Перейти до змісту

Всі на вибори!


Citizen UA

Recommended Posts

ну шо регіонали вже офіційно повернулись? руський мір узаконено на півдні та сході України?

Регіонали то були бруньки. Тепер пообиралося опезежоп'я з шахівцями. А конкретно справжні сеператюги і мародери.

Link to comment
Share on other sites

Регіонали то були бруньки. Тепер пообиралося опезежоп'я з шахівцями. А конкретно справжні сеператюги і мародери.

труханов/кернес/вілкул... я дивлюсь там такий натюрморт шо пиздець. буряк ще зверху - я його знаю через знайомих - то самий справжній бандит, розмовляє на фєні.
Link to comment
Share on other sites

Лозінського пам'ятаєте? Бидло вибрало його собі головою Голованівської ОТГ. Це той район, де він мочконув якогось бомжа.

Это пизнец. Эту страну уже ничего не спасет.
Link to comment
Share on other sites

труханов/кернес/вілкул... я дивлюсь там такий натюрморт шо пиздець. буряк ще зверху - я його знаю через знайомих - то самий справжній бандит, розмовляє на фєні.

 

они там всегда были. последние 5 6 лет точно. ничего по большому счету не поменялось кроме мертвечюка и шарика - вот это настоящий ппц

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А что собственно удивляет?

Труханов: 5-й городской глава Одессы, с 27 мая 2014 года 

Кернес: 5-й Городской голова Харькова, с 18 марта 2010 года

Вилкул: Глава Криворожского городского совета, с 8 ноября 2010 года

С - стабильность

ничего не изменилось

кроме шарика и хуйлокума

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А что собственно удивляет?

Труханов: 5-й городской глава Одессы, с 27 мая 2014 года 

Кернес: 5-й Городской голова Харькова, с 18 марта 2010 года

Вилкул: Глава Криворожского городского совета, с 8 ноября 2010 года

С - стабильность

ничего не изменилось

кроме шарика и хуйлокума

 

 

ну так то да... люди то те же самые...

Link to comment
Share on other sites

На Івано-Франківщині виборець прийшов голосувати в костюмі лінивця. ФОТО/ВІДЕО

https://www.ratusha.if.ua/на-івано-франківщині-виборець-прийшо/

1-353.jpg

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Все, написав на підара заяву. Воно ще спочатку пробувало на мене там кидатися, закривати камеру, ховати писок. Поліцаї довго морозилися. Потім пиїзав зам начальника поліції, і справа пішла, заяву прийняли.  :gigi:

Жорстко ти з ним.  :gigi:

У нас був якийсь чювак на вході. В руці пачка паперу формату А4, але ні накидки білої, ні урни - не було. Я подивився на нього важким поглядом, - і він якось знітився-  почав задкувати, не вступаючи в контакт.  Потім, після голосування, я вирішив повернутись, щоб з'ясувати, що воно було за таке- але його вже не було. Якась баба з планшетом стояла на його місці, я спитав- тут було опитування? Вона подивилась на мене допитливо, хто я за один,- і через паузу відповіла- ні, не було

Link to comment
Share on other sites

 

Обличчя в масці, в горлі ком,
Зайшов в кабінку, наче в хату.
Поставив галочку хрестом,
Життя поліпшив... кандидату.

 

Вірш хороший

П.С. Ти начебто за Юлю був? Схоже, її останні результативні вибори. Пішло на затухання- у Львові не пройшла, як  СН, у Києві пасе задніх, як і СН... На Півдні й Сході її немає зовсім

Link to comment
Share on other sites

Это пизнец. Эту страну уже ничего не спасет.

Бг-г-г-.... :weep: :weep: :weep:

 

https://www.youtube.com/watch?v=J9Gur7PZemQ

 

А вообще - вот:

 

Не важно, что там будет дальше, но Зеля таки классный чувак.(с)

 

https://uapolitics.com/index.php?/topic/38660-ze-novosti-pozitiv/page-13

 

Выбрали - жрите!

 

А то понавыдумывали себе каких-то "зебаньков".

 

Смачнова!

Link to comment
Share on other sites

Мы десять лет жрали ваших яычар с шоколадом, после них Вова не такой уж и невкусный. После Порошенко нас разве только Путин может напугать. Потому-что в нашей политике уже никого хуже не видать. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Мы десять лет жрали ваших яычар с шоколадом, после них Вова не такой уж и невкусный. После Порошенко нас разве только Путин может напугать. Потому-что в нашей политике уже никого хуже не видать.

а чем он вас напугает? путин по моему вполне себе крепкий хозяйственник. опять же руский мир и все дела!
Link to comment
Share on other sites

Капець якийсь "Батьківщині" прийшов. Навіть у нас, у Полтаві, де ще в 2018 році у них був найвищий рейтинг- не проходять зараз у міську раду. Хто б міг подумати, що я буду жаліти Батьківщину й колишньо-колишнього мера Полтави від Батьківщини Матковського?  Але факт має місце- закінчилась епоха...

 

П.С. Вони дуже старались у цю кампанію. Роздавали подарунки-продуктові набори пенсам, гнали цікаву рекламу з феноменально грудастою дівчиною, що пенсам гроші по тисячі баксів роздавати будуть і проїзд у громадському транспорті буде безкоштовний для всіх, а не лише для пенсів- і все марно. Колесо Фортуни повернулось у часі...

Link to comment
Share on other sites

а чем он вас напугает? путин по моему вполне себе крепкий хозяйственник. опять же руский мир и все дела!

А які 10 років вони жерли шоколад? Пороха обрали лише в 2014 році. До того він навіть у рейтингах не був, якщо брати до 2013 року включно

І крім того-  а хто такий тепер Зе? Скоро все буде ЄС і Порох!

П.С. Або принц Вільям. Якщо Зе вдасться віддати Україну бритам за гарантії персональної безпеки

Link to comment
Share on other sites

Мы десять лет жрали ваших яычар с шоколадом, после них Вова не такой уж и невкусный. После Порошенко нас разве только Путин может напугать. Потому-что в нашей политике уже никого хуже не видать.

Так Янукович же був ваш, що ти нам зараз втираєш?

І Петя зовсім не закінчився- він навіть переміг по партійних списках на цих місцевих виборах у 5 регіонах- Львівська, Тернопільська, Рівненська, Київська області та місто Київ

Link to comment
Share on other sites

А які 10 років вони жерли шоколад? Пороха обрали лише в 2014 році. До того він навіть у рейтингах не був, якщо брати до 2013 року включно

Рошен був у уряді Пахла-Овоча міністром економіки.

Link to comment
Share on other sites

Так Янукович же був ваш, що ти нам зараз втираєш?

І Петя зовсім не закінчився- він навіть переміг по партійних списках на цих місцевих виборах у 5 регіонах- Львівська, Тернопільська, Рівненська, Київська області та місто Київ

Не надо нам тут ваших янычар приписывать.
Link to comment
Share on other sites

Рошен був у уряді Пахла-Овоча міністром економіки.

Бери выше, он отец основатель партии регионов. А министром, то он в тени присматривал за политическими детишками. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Рошен був у уряді Пахла-Овоча міністром економіки.

Порох багато ким був. І міністром закордонних справ теж. Мені дуже цікаво, яку треба мати голову, щоб досвід роботи наводити як ваду, а не як перевагу...

А також плутати політичну посаду президента Януковича, який, до того ж, узурпував усю владу в країні, здійснивши конституційний переворот,- з роботою в уряді на технічній посаді

І хто це робить? Представник регіону, де майже одноголосно за те проголосували. І який, судячи з його теперішніх постів, був ще тим упоротим синяком Та ще настільки, щоб тупо брехати навіть зараз, знаючи, що в наш вік інету, завдяки чому ми спілкуємось, можна одразу перевірити будь-який фейк на вошивість. Не був Порох міністром економіки. Він був міністром торгівлі, що дуже близько до його основної спеціальності- він закінчив КНУ за фахом "міжнародні відносини":

Освіта

1989 — після семи років навчання з відзнакою закінчив факультет міжнародних відносин та міжнародного права КНУ ім. Шевченка за спеціальністю міжнародні економічні відносини, продовжив навчання в аспірантурі. До 1992 навчався в аспірантурі та працював асистентом кафедри міжнародних економічних відносин Київського університету.[6]

У 2002 захистив в Одеській юридичній академії кандидатську дисертацію на тему «Правове регулювання управління державними корпоративними правами в Україні».[7][8][9] Автор монографій «Державне управління корпоративними правами в Україні. Теорія формування правовідносин» та низки наукових публікацій. Співавтор підручника «Сучасні міжнародні економічні відносини».

Володіє українськоюросійськоюанглійською й румунською (молдовською)[10] мовами.

Link to comment
Share on other sites

Бери выше, он отец основатель партии регионов. А министром, то он в тени присматривал за политическими детишками.

У моєму місті балотувався на виборах мера один яскравий поц. Не протязі всієї його "політичної діяльності", ким він тільки не фарбувався, аби до корита поближче. І у партії Зелених був, і Довіра, і ще хз ким раніше. А у нього є двоюрідний брат. Так от, брат колись пожартував у розмові, що якби у лохторату якимось дивом вийшла на пік популярності партія трансгендерів і геїв, то на другий же день він би змінив стать, і вступив би до тієї партії. От і Рошен з таких. Навряд чи він в уряді і команді Овоча щось там вирішував. Просто лобіював свій бізнес і тихенько пиздив все, що погано лежить

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...