Перейти до змісту

"Я проголосую за А. Гриценка"


Миклован

Recommended Posts

і я

 

Я ПРОГОЛОСУЮ ЗА АНАТОЛІЯ ГРИЦЕНКА

Принцип маніпуляції полягає у створенні ілюзії вибору. Так, поставлені в ситуацію вибору між Єльциним та Зюгановим, росіяни свого часу обрали Єльцина. А, вибираючи між «загрозою чеченського тероризму» та Путіним, – обрали Путіна. 
Ці самі трюки повторювали й українські маніпулятори. Маючи 1999 року приголомшливий вибір між Леонідом Кучмою та Петром Симоненком – українці проголосували за Кучму. 
Такі ситуативні маніпуляції використовуються тоді, коли не працює інформаційна машина, котра робить із Крихітки Цахес чарівливу особу, перед якою мліють виборці. Нині українська медійна машина дає збій. Інформаційна лавина просто тане перед очевидністю фактів цілковитої ганебності п’яти років президентства Петра Порошенка. Саме тому всіх нас заганяють в ситуацію псевдо-вибору. 
Шановні українці, обирайте! Ось вам варіанти: 
– Петро Порошенко: відмовився від Будапештського меморандуму; підписав антиконституційні Мінські домовленості; організував два котли, прирікши на смерть тисячі солдат і офіцерів; відрікся від Криму; угробив усі реформи; зробив з України найбіднішу країну в Європі; і є очевидною креатурою Кремля;
– Юлія Тимошенко: підписала газові угоди з Путіним за схемою «бери – або плати», зробивши нерентабельною переробну промисловість України; виступала проти засудження російської агресії проти Грузії; блокувала інтеграцію України в НАТО; на засіданні РНБО виступала за капітуляцію ЗСУ в Криму; і є очевидною креатурою Кремля;
– Володимир Зеленський: чудовий, веселий, дотепний тамада для корпоративу; навіть близько не уявляє, що таке політика й державне управління.
Всі ці троє нагадують сліпих калік з картини Брейґеля Старшого: одне одного підпирають, одне одного штовхають, ведуть одне одного в прірву – нас ведуть у прірву, країну нашу ведуть у прірву. 
Рейтинґи згаданих сліпаків іще не впали до нуля, тільки тому, що ці троє підпирають одне одного. Ті, кого допекли злидні, висловлюються про готовність голосувати за Тимошенко. Ті, хто остерігається лукавства і зради збоку Тимошенко, ладні терпіти злидні та зради Порошенка. Ті, хто вже впав у стан абсолютної істерії та нігілізму, – згодні на анархію у супроводі жартів Зеленського. 
І це називається вибори? І це називається вибір?
Якби в політичному полі не було Тимошенко – рейтинґ Порошенка був би на рівні п’яти відсотків. (Є така закономірність: близько п’яти відсотків виборців завжди голосують за ту владу, яка вже є. Це такий-собі синдром собачої відданості.)
Якби не було Порошенка, Тимошенко мала б підтримку на рівні тих-таки тринадцяти відсотків, що й на виборах 2014 року. Але з політичного поля витіснені всі реальні опоненти Порошенка. Впродовж останніх п’яти років послідовно знищувалися Міхеїл Саакашвілі, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко. Але Юлія Тимошенко була недоторканна. Чому? Бо Тимошенко була потрібна Порошенкові. За елементарними розрахунками – і ці розрахунки були правильні – Тимошенко вважалась єдиним кандидатом, якого Петро Порошенко міг перемогти в другому турі. І того Тимошенко плекали, як каліка Брейґеля плекає свою улюблену милицю. 
А Зеленський – Зеленський це курйоз. Він був вигідний Порошенкові, як вигрібна яма, до якої кидаються самогубці, всі ті, хто відмовляється думати, хто заплутався, хто зневірився. 
Іронія в тім, що рейтинґи Порошенка, Тимошенко і Зеленського поспіль протестні. Голос за Порошенка – це голос проти Тимошенко; голос за Тимошенко – проти Порошенка; голос за Зеленського – веселий плювок вбік обох, плюс готовність самому втертися. 
Всі ці рейтинґи, вся ця готовність голосувати за Порошенка, Тимошенко, Зеленського – це псевдо-вибір, вибір, який створений штучно, ситуативно, породжений тільки маніпуляціями. 
І от я хочу запитати: а чи є бодай крапля гідності в готовності здійснити такий вибір? Нас, мов щурів, заганяють до дільниць і примушують віддавати свій голос за осіб, за яких більшість із нас ніколи, за жодних обставин, не проголосувала б. Нам нав’язують ці варіанти вибору! Нас примушують обирати між варіантами, які насправді для більшості абсолютно неприйнятні! 
Нами маніпулюють. Примушують нас, вдаватися до раціональних міркувань, вибираючи між неприйнятними кандидатурами. Нас змушують добровільно й свідомо робити завідомо програшний вибір. Але це ілюзія вибору, ілюзія свободи. 
Процитую відомий вислів – слова Леніна, які, у свою чергу, парафраз до слів Арістотеля: раб, який знає, що він раб, і нічого не робить для свого визволення – раб. Саме міркування такого штибу були підставою для Арістотеля стверджувати: рабство – справедливе. А хіба він помилявся? Якщо раб погоджується бути рабом, то він не вартий нічого, окрім рабства – кайданів, роботи і добрячого батога. 
Ми пишаємось тим, що ми українці – вільні люди. Ми дали світу козацтво – армію добровольців. Ми повставали проти всіх загарбників і руйнували імперії. Ми билися проти більшовизму й нацизму. Ми в абсолютній радянській задусі дали світу Василя Стуса, Вячеслава Чорновола та Левка Лук’янека. Ми вийшли на Майдан, не схилились перед кулями, повалили режим Януковича. Ми дали світу приклад нечуваного героїзму й саоорганізованості, протидіючи російському вторгненню. 
І от тепер, коли минуло лише п’ять років, ми погоджуємось брати участь у маніпулятивних ігрищах. Ми, мов ті арітотелівські раби, погоджуємось поводитися, наче раби. Ні, не «наче раби», ми погоджуємось на рабство – добровільно, свідомо, вигадуючи собі раціональні аргументи. Саме так поводяться раби: обирають кайдани, аби прожити іще один день – у рабстві.
Жах у тім, що вся країна знає: вибір між Порошенком, Тимошенко та Зеленським – це маніпулятивна ситуація. Це псевдо-вибір. Всі про це знають. Всі знають, що їхній голос буде не голосом «за», а голосом «проти». Всі знають, але по-рабськи погоджуються бути маріонетками.
По-моєму, це принизливо. 
Я проголосую за Анатолія Гриценка. Я віддам свій голос не «проти», а «за». Я прийду на дільницю і заявлю про свою позицію. Я, громадянин цієї країни, я плюю на ваші маніпулятивні ігри, плюю на ваші загравання з Кремлем, плюю на ваші залякування та ваші фальшиві спокуси! І я не збираюся легітимувати ваші афери! Я не збираюся бути щуром у збудованому вами лабіринті! 
Я проголосую за Гриценка – людину, яка не зраджувала, не лукавила, не крала. Я проголосую за людину, яка здатна дати раду армії, оборонній промисловості, державному управлінню і вести цю країну до змін. 
31 березня ми обиратимемо майбутнє країни. Не можна вибирати майбутнє, знаючи, що це завідомо хибний вибір. Це принизливо.
Маймо бодай краплю гідності.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Остання відповідь
– Юлія Тимошенко: підписала газові угоди з Путіним за схемою «бери – або плати», зробивши нерентабельною переробну промисловість України; виступала проти засудження російської агресії проти Грузії; блокувала інтеграцію України в НАТО; на засіданні РНБО виступала за капітуляцію ЗСУ в Криму; і є очевидною креатурою Кремля;

Бушанський у своєму репертуарі перемішування мух із котлетами. Всі 5 твердженень брехливо-маніпулятивні, і багато разів докладно спростовані. Не Дацюк Бушанський.

 

п.с. Бушанському про "кабальний" контракт  

https://www.facebook.com/ashnar.lynx/posts/1599065710228080

https://uainfo.org/blognews/1520000223-dbayliva-pastka-dlya-gazpromu-vid-timoshenko.html?fbclid=IwAR1f7NFgBhfsvPbqtezMhgk1fxNx2Z7fIIokRzv_nlS9Vy03RKFm4iDEhy8

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites



Заголовки новин: «Тимошенко допускає об’єднання з Гриценком» До того: «Бойко допускає об’єднання з Тимошенко»... Весна прийшла - сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?


Link to comment
Share on other sites

 

Заголовки новин: «Тимошенко допускає об’єднання з Гриценком» До того: «Бойко допускає об’єднання з Тимошенко»... Весна прийшла - сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?

 

Бо гриць пролітає...

Link to comment
Share on other sites

Наче й нема чому Анатолію Степановичу нервувати, але чомусь таке проскакує останніми днями. Учора на СС трохи збуджено реагував на запитання Катерини Одарченко, а Фесенка взагалі звинуватив в роботі на штаб Тимошенко!  :)

Link to comment
Share on other sites

Так нервувати Грицю нема чого. Він як був задньопрохідним так і залишиться. І хитровиєпаний Садовий теж може розслабитися. Жодні київські тортури йому не загрожують. Буде як і раніше львівян обдирать потроху і танцювать між крапельками :)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

вчора палковнік був в нас, біля сьомої вечора під сценою стояло близька 200 людей, виступав Соболєв. можливо на виступ самого гриця народу зібралося і більше, не бачив. ось такі справи

Link to comment
Share on other sites

Так нервувати Грицю нема чого. Він як був задньопрохідним так і залишиться. І хитровиєпаний Садовий теж може розслабитися. Жодні київські тортури йому не загрожують. Буде як і раніше львівян обдирать потроху і танцювать між крапельками :)

 

Задньопрохідним є у нас зараз Педра. Після того, як на реєстрацію до ЦВК з чорного входу завітав  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Задньопрохідним є у нас зараз Педра. Після того, як на реєстрацію до ЦВК з чорного входу завітав  :gigi:

 

Педра йде поза конкурсом :weep:

А Гриць ляпнув відверту хуйню на Улін промоушн. Можна було якось інтелігентніше висловитися.

Ясно, що Толік розуміє, що мимо презивського крісла він проліта, так тобі ж ще в праламент попасти треба.

Садомазовий відверто втратить і на перших, і на других виборах так шо якби то і поза паламентом не залишитися...

Нерви тре берегти...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

@Silentio, на кого ставиш?

 

Я ставлю тіки на просери Динамо в єврокубках. За останні десять років вони мені принесли десь 30-35 тисяч.

 

На виборах ми всі чекаємо істерики Педри і відчайдушних спроб їх зірвати... Якби вибори проходили чесно, то сумнівів в перемозі коміка ні у кого нема. Уля -друга, третій - Гриць чи Бойко.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

@Silentio, за тиждень побачимо

Немає що там бачити, Педро без величезних маніпуляцій і шахрайства пролітає. Я навіть не здивують, якщо і Зелень буде лише другим, бо його відверто Гринів тягне замовними "рейтингами" в другий тур з величезним "домальовуванням", хочи, звісно, підтримка в Зелені цілком реальна і велика - Коломойський багата, вправна і розумна бандюк людина, і маніпулювати через ЗМІ вміє, як і будь-який олігарх.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Задньопрохідним є у нас зараз Педра. Після того, як на реєстрацію до ЦВК з чорного входу завітав  :gigi:

Це дуже знаково. Він і вибори хоче виграти з заднього проходу - з вкинутих голосів за нього.

Link to comment
Share on other sites

Немає що там бачити, Педро без величезних маніпуляцій і шахрайства пролітає. Я навіть не здивують, якщо і Зелень буде лише другим, бо його відверто Гринів тягне замовними "рейтингами" в другий тур з величезним "домальовуванням", хочи, звісно, підтримка в Зелені цілком реальна і велика - Коломойський багата, вправна і розумна бандюк людина, і маніпулювати через ЗМІ вміє, як і будь-який олігарх.

З досягненням необхідних масштабів дійсно можуть виникнути проблеми.

Link to comment
Share on other sites

 в  рідному  містечку  в  найбільшій групі  ,  що  постила  до  цього  виключно  котиків  собачок  куплю  продам є  пост ,  про вибори .

 Гриценко  зеля  майже  однакова  кількість  голосів . Голосування  пойменне . 

 За  гриця  практично  всі  кого  помітив  в місцевих   заполітизованих  групах .

Link to comment
Share on other sites

 в  рідному  містечку  в  найбільшій групі  ,  що  постила  до  цього  виключно  котиків  собачок  куплю  продам є  пост ,  про вибори .

 Гриценко  зеля  майже  однакова  кількість  голосів . Голосування  пойменне . 

 За  гриця  практично  всі  кого  помітив  в місцевих   заполітизованих  групах .

На жаль, пролітаючий повз президентство  полковник неодмінне висере наостанок "грюк дверима" у пошлому вигляді  "проти всіх", і зіграє у лузу Свину. Це як пальця обісцяти, не треба бути пророком. Невдаха він не тому, що не везе, а тому, що дурень, якого перманентно "грають втемну". Амінь.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цього разу заклик проти всіх у другому турі буде набагато однозначнішим за Петра. Це його політично поховало б. Але скільки тих похованих живе у цілковитому шоколаді? Так що усе можливо.

Link to comment
Share on other sites

от і Вакарчук за Гриценка

 

#ГолосуюНепоПриколу

 

От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянс ький обов‘язок: проголосу вати на виборах Президент а.
Відмовивш ись від балотуван ня на найвищу посаду в державі, я не відмовляю сь від власної відповіда льності за долю країни.
Я не збираюсь стояти осторонь.
Я не маю права мовчати.
Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитис ь з вами тим, як буду голосуват и я.

Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол.
Його здобувают ь відважні, але й відповіда льні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожч е.
Свобода - не авантюра, вона вимагає відповіда льності, а не саркастич ної байдужост і.
Зміни - не випадкові сть, вони вимагають наполегли вості, а не нетерпляч ості. І нарешті, перемога - це не персональ на амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкови х людей, зібраних на хайпі.
Вибори Президент а України для мене не «прикол».
Тисячі наших співвітчи зників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це.

Голосуймо відповіда льно! Голосуймо не «по приколу»!.
Не вбиваймо мрію.    

Link to comment
Share on other sites

На жаль, пролітаючий повз президентство  полковник неодмінне висере наостанок "грюк дверима" у пошлому вигляді  "проти всіх", і зіграє у лузу Свину. Це як пальця обісцяти, не треба бути пророком. Невдаха він не тому, що не везе, а тому, що дурень, якого перманентно "грають втемну". Амінь.

   Залишилось  зовсім  трохи  почекати ,  все  стане  ясно .  Чи  Гриць  ставитиме  на  майбутні  парламентські  чи буде  грати іншу  партію . Але  я  за  нього  голосую  ,  і  в  другому  турі  за  нього . 

 Якщо  в  другому  турі  його  небуде  ррзглядаю  декілька  варіантів  як  голосувати   .

Link to comment
Share on other sites

от і Вакарчук за Гриценка

 

#ГолосуюНепоПриколу

 

От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянс ький обов‘язок: проголосу вати на виборах Президент а.

Відмовивш ись від балотуван ня на найвищу посаду в державі, я не відмовляю сь від власної відповіда льності за долю країни.

Я не збираюсь стояти осторонь.

Я не маю права мовчати.

Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитис ь з вами тим, як буду голосуват и я.

 

Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол.

Його здобувают ь відважні, але й відповіда льні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожч е.

Свобода - не авантюра, вона вимагає відповіда льності, а не саркастич ної байдужост і.

Зміни - не випадкові сть, вони вимагають наполегли вості, а не нетерпляч ості. І нарешті, перемога - це не персональ на амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкови х людей, зібраних на хайпі.

Вибори Президент а України для мене не «прикол».

Тисячі наших співвітчи зників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це.

 

Голосуймо відповіда льно! Голосуймо не «по приколу»!.

Не вбиваймо мрію.    

 

    Прямо непідтримав  нікого ,  але  в  частині  команди напевно  лише  у  Гриценка  та  ,  яку  Славко  не  згадував  критикою .Петіну   бомбив .

 

 Та  фактично  Анатолій  єдиний  хто  кістяк  команди  представив  повністю . 

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

 

 

Анатолій  єдиний  хто  кістяк  команди  представив  повністю
А на запитання "яка команда розробила вашу програму" гордо відповів - "Я сам!". Ну і кістяк з Садового та Заліщук внушаєть.
Link to comment
Share on other sites

от і Вакарчук за Гриценка

 

...Голосуймо відповіда льно! Голосуймо не «по приколу»!.

Не вбиваймо мрію.    

не «по приколу» означає не за Зеленського буквально.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...