Перейти до змісту

Мариуполь. АТО


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

він взагалі то істину говорить)))

посадовці:

- коли хочуть допомогти - отганізовують техніку (мер все-таки)

- коли хочуть попіаритися - беруть в руки лопату

 

Міг би взагалі зникнути, так ні, копає, ще й людей організував.

Копати шанці технікою не завжди можливо, на фото нам показують лише те, що можна бачити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Міг би взагалі зникнути, так ні, копає, ще й людей організував.

Копати шанці технікою не завжди можливо, на фото нам показують лише те, що можна бачити.

 

не, по хорошему дописувачи правы.

Ти, цуко, мэр,блядь, или где?  8-:

Если мэр начинает копать траншеи (т.е. ему нечем заняться, очевидно, блеать :X ), то хуйовый он мэр, уж поверь B-)

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

не, по хорошему дописувачи правы.

Ту, цуко, мэр,блядь, или где? 8-:

Если мэр начинает копать траншеи (т.е. ему нечем заняться, очевидно, блеать :X ), то хуйовый он мэр, уж поверь B-)

 

Пиздець, він просто зафіксуввав свою позицію, в тому числі із точки зору пропаганди.

Людина - законно обраний мер, вибір всіх містян. Місто захищає себе.

 

Давайте краще спитаємо Потроха, чому Тарута залишається губернатором.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Пиздець, він просто зафіксуввав свою позицію, в тому числі із точки зору пропаганди.

Людина - законно обраний мер, вибір всіх містян. Місто захищає себе.

 

Давайте краще спитаємо Потроха, чому Тарута залишається губернатором.

 

У нас в Днепре ни Беня, ни Филатов, ни Корбан траншеи не копают. Тем не менее, их патриотическая позиция не піддається сумніву  :nose3:

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

У нас в Днепре ни Беня, ни Филатов, ни Корбан траншеи не копают. Тем не менее, их патриотическая позиция не піддається сумніву  :nose3:

 

Ну, біля Дніпра траншей не копають ( і дасть бог, не будуть).

 

Тут все таки є елемент пропаганди, що теж там зараз не лишнє. [ua]

Link to comment
Share on other sites

Ну, біля Дніпра траншей не копають ( і дасть бог, не будуть).

 

Тут все таки є елемент пропаганди, що теж там зараз не лишнє. [ua]

 

Тобто ти заперечуєш, що хатлубєй-хуйло? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

так за пару днів чекай там урюків і кацапів....

вони наперед так малюють, щоб хуйла відмазати....

 

Тут три дні тому юзер blackbox аж пихтів - теж копіпастив якісь абсолютно ліві твіти про кацапів на бердянській трасі, що оточили Маріуполь.

Поки що про оточення не йдеться.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Блядскі кацапури можуть з моря десант висадити

ну тут схватка  порох-хуйло=?

може наші вже"Запоріжжя" віджали, тоді все добре...

п.с. ну якщо без шуток - думаю плЄшавий на все піде, бо дорого ботекс обходиться, та ще ця кабаєва кожну ніч за хуйло смикає, та й сміється...

не гарно для нас щось все складується, видно Боженька в московський патріархат поки ходить... :(

Link to comment
Share on other sites

в мене таке враження, що нашим тупо немає чим воювати, всі ці байки про переповнені склади із зброєю часів совка повна маячня, інакше що заважає лупити тими ж градами по наших прикодонних районах особливо там де кацапи скупчують війська та живу силу...

Link to comment
Share on other sites

в мене таке враження, що нашим тупо немає чим воювати, всі ці байки про переповнені склади із зброєю часів совка повна маячня, інакше що заважає лупити тими ж градами по наших прикодонних районах особливо там де кацапи скупчують війська та живу силу...

Как я понимаю много техники потеряли от Градов при блокировании границы.

Link to comment
Share on other sites

Вы бы хоть, долбаки, читали сводки и сверяли с картой. Вот гнилье, диванное! Например про Комсомольск, про обстрел позиций украинских войск в районе Самсонова. Бросились верить ватницкой карте. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


переповнені склади із зброєю часів совка повна маячня

 

насчет стрелкового и снарядов для орудий (про грады и ракеты не знаю) насколько я знаю - в достатке, тем не менее добровольцам и НГ поставляли стрелковое 4 категории от департамента утилизации "надлишкового майна"

Link to comment
Share on other sites

а "успокоители" потом скажут, что "это из-за вас паникеров"

во-во

вони чомусь вірять військовому командуванню на всі 100%

  Останні пости ... Ви себе почитайте . Ватінізмом заразились ???

ти себе почитай..ти нічог оне пропустив заостанні дні? скільки вторглося хуєти по всім напрякам? тобів вже знімки навітьс дає нато....при чому тут ватність?

якщо хуйлу потрібен коридор до крима....то карта відображає те що вони намагатимуться робити у набличжі години-доби..хіба це не логічно?

Змінено користувачем Ukraine
Link to comment
Share on other sites

в мене таке враження, що нашим тупо немає чим воювати, всі ці байки про переповнені склади із зброєю часів совка повна маячня, інакше що заважає лупити тими ж градами по наших прикодонних районах особливо там де кацапи скупчують війська та живу силу...

+ хуйло раніше не гнав стільки як зараз...

Link to comment
Share on other sites

Вы бы хоть, долбаки, читали сводки и сверяли с картой. Вот гнилье, диванное! Например про Комсомольск, про обстрел позиций украинских войск в районе Самсонова. Бросились верить ватницкой карте. 

Ей никто безоговорочно не верит. Просто выложили - я, лично я выложил! - как иллюстрацию к заяве об окружении Мариуполя. Все.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ей никто безоговорочно не верит. Просто выложили - я, лично я выложил! - как иллюстрацию к заяве об окружении Мариуполя. Все.

 

Відмінусовав ще раз.

Тягнути ватну пропаганду, яка спрямована саме на роздмухування паніки, в якості "ілюстраці" - це бути корисним дурнем.

Link to comment
Share on other sites

якщо хуйлу потрібен коридор до крима....то карта відображає те що вони намагатимуться робити у набличжі години-доби..хіба це не логічно?

 Логічно ? Но нє випалніма ! Даходчіва гаварю ?

Link to comment
Share on other sites

 Логічно ? Но нє випалніма ! Даходчіва гаварю ?

то ти звідти пишеш??

ще 3 дні назад новоазовськ і інше так само було не виполнімо

не в паниці діло....а в тому що хуйло на крок попереду...навіть сьогодні прес центр АТО давав карту хз з якої дати..навіщо?

Link to comment
Share on other sites

Вооруженные силы Украины призывают откликнуться добровольцев, имеющих опыт прохождения службы на БМП-2 и артиллерийских установках САУ-2С1 для защиты Мариуполя (Донецкая обл.). «С целью комплектования воинских частей Вооруженных сил Украины для защиты города Мариуполь Донецкой области, срочно нужны добровольцы, которые имеют опыт службы в качестве командиров, наводчиков-операторов БМП-2 и командиры, наводчики, механики-водители САУ-2С1″, — говорится в сообщении, обнародованном на сайте Министерства обороны Украины в пятницу. За справками Минобороны просит обращаться по телефону (044) 223-23-61.

 

 

V.P. @vladpug  ·  31 мин

Несмотря на большое кол-во патриотов в Мариуполе, всё же большая часть населения ждут "защитников" Как бы не оказалось это ножом в спину.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

то ти звідти пишеш??

ще 3 дні назад новоазовськ і інше так само було не виполнімо

не в паниці діло....а в тому що хуйло на крок попереду...навіть сьогодні прес центр АТО давав карту хз з якої дати..навіщо?

 

та застріліться уже.

або резніченка за вчора почитайте.

може когось нагадає.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...