Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Два дідка лаються, зараз битись будуть  :lol2:

Байден тримався досить добре. Єдиний його програш - піддався емоціям і згадав про сина-наркомана.

Трамп - psychotic arrogant clown. Важко повірити не в те, що він - кандидат, а в те, що він має підтримку.

Америка на грані конфлікту.

Link to comment
Share on other sites

Так, то він ляпнув, не подумавши.

Не розумію, що заваджало йому відкрито назвати цих фашиків фашиками.

 

Голоси міленіалів.....

Те саме шо заважає трампу відхреститись від правих радикалів.....

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Голоси міленіалів.....

Те саме шо заважає трампу відхреститись від правих радикалів.....

я не припомню чтобы правые радикалы кого то убили или что то сожгли. может я ошибаюсь напомни плиз.
Link to comment
Share on other sites

Половину України.......

ммм, ты о чем? гитлер был социал демократом если что.

 

но вернемся к прауд бойз - не сьезжай с темы и скажи кого они убили или что они сожгли плиз.

Link to comment
Share on other sites

ммм, ты о чем? гитлер был социал демократом если что.

 

но вернемся к прауд бойз - не сьезжай с темы и скажи кого они убили или что они сожгли плиз.

 

Тада, то старі погані, сучасна варіація білі та пухнасті....... Поки влади не мають звичайно..... 

Link to comment
Share on other sites

Тада, то старі погані, сучасна варіація білі та пухнасті....... Поки влади не мають звичайно.....

а по сути есть что сказать? они что то сожгли или убили?

 

кстати сколько сколько миллионов Украинцев убил сталиняра если на то пошло? если мы уже в историю углубились. между прочим - левын убивают своих. правые нет. это чтобы ты понимал. гитлер даже если его назвать правым немцев в лагеря не загонял. хотя он и был национал социалистом.

Link to comment
Share on other sites

а по сути есть что сказать? они что то сожгли или убили?

 

кстати сколько сколько миллионов Украинцев убил сталиняра если на то пошло? если мы уже в историю углубились. между прочим - левын убивают своих. правые нет. это чтобы ты понимал. гитлер даже если его назвать правым немцев в лагеря не загонял. хотя он и был национал социалистом.

 

Ну да, одну половину наці спалили, а іншу комі...... Я не симпатизую ні тим ні іншим, а ти симпатизуєш наці...... Як і твій сюпрім лідер...... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Коли під час минулих виборів я казав, що штати йдуть за українськими лекалами у політиці з мене сміялись.
Дані дебати - типове шоу Шустера чи Мосійчук. Нормальний рівень для України, ну а те, що для США це дно - це просто ще не звикли :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30.09.20 14:13 Байден стал победителем первых предвыборных дебатов в США, - опрос

 

Победителем первого раунда очных дебатов между кандидатами в президенты США президентом страны Дональдом Трампом и бывшим вице-президентом Джо Байденом стал Байден.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют данные опроса, проведенного телеканалом CNN :D совместно с компанией SSRS.

Так, 6 из 10 смотревших дебаты сказали, что Байден лучше справился с задачей, и только 28% сказали, что лучшим был Трамп.

65% опрошенных телеканалом респондентов сказали, что ответы Байдена были более правдивыми, чем ответы Трампа, 29% сочли более правдивыми ответы Трампа, чем ответы Байдена.

Опрос CBS News показал, что победителем дебатов Байдена считают 48% зрителей, Трампа – 41%. 10% считают, что результат ничейный. При этом только 17% участников опроса назвали дебаты информативными, большинство (69%) были раздражены мероприятием, 31% опрошенных заявили, что дебаты имели развлекательный характер, еще у 19% возникли пессимистические настроения.

 

Link to comment
Share on other sites

Трамп припустився декількох серйозних помилок. Найбільша з них - це настирлива нівеляція кількості померлих від ковід і хрінової медицини в цілому. Він настільки активно доводив, що їх там пару чоловік і взагалі "незначна кількість", що цілком реально налаштував проти себе всіх, хто втратив родичів (особливо батьків) протягом останнього півроку. Це така тема, яка налаштує проти нього навіть злісних трампістів. Називати померлих "незначною кількістю" - це тупість.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли під час минулих виборів я казав, що штати йдуть за українськими лекалами у політиці з мене сміялись.

Дані дебати - типове шоу Шустера чи Мосійчук. Нормальний рівень для України, ну а те, що для США це дно - це просто ще не звикли :weep:

 

Тут багато вертять носом, тіпа в штатах все круто, а я вже давно кажу шо трамп легким рухом руки зніс всю крутість нах, і тепер Україна є взірцем для американської політичної системи  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Biden: “Antifa is an idea not an organization”

“You gotta be kidding me”-Trump

вирвали з контексту. Байден говорив, що антифа це ідея, а ФБР, яка в підпорядкуванні Трампа - конкретна організація з конкретними повноваженнями.

 

Але фраза вишла в нього хрінова, факт.

Link to comment
Share on other sites

Ну і про сина Байден даремно псіханув. Але і Трамп дуже даремно ляпнув про "dishonorable discharge".

 

Син Байдена  покинув армію по "administrative discharge", для трампівських виборців-ветеранів це дуже суттєвий момент. По "administrative discharge" можуть бути навіть Weight control issues. а Drug - це не залежність, це  позитивний тест, який не захотіло замнути командування. По факту таке досить часто трапляється особливо в зоні бойових дій, коли бійці закидаються колесами. Позитивного в цьому нічого немає, але це точно не "dishonorable discharge".

 

Імовірно Трамп, який сам не служив не надає серйозного значення різниці, а може він вірить, що все, що не honorable discharge - це компромат. Враховуючи специфіку виборців - респів - він даремно це ляпнув.


Якщо чесно Трамп розчарував, я чомусь думав, що він задавить Байдена напором на дебатах.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Враховуючи специфіку виборців - респів
Напевно, Трамп трохи розмив респівське поле. Деяка його частина тепер ситуативна, вона прибилася ззовні і замістила свідомих респівців, що відвернулися від неадеквата. 
Link to comment
Share on other sites

Напевно, Трамп трохи розмив респівське поле. Деяка його частина тепер ситуативна, вона прибилася ззовні і замістила свідомих респівців, що відвернулися від неадеквата. 

 

Ті шо могли розмитись вже давно розмились...... Трампісти що залишились вчора кончали на те як трамп буллив байдена...... 

Link to comment
Share on other sites

Коли під час минулих виборів я казав, що штати йдуть за українськими лекалами у політиці з мене сміялись.

Дані дебати - типове шоу Шустера чи Мосійчук. Нормальний рівень для України, ну а те, що для США це дно - це просто ще не звикли :weep:

 

Та тут схожість не тільки в дебатах.

 

Пам'ятаєте маннафортівську картинку про три сорти? Тільки в Штатах всього два сорти. А в іншому співпадіння тютілька-в-тютільку. 

Рівень поляризації суспільства і ненависті до опонента - такий же.

Link to comment
Share on other sites

Та тут схожість не тільки в дебатах.

 

Пам'ятаєте маннафортівську картинку про три сорти? Тільки в Штатах всього два сорти. А в іншому співпадіння тютілька-в-тютільку. 

Рівень поляризації суспільства і ненависті до опонента - такий же.

Запитання: а чи було так 4 роки тому?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...