Перейти до змісту

АТО. НЕПРИЄМНЕ


Theorist

Recommended Posts


Франция откажется от поставок России вертолетоносцев "Мистраль" только в случае введения Евросоюзом санкций третьего уровня. ПЗЦЪ Франции!

Link to comment
Share on other sites

 

В Зугрэсе взорван мост. Ударной волной выбило окна в округе. Вибрация и звук дошли до Харцызска. Население в панике.

Link to comment
Share on other sites

ГЕНЕРАЛЬНАЯ ПРОКУРАТУРА УКРАИНЫ ВЫЯВИЛА КРУПНЫЕ ХИЩЕНИЯ НА «КИЕВСКОМ БРОНЕТАНКОВОМ ЗАВОДЕ», КОТОРЫЙ ПОСТАВЛЯЛ ТАНКИ НАЦИОНАЛЬНОЙ ГВАРДИИ.

13 июля 2014 | 02:06

По данным правоохранительных органов, в июне 2014 госпредприятие получило более 64 млн грн бюджетных средств за поставленные бронетранспортеры. Как отмечают в прокуратуре, должностные лица завода, используя служебное положение, заключили договор с фиктивной фирмой для получения незаконной выгоды в размере 12 млн грн.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ГЕНЕРАЛЬНАЯ ПРОКУРАТУРА УКРАИНЫ ВЫЯВИЛА КРУПНЫЕ ХИЩЕНИЯ НА «КИЕВСКОМ БРОНЕТАНКОВОМ ЗАВОДЕ», КОТОРЫЙ ПОСТАВЛЯЛ ТАНКИ НАЦИОНАЛЬНОЙ ГВАРДИИ.

 

У Национальной Гвардии нету танков, не положено по штатному расписанию

Link to comment
Share on other sites

У Национальной Гвардии нету танков, не положено по штатному расписанию

это с ЭХА

они там могут не разбираться

а могут и врать (пошла гуглить наши СМИ)

БТРы, не танки http://www.segodnya.ua/ukraine/prokuratura-zavela-delo-na-sotrudnikov-kievskogo-bronetankovogo-zavoda-v-kieve--536166.html

Link to comment
Share on other sites

Колона військової техніки з РФ перетнула кордон в районі "Ізварине". Техніка перекидається по полях в обхід контрольно-пропускного пункту

 

 

Непонятно, а где же авиация? а где закрытая граница плять? где танки?

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Колона військової техніки з РФ перетнула кордон в районі "Ізварине". Техніка перекидається по полях в обхід контрольно-пропускного пункту

 

 

Непонятно, а где же авиация? а где закрытая граница плять? где танки?

Где-где. Все там же.  Ведь "главное не паниковать" (с)

Link to comment
Share on other sites

Уточнено.

Сегодня, в 00.45 со стороны КПП "Изварино", вглубь украинской территории вошла колонна российской бронетехники. Различные источники в МО и Погранслужбе называют количество от 100 до 200 машин - это танки, бмп и бронированные камазы.

Была поднята и задействована авиация, объявлена тревога по всем родам войск и силовым министерствам - колонна была атакован с воздуха, часть техники уничтожена, часть ушла назад, на территорию России.

Обращаю внимание на серьезность ситуации: впервые за всё время конфликта очевидцы указывают, что техника была ПОД РОССИЙСКИМИ ФЛАГАМИ! (Это никакие не георгиевские и не лнр-днр-овские).

Руководством АТО и других силовых министерств действия России однозначно расценены, как вооруженное вторжение на территорию Украины.

Боевые столкновения вблизи границы продолжаются.

Link to comment
Share on other sites

З російської території 20 хвилин тому розстріляли з артилерії колону військовослужбовців 72 бригади, яка рухалася в напрямку Савур-могили. За попередніми оцінками, серед наших 7 загиблих, два десятки поранених. Також знищена військова техніка. 
Скільки ще треба, щоб загинуло наших військовослужбовців, щоб зрозуміти, що це війна, а не АТО? Пане Президенте, оголошуйте військовий стан!

Link to comment
Share on other sites

Відповідати НЕГАЙНО має той підарас, який ще й досі не примудрився взяти Савур-Могилу. Генерал Хомчак?

І ще мають відповісти ті хто поширює паніку та приймає участь в інформаційній війні на стороні ворога. :td:

 

Link to comment
Share on other sites

І ще мають відповісти ті хто поширює паніку та приймає участь в інформаційній війні на стороні ворога. :td:

 

Яка паніка, йолопе?

Ти розумієш, що наші вояки вимушені через ідіотизм або зраду генералів перебувати або проходити через надвузький коридор поряд з кордоном. Вони гинуть не при атаках, а при пересуваннях та в таборах. Ефект для моралі - жахливий.

Тому той підар, хто відповідає за цей "коридор смерті" і перебуває на стороні ворога. Савур-могила - це ключ до серйозного розширення цього коридору. Її не беруть, лише списують боєприпаси на обстіріли периметру.

 

Зможеш заперечити мені тактично, будь ласка. Я вірю лише конкретним, зрозумілим мені діям.

Link to comment
Share on other sites

Новое Время @tweetsNV

Очевидцы сообщают о массовой переброске российской военной техники в районе контрольно-пропускного пункта Изварино http://nvua.net/ukraine/V-Izvarino-prorvalas-kolonna-rossiyskoy-bronetehniki-SMI-3294.html 

Link to comment
Share on other sites

 

Новое Время @tweetsNV

Очевидцы сообщают о массовой переброске российской военной техники в районе контрольно-пропускного пункта Изварино http://nvua.net/ukraine/V-Izvarino-prorvalas-kolonna-rossiyskoy-bronetehniki-SMI-3294.html 

 

 

Це та сама новина, навіщо її постити?

Link to comment
Share on other sites

Яка паніка, йолопе?

Ти розумієш, що наші вояки вимушені через ідіотизм або зраду генералів перебувати або проходити через надвузький коридор поряд з кордоном. Вони гинуть не при атаках, а при пересуваннях та в таборах. Ефект для моралі - жахливий.

Тому той підар, хто відповідає за цей "коридор смерті" і перебуває на стороні ворога. Савур-могила - це ключ до серйозного розширення цього коридору. Її не беруть, лише списують боєприпаси на обстіріли периметру.

 

Зможеш заперечити мені тактично, будь ласка. Я вірю лише конкретним, зрозумілим мені діям.

Доповідь :Dopovid:

Спробуйте спілкуватися без образ опонентів. :td:

 

 

Link to comment
Share on other sites

А то, что Саур-могилу не получается взять, в голову не приходило?

Гиркин тоже наверное хотел бы Карачун взять, да только не вышло.

 

Ні, не приходило, бо її ніхто не намагався взяти.

Якщо кілька днів поспіль довбати з артилерії та авіації, навколо, не чіпаючи "дуже важливих пам'ятників" нагорі, де відсиджуються терористи, який буде ефект, га?

 

ПС. Стосовно Гіркіна, це вже повна маячня. У нього що, авіація і дивізіони артилерії були? Думай, перш ніж писати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А то, что Саур-могилу не получается взять, в голову не приходило?

Гиркин тоже наверное хотел бы Карачун взять, да только не вышло.

@ZVIAD, тут @abandon прав. Видео "беспощадных обстрелов" и фотографии их результатов навевают странные мысли. Как о возможности, так и о желании ее взять.

Змінено користувачем Serhiy
Link to comment
Share on other sites

Ось про гандона-командуючого південним ОКА, який "засвітився" ще в травні, не виділяючи озброєння та обмежуючи дії проти терористів батальйона Айдар.

Зауважте, за весь час АТО, на південному напрямку були лише одні невдачі та найбільші жертви. Успіхів - НУЛЬ. Виблядки до останнього тягнули з Амвросіївкою, де сиділо 5 калік, утримуючи горловину коридору якомога вузькішою. Після Амвросіївки Зеленопілля, Савур-могили, "Айдару", Станиці-Луганської, Дьякового, катастофи в аеропорту Луганська, купи обстрілів колон в "коридорі смерті" та безлячи інших дрібніших моментів у мене НЕМАЄ жодних сумнівів, що йдеться не про профнепридатність Хомчака та інших відповідальних, а про відвертий колабораціонізм з їх боку.

___________

Це службовий автомобіль Хомчака Романа, командуючого південним ОКА. В мене одне питання до генерала: де у вас береться стільки наглості, щоб їздити на такому дорогому автомобілі, коли в наших хлопців немає навіть нормального взуття? Думаю, в українських солдатів назбиралось дуже багато питань до пана генерала і його колег. Зараз йде війна, але коли вона закінчиться солдати про все запитають. І я дуже б радив мати що відповісти.

В мене є пропозиція до влади. Давайте продамо цей дорогий позашляховик і купимо 50 бронижелетів. Бо може вже досить простим українцям вдягати і взувати армію в той час як вищі чини розїжджають на дорогих авто. А пану Хомчаку ми дамо УАЗік і нехай їздить. Він же "бойовий" генерал, до труднощів йому не звикати.
 
1901425_673740192693755_7247061866605180
Змінено користувачем abandon
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ще одне. Там, де немає добровольчих батальйонів, там дупа, бо генерали-колабораціоністи вільні вдаватися до відвертої зради, підставляючи армійські підрозділи під вогонь.

На півдні та сході відбувається саме це.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...