Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

В Портланді "війна" між прауд бойз та антифа..........

треба їх всих туди звозити.... хай собі воюють  :D

 

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Чікаго, Детройт, Портленд, Нью Йорк...

 

До речі якшо Києву наприклад дати років 20-30 спокою то люди які можуть заробляти або вийдуть за місто також або сегрегуються у елітних районах... залишки стануть небезпечними та непридатними до життя ... це є природньо

Link to comment
Share on other sites

bargaining........... :gigi:

назви мені якогось лівого сенатора або члєна хаузу що виступив проти кансел калчуре,блм та воуків.

 

в респів є згода по деяким питанням але нема тої скаженої люті для відстоювання позиції партії

Link to comment
Share on other sites

назви мені якогось лівого сенатора або члєна хаузу що виступив проти кансел калчуре,блм та воуків.

 

в респів є згода по деяким питанням але нема тої скаженої люті для відстоювання позиції партії

 

З сенаторів ніхто реально не висловлювався з цього приводу бо вважають це питання неактуальним......... Зі звичайних прихильників демократів море таких хто про це говорить.........

Link to comment
Share on other sites

З сенаторів ніхто реально не висловлювався з цього приводу бо вважають це питання неактуальним......... Зі звичайних прихильників демократів море таких хто про це говорить.........

"бо вважають це питання неактуальним." дуже гарний екськюз. можна сказати ще - бо сховали голову в пісок та тремтять від жаху.

Link to comment
Share on other sites

Саме цікаве це полковник марінс який наїхав відкрито на начальство.Дзвіночок

 

Я думаю там багато цікавого......... Вони не просто так силоміць виводили журналістів звідти....... 

Link to comment
Share on other sites

Поки БЛМ та воуки відпочивають в техасі оголосили сезон полювання на жінок які роблять аборти...........

 

Якщо впіймаєш таку жінку в процесі то можеш заробити як мінімум 10 тисяч доларів.......   B-)

Link to comment
Share on other sites

Поки БЛМ та воуки відпочивають в техасі оголосили сезон полювання на жінок які роблять аборти...........

 

Якщо впіймаєш таку жінку в процесі то можеш заробити як мінімум 10 тисяч доларів.......   B-)

можна по іншому написать. у стилі діточок у трусіках под вентиляторами.

 

копірайт Укі - У техасі оголосили пошук вбивць дітей. Жінок що хочуть убити власних дітей - у яких є серцебиття - будуть штрафувать мінімум на 10 тис долярів.

 

Жінок що хочуть вишкрести лопаткою немовля та викинути на смітник будут штрафувати.

 

Як тобі така формуліровка Укі? В стилі вентиляторів чи недостатньо?

Link to comment
Share on other sites

а пам'ятаєш Укі як тебе тіпало коли я розповідав як мій тато топив новонароджених кошенят від приблудившоїся кішки у відрі? як тебе перекосило?

 

а тут спокійненько так та ще з посмішкою... вивертні такі ви всі.

Link to comment
Share on other sites

а пам'ятаєш Укі як тебе тіпало коли я розповідав як мій тато топив новонароджених кошенят від приблудившоїся кішки у відрі? як тебе перекосило?

 

а тут спокійненько так та ще з посмішкою... вивертні такі ви всі.

 

Ні не пам'ятаю.... пам'ятаю лише як я просто спитав тебе чи ти вважаєш це нормальним... і все........... перекашувало лише тебе............

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...