Перейти до змісту

Луганськ. АТО


Сашко

Recommended Posts

З обізнаних ватних джерел: аеропорт залишається під українським контролем.

Але сам по собі він, при наявності українських військ в безпосередній близькості втрачає будь-який сенс для вати.

Гадаю, там вчора відбулася ротація українських військових.

 

Літаки ,скоріше за все, посилати все ж не ризикнуть...

Але там головне, що дорого на Алчевськ перерізали, нехай тепер полями добираються..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Дратують ваші спроби протиснути дезу, знаючи що це деза...

Ще й без посилань на джерела. :td:

Брудна пропаганда в чистому вигляді трішечки замаскована під пошуки істини.

Це спроби засрати гілку і перевести тему в інше русло  ;)

Link to comment
Share on other sites

Як я розумію, шановні дописувачі цієї гілки із задоволенням читають проукраїнську дезу, але надзвичайно дратуються від ватної дези.

Даремно.

Якщо орієнтуватися тільки на підтверджену інформацію, тут взагалі із вчорашнього дня не було жодного адекватного повідомлення.

Були бої в передмісті Луганська.

Все.

 

Ти просто і...т, якщо не розумієш, що розповсюджена деза була в першу чергу спрямована на деморалізацію ватників в критичний момент, але жодним чином - не в якості пропаганди для нас. Тому відсохни.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Дратують ваші спроби протиснути дезу, знаючи що це деза...

Ще й без посилань на джерела. :td:

Брудна пропаганда в чистому вигляді трішечки замаскована під пошуки істини.

 

Привіт, володар ІСТИНИ. 

Link to comment
Share on other sites

Дратують ваші спроби протиснути дезу, знаючи що це деза...

Ще й без посилань на джерела. :td:

Брудна пропаганда в чистому вигляді трішечки замаскована під пошуки істини.

 

Вже писав: вважаю, що до істини можна наблизитися тільки порівнюючи пропаганду (а іншого зараз нічого немає) з ОБОХ боків.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як я розумію, шановні дописувачі цієї гілки із задоволенням читають проукраїнську дезу, але надзвичайно дратуються від ватної дези.

Даремно.

Якщо орієнтуватися тільки на підтверджену інформацію, тут взагалі із вчорашнього дня не було жодного адекватного повідомлення.

Були бої в передмісті Луганська.

Все.

А по твоей информации колорады уже взяли Днепр и идут на Киев?

Link to comment
Share on other sites

ну що ж,чудово. Я радий. Якщо це так.

Зараз по каналу 24 виступає Тимчук. І каще, що деталі він буде коментувати ТІЛЬКИ ПІСЛЯ узгодження з силовиками. Але аеропорт та околиці - наші!

Link to comment
Share on other sites

Зараз по каналу 24 виступає Тимчук. І каще, що деталі він буде коментувати ТІЛЬКИ ПІСЛЯ узгодження з силовиками. Але аеропорт та околиці - наші!

Думаю, що там пішов серйозний заміс із кадровими військовими кацапстана в Луганську і околицях, тому така тишина. Додаткове підтвердження - це знищення колони під москальськими прапорами. ІМХО, зараз труть між держдепом і Києвом. А Бабмбама іпе телефоном Хуйла в прямо моск.

Тому  інфи не буде, до того часу, поки не вироблять спільну позицію. Бо по факту - то вторгнення і війна.

Link to comment
Share on other sites

Думаю, що там пішов серйозний заміс із кадровими військовими кацапстана в Луганську і околицях, тому така тишина. Додаткове підтвердження - це знищення колони під москальськими прапорами. ІМХО, зараз труть між держдепом і Києвом. А Бабмбама іпе телефоном Хуйла в прямо моск.

Тому  інфи не буде, до того часу, поки не вироблять спільну позицію. Бо по факту - то вторгнення і війна.

Да всегда после крупных операций затишье. Я представляю какая там неразбериха после быстрых наступлений. Те отстали, те далеко зашли, те заблудились, колорады в тылу и т.п. Я думаю только сейчас в Генштабе подбивают итоги и собирают картину до кучи. А тут требуют отчетов каждую минуту в реальном времени да еще и с видео "встречи на Эльбе". Все-таки нужно немного адекватней быть в требованиях.

Link to comment
Share on other sites

Да всегда после крупных операций затишье. Я представляю какая там неразбериха после быстрых наступлений. Те отстали, те далеко зашли, те заблудились, колорады в тылу и т.п. Я думаю только сейчас в Генштабе подбивают итоги и собирают картину до кучи. А тут требуют отчетов каждую минуту в реальном времени да еще и с видео "встречи на Эльбе". Все-таки нужно немного адекватней быть в требованиях.

Млже і так. Я базую свою версію на двох подіях - розстріл колони і повідомлення, що в околицях Луганська накрошили зільоних чілавєчков із АК-100.

Link to comment
Share on other sites

Скоріше за все, з кущей пальнули, втікли і "доложили", що дивізію завалили.

 

 

шо-то ты стрьомный юзер ...а слово "доложили" так и не смог перевести, так решил оставить типа в кавычках  :pleasant:

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Лн ще Тимчук бєнзінчіка підлив:

 

15 июля Россия готовит ввод своих войск в Украину - Тымчук
14.07.2014 11:25. Просмотрено 433 раза. За сегодня — 433 раза.



Россия готовит ввод спецназа из Ростовской области на территорию Украины. Об этом сегодня на брифинге сообщил руководитель Центра военно-политических исследований и координатор группы "Информационное сопротивление" Дмитрий Тымчук, - передает корреспондент "ОстроВа".

"За прошедшие выходные мы получили исчерпывающие подтверждения об этом и можем сказать об этом уверенно. В Ростовскую область прибывают подразделения группы спецназа, это разведовательно-диверсионные группы штатных бригад спецназа ГРУ российского. По нашим данным, командиры подразделений сориентированы на их ввод в Украину 15 числа (июля, - "ОстроВ"http://forum.pravda.com.ua/smileys/smilie3.gif. Эта дата не раз мелькала в той информации, что мы получали", - сообщил он.

Д.Тымчук отметил, что на сегодняшний день решается вопрос о том, под каким видом будут вводиться эти подразделения в Украину.

"То их ориентируют, что они будут называться миротворцами и Россия готовится ввести свои так называемые миротворческие силы в Украину. Либо это будет формат "зеленых человечков" как это было в апреле (в Крыму, - "ОстроВ"http://forum.pravda.com.ua/smileys/smilie3.gif, - подчеркнул эксперт.

Он назвал это "ощущением агонии террористов на Донбассе" и попытками России спасти ситуацию любым образом.

Link to comment
Share on other sites

Думаю, що там пішов серйозний заміс із кадровими військовими кацапстана в Луганську і околицях, тому така тишина. Додаткове підтвердження - це знищення колони під москальськими прапорами. ІМХО, зараз труть між держдепом і Києвом. А Бабмбама іпе телефоном Хуйла в прямо моск.

Тому  інфи не буде, до того часу, поки не вироблять спільну позицію. Бо по факту - то вторгнення і війна.

 

У мене складається враження, що кацапи занали про наш план початку блокування Луганська та усвідомлюючи неможливість протидії цьому з боку наявних сил "лнр", вирішили піти на пряме вторгнення в ніч на 13, але були відкинуті назад ефективними діями нашої авіації. Вранці 13 почався маневр українських військ на захід від Луганська, і кацапи не змогли цьому завадити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да всегда после крупных операций затишье. Я представляю какая там неразбериха после быстрых наступлений. Те отстали, те далеко зашли, те заблудились, колорады в тылу и т.п. Я думаю только сейчас в Генштабе подбивают итоги и собирают картину до кучи. А тут требуют отчетов каждую минуту в реальном времени да еще и с видео "встречи на Эльбе". Все-таки нужно немного адекватней быть в требованиях.

нет, что самому, мля, поехать да пофоткать, а не доставать камрадов :lol2: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вже писав: вважаю, що до істини можна наблизитися тільки порівнюючи пропаганду (а іншого зараз нічого немає) з ОБОХ боків.

Не тільки...

Проте в будь якому випадку, відсутність посилання на джерело не робить честі тому хто використовує такий прийом.

 

Link to comment
Share on other sites

У мене складається враження, що кацапи занали про наш план початку блокування Луганська та усвідомлюючи неможливість протидії цьому з боку наявних сил "лнр", вирішили піти на пряме вторгнення в ніч на 13, але були відкинуті назад ефективними діями нашої авіації. Вранці 13 почався маневр українських військ на захід від Луганська, і кацапи не змогли цьому завадити.

 Очень может быть.

Link to comment
Share on other sites

У мене складається враження, що кацапи занали про наш план початку блокування Луганська та усвідомлюючи неможливість протидії цьому з боку наявних сил "лнр", вирішили піти на пряме вторгнення в ніч на 13, але були відкинуті назад ефективними діями нашої авіації. Вранці 13 почався маневр українських військ на захід від Луганська, і кацапи не змогли цьому завадити.

Чесно - хез.З тими колонами від москалів - неймовірно глупо. Посилати техніку при вторгненні без підтримки з повітря? З іншого боку, я повністю згоден, що про ніяке "апалчєніє" вже не йдеться. Там кадрові зільоні чілавєчкі з хуйлостану.

Link to comment
Share on other sites

шо-то ты стрьомный юзер ...а слово "доложили" так и не смог перевести, так решил оставить типа в кавычках  :pleasant:

 

А як там кажуть,дозвольте докласти?

 

шо-то ты стрьомный юзер ...а слово "доложили" так и не смог перевести, так решил оставить типа в кавычках  :pleasant:

 чого ж не зміг, я по місцевій версії гуглом перекладаю. 

Link to comment
Share on other sites

та якраз ото воно і є, але ти не в курсі, бо мабуть в твоему єзигу 6 відмінків

 

ні не є, володарю ( чи володареві??)  істини -це одне а володар істини - то є інше. Не шукай чого немає.

Змінено користувачем ladzio
Link to comment
Share on other sites

А як там кажуть,дозвольте докласти?

 

 чого ж не зміг, я по місцевій версії гуглом перекладаю. 

 

 

"там" - в Україні?

а що це за хуйня: "місцева версія"?

 

 

може ти б писав кацапскім єзигом та й не вийобувався

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

ні не є, володарю істини -це одне а володар істини - то є інше. Не шукай чого немає.

 

 

є, в тому реченні якраз має використовуватись окличний відмінок.

Коли у мові 6 відмінків, то важко зрозуміти, коли використовувати окличний.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...