Перейти до змісту

Богдан подав у відставку


Citizen UA

Recommended Posts

Спалили, чи само? :S 

 

Вночі 11 серпня в Києві сталося загоряння автомобіля Tesla, який належить колишньому керівникові Офісу президента України Андрію Богдану

Про це повідомили джерела у правоохоронних органах, інформує "ДС".
Займання сталося близько 3:00. Його вдалося ліквідувати через кілька хвилин.
Постраждалих у результаті інциденту не було, але автомобіль пошкоджено вогнем. Причини надзвичайної події встановлюються.

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні вночі невідома особа підпалила мій улюблений і задекларований автомобіль - Тесла S)))
Хоча втрата важка (автомобіль згорів вщент), но я не сприймаю це близько до серця. Звичайно всіх хвилює питання хто це зробив і чому?
Оскільки це лише черговий момент в ряду кримінальних справ проти мене і моїх друзів і чорнушних хвиль у ЗМІ, я розцінюю це, як погрозу від влади. Крім того, прослідковується певний символізм - рівно пів року з того часу як я щасливим звільнився з посади Керівника Офісу Президента. Я розумію, що замовник цього злочину має певний кримінальний досвід, а його співучасники сидять у найвищих владних кабінетах, проте дорогенькі, кризові історії - моя робота. Перекладаю - це Ви зараз бахнули керасінчіку у кастрік)))
Ну що ж, будемо зараз активно виводити Вас на чисту воду і постараємось забезпечити Вас комфортними умовами відбування покарання ( про комфортні - не обіцяю).

 

117389089_1743199229179296_5889049099732

 

117319104_1743199305845955_2655846946792

Link to comment
Share on other sites

Вот когда объяснит где он взял сотку зелени на покупку дорогой игрушки, так ему сразу ответят на все его вопросы. А так, битва жаб с гадюками продолжается
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот когда объяснит где он взял сотку зелени на покупку дорогой игрушки, так ему сразу ответят на все его вопросы. А так, битва жаб с гадюками продолжается

Ну, він до виборів був популярним адвокатом. З гонорарів - можна.

Link to comment
Share on other sites

экс Глава Офиса Президента Андрей Богдан намерен баллотироваться в мэры Киева.
Виталию Кличко будет теперь не особо «весело», потому что Богдан личный «враг» Кличко и владеет огромной базой информации про коррупционные схемы действующего мэра Киева и его окружения.

Link to comment
Share on other sites

 В нас днями зловили чувака за кермом з 3 проміле алкоголю. З'ясувалося, що він вже був позбавлений прав за рецидив водіння у стані сп'яніння. Бабло в нього є, так що чекаємо чергового незабаром.

Link to comment
Share on other sites

Вот когда объяснит где он взял сотку зелени на покупку дорогой игрушки, так ему сразу ответят на все его вопросы. А так, битва жаб с гадюками продолжается

Бг-г-г-г...Богдан при Порошенко на Теслу заработал, при Зеленском В.А. ему ее сожгли.

 

Но! Мы то с тобой знаем, что ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
По этому видео складывается впечатление что Богдан начал свою игру в политике. Есть впечатление что он как и Игорь Валерьевич некоторые вещи гиперболизирует.
Link to comment
Share on other sites

Мбггг! Телеграм-канал "Тесла Богдана". У зебаньків настала гаряча пора, коли копняками будуть ганяти всі "абіжениє і аскарбльонниє" ними за останні півтора року.

 

Экс-глава ОП опубликовал повестку на допрос. Он должен состояться в 11:00 14 сентября.

Бывший глава Офиса президента Андрей Богдан сказал, что придет на допрос в Госбюро расследований, который будет посвящен его заявлению о якобы тайных договоренностях между главой ОП Андреем Ермаком и Россией. Об этом Богдан написал в своем Telegram-канале.

 

93be41fa0e2b8f6047378da96277a6d2.png

Link to comment
Share on other sites

Думаю что ничего ГБР с него не получит. Даже анализов. Даже в глаза. Он был очень аккуратен в интервью и везде было "со слов других людей" и "мне так кажется". Раскрывать имена он не будет - ибо профессиональный адвокат - его на мякине не проведешь. Вобщем сплошной взаимный пиар.

Link to comment
Share on other sites

Зебанькам такий "піар", як вила у сраку. Коли їх шоблу, на чолі з ВАЗом, колишній екс-консільєрі називає злодійкуватими жопорукими неадекватами і агентурою Хуйла, напередодні місцевих виборів.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Створити...