Перейти до змісту

88.8%


Dika

Recommended Posts

Здав? Дибіле 73 відсотки населення готове лягти під путіна і застогнати від насолоди. Вони не народилися за ці 5 років вони були в україні весь цей час. Ти бачиш яке у йобаних малоросів відношення ло атошників. І ці раби пішли б воювати? Порошенко уникнув кривавої бані для Українців, не кров'ю Українців робити шось для малоросів.

Такі, як ти, точно не пішли б. Війну 2014го витягли на собі саме добровольці і волонтери, поки твій уїбан Рошен бабки по офшорам никав. Воно ще шось там пиздить про малоросів, убоге.

Link to comment
Share on other sites

Такі, як ти, точно не пішли б. Війну 2014го витягли на собі саме добровольці і волонтери, поки твій уїбан Рошен бабки по офшорам никав. Воно ще шось там пиздить про малоросів, убоге.

Війну не витягли а здали землю і підписали принизливі угоди. Щоб не повторити грузію, і знов таки я вважаю абсолютно вірним залишити в живих якнаймога більше Українців(решту 73% я українцями не вважаю). А саме вони б умилися кров'ю перші. Я вважаю їм емігрувати виїждяти куди завгодно бо на цій території держава україна нах нікому не здалася. Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Війну не витягли а здали землю і підписали принизливі угоди. Щоб не повторити грузію, і знов таки я вважаю абсолютно вірним залишити в живих якнаймога більше Українців(решту 73% я українцями не вважаю). А саме вони б умилися кров'ю перші. Я вважаю їм емігрувати виїждяти куди завгодно бо на цій території держава україна нах нікому не здалася.

Не "підписали", а підписав такий собі поц Порошенко. Залишити живими "якнаймога" :D більше - це "просто пєрєстать стрєлять" у вигляді одностороннього перемир'я-2014 по-рошенівському, чи як? Що ти там собі вважаєш, непотріб ковбасний, Україні і українцям глибоко похуй, бо ти для них ніщо, і звати тебе ніяк.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...