Перейти до змісту

АТО. НЕПРИЄМНЕ


Theorist

Recommended Posts

Не потому что не верю, но можно ссылку.

Если правда, то накуй пошла ЕС!!!

 

заявил посол в России, и мифическим рашнСМИ, без ссылки на эти сми...

http://publicist.in.ua/1303-nmechchina-sldom-za-talyeyu-zayavila-scho-pdtrimaye-budvnictvo-gazoprovodu-pvdenniy-potk.html

Link to comment
Share on other sites

Не потому что не верю, но можно ссылку.

Если правда, то накуй пошла ЕС!!!

http://publicist.in.ua/1303-nmechchina-sldom-za-talyeyu-zayavila-scho-pdtrimaye-budvnictvo-gazoprovodu-pvdenniy-potk.html

 

Італія, яка головує в Євросоюзі, збирається підтримати будівництво «Південного потоку»

http://publicist.in.ua/1278-talya-yaka-golovuye-v-yevrosoyuz-zbirayetsya-pdtrimati-budvnictvo-pvdennogo-potoku.html

Link to comment
Share on other sites

заявил посол в России, и мифическим рашнСМИ, без ссылки на эти сми...

http://publicist.in.ua/1303-nmechchina-sldom-za-talyeyu-zayavila-scho-pdtrimaye-budvnictvo-gazoprovodu-pvdenniy-potk.html

Італія гальмує посилення санкцій проти Росії - Financial Times

http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/07/14/329910

Link to comment
Share on other sites

Італія гальмує посилення санкцій проти Росії - Financial Times

http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/07/14/329910

 

 

ну это так и есть.

точнее даже не так...

тормозят франция с германией, а италия так вообще бешенно тянет в сторону раши))

Link to comment
Share on other sites

Блядь! :X Вы знаете, как я не люблю паникерства и прочего. Но пишет наш артиллерист.

http://s006.radikal.ru/i215/1407/56/72d965d04d61.png

 

Хотя может это и встречающиеся зачастую  разборки между родами войск в БД - всегда и всем есть что друг другу предъявить?

Нада отметить,что дурогонство между родами войск на войне вполне распостранённая вечсь..Тем паче что НКВД и СМЕРШа,на корню пресекащего такие разговоры не наблюдается

Link to comment
Share on other sites

Нада отметить,что дурогонство между родами войск на войне вполне распостранённая вечсь..Тем паче что НКВД и СМЕРШа,на корню пресекащего такие разговоры не наблюдается

Я впервые вижу сообщение такого типа. В основном гон на высшее руководство.

 И сейчас все больше.

Link to comment
Share on other sites

 

Правоохоронці виявили у Донецькій області могилу з покаліченими тілами двох священиків і двох синів одного з них.  Про це на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.  "Ми знайшли могилу, у якій зариті 2 священика й 2 сини одного з них зі Слов'янська", - сказав він.  Зі слів Геращенка, перед смертю загиблих катували за те, що вони приносили їжу солдатам української армії.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/14/7031911/

Link to comment
Share on other sites

Я впервые вижу сообщение такого типа. В основном гон на высшее руководство.

 И сейчас все больше.

Это ещё рас говорит о том,что напряжённость боёв нарастает и АТО идёт со скрипом..

 

Да и усталость сказывается

Link to comment
Share on other sites

не, ну пацанчик реально наводчик в нашией арте, в зоне АТО

Не,ну ессесно что наводчику на вражеской территории сцыкотно

 

Я бы не предавал этой инфе большого значения

Link to comment
Share on other sites

:(

 

Эксгумированы тела священников, убитых за помощь украинским военным – советник главы МВД Геращенко
 

Украинские правоохранители эксгумировали тела убитых священников, которые помогали силам АТО, сообщил советник министра внутренних дел Украины Антон Геращенко.

"Нами сегодня эксгумирована могила, где похоронены два священника из Славянска. Также два сына одного из этих священников, которых пытали и убили только за то, что они помогали нашим солдатам", - рассказал он на брифинге в понедельник в Киеве.

Советник министра не уточнил, к какой именно конфессии принадлежали погибшие священники.

 

 

п.с сорри, повтор,  не заметила пост об этом выше

Змінено користувачем Марта
Link to comment
Share on other sites

Нада отметить,что дурогонство между родами войск на войне вполне распостранённая вечсь..Тем паче что НКВД и СМЕРШа,на корню пресекащего такие разговоры не наблюдается

 

бред нахуй!

 

Это по мирной жизни выебоны по войскам, а на линии огня - все "братишками" становятся... вов, афган, чечня - везде взаимопонимание, бо на войне в отличие от мирной жизни все друг от друга зависят. Как шестерёнки в механизме. 

Link to comment
Share on other sites

Не,ну ессесно что наводчику на вражеской территории сцыкотно

 

Я бы не предавал этой инфе большого значения

Он не корректировщик огня, а наводчик орудия B-)

То есть по умолчанию не совсем на передовой. Но очевидно, что-то пошло не так - арта без прикрытия это очень хуево. И у них есть потери  :(

Ну или иной вариант - они кого-то расстреляли, а царица мать ее полей должна была дозачистить территорию, но забила хуй. А оттуда хуяк - и накрыли арту впоследствии.

Ну это все как предположения.

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

:(

 

Эксгумированы тела священников, убитых за помощь украинским военным – советник главы МВД Геращенко
 

Украинские правоохранители эксгумировали тела убитых священников, которые помогали силам АТО, сообщил советник министра внутренних дел Украины Антон Геращенко.

"Нами сегодня эксгумирована могила, где похоронены два священника из Славянска. Также два сына одного из этих священников, которых пытали и убили только за то, что они помогали нашим солдатам", - рассказал он на брифинге в понедельник в Киеве.

Советник министра не уточнил, к какой именно конфессии принадлежали погибшие священники.

 

 

п.с сорри, повтор,  не заметила пост об этом выше

 

 от як можна бути такими виродками? :(

 у них же здається шось типу православної армії навіть є.

 кацапи таки нелюди.

Link to comment
Share on other sites

про священників.

мій дід на війні був розвідником. в 44-му в румунії зайшли в одне село до місцевого попа. він їх добре прийняв. нагодував ну і мабуть щось розказав про ситуіцію навколо. у попа була велика сім'я. коли німці відступили, дід зі своїми пішов провідати знайомого. прийшли, а діти попа наштиркнуті животами на паркан. сам він із жінкою мертвий в криниці. це до розмови про фашистів.

P.S. дід помер ще до мого народження. переказую історію зі слів папаши.

Link to comment
Share on other sites

Он не корректировщик огня, а наводчик орудия B-)

То есть по умолчанию не совсем на передовой. Но очевидно, что-то пошло не так - арта без прикрикрытия это очень хуево. И у них есть потери :(

Ну или иной вариант - они кого-то расстреляли, а царица мать ее полей должна была дозачистить территорию, но забила хуй. А оттуда хуяк - и накрыли арту впоследствии.

Ну это все как предположения.

А может неверно шли за огневым валом..хз

Link to comment
Share on other sites

бред нахуй!

 

Это по мирной жизни выебоны по войскам, а на линии огня - все "братишками" становятся... вов, афган, чечня - везде взаимопонимание, бо на войне в отличие от мирной жизни все друг от друга зависят. Как шестерёнки в механизме. 

Это потому что ты войну по книжкам и фильмам знаешь

Link to comment
Share on other sites

В общем суть понемногу выясняется - по их позициям походу ебашили ГРАДами из "нашего" Роскошного :X

Понятно...Походу,град беззащитен перед пехотой,подошедшей вплотную

Link to comment
Share on other sites

Вот такое пишут. Но я все таки считаю что солдаты не должны уж совсем ныть.

Обеспечение есть гуд. А то что они хотят ротации, болеют и хотят домой - логично, но это война ((

 

Единственоое что командование с тактико тупит - ставить войска туда же где по ним стреляли - не гуд, хотя если это высота, значит другого варианта нет.

 

 

 

 

Ед Андрющенко

Розповідь бійця 79-ї бригади

"Отже справи такі.

1. Прикриття у нас нема. А має бути. Нас має прикривати авіація, бо працюють гради, до яких ми фізично не дістаємо. Вони стріляють на 24км, а ми на 14. Тобто ми їх можемо навіть не побачити.

2. Дві батареї виведені з ладу, розбита техніка. Люди що вціліли деморалізовані. Командування бригади планує зібрати з цих пацанів нову батарею і відправити туди де вони стояли, де їх розбили. А там місце вже пристріляне ворогом і стратегічно не вигідне - відкрите зі всіх боків.
Пацани кажуть, що поїдуть тільки з вищим командним складом, тобто з людьми які їх туди відправляють.

3. Інфа не перевірена, але на скільки знаю, через місяць в зоні ато має відбуватись ротація. Нам це не світить.

4. Багато з наших людей хворі. В кого геморой, в кого спина...мед забезпечення ніяке. Ніхто не лікує, ще й косарями називають. У одного хлопця гепатит хронічний. Добивались місяць, щоб його відправили в госпіталь.

5. Ситуація в бригаді в цілому теж не втішна. Скоро ми просто неспоможні будемо виконувати поставлені задачі.

6. Вчора наш командир телефонував заму мін оборони. Спитав, чи в курсі він що тут коїться? Відповідь була така: ви виконуєте поствлену задачу і підпорядуовуєтесь командуванню ато, нічого не можу зробити

7. Нас не перемістять і не відпустять, бо тримаємо важливу висоту. Замінити нас ніким.

8. Забезпечення більш-менш нормальне. Але посилку, наприклад, я досі чекаю.

Якось так. Тримаємось. Настрій бойовий, майже у всіх. Наша батарея найщасливіша: вбитих нема, всього 3 поранених. На фоні інших це дрібниці. Але тепер полюють на нас, бо боєздатна лише наша батарея. Ми ведемо вогонь і накриваємо підарасів. Сьогодні пощіпали гадів, дуже серйозно.

І біда в тому, що наш випадок не одиничний. Скрізь така жапа. Техніка їде з рашки. Важка техніка. Танки, арта..а сьогодні по комусь працював якийсь Торнадо чи щось таке...їба 90 км дальність ураження...скоро бл*дь літаки політять....а у нас ато. Це війна. Справжня."

Link to comment
Share on other sites

Техніка їде з рашки. Важка техніка. Танки, арта..а сьогодні по комусь працював якийсь Торнадо чи щось таке...їба 90 км дальність ураження...скоро бл*дь літаки політять....а у нас ато. Це війна. Справжня."

 Пока никто не признает этого факта - нормального кина не будет.

 

 

Україна стоїть на порозі широкомасштабної агресії з боку Росії.
 
Про це повідомив заступник секретаря РНБО, колишній міністр оборони Михайло Коваль в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.
"На жаль, Україна, як ніколи, стоїть на порозі широкомасштабної агресії з боку нашого північного сусіда. Дійсно зараз на кордонах України розташовані російські війська, найбільш потужне угрупування розташоване в анексованому Криму – 22 тисячі військових Збройних сил Росії", - сказав він.
Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Это потому что ты войну по книжкам и фильмам знаешь

 

по воспоминаниям.

 

А ты я гляжу уже пяток диванов провоевал...

 

ЗЫ. Рекомендую следующие ресурсы: по ВОВ - Я Помню, по Афгану и Чечне - Окопка ру... Там полно воспоминаний, как люди на фронте общаются...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...