Перейти до змісту

"Я проголосую за А. Гриценка"


Миклован

Recommended Posts

нічого далі, думаю, що ти зможеш за нього проголосувати, але презом він не буде. а якщо в другому турі порох із зеленським, голосуєш ? :gigi:

 

Так, проти Підра за Зелю. Я вже тут писав не раз. А ти #твердозапетра ?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Остання відповідь

Так, проти Підра за Зелю. Я вже тут писав не раз. А ти #твердозапетра ?  :gigi:

 

яка в тебе гнучка позиція, від палковніка через бабцю до бєніного кловуна і навіть трохи противсіх :gigi: 

ну що ж, це твій вибір, думай :gigi:

Link to comment
Share on other sites

яка в тебе гнучка позиція, від палковніка через бабцю до бєніного кловуна і навіть трохи противсіх :gigi:

ну що ж, це твій вибір, думай :gigi:

 

Моя позиція очевидна - Підру нахуй. Думати треба тобі, якщо є чим

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Таки фейк про розпуск Грицем штабів

 

Please wait.. Loading

Та який там фейк, робота штабів, окрім центрального. фактично згорнута, фінансування майже зупинене. Формальна наявність не має значення. А от я все більше переконуюсь, що пан Гриценко простий технічний кандидат Свині. Бо єдиний, кому він може відчутно насрати у кишеню, це Тимошенко. А от відомості про довірених осіб від двох кандидатів одночасно трохи дивують. Бо ці кандидати виявились Зеленським і Вілкулом... подивимось, чи не є це системою. Ще є час зробити корекцію у виборі.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

UPD 17:45. Полтавський обласний виборчий штаб Анатолія Гриценка надіслав свою заяву, у якій вказав, що робота обласних та районних штабів триває:


«Анатолій Гриценко розпустив виборчі штаби на Полтавщині», — публікація з такою назвою з’явилася в інтернет-виданні «Полтавщина». Зазначимо, що редакція видання не зверталася до штабу із проханням прокоментувати цю інформацію. Більше того, стаття спричинила чутки про те, що Анатолій Гриценко знімає свою кандидатуру з виборів. Ця інформація не відповідає дійсності. Нагадаємо, що останні соціологічні опитування, проведені Центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка з 11 по 18 березня засвідчують: якщо Анатолій Гриценко потрапляє до другого туру виборів президента, то він перемагає зі значним відривом і Петра Порошенка, і Юлію Тимошенко. 


Link to comment
Share on other sites

Пан Миклован, якщо б уважніше прочитали оце Ваше повідомлення в неурізаному вигляді в сусідній гілці, то зрозуміли б самі, що згортання роботи є, воно триває, а ідіотське "перемагає у другому турі" не є запереченням факту фактичного припинення виборчого процесу людьми Гриценка. Можливо, Гриценко зараз і веде торг, кому відддати голоси і під кого "покласти" спостерігачів, але вже не веде виборчої кампаніі.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Це все притягнуте за вуха

Навіщо?

Це все з найелементарнішого аналізу "спростування" :) Ви виглядаєте як людина чесна, навіть наївно чесна, не здатна брехати та маніпулювати людьми. Тому і не розумієте часом політичних і виборчих процесів. Які на 90% складаються з брехні і маніпулювання людьми.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Це все з найелементарнішого аналізу "спростування" :) Ви виглядаєте як людина чесна, навіть наївно чесна, не здатна брехати та маніпулювати людьми. Тому і не розумієте часом політичних і виборчих процесів. Які на 90% складаються з брехні і маніпулювання людьми.

 

Твої "аналізи" будуються на власних домислах і хотєлках, зазвичай  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Твої "аналізи" будуються на власних домислах і хотєлках, зазвичай  :gigi:

А от до Вас, пане, є питання. Бо ви людина не наївна, а просто замозакохана. Яка фізично не здатна сприйняти чужі думки, якщо вони не співпадають з Вашими :gigi:

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

А от до Вас, пане, є питання. Бо ви людина не наївна, а просто замозакохана. Яка фізично не здатна сприйняти чужі думки, якщо вони не співпадають з Вашими :gigi:

 

Брехня

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Навіть  у  своїй  "критиці"  вони (Садовий  і  Чумак )  смішні.  Ні  у  кого  нема  державницької  позиції (включно  з  Гриценком)  і  не  за  неї  вони  йому  дорікають.

Усім  треба  на  собі  коханому  закцентувати  увагу.  Лише  ЦЕ  усім  трьом  потрібно  в  політиці. 

Гриценко  у  зв язці  з  Разумковим -  одна  команда.  Але  про  це  ні  Чумак,  ні  Садовий  не  обмовилися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...