Перейти до змісту

88.8%


Dika

Recommended Posts

дядя закусюйте, абощо

 

ви ж не прикордонник визначати тут на форумі, хто громадянин, а хто ні

 

повторюю для альтернативно обдарованих - будь - хто має право коментувати події України українською мовою на українському форумі

 

Спробуйте ще раз уважно перечитати мій попередній пост

Link to comment
Share on other sites

Коментувати - скільки завгодно, а поділ ГРОМАДЯН України за сортами, на правильних і "хохлів", запхайте собі поглибше. Для України ви ніхто, і звати вас "ніяк", бо ви є громадянами інших країн. І ваше існування на цьому світі, ніяк на долю Нені, яка вам так болить, не впливає.

Повторю ще раз - ми кращі українці, бо здатні думати критично, і не брали участь у дерибані та  розвалі України, як ви. Тому маємо більше моральне право писати та виступати, скільки захочемо.

 

Українець визначається не за паспортом та місцем проживання, а за ментальністю та цінностями. Крапка.

Link to comment
Share on other sites

Повторю ще раз - ми кращі українці, бо здатні думати критично, і не брали участь у дерибані та  розвалі України, як ви. Тому маємо більше моральне право писати та виступати, скільки захочемо.

 

Українець визначається не за паспортом та місцем проживання, а за ментальністю та цінностями. Крапка.

Які з вас українці - то добре видно з того, як ви лижете дупу Додіку, другу Хуйла і ворогу України, Рошену і решті політичного лайна. Одне слово - непотріб

Link to comment
Share on other sites

Які з вас українці - то добре видно з того, як ви лижете дупу Додіку, другу Хуйла і ворогу України, Рошену і решті політичного лайна. Одне слово - непотріб

Москальська брехня - чому Ви та інші продовжуєте її поширювати? що нібито Трамп друг Пуйла і Порошенко барига. Досьє золотий дощ злабали коцапи і за великі гроші продали Хіларі. До речі, як і фейкову амбарну книгу Януковича. Порошенко нічого не крав і зробив найбільше для держави і вас, невдячних, ніж будь-хто на посаді преза України.

 

Я і кажу - промили вам, тупим, мізки, ви і пішли та відповідно проголосували. Вам на державу начхати. Бо для вас це не цінність. Ковбасники задрипані :K:X :X

Link to comment
Share on other sites

Москальська брехня - чому Ви та інші продовжуєте її поширювати? що нібито Трамп друг Пуйла і Порошенко барига. Досьє золотий дощ злабали коцапи і за великі гроші продали Хіларі. До речі, як і фейкову амбарну книгу Януковича. Порошенко нічого не крав і зробив найбільше для держави і вас, невдячних, ніж будь-хто на посаді преза України.

 

Я і кажу - промили вам, тупим, мізки, ви і пішли та відповідно проголосували. Вам на державу начхати. Бо для вас це не цінність. Ковбасники задрипані :K:X :X

То значить то москалі брешуть, що Додік хуйла у Велику Сімку повернути хоче, аж всирається? І про те що українці з кацапами між собою самі свої проблеми порішати мають, зі слів Додіка? І військову допомогу Додік Україні не тормозив, та й зараз пишуть, що зриваються вже підписані контракти на 30 лямів з вини його офісу. Підніміть цьоці повіки хтось нарешті, чи що
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То значить то москалі брешуть, що Додік хуйла у Велику Сімку повернути хоче, аж всирається? І про те що українці з кацапами між собою самі свої проблеми порішати мають, зі слів Додіка? І військову допомогу Додік Україні не тормозив, та й зараз пишуть, що зриваються вже підписані контракти на 30 лямів з вини його офісу. Підніміть цьоці повіки хтось нарешті, чи що

А нащо вам усе це, якщо у вас офіційна політика "перестать стрілять" і ВАШ през наярює Пуйлу регулярно і консультується у нього, і за пуйлівські гроші став мільйонером?

 

Амери і Додік у тому ж числі не ідіоти. Чи ви хочете, щоб США воювали з пуйлом за Україну проти бажання самої України??

 

Нагадати, як дебіл зеленський зраднику США Віндману посаду міністра оборони України пропонував? це взагалі днище - навіть сам Відман над цим приколовся  :weep: :weep: :weep:

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

А нащо вам усе це, якщо у вас офіційна політика "перестать стрілять" і ВАШ през наярює Пуйлу регулярно і консультується у нього, і за пуйлівські гроші став мільйонером?

 

Амери і Додік у тому ж числі не ідіоти. Чи ви хочете, щоб США воювали з пуйлом за Україну проти бажання самої України??

 

Нагадати, як дебіл зеленський зраднику США Віндману посаду міністра оборони України пропонував? це взагалі днище - навіть сам Відман над цим приколовся  :weep: :weep: :weep:

Якийсь потік свідомості від домогосподарки бальзаківського віку. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

А нащо вам усе це, якщо у вас офіційна політика "перестать стрілять" і ВАШ през наярює Пуйлу регулярно і консультується у нього, і за пуйлівські гроші став мільйонером?

В одній фразі купа тез з ольгінських методичок, не паліться так явно :fp1:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В одній фразі купа тез з ольгінських методичок, не паліться так явно :fp1:

Тобто Зе не має мільйонів в офшорах, не робив фільми за гроші уряду Росії, не виступав там, коли українські захисники гинули на фронті, і не дзвонив Пуйлу? це все кацапські методички? та ти просто брехлива істота без честі та совісті.

Link to comment
Share on other sites

Аналіз твоєї маячні то компетенція психіатра

До психіатра це тобі. Хоче, щоб за них американські хлопці клали життя, проголосувавши за коцапського зрадника, який відкрив кацапам ворота в Україну. Про те, що Україна веде з коцапами торгівлю на всю котушку, я вже мовчу.

Link to comment
Share on other sites

До психіатра це тобі. Хоче, щоб за них американські хлопці клали життя, проголосувавши за коцапського зрадника, який відкрив кацапам ворота в Україну. Про те, що Україна веде з коцапами торгівлю на всю котушку, я вже мовчу.

Хто хоче, щоб американські хлопці воювали за Україну? Я ж кажу - до мозгоправа, але не факт, що допоможе.

Link to comment
Share on other sites

Хто хоче, щоб американські хлопці воювали за Україну? Я ж кажу - до мозгоправа, але не факт, що допоможе.

Ну ти ж хочеш, щоб Трамп напав на рашку. А це одне і те ж. Якщо Україна вимагає гноблення рашки від інших, вона не має морального права на будь-яку критику, якщо в обличчі зе та 75 відсотків, що проголосували за просто прєкратіть стрєлять взасос цілується з пуйлом.

 

Доступно пояснила??

 

Коли хитрови;%:ні українські козаченьки не будуть трусити членами в клюбах та хлебтати крафтове пиво на патіо, а підуть вставати у чергу у військомат або хоча б запишуться у місцеву самооборону, коли перестануть знущатися з атошників, перестануть споживати кацапські продукти від зубної пасти до газет до телешоу, коли бізнеси перестануть співпрацювати з кацапами, коли нарешті наведуть лад з інфільтрацією кацапами всіх галузей (зараз фактично при зе, як було при Януковичу - інтел йде просто на стіл путіну), і найголовніше - коли виберуть справді українських ПРОДЕРЖАВНИЦЬКИХ лідерів (і не обов"язково Порошенка), ось тоді будете щось кувікати у сторону Трампа, США та інших країн.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Ну ти ж хочеш, щоб Трамп напав на рашку

Де я "хочу"? Може процитуєш? За Рошена, звісно, все інакше було. І продуктів

кацапських не споживалм, і вугілля з нафтопродуктами теж. От жеж клятий Зебіл, що наробив...

Link to comment
Share on other sites

Де я "хочу"? Може процитуєш?

То значить то москалі брешуть, що Додік хуйла у Велику Сімку повернути хоче, аж всирається? І про те що українці з кацапами між собою самі свої проблеми порішати мають, зі слів Додіка? І військову допомогу Додік Україні не тормозив, та й зараз пишуть, що зриваються вже підписані контракти на 30 лямів з вини його офісу.

Link to comment
Share on other sites

То значить то москалі брешуть, що Додік хуйла у Велику Сімку повернути хоче, аж всирається? І про те що українці з кацапами між собою самі свої проблеми порішати мають, зі слів Додіка? І військову допомогу Додік Україні не тормозив, та й зараз пишуть, що зриваються вже підписані контракти на 30 лямів з вини його офісу.

Іііі?... Не знаходжу у тексті про "американських хлопців", які мають воювати за Україну :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Які з вас українці - то добре видно з того, як ви лижете дупу Додіку, другу Хуйла і ворогу України, Рошену і решті політичного лайна. Одне слово - непотріб

Трамп ахуенен. Он капиталист.
Link to comment
Share on other sites

А нащо вам усе це, якщо у вас офіційна політика "перестать стрілять" і ВАШ през наярює Пуйлу регулярно і консультується у нього, і за пуйлівські гроші став мільйонером?

 

Амери і Додік у тому ж числі не ідіоти. Чи ви хочете, щоб США воювали з пуйлом за Україну проти бажання самої України??

 

Нагадати, як дебіл зеленський зраднику США Віндману посаду міністра оборони України пропонував? це взагалі днище - навіть сам Відман над цим приколовся :weep: :weep: :weep:

Кстати да сами жители территории Украина отказались стрелять и побежали раздвигать путину навазелиненые булки.
Link to comment
Share on other sites

Іііі?... Не знаходжу у тексті про "американських хлопців", які мають воювати за Україну :gigi:

Імпліцитно. Мені б теж хотілося, щоб Трамп скинув на рашку ядерну бомбу, але цього не буде. Нащо взагалі давати хоч копійку, якщо Україна не бажає воювати і бажає миритися з агресором?

 

До речі, це ж відбувалося на протязі 30 років. "Багатовекторність" уже не вперше вилазить Україні боком.

Link to comment
Share on other sites

Тобто Зе не має мільйонів в офшорах, не робив фільми за гроші уряду Росії, не виступав там, коли українські захисники гинули на фронті, і не дзвонив Пуйлу? це все кацапські методички? та ти просто брехлива істота без честі та совісті.

:fp1: Жгите ыщшо!

Link to comment
Share on other sites

Кстати да сами жители территории Украина отказались стрелять и побежали раздвигать путину навазелиненые булки.

Це ти про Рошена? Бо саме він об'явив себе "президентом миру" у 2014му, і об'явив одностороннє перемир'я у червні 2014го, коли наші сили АТО мали подавляючу безумовну перевагу над бойовиками на землі і у повітрі, здав Гіркіну Донецьк. А потім був Іловайськ, Мінськ, і далі по списку. Армія левів зажди програє, коли її очолює сцикливий і тупий баран.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це ти про Рошена? Бо саме він об'явив себе "президентом миру" у 2014му, і об'явив одностороннє перемир'я у червні 2014го, коли наші сили АТО мали подавляючу безумовну перевагу над бойовиками на землі і у повітрі, здав Гіркіну Донецьк. А потім був Іловайськ, Мінськ, і далі по списку. Армія левів зажди програє, коли її очолює сцикливий і тупий баран.

Зате тепер вас очолює мудрий та мужній лев-президент!

 

:lol2: :lol2: :lol2::weep: :weep: :weep: :weep: ;o ;o ;o

Link to comment
Share on other sites

Зате тепер вас очолює мудрий та мужній лев-президент!

 

:lol2: :lol2: :lol2::weep: :weep: :weep: :weep: ;o ;o ;o

Те, що є зараз, то є наслідки 5річного управління країною Рошеном. Про якого ти, як про покійника - або щось добре, або нічого
Link to comment
Share on other sites

Ну наведіть приклад страшних дій, які зробив Зе і не робив так коханий вами Петро?

Я навіть не буду витрачати на це час. Тролізм у чистому вигляді. Піду краще у швейну кімнату джинси та нові штанята підшию.

Link to comment
Share on other sites

Це ти про Рошена? Бо саме він об'явив себе "президентом миру" у 2014му, і об'явив одностороннє перемир'я у червні 2014го, коли наші сили АТО мали подавляючу безумовну перевагу над бойовиками на землі і у повітрі, здав Гіркіну Донецьк. А потім був Іловайськ, Мінськ, і далі по списку. Армія левів зажди програє, коли її очолює сцикливий і тупий баран.

Здав? Дибіле 73 відсотки населення готове лягти під путіна і застогнати від насолоди. Вони не народилися за ці 5 років вони були в україні весь цей час. Ти бачиш яке у йобаних малоросів відношення ло атошників. І ці раби пішли б воювати? Порошенко уникнув кривавої бані для Українців, не кров'ю Українців робити шось для малоросів.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...