Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

да пристрелите его - чего мучаться то

просто вы спутали США, где старый больной человек вполне нормально получает социальную помощь которая включает в себя уборку дома, привоз продуктов, сиделка которая заодно приготовит покушать и Украину - где соседи по запаху через две недели обнаружат что сосед давно помер потому что кто то ему сказал "сиди дома ибо ты в группе риска и не высовывайся"

я в штатах плачу проперти таксов одних порядка 6 тыщ в год. еще тыщу HOA. Еще плачу федерального налога процентов 25. У меня нет бесплатной медицины. Уки еще 12% сверху доплачивает дополнительно. у нас нет бесплатного высшего образования.

мы платим за школы из проперти таксов. мы платим за все.

 

у нас нет грязи на дорогах потому что растет трава которую поливают за наши деньги, стригут. У нас подстригают деревья и следят за природой. за наши деньги

 

у нас нет заборов, все открыто и посылки оставляют под дверью. Полиция нас стережет за наши деньги. мы себе выбираем шерифов, меров, сборщиков налогов.мы оплачиваем мед страховку наших стариков. мы платим за нищих, черных и прочих живущих в гетто.

 

потому я и могу такое заявлять.

 

заплатите лучше за окружающий вас мир, а потом и жаловаться не прийдется.

Link to comment
Share on other sites

При чем тут чихать? При обычном дыхании ты распространяешь вокруг себя в стоячем воздухе примерно на два метра всякую хуйню. При наличии маски это расстояние уменьшается.

 

Звідки такі дані про два метри? З маскою зменшується на скільки? І у чому профіт, якщо у стоячому повітрі, у кімнаті, наприклад, все одно залишається той аерозоль з вірусом? Нехай на відстані один метр, і що, його ніхто не вдихатиме? 

 

При нормальном проветривании, если забор воздуха идёт с улицы - дополнительно уменьшается концентрация. Стоят от тебя в метре в маске - скорее всего вентиляция частично засосет от тебя продукты дыхания. Без маски - эта концентрация будет погуще и понажористее.

 

Решта все - гаданіє на кофєйной гущє. Вентиляція приміщень це не витяжка на кухні на повну потужність, щоб засосати миттєво те, що видихають оточуючі. Та й потоки повітря там можуть рухатися у зовсім несподіваних напрямках, а не так, як хотілось би масочним адептам 

Link to comment
Share on other sites

 

 

у стоячому повітрі, у кімнаті, наприклад, все одно залишається той аерозоль з вірусом? Нехай на відстані один метр, і що, його ніхто не вдихатиме?
Вдихатиме в у рази меншій концентрації, що і є метою соціального дистанціювання і маскового режиму.

До речі про...

 

я с апреля не кашляю и не чихаю пля. боюсь. и никто не кашляет и не чихает. люди давятся краснеют но держат в себе...
Так усі роблять, не чув за останні пів-року жодного чиху в місцях скупчення людей.
Link to comment
Share on other sites

Вдихатиме в у рази меншій концентрації, що і є метою соціального дистанціювання і маскового режиму.

До речі про...Так усі роблять, не чув за останні пів-року жодного чиху в місцях скупчення людей.

Це тобі так хочеться для власниго заспокоєння, що в рази меншій. Як Папі Карлосу хочеться вірити, що вся видихнута кака одразу витягується у вентиляцію. Але реальне життя це не ваші хотєлки, що опосередковано доводить статистика країн, які забили на маскодрочерів :gigi:
Link to comment
Share on other sites

У столиці збільшується кількість дітей, які хворіють на коронавірус. Загалом за весь період захворіли 1592 дитини. 674 з них (це понад 42%) захворіли тільки за останні 4 тижні.

Кличко також зазначив, що кількість хворих дітей збільшилась, зокрема, і з початком нового навчального року. Усього хворих на коронавірус школярів виявили 346 та 190 педагогів.

https://bigkyiv.com.ua/v-kyyevi-zrostaye-kilkist-hvoryh-na-koronavirus-ditej-skilky-shkil-na-karantyni/

Link to comment
Share on other sites

І що ми бачимо на відео? Що всякі флізелінові бандани і марлеві пов'язки зі свистом пропускають аерозоль, а звичайні медичні маски - ні?

 

"Звичайні медичні" це які, 3M? Так для маскодрочерів з того радості мало, бо вони фільтрують тільки на вдихання, а на вихлоп там звичайний клапан стоїть 

 

aura-9332-respirator.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вздрючили Колумбію, перевалили за 100 тис. активних випадків, вийшли за цим показником на 9 місце у світі.

Піднялися на 8 місце в світі з 215 за кількістю активних випадків - 108,856.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Звичайні медичні" це які, 3M? Так для маскодрочерів з того радості мало, бо вони фільтрують тільки на вдихання, а на вихлоп там звичайний клапан стоїть 

Ти своє відео дивився? Там кажуть, що зараз випробовувати будуть, зрозуміло навіть італійською, шостою йшла хірургічна маска, сьомою звичайна 3-шарова медична, а вже після них йшла N95 FFP3 (3M то виробник, а не ступінь захисту ;) ) Всі три маски не пропустили аерозоль.

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Більше 15 хвилин стояти на ногах не можу, – Олег Винник розповів про стан свого здоров'я
Олег Винник і Олена Шоптенко, які захворіли на коронавірус, розповіли про свій стан здоров'я. Учасники "Танців з зірками 2020" оголосили, що почуваються дуже погано. Олена Шоптенко не змогла вийти у прямий ефір через погане самопочуття.
Вперше про діагноз Олега Винника і Олени Шоптенко стало відомо 27 вересня. Під час прямого ефіру "Танців з зірками 2020" ведучі оголосили, що пара захворіла на коронавірус. В Олега Винника виявили двосторонню пневмонію, а тест на COVID-19 був позитивним.

Link to comment
Share on other sites

Заболевшего COVID-19 Берлускони госпитализировали
Экс-премьера Италии перевезли в миланскую больницу из-за появившихся симптомов болезни. До этого лечащий врач Берлускони сообщал, что COVID-19 у политика протекает бессимптомно, он самоизолировался на своей вилле в Ломбардии
Подробнее на РБК: https://www.rbc.ru/society/04/09/2020/5f51dfef9a79475e1774bbde

Link to comment
Share on other sites

"Звичайні медичні" це які, 3M? Так для маскодрочерів з того радості мало, бо вони фільтрують тільки на вдихання, а на вихлоп там звичайний клапан стоїть 

 

aura-9332-respirator.jpg

 

То не та маска..... Ось правильна

 

3M-N95-mask-REUTERS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Більше 15 хвилин стояти на ногах не можу, – Олег Винник розповів про стан свого здоров'я

Олег Винник і Олена Шоптенко, які захворіли на коронавірус, розповіли про свій стан здоров'я. Учасники "Танців з зірками 2020" оголосили, що почуваються дуже погано. Олена Шоптенко не змогла вийти у прямий ефір через погане самопочуття.

Вперше про діагноз Олега Винника і Олени Шоптенко стало відомо 27 вересня. Під час прямого ефіру "Танців з зірками 2020" ведучі оголосили, що пара захворіла на коронавірус. В Олега Винника виявили двосторонню пневмонію, а тест на COVID-19 був позитивним.

Раніше всіх там підхопила ковід Ольга Фреймут https://detector.media/production/article/180078/2020-08-28-olga-freimut-na-samoizolyatsii-cherez-covid-19-pro-ii-podalshu-uchast-u-tantsyakh-z-zirkami-povidomlyat-v-efiri/

Link to comment
Share on other sites

Ця коза вже вилікувалась.

Link to comment
Share on other sites

Нардеп "ЄС" Зінкевич повторно захворіла COVID-19
Народний депутат України з фракції "Європейська солідарність" Яна Зінкевич повідомила, що отримала позитивний результат тесту на коронавірус, хоча раніше вже хворіла COVID-19.
Про це депутат повідомила на своїй сторінці в Фейсбук.
"Сьогодні ми здавали усією фракцією аналізи на коронавірус. На жаль, у мене теж позитивний результат. Прошу всіх хто контактував зі мною протягом останніх декількох днів зв'язатися зі своїми сімейними лікарями і здати тести ПЦР. До здачі тесту рекомендується самоізоляція", - написала Зіневич .
Нардеп також зазначила, що з симптомів у неї поки тільки сильна втома, і в цей раз захворювання проходить легше, ніж в минулий.
"Я вже хворіла один раз коронавірусів, сподіваюся, цього разу буде легше. Минулого разу хворіла важко, була на кисневому забезпеченні", - додала вона.

Link to comment
Share on other sites

Найближчими місяцями в Україні кількість нових хворих на COVID-19 може коливатися від 7 до 9 тисяч випадків на день.
Про це заявив Керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв’ю Суспільному.
"Найближчими місяцями ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч, і може складати від 7 до 9 тисяч випадків на день. В цьому ж контексті ми також спостерігаємо все більше випадків у Європі", - розповів Ярно Хабіхт.
За його словами, в Україні ще й досі спостерігається передача вірусу в громадах.
"Ми не звузили передачу до кластерного поширення (через соціальні зв'язки: сім'я, клас в школі, працівники одного відділу - ред.), до якого йде багато країн Європи", - сказав керівник офісу ВООЗ в Україні.
Хабіхт зазначив, що якщо в грудні фіксуватимуть більше 9 тисяч випадків за день, то він буде стурбований більше. :lol2: 

Link to comment
Share on other sites

це повбивають за квитки!

 

Киянам пощастило, гранди що в збірної, що в Динамо - Мессі та Роналду приїдуть, та ще й кроти на тому ж стадіоні реали та інтери прийматимуть. Казкова футбольна осінь в Україні. А саме в першу чергу в Києві. Давно такого не було. Т рохи заздрю. На Юве та Барсу проти Динамо я б сходив.

Link to comment
Share on other sites

УЕФА дала дозвіл, враховуючи завершення, в основному, побудови в країнах ефективної спеціалізованої медичної системи з подолання цієї пандемії. А в нас її ніхто не створив. Але я б теж сходив.  :)


02.10.20 09:03 В Украине за сутки рекордные 4 633 новых случая COVID-19, умерли - 68 человек, - СНБО - рекорд третій день поспіль

02.10.20 08:16 COVID-19: в мире зафиксирован новый рекорд смертей за сутки - 8 922 человека, инфицированных - 319,4 тыс. ИНФОГРАФИКА
02.10.20 08:08 У Трампа и его супруги выявили коронавирус

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...