Перейти до змісту

Львівяни більше не слухатимуть далбасс і не прийматимуть біженців зі сходу.


Goodman

Recommended Posts

Давайте домовимось так :


усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.


А потім відписуєтесь на форумі про результат.


 


Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.


  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

для початку іди на хер, наволоч кацапо-нацистська...

как-то странно..., с чего вы это взяли...., ну да ладно..., в конце-концов... это Ваши нервы....)

 

 

А для кінця- річ не в тому, що ви нам "неугодні" ... А в тому, здійснював та чи буде здійснювати хто злочини, за яких передбачена кримінальна відповідальність. А вистачить чи не вистачить місце в тюрмах- діло десяте. Хоч у параші та на параші валом ляжете, хоч на тубці ( в туберкульозних бараках ). Що маємо, то маємо

я тут немного ошибся и мой комментарий предназначался немного не Вам..., а товарищу Goodman, но то такое.....

 

ЗЫ. и кстати я с Вами согласен "вор должен сидеть в тюрьме"...)

Link to comment
Share on other sites

я не понимаю,почему тут какой то иностранец пишет всякую хуйню....доказательства где?я тоже придумать могу, как там тебя головой в унитаз макали и приговаривали-это тебе за Волынь?скажу знакомая с Польши написала

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

как-то странно..., с чего вы это взяли...., ну да ладно..., в конце-концов... это Ваши нервы....)

 

я тут немного ошибся и мой комментарий предназначался немного не Вам..., а товарищу Goodman, но то такое.....

 

ЗЫ. и кстати я с Вами согласен "вор должен сидеть в тюрьме"...)

Давайте домовимось так :

усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.

А потім відписуєтесь на форумі про результат.

 

Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.

я не понимаю,почему тут какой то иностранец пишет всякую хуйню....доказательства где?я тоже придумать могу, как там тебя головой в унитаз макали и приговаривали-это тебе за Волынь?скажу знакомая с Польши написала

Давайте домовимось так :

усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.

А потім відписуєтесь на форумі про результат.

 

Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так не бывает. Или вы хотите и Донбасс в составе Украины и терпите их, или посылайте Донбасс нахрен.

 

Значить, як Донбасс хоче лишитсь в Україні, то він терпіти всяке п'яне бидло, якщо воно з Західної України? Ви часом не кацап? Просто логіка трохи нагадує...

 

По Франківську скажу так: до біженців з Криму питань нема, справді біженці - втікали від нової влади. До частини біженців з Донбасу є серйозні питання на предмет соціального паразитизму.

 

Срач в соцмережу на тему біженців не підтримую, до речі. Це деморалізує людей. Паразитів треба просто пиздити в персональному порядку. Можна і до лікарні відправляти - вони і так працювати не збираються.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

Давайте домовимось так :

усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.

А потім відписуєтесь на форумі про результат.

 

Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.

Давайте домовимось так :

усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.

А потім відписуєтесь на форумі про результат.

 

Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.

 

не могу никого принять.... я сам так сказать немного беженец..., я в Донецке сейчас сижу....

Link to comment
Share on other sites

дешева агітка для даунів.

Давайте домовимось так :

усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.

А потім відписуєтесь на форумі про результат.

 

Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Паразитів треба просто пиздити в персональному порядку.

+ мульён. У меня есть знакомые из львова - ну конченные пидарасы. По ним я должен судить о всем западе Украины? :nose3:

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

не могу никого принять.... я сам так сказать немного беженец..., я в Донецке сейчас сижу....

і шо робиш ? наблюдаєш як западенці вмирають від куль найманців терористів ?

іди в нацгвардію і воюй за свою землю.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Давайте домовимось так :

усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.

А потім відписуєтесь на форумі про результат.

 

Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.

 

ФИО и адрес регистрации в студию. Иначе  :Dopovid: за тупой тролинг и флуд.

Link to comment
Share on other sites

+ мульён. У меня есть знакомые из львова - ну конченные пидарасы. По ним я должен судить о всем западе Украины? :nose3:

ага. так і суді..... мі тут пітарасі. і очєнь хатім чьтобі такійе как ті даже нє імєлі права пісать на украінскіх форумах в інтєрєтє....

Link to comment
Share on other sites

Значить, як Донбасс хоче лишитсь в Україні, то він терпіти всяке п'яне бидло, якщо воно з Західної України? Ви часом не кацап? Просто логіка трохи нагадує...

 

По Франківську скажу так: до біженців з Криму питань нема, справді біженці - втікали від нової влади. До частини біженців з Донбасу є серйозні питання на предмет соціального паразитизму.

 

Срач в соцмережу на тему біженців не підтримую, до речі. Це деморалізує людей. Паразитів треба просто пиздити в персональному порядку. Можна і до лікарні відправляти - вони і так працювати не збираються.

Ну вот Донбасс не хочет терпеть "правосеков" и "бандер", и теперь маемо що маемо.

Никого терпеть не надо. Но надо понимать, что жители Донбасса не розовые пупсы в зефире

Link to comment
Share on other sites

ФИО и адрес регистрации в студию. Иначе  :Dopovid: за тупой тролинг и флуд.

Ну я ж казав шо біженці і підкацапники пітари... воно вже вимагає паспортні дані...

на тобі мурзілка путінська  :fuck:  :fuck:  :fuck:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

и чего говорили?

та нічого особливого... Вважають, що на Донбасі українська армія вбиває людей за те, що вони мають іншу думку. Вимагають припинення АТО. Вважають винною в усіх своїх негараздах, в тому числі в тому, що банки не працюють, Україну. Скаржаться, що обстріли не дають людям спати, що їм не виплачується пенсія через розвал місцевої фінансової системи. Але чомусь не хочуть висловити все це терористам у вигляді претензій саме до них. Або до самих себе, бо пригріли цих терористів, а українську армію місцеве населення блокувало, допомагаючи сепаратистам-терористам

 

Гівнюки невдячні, одним словом 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

і шо робиш ? наблюдаєш як западенці вмирають від куль найманців терористів ?

іди в нацгвардію і воюй за свою землю.

с радостью...., но  к сожалению.... не могу физически.....(((

 

ЗЫ. если это Вас успокоит...., то могу до стенки доковылять что бы меня расстреляли за Украину....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну я ж казав шо біженці і підкацапники пітари... воно вже вимагає паспортні дані...

на тобі мурзілка путінська  :fuck:  :fuck:  :fuck:

Ну так не твои, а тех товарищей что что-то требуют у твоих знакомых.

Link to comment
Share on other sites

Ну вот Донбасс не хочет терпеть "правосеков" и "бандер", и теперь маемо що маемо.

Никого терпеть не надо. Но надо понимать, что жители Донбасса не розовые пупсы в зефире

еще секунда, и неужели услышим про...#глаза? :lol2: 

 

типа такого вот ;o

 

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20120601044529/lotr/ru/images/a/a2/18.jpg

Link to comment
Share on other sites

рашен пропаганда

ну сейте рознь

Давайте домовимось так :

усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.

А потім відписуєтесь на форумі про результат.

 

Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.

да ты крут

не пізди задохуя... добре ?

Давайте домовимось так :

усі  " розумні" приймають у себе вдома "біженців" з Лугандонії на місяць-півроку.

А потім відписуєтесь на форумі про результат.

 

Бо наразі я оперую фактом а "розумники" пургу гонять.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

та нічого особливого... Вважають, що на Донбасі українська армія вбиває людей за те, що вони мають іншу думку. Вимагають припинення АТО. Вважають винною в усіх своїх негараздах, в тому числі в тому, що банки не працюють, Україну. Скаржаться, що обстріли не дають людям спати, що їм не виплачується пенсія через розвал місцевої фінансової системи. Але чомусь не хочуть висловити все це терористам у вигляді претензій саме до них. Або до самих себе, бо пригріли цих терористів, а українську армію місцеве населення блокувало, допомагаючи сепаратистам-терористам

 

Гівнюки невдячні, одним словом 

спасибо... )

 

ЗЫ. человек такое существо...., оно не благодарное по определению...(в разных аспектах жизни).... ИМХО...(((

ЗЗЫ. редкие исключения..., только подтверждают правило...)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...