Перейти до змісту

ЗЕ новости - Негатив


Recommended Posts

І де написано що я проти? Я заробляю на електричку.

 

Ти написав, що для пересічного бритоса та сума дуже велика. А вище. що то результат того, що державна компанія пороздавала франшизи на перевезення клятим капіталіздам, які п'ють кров з пересічного

Link to comment
Share on other sites

Ти написав, що для пересічного бритоса та сума дуже велика. А вище. що то результат того, що державна компанія пороздавала франшизи на перевезення клятим капіталіздам, які п'ють кров з пересічного

І де написано що я проти?

Link to comment
Share on other sites

Украинцы не провели бы в условиях "настоящего" честного и открытого рынка и года. Хотя бы потому что существование такого рынка связано с честной уплатой налогов, которая будет в Украине очень нескоро.

В стартувавших разом і на рівні з нами з совка естонців справжній ринок і рівень життя ушестеро вищій. Що дозволяє їм чесно платити податки і після того не залишатися ні з чим. А в Україні 28 років панування барижної мафії, яку ти вітаєш і захищаєш.

Link to comment
Share on other sites

то есть приватизировав в Украине ж/д услуги как в Британии, цена будет такая чтобы люди пользовались.

 

виділив ключові слова. Якщо до когось не дійшло - на пальцях

 

Послуги в приватного власника будуть суперприбуткові і люди будуть користуватись із задоволенням. Але є один нюанс: ці послуги будуть - товарні перевезення, а люди  - власники компаній, які потребують. логістичних послуг.

Пасажирські перевезення збиткові у багатьох країнах, хіба робити інтегровану систему національних залізниць, метрополітену і приміських як у Японії. І то там доволі дорого це коштує для пасажирів, навіть не шінкансен, а звичайні електрички.

Link to comment
Share on other sites

В стартувавших разом і на рівні з нами з совка естонців справжній ринок і рівень життя ушестеро вищій. Що дозволяє їм чесно платити податки і після того не залишатися ні з чим. А в Україні 28 років панування барижної мафії, яку ти вітаєш і захищаєш.

Эстония маленькая. И культурно близкая к Европе.
Link to comment
Share on other sites

І Литва маненька, і Латвія, і Польща, і Чехія зі Словаччиною, Румунією і Болгарією. І всі ментально о.к., а тут пороблено? Та я згоден. І навіть прізвища усіх поробляльщиків відомі включно з педрітою.

Link to comment
Share on other sites

І Литва маненька, і Латвія, і Польща, і Чехія зі Словаччиною, Румунією і Болгарією. І всі ментально о.к., а тут пороблено? Та я згоден. І навіть прізвища усіх поробляльщиків відомі включно з педрітою.

ты лучше с казахстаном или беларуссией сравнивай. тоже мне эстонию или польшу нашел. 

Link to comment
Share on other sites

Ти порівнюєш з підкоцапниками аби твої улюблені бариги виглядали не так жахливо зі своїми "реформами".

Східноєвропейські країни досягли успіху не через ментальність (українці також працьовиті і хазяйновиті), а через згоду Заходу їх інтегрувати. Щодо визначальної ролі ментальності нації, вже сто разів наводив приклади двох Корей.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Є таке. Але все одне вони мають на душу у 2,8 разів вищій ВВП і продовжують нарощувати відрив.

Єдиний шанс був - Юлю обрати. В неї є план як підняти ВВП і подолати мафію, але ж!

Link to comment
Share on other sites

Ідіот, мля!

--------

"Я сегодня с утра разговаривал с президентом России Владимиром Путиным по этому поводу (обстрелы и гибель украинских военных – ред.). Срочно ему позвонил, сказал, что это не приближает нас к миру. Я очень вас прошу повлиять на ту сторону, чтобы они прекратили убивать наших людей", - заявил Зеленский во время брифинга в среду в Киеве

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Рошенівські яйця, вид збоку

На кнура вже валити якось не кашерно, пан Сітізен.  Зебіл сказав не стріляти у відповідь? Поранені були пару тижнів щодня? Що далі? Анекдот якийсь відмочить?

Link to comment
Share on other sites

На кнура вже валити якось не кашерно, пан Сітізен.  Зебіл сказав не стріляти у відповідь? Поранені були пару тижнів щодня? Що далі? Анекдот якийсь відмочить?

 

Я не валю, а констатую факт.

Link to comment
Share on other sites

факт що зебіл мудак?

 

Факт, що Зебіл йде шляхом Підри з мінським розводняком. Але, на відміну від Підри, він не розуміє. що то розводняк. Принаймні, такий висновок можна зробити з процитованого тексту. Тому й назвав Вову ідіотом

Link to comment
Share on other sites

 

 


Факт, що Зебіл йде шляхом Підри з мінським розводняком.

Зачекай, пан Сітізен.  Зі станиці Луганської війська відвів Зебіл чи Петро?  Заборонив стріляти взагалі Зебіл чи Петро?

Link to comment
Share on other sites

Зачекай, пан Сітізен.  Зі станиці Луганської війська відвів Зебіл чи Петро?  Заборонив стріляти взагалі Зебіл чи Петро?

 

Не відвів, а розвів. Щодо заборони стріляти, то гугль тобі в допомогу. Таких "перемир'їв" за 5 років було дохуя і більше

Link to comment
Share on other sites

 

 


Щодо заборони стріляти, то гугль тобі в допомогу. Таких "перемир'їв" за 5 років було дохуя і більше

Ніфіга.  У відповідь стріляли завжди. А останні пару тижнів кацапи влаштували сафарі.

 

 

 


Не відвів, а розвів.

Я бачу сепари по Луганській шаряться. А де шаряться наші?

Link to comment
Share on other sites

Я бачу сепари по Луганській шаряться. А де шаряться наші?

 

Так все відбувається згідно мінського договорняка, який Підра з Хуйлом і європідарами розписали. Ти його читав?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Промий очі росою https://zaxid.net/uk...ni_ato_n1374235

Ти прочитай шо там пишуть - загроза життю - відкривати вогонь.  Зебіл заборонив стріляти взагалі, говнокомандувач цукко

Link to comment
Share on other sites

Списдел Фома, а все потому что глаза росой залиты.

Про не стрелять говорил кучма. Зеля послал кучму нахер

 

https://www.google.com/amp/s/www.obozrevatel.com/crime/zelenskij-otmenil-ne-strelyat-v-otvet-general/amp.htm

 

Время промывать очи чем то более подходящим.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...