Перейти до змісту

88.8%


Dika

Recommended Posts

Дані статево-вікової структури у «переписі» п. Дубілета отримані шляхом простого множення даних Держстату на 0,888 (або 88,8%).

https://socialdata.org.ua/888-2/

 

...

03.jpg

...

Звертаємо увагу, що на другому кроці округлення до сотень було здійснено через ROUNDUP — до найближчого більшого значення (не питайте, чому, це загадка для нас). Також ці розрахунки може повторити кожен охочий, а для зручності ми також виклали табличку з нашими розрахунками у вільний доступ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1il-RCOHuy6kozVcR-V0de1vf50gQC6gieVp5Zgt7gvg/edit#gid=1131691965

...

P.S. а 11.2 % это чуть меньше (на 2%) площади проблемных областей, число им понравилось :)

Змінено користувачем Dika
Link to comment
Share on other sites

Реально, без традиційного перепису всі ці манси коту під хвіст. До речі, тут теж ходять і переписують по хатах. А якщо не застали вдома, то залишають папірець. Можна подати дані електронно у деяких випадках.

Link to comment
Share on other sites

Так ти і є зебіл

Усвідомлена брехня, а якщо не усвідомлена, то це для пацієнта ще гірше.

Нагадую - до зебілів ніколи не належав, не належу і не належатиму, конкретно піддаю їх аргументованій критиці з наступного після інавгурації дня, коли зебанько добровільно просрав можливість провести вже минулі парламентські вибори без мажоритарки.

Щодо голосування у другому турі  див. сюди https://uapolitics.com/index.php?/topic/39498-sitizen-khod-siudi/&do=findComment&comment=1158063 і сюди.

А от Кулзак з Алі до педротів належать відкрито і безумовно. Тих самих, негідну справу яких тепер фіналізують зебіли.

 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Усвідомлена брехня, а якщо не усвідомлена, то це для пацієнта ще гірше.

Нагадую - до зебілів ніколи не належав, не належу і не належатиму, конкретно піддаю їх аргументованій критиці з наступного після інавгурації дня, коли зебанько добровільно просрав можливість провести вже минулі парламентські вибори без мажоритарки.

Щодо голосування у другому турі див. сюди https://uapolitics.com/index.php?/topic/39498-sitizen-khod-siudi/&do=findComment&comment=1158063 і сюди.

А от Кулзак з Алі до педротів належать відкрито і безумовно. Тих самих, негідну справу яких тепер фіналізують зебіли.

Так ты же за зеленского голосовал?
Link to comment
Share on other sites

Я не понимаю, в чём суть этой "зрады"? В том, что были использованы данные Держстата, о чём и так открыто заявлял Дубилет? То, что обнаружена корреляция в данных, означает лишь то, что в основе части расчётов, касающихся возрастно-половой пирамиды, лежат одни и те же цифровые реестры. И дальше что?

 

Державна служба статистики спростовує поширену у ЗМІ інформацію, нібито дані, які презентував у січні міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет щодо наявного населення в Україні, отримані шляхом простого множення.

Link to comment
Share on other sites

Я не понимаю, в чём суть этой "зрады"? В том, что были использованы данные Держстата, о чём и так открыто заявлял Дубилет? То, что обнаружена корреляция в данных, означает лишь то, что в основе части расчётов, касающихся возрастно-половой пирамиды, лежат одни и те же цифровые реестры. И дальше что?

 

Державна служба статистики спростовує поширену у ЗМІ інформацію, нібито дані, які презентував у січні міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет щодо наявного населення в Україні, отримані шляхом простого множення.

А дальше Порошенко - не мародер. И роттердам+ нормальная схема. И коммунальные должны повышаться.
Link to comment
Share on other sites

:nose3: І отак в безкінечному циклі!   :gigi:

https://uapolitics.com/index.php?/topic/39505-888/&do=findComment&comment=1158435

так ты во втором туре галочку за кого поставил?

 не  всім  же  смоктати петіну   пісю в  штатах

обосрун  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

З телеграма Дубілета. Цитата.

 

Вчора Інтернетом поширився фейк про нібито фальсифікацію Оцінки чисельності населення.

 

В основному цей фейк підтримувався платною рекламою і публікаціями на сумнівних сайтах (один з них навіть запропонував нам за $1500 зняти публікацію), але потім його передрукували кілька великих ЗМІ. Так що доводиться реагувати.

 

Отже, головна "сенсація" полягає в тому, що дані по віковій структурі з даних Оцінки і за даними Держстата майже збігаються. "Експерти" розділили числа вікових структур одне на одну і отримали однакове співвідношення - 88.8%. Точніше, майже однакові — від 88.808% до 88.839%.

 

З цього вони роблять висновок, що дані Оцінки були просто сфальсифіковані.

 

Щоб ви зрозуміли, що ніякої сенсації тут нема, я дозволю собі процитувати свій же пост з результатами Оцінки. Нагадаю, ми проводили Оцінку трьома методами. Всі три дали однаковий результат.

 

https://t.me/dmytro_dubilet/576

Ось цитата з мого поста, де я описую Метод 2:

Ми взяли кількість пенсіонерів за даними пенсійного фонду. Потім ми екстраполювали ці дані через статево-вікову структуру. Соціологи називають такий графік "ялинкою" — можете помилуватися цією ялинкою на слайді 11.

Цю ялинку ми взяли відразу з двох джерел: дані Держстату та дані державних реєстрів. На щастя, ці дві ялинки збіглися практично повністю. До речі, коли ми виявили цей збіг, ми почали танцювати від радості.

 

Те ж саме я казав на прес-конференції:

 

Чому дані "ялинки" за даними Держстата і за даними, які ми дістали з електронних реєстрів, майже повністю збіглися? Тому що Держстат свою ялинку вів так само на підставі електронних реєстрів. Як тільки хтось помирає або народжується — Держстат відображає це в своїй ялинці.

 

Незрозуміло, навіщо підносити, як "сенсацію" те, що було чорним по-білому написано нами ж в описі методології.

 

Хто стоїть за поширенням цієї "сенсації"? Хто оплатив перші публікації у ЗМІ і рекламу в соцмережах? У мене є дві версії. Одна з версій полягає в тому, що фейк разгоняють люди, чию схеми на сотні мільйонів гривень ми нещодавна викрили. Зараз готуємо матеріали до ДБР. Протягом тижня опублікую цю інформацію.

 

p.s. Мої друзі радили мені ніяк не реагувати на цей фейк. Мовляв, тільки сприяю його поширенню. Але я так не можу. Для мене моя репутація — головне, що в мене є.

Link to comment
Share on other sites

https://uapolitics.com/index.php?/topic/39505-888/&do=findComment&comment=1158427

https://uapolitics.com/index.php?/topic/39505-888/&do=findComment&comment=1158435

Там чорним по білому написане і про моє голосування і про тебе.

 

Взагалі нагадуєш мені оцю звірушку. Не зловживаю таким, але у даному випадку нема куди подітися - ти мене дотис.  :)

1382532973_1422331582.gif

Link to comment
Share on other sites

 

обосрун  :fp1:

  в  мене  нема  як  у  Вас  сонцесяйного величайшого  ідола,  петі  чи  валоді.

А  написав  грубувато,  просто  по  іншому  до  вас  не  доходить.

 

 Якщо  є  за  що  чморити зельку -  буду,  так  само  як  і  хвалити.

Link to comment
Share on other sites

  в  мене  нема  як  у  Вас  сонцесяйного величайшого  ідола,  петі  чи  валоді.

А  написав  грубувато,  просто  по  іншому  до  вас  не  доходить.

 

 Якщо  є  за  що  чморити зельку -  буду,  так  само  як  і  хвалити.

так вам говорили - не голосуйте за этого пророссийского дибила а вы с Евро побежали и выбрали. зачем спрашивается. теперь жрите )

Link to comment
Share on other sites

так вам говорили - не голосуйте за этого пророссийского дибила а вы с Евро побежали и выбрали. зачем спрашивается. теперь жрите )

Щоб "покарати" Пороха :lol2: Порох цвіте та пахне, а зебіли виють, як собака Баскервілів на болотах  :weep:  :weep:  :weep: 

 

34c5ccf7405b83cfe68e1887d5dbe5a1.png

Link to comment
Share on other sites

так вам говорили - не голосуйте за этого пророссийского дибила а вы с Евро побежали и выбрали. зачем спрашивается. теперь жрите )

Забули емігрантський непотріб запитати, за кого голосувати. От жеж біда яка... :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Забули емігрантський непотріб запитати, за кого голосувати. От жеж біда яка... :(

Хто я? Де я? твой хозяин в своем новогоднем обращении упоминал и иммигрантов в том числе делая акцент на том чтобі не деліть людєй на сорта. так что завалі свое хлєбало і нє дєлаї ідіотскіх замєчаній.

Link to comment
Share on other sites

Адмін, тут хтось береги поплутав 

 

визначати, хто має право коментувати події в Україні

 коменти?  Виття  про "не обрали  петю" ? Та  ви  дійсно  вже  ними  задовбали вкрай.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Адмін, тут хтось береги поплутав 

 

визначати, хто має право коментувати події в Україні

Коментувати - скільки завгодно, а поділ ГРОМАДЯН України за сортами, на правильних і "хохлів", запхайте собі поглибше. Для України ви ніхто, і звати вас "ніяк", бо ви є громадянами інших країн. І ваше існування на цьому світі, ніяк на долю Нені, яка вам так болить, не впливає.

 

хозяин : 20 Січ 2020 - 09:39 Все украинцы?

Хохли. Я тих, хто голосували за зебіла, до українців не відношу by default.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

дядя закусюйте, абощо

 

ви ж не прикордонник визначати тут на форумі, хто громадянин, а хто ні

 

 

повторюю для альтернативно обдарованих - будь - хто має право коментувати події України українською мовою на українському форумі

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...