Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

ні. Виробляється закон, перед яким мають посунутись всі незалежно від культури чи безкультурності. Якщо починається релігійна хрінь, то це доходить до маразму в найкоротші терміни. Подивіться на протести в Польщі, яку ПІС заганяє в стійло середньовічного християнського мракобісся.

Том без варіантів - або закон один для всіх, або право сильного.

закон порушується, зараз закон не працює в демократичних містах. тому що є нарратив культурної провини. і користуючись цим нарративом суспільтво посувається перед агресивною меньшістю.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Никто не надеется, что говно с окончанием выборов закончится. Волмарт в ожидании массовых погромов убирает из торговых залов все оружие и боеприпасы, что всю дорогу спокойно лежали спокойно на полках и ждали своего покупателя. Теперь по всей стране ожидают БЛМ грабителей.

Link to comment
Share on other sites

закон порушується, зараз закон не працює в демократичних містах. тому що є нарратив культурної провини. і користуючись цим нарративом суспільтво посувається перед агресивною меньшістю.

отже закон перестає працювати. Виборці мають взяти за яйця обрану ними владу і змісити її відновити законність. Якщо вони цього не зроблять і законом підтиратимуться надалі - держава буде скочуватись в хаос. Стандартний історичний процес деградації держави. Базується на деградації народу, все закономірно.

Link to comment
Share on other sites

Никто не надеется, что говно с окончанием выборов закончится. Волмарт в ожидании массовых погромов убирает из торговых залов все оружие и боеприпасы, что всю дорогу спокойно лежали спокойно на полках и ждали своего покупателя. Теперь по всей стране ожидают БЛМ грабителей.

разве в волмарте еще продают оружие?? не видел. это в каких штатах?
Link to comment
Share on other sites

отже закон перестає працювати. Виборці мають взяти за яйця обрану ними владу і змісити її відновити законність. Якщо вони цього не зроблять і законом підтиратимуться надалі - держава буде скочуватись в хаос. Стандартний історичний процес деградації держави. Базується на деградації народу, все закономірно.

выборцы в демо штатах и городах полностью отмороженные и давно не дружат с реальностью. один только ЧОП чего стоит. это по сути ДНР на территории штатов. я даже не знаю с каким говном бы смешали респов если бы они такое замутили. а Байден ничего, переморгал и все. А минессота? портланд? ну не хотите вы полицию - отмените. нет надо жечь город. ЕБАНУТЫЕ.
Link to comment
Share on other sites

Уки обьясни мне почему демократы называют себя "прогрессивами". что такого нового в идеях марксизма... вроде ссср уже был давно... как бы говно старое. я смотрю на этого вашего Барни сандерса - этого комми старикашку все МСМ называют радикально прогрессивное звено демо партии. что там прогрессивного?
Link to comment
Share on other sites

Уки обьясни мне почему демократы называют себя "прогрессивами". что такого нового в идеях марксизма... вроде ссср уже был давно... как бы говно старое. я смотрю на этого вашего Барни сандерса - этого комми старикашку все МСМ называют радикально прогрессивное звено демо партии. что там прогрессивного?

 

Вони думають що зможуть врахувати всі мінуси та помилки ссср, та побудувати більш прогресивне суспільство, якого в історії ще не було...... 

Link to comment
Share on other sites

Город солнца. Томмазо Компанелло. Если бы левачье училось в школе вместо того чтобы дуть косяки в подворотнях, они бы знали, что всеобщее счастье это фантом.
Link to comment
Share on other sites

Вони думають що зможуть врахувати всі мінуси та помилки ссср, та побудувати більш прогресивне суспільство, якого в історії ще не було......

а що таке прогресивне суспільство? я чесно кажучи нічого прогресивного в срср не бачив.
Link to comment
Share on other sites

Не миф. Это существует и даже увеличивается в размерах.

Social justice in terms of the distribution of wealth, opportunities, and privileges within a society.

Если ты много работаешь и мало спишь то ты много зарабатываешь. У тебя надо забрать излишек заработка и отдать тому кто мало работает и много спит. Потому что кто сколько спит не видно. А вот кто сколько зарабатывает видно хорошо. И разница это главный молот марксизма

Link to comment
Share on other sites

Не миф. Это существует и даже увеличивается в размерах.

Social justice in terms of the distribution of wealth, opportunities, and privileges within a society.

Если ты много работаешь и мало спишь то ты много зарабатываешь. У тебя надо забрать излишек заработка и отдать тому кто мало работает и много спит. Потому что кто сколько спит не видно. А вот кто сколько зарабатывает видно хорошо. И разница это главный молот марксизма

хотелось это услышать конечно от начальника транспортного цеха ... но он по ходу опять обиделся и посылает в гугл...

а то что ты написал это робин гудство а не справедливость...

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

хотелось это услышать конечно от начальника транспортного цеха ... но он по ходу опять обиделся и посылает в гугл...

а то что ты написал это робин гудство а не справедливость...

 

Посилаю бо для мене це нудна і нецікава тема...... 

Link to comment
Share on other sites

Уки, у меня для тебя интереснее вопрос? ты достаточно четко выразил свою политическую позицию? А то, те, кто нечетко выражаются либо четко выражают не то,  получают такое.

1603282839-799768d10bc24cc0ffff44a65214f

Link to comment
Share on other sites

може це просто тема яка є хибною та веде до пиздецю? чи тобі таке не цікаво.

 

Ну приведе так приведе...... Що мені, соплі пускати з цього приводу?

Їх є кому зараз пускати і без мене.......... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Вони думають що зможуть врахувати всі мінуси та помилки ссср, та побудувати більш прогресивне суспільство, якого в історії ще не було...... 

Не лише вони, а хто завгодно з мізками мусить напружитись у пошуках шляху для людства в світі штучного інтелекту, роботів і всіляких нанотехнологій.

Link to comment
Share on other sites

Не лише вони, а хто завгодно з мізками мусить напружитись у пошуках шляху для людства в світі штучного інтелекту, роботів і всіляких нанотехнологій.

 

Ну так нпружуються ....... інвестори..... інтерпренери...... винахідники..... академіки........ всі хто задіяні у науково технологічній сфері напружуються...... 

Link to comment
Share on other sites

Коли через технологічний прогрес фізична та інша рутинна праця стає все менш потрібною, повстає глобальна проблема зайнятості і забезпечення населення. Це робота в першу чергу для світового політикуму.

Link to comment
Share on other sites

Коли через технологічний прогрес фізична та інша рутинна праця стає все менш потрібною, повстає глобальна проблема зайнятості і забезпечення населення. Це робота в першу чергу для світового політикуму.

 

Коли технологічний прогрес вивільняє велику кількість кваліфікованих працівників, підвищуючи при цьому продуктивність і знижуючи ціну, у бізнеса з'являються нові можливості, і бізнес зазвичай знаходить заняття для звільнених.........

Link to comment
Share on other sites

Ну приведе так приведе...... Що мені, соплі пускати з цього приводу?

Їх є кому зараз пускати і без мене..........

мене завжди дивували люди що самі створювали проблеми а потім героїчно їх намагались вирішити...
Link to comment
Share on other sites

Коли технологічний прогрес вивільняє велику кількість кваліфікованих працівників, підвищуючи при цьому продуктивність і знижуючи ціну, у бізнеса з'являються нові можливості, і бізнес зазвичай знаходить заняття для звільнених.........

некваліфікованих у першу чергу. бо їх легше замінити.

 

але це космічні кораблі. я чекаю недочекаюся скільки людей вивільниться після підняття мінімального вейджу ...

Link to comment
Share on other sites

некваліфікованих у першу чергу. бо їх легше замінити.

 

але це космічні кораблі. я чекаю недочекаюся скільки людей вивільниться після підняття мінімального вейджу ...

 

З некваліфікованими вже величезна проблема.......... Вони вже нікому не потрібні........ 

Link to comment
Share on other sites

З некваліфікованими вже величезна проблема.......... Вони вже нікому не потрібні........

після піднятия вейджу стануть ще непотрібніші, і кількість їх дуже різко зросте.

 

ще одна проблєма яку ти створюєш.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...