Перейти до змісту

досчитывают Киев


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Демократичний Альянс

52 мин. назад

НАРЕШТІ!

по ДВК №800842 (Солом'янка) на 1.06.2014 призначений перерахунок, час поки не уточнено. Три доби боротьби, явне наполягання УДАРу  :tu: і ще попереду пошук бюлетенів в підвалі...

Хаха.То то ми девяту ніч не спимо, все підрахували, проте результати в міську не везуть, зараз нам ще пришумить вказівочка ще дільниць пять перерахувати, дерьмократам не вистачає триста голосів ти і тому вони будуть паскудствувати ще тиждень.

Link to comment
Share on other sites

Факты воровства голосов у Демальянса были? Были. Теперь нечего визжать, что люди требуют пересчета. Не были готовы к работе - не надо было идти в комиссию.

Змінено користувачем Theorist
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А  чого  це  Ви  так  люто?  А  якби  Свобода  не  добрала  300  голосів,  щоб  ви  робили?

Вия, да

Сейчас ты становишься похожа на тех мивин и декольте с 223 округа

это тебя недостойно, перестань

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

как видишь (след. пост), все зависит от конкретных личностей

таки вчера я не поняла, на чем настаивал Удар

после редактирования ясно  :X

 

НАРЕШТІ!

по ДВК №800842 (Солом'янка) на 1.06.2014 призначений перерахунок, час поки не уточнено. Три доби боротьби, явне наполягання УДАРу не перераховувати і ще попереду пошук бюлетенів в підвалі, але ми цього добилися...

Link to comment
Share on other sites

А  чого  це  Ви  так  люто?  А  якби  Свобода  не  добрала  300  голосів,  щоб  ви  робили?

 

 

Что-то. Если бы не хватало 300 голосов и обнаружилась эта типо "путаница" хоть на одном участке - простите за выражение, хуями бы всех обложила. Как собственно неоднократно и делала на ФУПе. Как оказалось - на словах ярый борец за идею, а на деле - приспособленка, точка зрения которой меняется в зависимости от места сидения собственной ЖО.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пригоди у Київській виборчій комісії тримвають. З Віктором Смалієм виявили, що підвал із бюлетенями з усього Києва НЕ ОХОРОНЯЄТЬСЯ! Пломбу зірвано. Міліціянтт сьоять у внутрішньому дворики і навіть не бачать, хто може заходити до підвалу з бюлетенями, бо їм, мовляв, ніхто не передавав під охорону підвал. Зводили міліціянтів на екскурсію. Викликали оперативно-слідчу групу. Слідчий запитує в голови комісії, чому підвал не охороняється? У відповідь - невиразне мукання.
 
10402511_726111870760228_409777119716363
Link to comment
Share on other sites

Де мальянс прислав якусь ораторшу

эту?  B-)

 

Alisa Ruban.

22 ч. назад

Нам в Оболоні погрожують чесними виборами. Дивні люди - ми за це і боремося.

Посмотреть перевод

Чекаємо на перерахунок дільниці в Оболонському районі. Від члена комісії Оболонської рвк отримуємо такі "погрози": Ви хочете чесних виборів? Ви їх отримаєте. Власне, за це і боремось))

Посмотреть перевод

Link to comment
Share on other sites

ВО Свобода, Удар: "Цей демальянс вже замучив"! "десяту добу порахувати не можем"!

https://www.facebook.com/photo.php?v=10202110150301074&set=vb.1407288012&type=2&theater

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites

Сумно, що при Кличкові-Порошенкові не вдасться запакувати пару десятків фальшувальників за грати :weep:

 

Зате при перевиборах ВР і БЮТ, і Удар, і Свобода жваво підуть нах :tu:

Link to comment
Share on other sites

Сумно, що при Кличкові-Порошенкові не вдасться запакувати пару десятків фальшувальників за грати :weep:

 

Зате при перевиборах ВР і БЮТ, і Удар, і Свобода жваво підуть нах :tu:

нах не нах, а киевляне им недодадут точно

Link to comment
Share on other sites

и Лещенко

 

Сергій Лещенко
38 мин. · Киев · отредактировано ·
Щоб ні в кого не було сумнівів - на виборах до Київради нахабно крадуть голоси. Минув тиждень, а вони досі не можуть порахувати їх у Києві, де немає віддалених сіл чи хуторів. Це усе виглядає просто неймовірно після Майдану, який був у нашому місті. Ключова особа в цьому процесі - член Київської виборчої комісії Анастасія Зернова. Це - людина Черновецького/Шлапак, висунута... правильно, від Порошенка/УДАРу. Тільки чесний перерахунок усіх голосів у Києві може відновити довіру до результатів. І наскільки важливо правильно порахувати кожен голос, Порошенко знає краще за інших - у 1998 році він почав політичну кар'єру, ставши народним депутатом з перевагою лише в 56 голосів.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну ящо вже Лещенко, на якому  клейма нема куди ставити, пійшов я аргумент то моя думка щодо цього Демальянса сформована - купка скандальних лузерів.

Лещенко  завжди  там,  де  може  закипіти,  але  це  не  аргумент,  щоб  не  давати  людям  виборювати  правду.  Не  буде  правди  на  їх  боці -  отоді  можете  їх  назвати  скандалістами.  Але  якщо  ці  "скандалісти"  пройшли з   честю  через  Майдан  і  не  доборолися  до  правди  на  виборах -  лише  тоді  називайте  їх  лузерами.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ящо вже Лещенко, на якому  клейма нема куди ставити, пійшов я аргумент то моя думка щодо цього Демальянса сформована - купка скандальних лузерів.

 

:weep:

 

инукович, вернись и прасти!!!  :bluet:

Link to comment
Share on other sites

лещенко на этих выборах честно полил всех. собственно это как бы говорит - ребятки, думайте что делаете, чтобы боком не вылезло. но теперь лещенко плохой, да. :)

Link to comment
Share on other sites

Ну ящо вже Лещенко, на якому  клейма нема куди ставити, пійшов я аргумент то моя думка щодо цього Демальянса сформована - купка скандальних лузерів.

 

без этих лузеров сейчас бы правил федорыч, это они вывели студентов в ноябре.

не знаю, в чью пользу домалевывают, но если власть не прижмет к ногтю эту мразоту, в т.ч. что по ссылке выше, то рейтинг у них начнет падать у всех вместе, и у пороха в том числе. 

 

это был глупейший шаг виталика-пороха - набрать людей космоса в списки. еще не успели зайти в раду, а уже портят им карму.

Змінено користувачем DeL1T
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...