітка досі з температурою повністю знесилена.....

А ти Алі іди на трампівські ралі...... Допомагай йому виробляти стадний імунітет, та візьми участь у природному доборі найбільш пристосованих протидіяти вірусу :tu:

тетке лет сколько? лишний вес? осложнения? какие то болячки?
Link to comment
Share on other sites

еще вспомни стуржис. 400 тыс человек. восстанния. походы по вашику, митинги.

 

блин Уки, я в апреле заболел. после дискотеки в сан августине. 3 дня кашлял со слабостью. тогда еще даже тестов не было. вся семья переболела. знакомые переболели короной - до 40 лет. она запахи потеряла на какое то время. из сарасоты. ну полежали да.

 

просто снн делает из людей зомби которые ходят в магазины со своими дибильными масками но на выборы пойти боятся. уже давно все перемешалось..

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Демократы набирают баллы перед выборами. Сгорел сарай - гори и хата:)

BREAKING: Seattle City Council overrides Mayor's veto of cuts to police budget, the cuts to the Seattle Police Department can proceed.

я считаю это хорошо. отдельно взятые регионы должны переболеть демократией по полной.
Link to comment
Share on other sites

блин Уки, я в апреле заболел. после дискотеки в сан августине. 3 дня кашлял со слабостью. тогда еще даже тестов не было. вся семья переболела. знакомые переболели короной - до 40 лет. она запахи потеряла на какое то время. из сарасоты. ну полежали да.

 

просто снн делает из людей зомби которые ходят в магазины со своими дибильными масками но на выборы пойти боятся. уже давно все перемешалось..

 

Так а хто ж проти...... Он ваш сюпрім лідер практично закликає викидати маски та йти соціалізуватись, створювати хьорд менталіті імюніті...... То вперед..... Допоможи святій справі...... 

Link to comment
Share on other sites

Так а хто ж проти...... Он ваш сюпрім лідер практично закликає викидати маски та йти соціалізуватись, створювати хьорд менталіті імюніті...... То вперед..... Допоможи святій справі...... 

где он призывает. ты мне так видео и не привел где он говорит - не носите люди маски, идите гулять и тусить вместе.

 

я могу привести видео где он прямым текстом говорит что маски не помешают.

Link to comment
Share on other sites

Мбугага! Додік йде по стопам Луки. Додікохвани, як вам таке? Адабряєте?
 

Трамп заявил, что представит кандидата в Верховный Суд в ближайшую субботу. Отвечая на вопросы журналистов возле Белого Дома, Трамп заявил, что «нам нужен девятый судья в Верховном Суде, чтобы иметь дело с миллионами фальсифицированных, неизвестно откуда взявшихся бюллетеней»
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...