Перейти до змісту

Зеленський випереджає Порошенка майже втричі - опитування


Potato

Recommended Posts

Трамп/Брекзит і інші стрьомні результати були з перевагою +- пару відсотків. А зараз у Зебіла запас величезний і він лише зросте за рахунок вато юльків

Трамп не Зебіл просто. Тут ці аналогії недоречні.

 

У нас зекандида на репетиціях дебатів плаче, хоче одразу кушать/пісять/спать/кМамє і замість ролі видає тільки "Голосуйте за Порошенка! Я же пашутііііл !!!! "

Link to comment
Share on other sites

Трамп/Брекзит і інші стрьомні результати були з перевагою +- пару відсотків. А зараз у Зебіла запас величезний і він лише зросте за рахунок вато юльків

Victor  Andrusiv

 

Я бидло
 
Добрий день. Мене звати Віктор Андрусів. Я кандидат політичних наук, директор потужного аналітичного центру. Активний учасник революції Гідності, в 2015 працював на Донбасі. І я бидло.
 
Я не завжди був бидлом. Раніше люди, які нарікли мене так, з повагою ставились до того, що я робив. В них не було сумнівів в моїй непідкупності і порядності. Коли більшість боялись навіть пікнути в фб проти Януковича, ми з друзями блокували його в Межигір’ї. За це отримали купу справ в поліції і СБУ. Нас пресували і знищували. Я звільнився з роботи, щоб стояти поруч плече-до-плеча зі своїми друзями в боротьбі з диктатурою. Ми одні з перших вийшли на Майдан. 20 лютого я втратив 2 своїх друзів. Хлопців, яких я заагітував боротися з Януковичем. Я сидів біля них і плакав. Я відчував безсилля. І тоді ж я вирішив, що єдине, чим можна оплатити цю жертву це покарати винних і вивести Україну на рівень розвинутих країн.
 
Але винні за 5 років так і не покарані. Хоча сьогоднішня влада, стала такою завдяки жертві майданівців. Вони - влада, тим не менше, не вирішили, що це справа честі. І з року в рік я переживаю цю тяжку ганьбу і безсилля. І продовжувати цієї ганьби я не хочу. 
 
Не вийшло нічого і з розвитком країни. За ці 5 років наша економіка росла в тричі гірше Ефіопії. Реформи протягувались із застосуванням погроз втратити підтримку МВФ. Корупція змінила форми, і залишається і далі непокараною. Були і позитиви, звісно. Безвіз, угода про асоціацію, томос. Так війна. Більше було важче. Але я вважаю, що війна змушує робити неможливе. А його не зробили.
 
Тобто із двох важливих особисто для мене пунктів, в пам'ять про моїх друзів – не виконано жодного.
 
І от ми підходимо до моменту, коли я став бидлом. 
 
Я став бидлом за те, що вирішив скористатись своїм правом змінити владу. Це право я виборював у 2004 році і в 2014-му. Це право – це єдине, що відрізняє демократію від диктатури. І сьогодні наявність цього права – це можливо єдиний поки що не знищений здобуток Революції Гідності. І саме за моє бажання скористатись цим правом, підтримати Зеленського – ви назвали мене бидлом. 
 
Я з повагою, ставлюсь до тих, хто підтримує іншого кандидата. Я і до Порошенка нормально ставлюсь. Я не рахую його поганим Президентом. Але він не зробив те, що я від нього очікував. І я хочу, щоб він поніс політичну відповідальність! Саме так. Політик, який не виконує те, що обіцяв, не виправдовує очікувань має нести відповідальність. Це стосується не тільки його, це стосується всіх майбутніх політиків. І Зеленського теж. Виключно це змусить рано чи пізно всіх політиків думати не про сьогодні, а про те, з якими здобутками вони підуть з посади.
 
То чому ж зі всіх сторін і щілин мене називають бидлом? Все просто – вам страшно. Дорогі прихильники Порошенка – вам страшно. І справа не в тому, ким є Зеленський чи за що він виступає, справа в тому, що ваш кандидат вирішив виграти залякавши все суспільство. Йому всеодно було хто буде в другому турі. Він давно планував всіх залякати Путіним. Ще до Зеленського він це робив з Тимошенко, а коли лідер змінився – він свою стратегію не змінив. 
 
Вам страшно, але це не може бути причиною чи аргументом – зневажати право міняти владу. Поділ на кращих і гірших, на бидло і інтелігенцію – це не про демократію, не про свободу. Це про тоталітаризм, диктатуру і хунту. Вам може не подобатись інший вибір, вам навіть страшно може бути, але ви не можете йти проти фундаментальної цінності – свободи вибору. Бо тоді ви зневажаєте все, за що ми боролись. Зневажаєте пам'ять тих, хто за нашу свободу – віддав життя.
 
З повагою, ваше бидло.
  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Я не рахую його поганим Президентом. Але він не зробив те, що я від нього очікував. І я хочу, щоб він поніс політичну відповідальність!
А я вважаю. Тому що окрім пройопів і злочинів він вчинив з країною чергові п'ять років подальшого відставання, хоча ми і так на дні.
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Курков  влучно  написав  у  ФБ:  українці  проти  України.  Дожилися,  але  я  вірю,  що  так  не  буде.

Зараз  оголосять  про  зниження  ціни  на  газ.  Ще  за  3  дні  можна  такого  наваляти,  що  виборець  не  встигатиме  тішитися. 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

57039953_2084913131805761_45541617089558

 

це має підтвердити або спростувати сам інститут 

В Киевском международном институте социологии (КМИС) пояснили, откуда появился высокий рейтинг кандидата в президенты Петра Порошенко, о котором он сам рассказал в эфире телеканала «112 Украина». Замдиректора КМИС Антон Грушицкий в комментарии «Громадському» сказал, что рейтинг, на который ссылался Порошенко, это результаты телефонного опроса.

«Мы не планировали публиковать это исследование, но поскольку документ уже обнародован, то мы готовим более точные объяснения», — объяснил Грушицкий.

По его словам, данные телефонного опроса являются менее точными, нежели исследования путем личного интервью, согласно которому между действующим главой государства и кандидатом в президенты Владимиром Зеленским разрыв в 47%.

«Как показали предварительные опросы до первого тура выборов, телефонные опросы являются неточными. Поскольку телефоны имеют более состоятельные люди, которые будут голосовать за Порошенко», — отметил замдиректора КМИС.

Он добавил, что погрешность телефонного опроса – 5-6%.

Link to comment
Share on other sites

 Скрипін

 

Хроніки #зубажіння й відвертого маніпулювання. Картинка не просто так. Позаяк я вже писав, що Крим трошки переїхав в Шарм Ель Шейх, відпочівальники біля басейну, переважно, громадяни України. Не заможні, звичайні. Бо відпочивати тут в рази дешевше ніж в Криму до початку війни. Це не означає, що я не люблю Крим. Люблю. Але Крим, який належить другій титульній нації - кримським татарам. А не окупантам. Так ось, до чого я: дуже дістало читати невпинну істерію ще вчора притомних людей стосовно виборів. Опоненти та їхні фанати колективно вже виїбли одну і ту ж козу. І по черзі і одночасно. Витівники ще ті. Завзято міняють пози.

 

  А одне інтернет-видання, де головна редакторка ґоспожа Чістова, ширить наступну нісенітницю, стосовно несподіваного (а може цілком прогнозованого) зростання рейтингу Петра, зацитую: «Оскільки телефони мають більш заможні люди, які будуть голосувати за Порошенка». Was? Ви серйозно? В Україні телефони мають тільки заможні? Тоді що це за зубожілі довкола басейну? І чому вони масово не випускають свої ґаджети з рук навіть в ровмінгу. 

Оце так задачка! 

Пильнуйте себе.

Keep calm і любіть Україну!

Link to comment
Share on other sites

А ведь все просто!

Становишься президентом и издаешь всего три (ТРИ!) указа:

Первым указом везде запрещаешь коррупцию.

Вторым указом повышаешь всем благосостояние в четыре (а лучше в СОРОК!) раз

Третьим указом снижаешь коммунальные тарифы практически до нуля.

И всё! Почему этого не сделал еще ни один президент? Они что, тупые?!!??!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як скаже жінка, схожа на бабу-ягу, так і буде.

Так Юля і сказала, що Ви, Петре Олексійовичу зробили для країни позитивного, розпочавши реформи.

А Ви, кандидат в президенти , Клоун Олександрович, майте культуру спілкування.

Link to comment
Share on other sites

ще пару днів, а Пєтя буде впєрєді

Та чьо пару днів?

Ми і так знаємо, що програє, а ящик у ваших головах виграє.

Хотіли путіна? Буде путін.

Хотіли малоросію? Буде Малоросія.

 

Тільки от путін такий дурень, боровся, боровся... Скільки сили витратив

А ви йому РРааааз і подарували Украіну --- бери і користуйся.Ви самі найкращі хохли на світі--- добрі і недальокі( в обох розуміннях).

 

Ігоря Валєрйович натягне вас так, як ви собі ще не уявляєте. Він жив в Європі, живе і буде там жити, а ви будете в #опі

:-)

Link to comment
Share on other sites

А ведь все просто!

Становишься президентом и издаешь всего три (ТРИ!) указа:

Первым указом везде запрещаешь коррупцию.

Вторым указом повышаешь всем благосостояние в четыре (а лучше в СОРОК!) раз

Третьим указом снижаешь коммунальные тарифы практически до нуля.

И всё! Почему этого не сделал еще ни один президент? Они что, тупые?!!??!!

 

І  ще  один  указ,  що  війна  закінчена.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ведь все просто!

Становишься президентом и издаешь всего три (ТРИ!) указа:

Первым указом везде запрещаешь коррупцию.

Вторым указом повышаешь всем благосостояние в четыре (а лучше в СОРОК!) раз

Третьим указом снижаешь коммунальные тарифы практически до нуля.

И всё! Почему этого не сделал еще ни один президент? Они что, тупые?!!??!!

 

- Партисан, спички балабановской фаприки?

- Балабановской, балабановской.

- Ну тафай, тафай. :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Театр абсурда блин!!! Разрыв в 30 с лишним процентов, петрушки празднуют как первомай йопт!!! При чём разрыв в весьма сомнительном опросе, это не то что бы бред, это какое то помешательство йопт!!!

Link to comment
Share on other sites

Театр абсурда блин!!! Разрыв в 30 с лишним процентов, петрушки празднуют как первомай йопт!!! При чём разрыв в весьма сомнительном опросе, это не то что бы бред, это какое то помешательство йопт!!!

 

У порохни армия Венка на подходе к Берлину. Но в Рейхсканцелярии все  "идет в 3,14зду" © 

Link to comment
Share on other sites

Заспокійливе від Юлі - давайте збережемо нормальні стосунки хоча б у своїх родинах!   [ua]  Все одне переможе Зєля.

Please wait.. Loading

 

вона просто не може не нагадати про себе.

така двіжуха та без неї ? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Капительманша уже надиктовала зебилу президентську промову?   А шо взамен получила, интересно? 

Так вони ж колєги по дніпропетровському клану.

Вана йому ще  знадобиться, бо зєло вправна в "схемах". 

Схємотєхнік вищого гатунку. 

Европа кидоніла парашку з північним потоком -2, відтермінувавши пуск.

Так що на часі гешефт з черговим "домовлянням" про транзит смердючого газу з парашки, і таки, через неньку. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Юля іде у тухес!

Педрилки ВЖЕ тама!

Ги-ги!

 

https://24тв/zelenskiy_viznav_putina_vorogom_n1142467

 

Зеленський визнав Путіна ворогом

 

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що російський президент Володимир Путін є його особистим ворогом.

 

Зеленський вважає, що в окупованого Донбасу не має бути особливого статусу. Про це кандидат у президенти України розповів в інтерв'ю "РБК-Україна".

 

Читайте також: Що обіцяють кандидати Порошенко та Зеленський: порівняння програм

 

На запитання про те, чи є Путін особисто для нього ворогом, Зеленський відповів: "Звичайно".

 

Крім того, кандидат у президенти виключив прийняття закону, який би гарантував амністію для бойовиків самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік".

 

Зеленський наголосив, що жителів окупованого Донбасу і решти України розділяє інформаційна стіна. Тож кандидат пропонує створити російськомовний європейський медіа-портал для правдивого висвітлення подій в Україні.

 

Я вважаю, що це взагалі наша велика історія, і нам доведеться довго виходити з цієї кримінальної ситуації,

– додав Зеленський.

 

Після оголошення результатів Національного екзит-полу під час першого туру президентських виборів Зеленський провів короткий брифінг у своєму штабі. Тоді Зеленський заявив, що якщо зустрінеться з Путіним, то скаже йому: "Дякую, що повернули території, скільки ви готові заплатити за відновлення Донбасу?". У відповідь прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков наголосив, що Росія готова пояснити кандидату, що Москва "не окупує жодні території".

 

Link to comment
Share on other sites

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив

Эх, зря он спешит. Лучше бы косил под пророссийского до конца - мог бы хапануть больше ватных голосов.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...