Перейти до змісту

Луганськ. АТО


Сашко

Recommended Posts

А як там кажуть,дозвольте докласти?

 

 чого ж не зміг, я по місцевій версії гуглом перекладаю. 

Під цим постом буде кнопочка така - "доповідь"

Саме так і кажуть - "доповіли", "Дозвольте доповісти".

ЗІ. Не полишайте намагань, українська насправді не така складна як здається, і словарний запас збільшиться сам собою з часом.

 

 

Змінено користувачем Vad_Sv
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

"там" - в Україні?

а що це за хуйня: "місцева версія"?

 

 

може ти б писав кацапскім єзигом та й не вийобувався

:pleasant:

 

 

є, в тому реченні якраз має використовуватись окличний відмінок.

Коли у мові 6 відмінків, то важко зрозуміти, коли використовувати окличний.

 

 Слухай,досить. Українська - моя рідна мова. Можна мене обвинувачувати  в безграмотності, але не в тому, що я буцім то перекладаю з російської на українську.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Слухай,досить. Українська - моя рідна мова. Можна мене обвинувачувати  в безграмотності, але не в тому, що я буцім то перекладаю з російської на українську.

 

 

кацапізми....  :pleasant:  сплошь і рядом (ц, кацапская пагаворга)

 

так ти ж сам вище написав, що гуглом їбашиш переводи?

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

кацапізми....  :pleasant:  сплошь і рядом (ц, кацапская пагаворга)

 

так ти ж сам вище написав, що гуглом їбашиш переводи?

може google translate? :lol2:

upd: точно :gigi:

Змінено користувачем Дядько Семен
Link to comment
Share on other sites

От Шуклинова хорошие новости:

 

Луганск практически полностью окружен. У террористов остался единственный коридор - на Краснодон. Но и там армия ведет бой с террористами. Далеко не убегут.

10559940_665435510205406_912741811428793
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Під цим постом буде кнопочка така - "доповідь"

Саме так і кажуть - "доповіли", "Дозвольте доповісти".

ЗІ. Не полишайте намагань, українська насправді не така складна як здається, і словарний запас збільшиться сам собою з часом.

 

о точно, доповісти. Дозвольте доповісти - тепер звучить природно. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

"Сегодня, во время второго дня боев под Александровкой, каратели минометом подбили "Урал" с бойцами ЛНР. 

 

.......

....но ваш перевернулся нахуй

Камаз  Урал(с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

прихожу в такие темы исключительно за информацией. пришлось 5 страниц читать про звиада ( я еще в апреле просила Фому его забанить нахрен) и про кацапизмы. может хватит?

  • Upvote 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

прихожу в такие темы исключительно за информацией. пришлось 5 страниц читать про звиада ( я еще в апреле просила Фому его забанить нахрен) и про кацапизмы. может хватит?

 

Прохання до Фоми почистити гілку, хоча б пару останніх сторінок.

Link to comment
Share on other sites

а що за інфа про розстріл нашої колони?

 

скорей всего, речь идет, вот об этом

 

 

Ополченцы уничтожили колонну бронетехники ВС Украины под Снежным

 

Из 30 единиц техники уцелело только три автомобиля, которым удалось выехать из окружения.

Колонна украинских военных окружена и уничтожена ополченцами ДНР недалеко от города Снежное Донецкой области. Солдаты ехали на бронетехнике и грузовиках в Алексеевку. В результате боя Вооруженные силы Украины потеряли 27 единиц техники.

 

http://s43.radikal.ru/i101/1407/0b/bfb9a0c93463.jpg

 

http://lifenews.ru/news/136528

Link to comment
Share on other sites

хуйня якась - особенно флаг доставляет

 

 

+1

 

Якесь збіговисько параноїків. Один щось квакнув про "колону", другий копав-копав, аж поки не знайшов лайно-вкиду від  клоаки Лайф-Ньюз.

Українські "патрійоти", мля.

 

Я розумію, обговорювати реальну, підтверджену інформацію, але таке... Тьху, дебіли кінчені.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ну как вариант - приехали на разбомбленную колонну колорадов, а репортаж делать надо... воткнули флаг украины (без повреждений, без сажи/гари, флагшток не поврежден) и опа(!) репортаж готов

Link to comment
Share on other sites

подивився відео тіки шо на антимайдані - нашу колону розгромили вщент під с. розкішне

 

от вам і прорив в луганськ, судячи з усього там наших загибло не один десяток :(

  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

ну как вариант - приехали на разбомбленную колонну колорадов, а репортаж делать надо... воткнули флаг украины (без повреждений, без сажи/гари, флагшток не поврежден) и опа(!) репортаж готов

 

Друга броня з прапором - ціла.

Я гадаю, це фотка з під Слов'янська, де була знищена бронегрупа ватників.

Link to comment
Share on other sites

Завдяки проведенню активних бойових дій сили АТО звільнили від бойовиків населені пункти Металіст, Олександрівськ, Біле, Розкішне, розблокували аеродром «Луганськ»

Станом на 07.00 14 липня обстановка у районі проведення антитерористичної операції залишається напруженою.

 

Найбільш загострена ситуація у містах Донецьк, Луганськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Антрацит. У даних населених пунктах бойовики готують захоплені державні адміністративні будівлі для використання в якості опорних пунктів, у містах заблоковані центральні державні телевізійні та радіоканали, натомість транслюються російські телеканали, які не дають об’єктивної оцінки діям військовослужбовців АТО при звільненні міст Донецької області від терористів.

 

Бойовики продовжують залякувати місцеве населення, зафіксовано випадки мародерства та захоплення власного і комерційного автотранспорту, що створює напруженість серед місцевих жителів.

 

Завдяки проведенню активних бойових дій військовослужбовцями ЗС України, інших силових структур, задіяних в АТО, від бойовиків звільнено населені пункти Металіст, Олександрівськ, Біле, Розкішне та розблоковано аеродром «Луганськ».

 

У зв’язку з успішними наступальними діями сил АТО в районі Донецька, частина бойовиків намагається залишити місто, при цьому вони переодягаються у цивільний одяг та відбирають автомобілі громадян.

 

Протягом доби незаконними збройними формуваннями скоєно п’ять обстрілів блокпостів та позицій підрозділів ЗС України. Об 00.23-00.30 здійснено обстріл зі стрілецької зброї блокпосту в районі населеного пункту Стара Краснянка. У відповідь військовослужбовці ЗС України відкрили вогонь.

 

Близько 03.00 терористи обстріляли з установки «Град» аеропорт Луганськ з боку населеного пункту Гостра Могила.

Також близько 23.00 бойовики здійснили невдалу спробу прориву через блокпост в районі Зеленопілля. В ході бою силами АТО знищено два автомобілі, які перевозили бойовиків. Втрат серед особового складу Збройних Сил України немає.


подивився відео тіки шо на антимайдані - нашу колону розгромили вщент під с. розкішне

 

от вам і прорив в луганськ, судячи з усього там наших загибло не один десяток :(

 

Іди НАХ.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

У мене дедалі більше складається враження, що є просто досить значна частина людей, достатньо тупих, аби бути нездатними розпізнати дезу серед потоку інформації.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...