Перейти до змісту

Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо Зебіла]


Silentio

Recommended Posts

То не важливо.  Петро пішов на збитки і закрив кантору. А ти, навіть після початку збройної агресії проти України продовжуєш платити кеш в бюджет окупанта. І плануєш це робити і далі. Більше того, твої нащадки також будуть це робити, бо явно ростуть росіянами.

Ага, треба зламати, щоб було так само комфортно як у Москві  :tu:

Доречі, переїзд Москва-Київ  це понти порівняно з переїздом СФ-НЙ, наприклад

Та хватить вже про мене. Я Україні шкоди не приніс. А Петро приніс дуже велику шкоду з 90-их років саме Петро та подібні до нього Україну довели до такого стану. Якби Україну так не мародерили ці професіонали стільки років - РФ навіть не рипнулась таке коїти. А ти топиш за те, щоб країну мародерили далі.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 588
  • Created
  • Остання відповідь

Я вже сивий, що там турбуватись. Чи ти мене лякати вирішив?

 

А щодо "помайдань", то ти теж, як кацапи, вважаєш майдани бардаком?

 

І вибори ще не закінчились. Вові ще два з чимось тижні треба увиватись, аби не спалитись і не вийти з образу.

 

Треба ж, "вибір більшості" :lol2: Пригадую, як ти шанобливо ставився до Трампа - вибору американського народу...

 

принаймні як мені вибір американського народу не сподобавсь, я пішов з посади і поїхав з країни, бо можу собі це дозволити, а от ти можеш обсирати вибір більшості тіки тут серед купки юзерів, навіть на майдан сциш піти. Я не проти майданів, я проти того, аби результатами їх ставали такі підараси як Дрищ і Мародер. Тому краще чесні вибтри, яких ви сците, бо знаєте, шо програєте.

Link to comment
Share on other sites

Просто для ясності: Петро сам створив клоуна своєю політикою, бо дістав масу так, що вона готова проголосувати хоч за чорта, аби не за нього. А чорт вдало підсунувся, і навіть нібито притомні люди готові поставити все на одну ставку.

 

Це ніби в літаку під час посадки посадити за штурвал дикуна - а раптом сяде.

ОТОЖ. Це протестне голосування. І нелогічно буде протестувати проти Петра, але дати йому важелі знову в руки.

Link to comment
Share on other sites

принаймні як мені вибір американського народу не сподобавсь, я пішов з посади і поїхав з країни, бо можу собі це дозволити, а от ти можеш обсирати вибір більшості тіки тут серед купки юзерів, навіть на майдан сциш піти. Я не проти майданів, я проти того, аби результатами їх ставали такі підараси як Дрищ і Мародер. Тому краще чесні вибтри, яких ви сците, бо знаєте, шо програєте.

 

Хамиш і переходиш на особистості. Сумно. Розчарував.

Link to comment
Share on other sites

Слабкий президент Зе, збільшення впливу Рашки, регіоналізація, зміцнення олігархічних кланів з ВР у ролі біржі - харашо то как!

 

Ти точно описав сьогоднішній стан речей. Висновки?

Link to comment
Share on other sites

ОТОЖ. Це протестне голосування. І нелогічно буде протестувати проти Петра, але дати йому важелі знову в руки.

 

То ти вважаєш, що протестне голосування - просто щоб голосно п@рднути - має сенс і дасть користь? І треба довести все до руїни просто задля логічного завершення?

Link to comment
Share on other sites

Полная остановка производства и консервация производственных и инфраструктурных объектов запланированы на апрель 2017 г.

Якого року? А Президент у нас у якому присягу прийняв?

Link to comment
Share on other sites

Ти точно описав сьогоднішній стан речей. Висновки?

 

Ти впевнений, що Пєця нині - слабкий президент? Щось ти плутаєш.

 

А щодо іншого, схоже, воно тобі не подобається. Але при переході до парламентської республіки воно посилиться. Тоді нащо вона тобі?

Link to comment
Share on other sites

То ти вважаєш, що протестне голосування - просто щоб голосно п@рднути - має сенс і дасть користь? І треба довести все до руїни просто задля логічного завершення?

До руїне веде Петро.

Це чітко видно, що Петро більш вигідний кремлівським - заяви Жириновського, Охлобистіна та Пореченкова наче б то про підтримку Зеленського, а насправді направлені на зниження його рейтингу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти впевнений, що Пєця нині - слабкий президент? Щось ти плутаєш.

А що він сильно робить? Мародерить? І до чого це призведе?

 

Так, дуже слабкий президент з реальним рейтингом коло 5%.

В нього нема підтримки від народу, в нього нема мандату від народу, а лише від свинарчуків та говнопольських з "полтавами".

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ти впевнений, що Пєця нині - слабкий президент? Щось ти плутаєш.

 

А щодо іншого, схоже, воно тобі не подобається. Але при переході до парламентської республіки воно посилиться. Тоді нащо вона тобі?

 

Читай уважніше. 

 

збільшення впливу Рашки, регіоналізація, зміцнення олігархічних кланів з ВР у ролі біржі

 

Це поточний стан справ за "сильного" Президента Рошена. Він вже данність. То якого хуя я маю обирати це чмо на другий термін? Щоб ці тенденції ще дужче посилилися? Тільки тому, що Медведєв  з Уколовим приписують ці гріхи Зе? Я не дебіл, вибач

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Читай уважніше. 

 

збільшення впливу Рашки, регіоналізація, зміцнення олігархічних кланів з ВР у ролі біржі

 

Це поточний стан справ за "сильного" Президента Рошена. Він вже данність.

Недобачаєш? Тоді так:

 

А щодо іншого, схоже, воно тобі не подобається. Але при переході до парламентської республіки воно посилиться. Тоді нащо вона тобі?

 

 

То якого хуя я маю обирати це чмо на другий термін? Щоб ці тенденції ще дужче посилилися? Тільки тому, що Медведєв  з Уколовим приписують ці гріхи Зе? Я не дебіл, вибач

Тоді навіщо читаєш Мєдвєдєва з Уколовим?

 

У Зе ще не може бути таких гріхів. Це варіант на перспективу "Нацарював би сто рублів, і втік".

 

Дивно, всі розуміють, чому Пєця мудак, але ніхто не хоче думати, яким є і яким буде Зєля. "Якось то воно буде". Ну що ж, прапор в руки і п'юрко в дупу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Невеличка ремарка: завод Порошенка в Липецьку закрив не він, а його партнери з рашки, які професійно перевели конфлікт на єдину мову, що вони всі розуміють - мову бабла: знайшли порушення (вони є у всіх, так влаштоване "законодавство") та виписали купу штрафів. Якби на те була воля Петра, він в жодному разі власноруч не відмовився від бізнесу, як не відмовився й в Україні.

Подивляюсь, як шановний власник цього форуму старанно заплющує очі на очевидне: Порошенко - це звичайний барига, що скористався можливістю дірватися до влади і ні за що не бажає її віддавати. І цим він на порядок небезпечніший за попередника, тому що здатний на ВСЕ заради збереження можливості й надалі безкарно грабувати країну. Буде йому потрібно почати справжню війну проти незгодної більшості, він це зробить без жодних сумнівів, і яскраве свідчення тому - атмосфера ненависті, яка ВЖЕ панує завдяки його старанням.

Порошенко навмисно накручує суспільство, безлад і численні "вороги" - це єдиний його шанс залишитися при владі. Якщо вам так важливо мати на чолі держави цю потвору, приходьте на вибори й голосуйте, бо те, що відбувається, нагадує лише одне - спробу всіх пересварити, щоб силою залишитися при владі. Ви впевнені, що саме це потрібно зараз країні?

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Зараз популярною є казочка, що Зєлю ведуть до влади ті, хто бажає змін. Це самообман, насправді основний грунт Зєлі - це аморфна маса, якій стало хєровіше жити - частково через війну, а переважно через зажерливість наших керманичів. Але зміни їм не потрібні, ім просто треба, щоб було ситніше і жадоба вищих не дратувала їхню жабу. Це "какаяразніцанакакомязикє", це "Порошенковигодновєстівайну" (а Хуйло тут другорядний), словом, це плебс, якого сам Бог велів кинути, і Зєля його кине.

 

Зе - це апґрейд Юльки-визволительниці. Така сама екплуатація романтичного інфантилізму.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зараз популярною є казочка, що Зєлю ведуть до влади ті, хто бажає змін. Це самообман, насправді основний грунт Зєлі - це аморфна маса, якій стало хєровіше жити - частково через війну, а переважно через зажерливість наших керманичів. Але зміни їм не потрібні, ім просто треба, щоб було ситніше і жадоба вищих не дратувала їхню жабу. Це "какаяразніцанакакомязикє", це "Порошенковигодновєстівайну" (а Хуйло тут другорядний), словом, це плебс, якого сам Бог велів кинути, і Зєля його кине.

 

Зе - це апґрейд Юльки-визволительниці. Така сама екплуатація романтичного інфантилізму.

Можливо прихід Зеленського нічого не змінить, але гляньте тренди економічні та самі зробіть прогноз чи можна голосувати за Петра.

http://images.vfl.ru/ii/1553779107/a057b799/25957878.jpg

 

http://images.vfl.ru/ii/1554413686/ff59a4bf/26059284.png

Link to comment
Share on other sites

Команда Зе выпустили новый ролик где Зеленский пригласил Тимоху быть модератором дебатов.

Как политика занявшего третье место в гонке и не поддержавшего ни одного из первых двух кандидатов.

И дал ей 24 часа на размышление, со своим коронным «Подумай те» :)

 

Креативные ребята. Они Пецю затролят до икотки :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Можливо прихід Зеленського нічого не змінить, але гляньте тренди економічні та самі зробіть прогноз чи можна голосувати за Петра.

Це було б рідкісне везіння. Якраз, скорше всього, дуже змінить.

 

Я пригадую, як Пєця воцарився і не мав команди, тому збирав всіляке сміття, яке переважно щойно встигло змити голубу фарбу і було готове на все задля корита - бо цареві треба було вірну команду. І це великий бізнесюк, який принаймні знав трохи толкових людей і сам мав якісь уявлення про політику і економіку.

 

Уявляю, яке авантюрне лайно назбігається у зелені команди в регіонах - пірати візьмуть на абордаж наш Титанік і дограбують, що залишилось.

Link to comment
Share on other sites

Це було б рідкісне везіння. Якраз, скорше всього, дуже змінить.

 

Я пригадую, як Пєця воцарився і не мав команди, тому збирав всіляке сміття, яке переважно щойно встигло змити голубу фарбу і було готове на все задля корита - бо цареві треба було вірну команду. І це великий бізнесюк, який принаймні знав трохи толкових людей і сам мав якісь уявлення про політику і економіку.

 

Уявляю, яке авантюрне лайно назбігається у зелені команди в регіонах - пірати візьмуть на абордаж наш Титанік і дограбують, що залишилось.

То значить виходу нема?

http://images.vfl.ru/ii/1554414632/fea5abcc/26059369.png

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

То значить виходу нема?

http://images.vfl.ru/ii/1554414632/fea5abcc/26059369.png

Холєра, Наутілус - молодість...

 

А про вихід - змитися неважко, але я хочу, щоб мої діти жили в Україні - нормальній, але таки в Україні, а не якійсь мутній Зе-ландії.

Link to comment
Share on other sites

Це було б рідкісне везіння. Якраз, скорше всього, дуже змінить.

Я пригадую, як Пєця воцарився і не мав команди, тому збирав всіляке сміття, яке переважно щойно встигло змити голубу фарбу і було готове на все задля корита - бо цареві треба було вірну команду. І це великий бізнесюк, який принаймні знав трохи толкових людей і сам мав якісь уявлення про політику і економіку.

 

Уявляю, яке авантюрне лайно назбігається у зелені команди в регіонах - пірати візьмуть на абордаж наш Титанік і дограбують, що залишилось.

Интересная у вас логика.

Абрамявичус, Сакварелидзе, Саакашвилли - это было смиття только что смывшее голубую фарбу?

Link to comment
Share on other sites

Интересная у вас логика.

Абрамявичус, Сакварелидзе, Саакашвилли - это было смиття только что смывшее голубую фарбу?

Конечно, это ж космополиты, люди открытые миру, вбирающие от него лучшее и пытающиеся в меру сил привнести это лучшее туда, где далеко не все в порядке. Но нет, они наткнулись на вонючего скунса, прорвавшегося к власти по трупам идеалистов и с помощью многих полезных идиотов. Эксплуатируя их дремучее, хуторянское представлание об окружающем мире, который не идеальный, но все же с горем пополам продвигается к прогрессу, этот скунс решает свои шкурные задачи набивания карманов и высасывания последнеего из реальной дышащей на ладан стараниями таких профессиональных патроитов державы, одновременно малюя лубочными красками квасного патриотизма,манипуляций и геббельсовской ложью, миф о национальной державе образца в лучшем случае конца 19 века, которой они никогда не видели и ессно никогда не увидят, т.к. сейчас не 19 й, а 21 век на дворе! Где им понять, что любое торможение на скоростях века 21 приведет не к спозанию в 19, а чистой анигилляции всего, что было полито потом и кровью миллионов людей самых разных национальностей на этой земле, которая назвается Украиной. В общем, не в коня корм. Космополиты, гастролеры, кацапы, мировая закулиса. Враги народа в общем. Готовы терпеть даже самого вонючего скунса над собой, абы не те, хто лишает иллюзий и предлагает честные правила игры для всех.

 

Да и это, все ж кругом лайно, брать Зеле нормальных людей неоткуда, все воры да и сам он подозрительный, успешный, веселый когда кругом уже какую сотню лет стоит вековой плач и стоны вечных жертв такой суки несправедливой истории, да и национальность у него не та, мова не того тона да и хто он вообще такой, чтоб прерывать наши вековые стоны? Мы лучше так, в теплому, смердючому, але своем мифе останемся.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Петро БЕЗПЕЧНІШИЙ, бо після парламентських він буде без фракції у ВР і якраз буде слабким президентом. З ним буде висіти борг, бо БІЛЬШІСТЬ тих, хто за нього голосували, мають до нього огиду, просто це раціональні і адекватні люди.

 

А Зєля - це мавпа з гранатою.

Прокурор-кум, с помощью уголовных дел, способен творить с ВР чудеса. Это кстати дешевле содержания своей фракции в Зраде, тем более коалиции. Коалиции кстати в Зраде давно нет, а Петро положил прибор на Конституцию и не распускает парламент. Такой вот "гарант".
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Интересная у вас логика.

Абрамявичус, Сакварелидзе, Саакашвилли - это было смиття только что смывшее голубую фарбу?

Це пару декоративних елементів для вітрини, яким і покерувати не дали. А більшість - просто зажерливі екс-риги.

Link to comment
Share on other sites

Це пару декоративних елементів для вітрини, яким і покерувати не дали. А більшість - просто зажерливі екс-риги.

 ексригів  хочеш ?  Київщина  є  ,  велкам  .  Петіні  шакали . 

Link to comment
Share on other sites

Це пару декоративних елементів для вітрини, яким і покерувати не дали. А більшість - просто зажерливі екс-риги.

А Пётр здеся совсем не причём. Дайте Пете шанс. Ну шо, вам жалко? Он за  вторую каденцию всё-всё переделает, или по крайней мере наобещает переделать.. А если не переделает - извиницца. Может быть. Дайте третью каденцию, четвёртую. Потом третье ищу, четвёртое дыхание. Но я на пятом сокращу с гвинейцем расстояние. Тока разве с гвинейцами. И то если очензь повезёт...

Пысы: а вы уверены, что после второго срока президентского страна не получиnь украинбаши и отца народа с наследными прынцами? А шо бля если да? Отак от раз - и да? Предлагаецца потом  кусать себя за жёпу или за чё более ценное? :shuffle:

Пыпысы: ота приставка экс ввела в раздумья. Как по мне она апсолютна ни о чём. Просто виконт де Бражелон, весь в белом, смотрицца как-то савсэм не из этой реальности.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...