Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

...Цель данной программы - заселить атлантическую часть Канады и решить проблему дефицита рабочей силы в четырёх Атлантических провинциях Канады...

Така ж і навіть ще гостріша проблема в коцапів, і це було одним з головних мотивів напівзахоплення Донбасу хуйлом.

Link to comment
Share on other sites

Тернополь отказался усиливать карантинС понедельника, 7 сентября, в Тернополе не собираются усиливать карантин - все будет работать в обычном режиме, несмотря на внесение города в "красную зону" из-за ухудшения ситуации с COVID-19.
Изменится только то, что по городу будут ездить так называемые спецрейсы, которые будут перевозить местных жителей при наличии справки или другого документа с места работы. Соответствующее решение приняли во время заседания городского оперативного штаба по противодействию распространения коронавирусной инфекции
Школы так же продолжат работу.
"Мы сохраняем всю сеть транспорта, все транспортные средства будут ездить с табличками - "Спецрейс". Также мы не закрываем школы и садики, они и впредь будут работать в штатном режиме", - заявил городской глава Сергей Надал.

Link to comment
Share on other sites

Тернополь отказался усиливать карантинС понедельника, 7 сентября, в Тернополе не собираются усиливать карантин - все будет работать в обычном режиме, несмотря на внесение города в "красную зону" из-за ухудшения ситуации с COVID-19.

Изменится только то, что по городу будут ездить так называемые спецрейсы, которые будут перевозить местных жителей при наличии справки или другого документа с места работы. Соответствующее решение приняли во время заседания городского оперативного штаба по противодействию распространения коронавирусной инфекции

Школы так же продолжат работу.

"Мы сохраняем всю сеть транспорта, все транспортные средства будут ездить с табличками - "Спецрейс". Также мы не закрываем школы и садики, они и впредь будут работать в штатном режиме", - заявил городской глава Сергей Надал.

Молодцы
Link to comment
Share on other sites

Така ж і навіть ще гостріша проблема в коцапів, і це було одним з головних мотивів напівзахоплення Донбасу хуйлом.

В кацапів всі їх проблеми з недостачею населення скоро вирішать китайці. А от накуа Канаді гробити останні куточки не засраної природи - я не розумію. Ну недорозвинуті -незаселені - і куй з ними - хоч щось нащадкам залиште  :fp1:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тернополь отказался усиливать карантинС понедельника, 7 сентября, в Тернополе не собираются усиливать карантин - все будет работать в обычном режиме, несмотря на внесение города в "красную зону" из-за ухудшения ситуации с COVID-19.

Изменится только то, что по городу будут ездить так называемые спецрейсы, которые будут перевозить местных жителей при наличии справки или другого документа с места работы. Соответствующее решение приняли во время заседания городского оперативного штаба по противодействию распространения коронавирусной инфекции

Школы так же продолжат работу.

"Мы сохраняем всю сеть транспорта, все транспортные средства будут ездить с табличками - "Спецрейс". Также мы не закрываем школы и садики, они и впредь будут работать в штатном режиме", - заявил городской глава Сергей Надал.

 

Ну, в Надала таки  міцніші яйця, ніж в Марцінківа.

В нас зараз спецрейси, бізнеса відкриті, але школи і садки (вроді) - ні. Дітям продовжили канікули.

Що буде з понеділка - не в курсі...

Link to comment
Share on other sites

Тернополь отказался усиливать карантинС понедельника, 7 сентября, в Тернополе не собираются усиливать карантин.

"Мы сохраняем всю сеть транспорта, все транспортные средства будут ездить с табличками - "Спецрейс". Также мы не закрываем школы и садики, они и впредь будут работать в штатном режиме", - заявил городской глава Сергей Надал.

 

 

И это правильно, населения и так слишким много  :weep: поди прокорми всех, тем более, шо все свседи вокруг опять закрываться начали.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Местные выборы накладываются. Быть плохим в глазах местных жителей никто не хочет. Заодно это повод набрать очков как "борец в Киевом и радетель чаяний народных". Главное чтобы не сильно много слегло до выборов. А после выборов - да кому тот народ нужен по большому счету

Link to comment
Share on other sites

Де то так и есть. Я вообще поражаюсь этой логике  :fp1: было начало эпидемии - жесточайший многомесячный карантин, как пошло движение к пику - страусиные "зоны", полумеры и откровенный дебилизм. Вчера жена болтала с подружкой с ее бывшей работы в универе. Та плачет - уже вынесли весь мозг - во первых заставили каждого препода без четкого тренинга и разъяснений поллета заполнять онлайн курс для студентов, который смогли заполнить далеко не все на кафедре, бо многие бабушки не очень дружат с компами. Но то таке. А как только заполнили - вынесли мудрейшее решение - будем уиться гибридно : полнедели все сбивпются в душые аудитории и обменивпются бациллами, а пол педели онлайн  :fp1: Причем нагрузка на преподов за те же деньги резко возрастает, так как помио бумажных никем не отмененных материалов нужно вести еще то же самое в электронном виде. Кретинизм зашкаливает.

 

Так шо на вирус вся надежда  :fp1:

 

 

Бляць или вы делаете как в Китае - жесточайший карантин и практичкски полное отсуствие больных после вспышки. Или вы делаете как в Швеции - с умеренным ущербом без напряга для людей и экономики. А когда шо-то срдне-гибридное - будет гарантированный пистец. Потомумчто начинается бардак и невозможность контроля.

Link to comment
Share on other sites

Бляць или вы делаете как в Китае - жесточайший карантин и практичкски полное отсуствие больных после вспышки. Или вы делаете как в Швеции - с умеренным ущербом без напряга для людей и экономики.

Як у Китаї не вийде, при всьому бажанні.

Link to comment
Share on other sites

Ситуація в Китаї нікому не відома. Води нахабно про неї брешуть.

 

Чого це невідома? Жодних обмежень на авіарейси принаймні до нас і від нас немає. А ще півроку тому були.

Китай це не Північна Кореа. Міжнародна преса працює. Повідомлень про людей, що падають на вулицях і переповнені клініки від нех нема.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 

Повідомлень про людей, що падають на вулицях і переповнені клініки від нех нема.
А від індусів є. Не дивує різниця - 87.115 інфікованих за день поруч в Індії з майже таким же населенням, і 25 людей в Китаї?
Link to comment
Share on other sites

Повідомляємо, що у Святійшого Патріарха Філарета, під час планового тестування, виявлено позитивний результат на COVID-19. Наразі владика проходить курс лікування у лікарні. Стан здоров’я Патріарха задовільний.

Просимо святих молитов за здоров’я та одужання Патріарха Філарета. pic.twitter.com/kQO6DNxdIK
— Українська Православна Церква Київський Патріархат (@Cerkva_Info) September 4, 2020

Link to comment
Share on other sites

А від індусів є. Не дивує різниця - 87.115 інфікованих за день поруч в Індії з майже таким же населенням, і 25 людей в Китаї?

Не дивує! В Індії такий срач в містах, в бідних кварталах ніхто мусор з вулиць не прибирає, так і гниє. Каналізація часто відсутня, все скидається в ріки. В порівнянні з деякими, некурортними містами Індії, Китай - то інша планета!

 

Я вже не кажу про суворість китайських карантинних засобів. Наразі кожен поодинокий випадок викликає в районі, де то його виявлено аналогічний жорсткий карантин, як на початку року.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

То ще півбіди...Тепер не вийде і так як в Швеції.

 

Воно вже йде, як у Швеції. Бо на жалюгідні потуги зебаньків з імітації бурхливої діяльності по "боротьбі з ковід" всі кладуть товстий йух.

Link to comment
Share on other sites

Не дивує! В Індії такий срач в містах, в бідних кварталах ніхто мусор з вулиць не прибирає, так і гниє. Каналізація часто відсутня, все скидається в ріки. В порівнянні з деякими, некурортними містами Індії, Китай - то інша планета!

 

Я вже не кажу про суворість китайських карантинних засобів. Наразі кожен поодинокий випадок викликає в районі, де то його виявлено аналогічний жорсткий карантин, як на початку року.

Можна було б повірити про ефект від тих заходів, що дає різницю в захворюваності у рази чи навіть десятки разів, хоча китайці також не є взірцем охайності. Але ж нам малюють різницю у 3485 разів!

Link to comment
Share on other sites

05.09.20 09:10 В Україні черговий антирекорд: за добу підтверджено 2836 нових випадків COVID-19, померли 50 осіб

 

Наразі Україна піднялася на 11 місце в світі за кількістю активних хворих 69,327 - між Бангладеш і Філіппінами.

Link to comment
Share on other sites

Можна було б повірити про ефект від тих заходів, що дає різницю в захворюваності у рази чи навіть десятки разів, хоча китайці також не є взірцем охайності. Але ж нам малюють різницю у 3485 разів!

 

Можна вірити чи не вірити, але інших даних нема. І доведених свідчень про якісь укривання також.Ще раз кажу, Китай - не ПК, тут міжнародна преса працює досить вільно. Якби були хоч якісь найменші факти про свідоме спотворення даних про захворювання, їх би любо витягла на білий світ опозиція як внутрішня, так і острівна і залюбки розтиражували всі західні ЗМІ  :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Тут також можна не вірити, і навпаки вірити Степанову з Ляшком про "усе гаразд".

Софіївська Борщагівка, сімейний лікар розмовляє зі швидкою. Пневмонію з 70% враження легенів по КТ без ПЛР (з довгою чергою) ніде не беруть. Експрес-тестів на швидкій НЕМАЄ.  :X

Судячи з усього, незабаром в нас, як в Ухані в лютому і безезні, жмурів у пакетах будуть викладати біля під'їздів. А решта народу буде повз них спокійно собі гуляти.

 

05.09.20 13:11 Розмова лікаря і диспетчера швидкої Київської області про госпіталізацію пацієнтів: "У нього пневмонія з пошкодженням 70% легень. Задуха" - "У мене немає жодного місця". АУДIО

У Київській області гостра нестача місць у лікарнях для пацієнтів з підозрою на COVID-19. Пацієнтів з двосторонньою пневмонією відмовляються госпіталізувати.

Відповідний аудіозапис розмови оприлюднив журналіст Андрій Павловський, передає Цензор.НЕТ.
"Обов'язково прослухайте цей аудіозапис, яку нам передали лікарі. Цей діалог відбувся між сімейним лікарем з Софіївської Борщагівки і диспетчером обласної швидкої допомоги. Реальність в Київській області: ліжко-місць немає, тестів у швидкої допомоги немає .... починайте щось робити, лікарям потрібна ваша підтримка", - написав журналіст.

На аудіозаписі сімейний лікар дзвонить в диспетчерську і просить визначити, куди госпіталізувати хворого з двосторонньою пневмонією, задухою і підозрою на коронавірусну хворобу.

"У нього двостороння пневмонія з пошкодженням 70% легень, підтверджена на КТ легенів. Турбує задуха. ПЛР-тест, найімовірніше сьогодні буде. Людина з розуму сходить. Нікуди його класти", - говорить лікар.
"Я розумію, сходить. Мені хоч до себе додому їх вези, вірите. На сьогодні у мене на підозру жодного місця взагалі немає. Я сьогодні пневмонію нікуди не можу прилаштувати. Ви йому COVID ставите? Сьогодні всі пишуть COVID під питанням", - відповідає диспетчер.
"Якщо COVID не під питанням, у нього підтверджена двостороння пневмонія, 70% пошкодження. Що мені з ним робити? Нехай помирає вдома?" - запитує лікар.
"Я не знаю, що мені з ним робити, з вами і взагалі. Чесно. Я не знаю що. Я не знаю, хто його візьме", - відповідає диспетчер.
Далі диспетчер пропонує лікаря самому обдзвонювати лікарні та домовлятися про госпіталізацію, або лікувати на дому.
"У мене на сьогодні Переяслав дав 4 місця "позитивних", одне чоловіче. Боярка мені дала "позитивних" три чоловічих, два жіночих. Все. Куди я його покладу? У мене з пневмонією без COVID не беруть", - відповідає диспетчер.
На що, лікар каже, що клінічно пацієнт має COVID, але ПЛР-тесту досі немає. А експрес-тестів немає.
"Я реально не знаю. Я гарантій дати не можу. У мене сьогодні відмови за підозрами. Якби були місця, мови б не було. Поки були місця, ми госпіталізували всіх. На сьогодні з місцями таке. Я зараз буду обдзвонювати всю область. Я не знаю, хто його візьме. Не обнадіюєте людину, бо не знаю, що буде", - акцентує диспетчер.
Link to comment
Share on other sites

Тут також можна не вірити, і навпаки вірити Степанову з Ляшком про "усе гаразд".

Софіївська Борщагівка, сімейний лікар розмовляє зі швидкою. Пневмонію з 70% враження легенів по КТ без ПЛР (з довгою чергою) ніде не беруть. Експрес-тестів на швидкій НЕМАЄ.  :X

Судячи з усього, незабаром в нас, як в Ухані в лютому і безезні, жмурів у пакетах будуть викладати біля під'їздів. А решта народу буде повз них спокійно собі гуляти.

Про Вухань з горами трупів - то вже викритий фейк. Там якийсь крематорій у них вийшов з ладу, чи шо. Жмурів просто не було де утилізувати.

Link to comment
Share on other sites

На закрытом селекторном совещании зам. министра здравоохранения Ляшко фактически признал полный провал бесплатного тестирования больных на COVID-19.
Куда потрачены выделенные деньги на бесплатное тестирование в размере 986.65 млн. гривен он не уточнил. :pleasant: 
IFA-тестирование введенное обязательным приказом МОЗ Украины в мае 2020 года для всего врачебного персонала работающего с больными COVID-19 тоже полностью провалено. :tu: 

Link to comment
Share on other sites

Попиляли 65 ярдів на "велике будівництво", закуплені скрізь за державні кошти тести спустили гарним людям для перепродажу, а тепер в них нічого нема і нічого не готове.  :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Буде примусова вакцинація.

 

В Офисе Президента сейчас уже прорабатывают вариант, чтобы выдавать документ удостоверяющий, что вы прошли вакцинацию от коронавируса. Также прорабатывают вариант, что этот документ будет в бумажной и цифровой форме. Добавят его в приложение ДIЯ.
Документ о вакцинации от коронавируса необходимо будет показывать для выезда заграницу и т.д.

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Буде примусова вакцинація.

 

В Офисе Президента сейчас уже прорабатывают вариант, чтобы выдавать документ удостоверяющий, что вы прошли вакцинацию от коронавируса. Также прорабатывают вариант, что этот документ будет в бумажной и цифровой форме. Добавят его в приложение ДIЯ.

Документ о вакцинации от коронавируса необходимо будет показывать для выезда заграницу и т.д.

 

Грядьот черговий грвндіозний попіл. Тепер вже на вакцинах

Link to comment
Share on other sites

Якщо запропонують щеплення за бабло, ніхто його робити не стане. А пропонувальщиків треба буде одразу на палю садити.

 

Вакцина буде на шару, але закуплена за кошти бюджету через якусь прокладку Степанова & Co втридорога

Link to comment
Share on other sites

Якщо запропонують щеплення за бабло, ніхто його робити не стане. А пропонувальщиків треба буде одразу на палю садити.

 

Я Вам зразу схему накидаю. Уряд бере вакцину в кредит. Вакцинує примусово але безплатно. Кредит гаситься з бюджету (тобто заплатимо ми всі)

І Вас ніхто не питатиме...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...