Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Співробітник має доньку 5 років.Сказав що якщо затвердять вакцинацю для дітей її віку то жінка з малою назад в Україну зразу.Жінка чартеред аккаунтед.100+ в рік

Отака хуйня малята.Я дзвонив в місцевий міст взнати скільки контейнер в Україну чи авто то агент каже за місяць оформив 11 чоловік які в Україні вернулись.

Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

The Times of London reported Thursday doctors in Scotland are baffled by a “mysterious” rise in heart attacks stemming from blocked arteries.

 

Meanwhile, the paper omitted any possible links to the Covid-19 vaccine, which has been blamed for deaths linked to blood clots throughout the summer, and which numerous doctors have warned would produce blood clots in a majority of vaccinated people.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Співробітник має доньку 5 років.Сказав що якщо затвердять вакцинацю для дітей її віку то жінка з малою назад в Україну зразу.Жінка чартеред аккаунтед.100+ в рік

Отака хуйня малята.Я дзвонив в місцевий міст взнати скільки контейнер в Україну чи авто то агент каже за місяць оформив 11 чоловік які в Україні вернулись.

:(

Link to comment
Share on other sites

The Times of London reported Thursday doctors in Scotland are baffled by a “mysterious” rise in heart attacks stemming from blocked arteries.

 

Meanwhile, the paper omitted any possible links to the Covid-19 vaccine, which has been blamed for deaths linked to blood clots throughout the summer, and which numerous doctors have warned would produce blood clots in a majority of vaccinated people.

геноцид якийсь! тупо зробити людей інвалідами або вбити 

бо колоти всім підряд на парковці експерементальну херню - то чому дивуватись

Link to comment
Share on other sites

from deep hole in internet

An AI-powered Dept. of Defense program named “Project Salus,” run in cooperation with the JAIC (Joint Artificial Intelligence Center), has analyzed data on 5.6 million Medicare beneficiaries aged 65 or older. Data were aggregated from Humetrix, a real-time data and analytics platform that tracks health care outcomes. Legal analysis from Thomas Renz of Renz-Law.com is included in a breaking video interview, below.

The alarming findings show that the vast majority of covid hospitalizations are occurring among fully-vaccinated individuals and that outcomes among the fully vaccinated are growing worse with each passing week. This appears to fit the pattern of so-called Antibody Dependent Enhancement, where the treatment intervention (mRNA vaccines) is worsening health outcomes and leading to excess hospitalizations and deaths.

Link to comment
Share on other sites

Israel has revoked all Green Passes issued to date, with the new guidelines limiting Covid-19 immunity status only to those who naturally recovered or received their latest vaccine shot within the past six months.


At least 1.5 million Israelis lost their Green Passes as the new rules kicked in on Sunday, according to the Jerusalem Post, while Channel 12 news estimated the number to be close to two million. Those eligible have been issued a replacement certificate.


Link to comment
Share on other sites

Шведські муніципалітети вирішили дозволити 15-річним підліткам вакцинуватися проти Covid-19 всупереч бажанню батьків, коли з 11 жовтня програма почне поширюватися на дітей у віці від 12 до 15 років.
Про це повідомляє видання The Local.
Шведська асоціація місцевих властей і регіонів (SKR), що представляє як регіональні уряди, які керують системою охорони здоров'я Швеції, так і муніципалітети, що керують школами, заявила, що вона вирішила, що 15-річні підлітки можуть бути досить зрілими, щоб вирішувати самим, хоча зазначається, що кожен регіон повинен вирішувати, чи хочуть батьки висловлювати свою думку.
"SKR оцінила правову підтримку, яку вона надає регіонам і муніципалітетам, і тепер вважає, що можна оцінити, чи є людина досить зрілою для прийняття рішення у віці від 15 років і старше", - сказала керівник відділу охорони здоров'я.
Представники охорони здоров'я оцінюють ступінь зрілості після того, як діти або підлітки заповнюють анкету та відповідають на різні питання про їхнє здоров'я. Таким чином перевіряється їх розуміння того, що означає пройти вакцинацію проти Covid-19.
Регіони і муніципалітети в цілому повинні отримувати письмову згоду батьків, але якщо між батьками і підлітками у віці від 12 до 14 років виникнуть серйозні розбіжності, в деяких випадках медичні працівники все ж можуть дати індивідуальну оцінку зрілості дитини і піти проти волі батьків.
Очікується, що вакцинація дітей у віці від 12 до 15 років розпочнеться 11 жовтня по всій Швеції, при цьому деякі регіони воліють проводити вакцинацію в центрах вакцинації, а не в школах, як спочатку планувалося.

Link to comment
Share on other sites

Zzz, за ізрїловськими розкладами ти вже не вакцинований. Кроком руш за бустером негайно! Не наражай оточуючих на небезпеку :gigi:

В мене як раз все добре, я перехворів і маю 2 дози, а ти йди подрочи на шведську модель  ;)

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

В мене як раз все добре, я перехворів і маю 2 дози, а ти йди подрочи на шведську модель ;)

Що там з "суворими обмеженнями" у шведів, ти вже розібрався? Хворів, не хворів - нікого не їпе. Марш за третьою дозою, антиваксер клятий! Чи пчьоли вже почали что-то падазрєвать :gigi:

 

Зі

А я от хз, чи хворів у свої 58. Може й хворів, але не помітив. Что я дєлаю нє так?

Link to comment
Share on other sites

Шо не так Укі? 

 

Поперше насміхатись за зайву вагу це як би взагалі моветон........... Подруге повно китів і серед реднеків........ Та і взагалі в НЙ та Каліфорнії якраз китів майже нема, вони всі на мідвесті в основному та на півдні..............

Link to comment
Share on other sites

Поперше насміхатись за зайву вагу це як би взагалі моветон........... Подруге повно китів і серед реднеків........ Та і взагалі в НЙ та Каліфорнії якраз китів майже нема, вони всі на мідвесті в основному та на півдні..............

они болезненные Уки. И заставляют на других надевать маски, так как смертность среди них зашкаливает. там проблемы сердца и прочего.

Link to comment
Share on other sites

вчасна стаття!

 

якого хера двох знайомих, які перехворіли на ковід примусили вакцінуватись? - бо вони працюють у медичних дослідницьких установах- щоб було!  :X кончений тупий совок 

Link to comment
Share on other sites

Топік мабуть вже потребує чергового перейменування у "Тотальна ковідовакцинація крокує по планеті"  
 

More than 15 studies have demonstrated the power of immunity acquired by previously having the virus. A 700,000-person study from Israel two weeks ago found that those who had experienced prior infections were 27 times less likely to get a second symptomatic covid infection than those who were vaccinated. This affirmed a June Cleveland Clinic study of health-care workers (who are often exposed to the virus), in which none who had previously tested positive for the coronavirus got reinfected. The study authors concluded that “individuals who have had SARS-CoV-2 infection are unlikely to benefit from covid-19 vaccination.” And in May, a Washington University study found that even a mild covid infection resulted in long-lasting immunity


Ждьом докладчіка  Zzz з новинами про "шведську модель"  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Китайські комуняки всіх наїпали, але шило у мішку не приховати

https://asia.nikkei.com/Spotlight/Coronavirus/China-PCR-test-orders-soared-before-first-confirmed-COVID-case?fbclid=IwAR132oYX1tYZtx8A21zEx-5Hf4k1V7CYAMYeDUE2k27z-RO7aUpIJ3OvsIs

 

TOKYO -- Purchases of PCR tests in China's Hubei Province surged months before the first official reports of a novel coronavirus case there, according to a report by Australia-based cybersecurity company Internet 2.0.

 

About 67.4 million yuan ($10.5 million at current rates) was spent on PCR tests in Hubei during 2019, nearly double the 2018 total, with the upswing starting in May, according to the report.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...