Перейти до змісту

Пішла реакція народу в Європі


Pадник

Recommended Posts

На відміну від Європи (і навіть Штатів!),

Австралія практично ніяким чином не залежить від Росії та російських брудних грошей...

Росія купляє тут багато вовни. А ще м'ясо! М'ясо кенгуру! Росія один з найбільших імпортерів м'яса кенгуру! Його там використовують в ковбасі.

 

Але Австралія має довгу історію жорстких відношення з росією. Petrov's affair. Коли в п'ятьдесять якомусь році совєцькі дипкурєри намагалися вивезти з країни жінку одного з перебізчиків (він працював в посольстві СРСР), Австралійська розвідка відбила від них цю бідну жінку прямо з літака. СРСР так образився що розірвав відносини з Австралією на тривалий час.

Link to comment
Share on other sites

 

 


що не ясно?

 

Та ясно всьо....

Лишній раз підтверджується, шо в тому АТО могло загинути і сто тисяч - Європа би хрен почухалася, їй похер.

Послідкуємо за танцями з Путіним далі...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Хуйню не пиши. Ми самі повинні перемогти і переможемо.

.. звичайно, але якою ціною i за який час .. а будь-яка підтримка окрім "глибоко стурбовані" була б до речі і мала б психологічний ефект - зараз привід є 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Росія купляє тут багато вовни. А ще м'ясо! М'ясо кенгуру! Росія один з найбільших імпортерів м'яса кенгуру

 

От бачите, і на вас там діють москальські інформаційні флюїди.

Насправді то не є суттєві об'єми ні для кацапів, ні для Австралії

 

 

По данным Министерства иностранных дел и торговли Австралии в период с 2012 по 2013 год в структуре австралийского экспорта в Россию доминирующая позиция принадлежит экспорту говядины (113 млн долларов США), в импорте Австралии из России преобладает импорт сырой нефти (688 млн долларов США) - See more at: http://unification.com.au/articles/read/2246/#sthash.R94F1JkG.dpuf

Link to comment
Share on other sites

От бачите, і на вас там діють москальські інформаційні флюїди.

Насправді то не є суттєві об'єми ні для кацапів, ні для Австралії

Не подобається їм наша яловичина. Заборонений імпорт з 31 Березня. От таке ось.

Link to comment
Share on other sites

На будь-яку співпрацю з кацапами тепер дивитимуться крізь призму кацапського тероризму.

Щодо Голандії, це до речі одна з ключових "країн-партнерів", на яку спирався Путлєр в намаганні розколоти Європу. Тепер вони вна 100% в ворожому таборі, разом з Бельгією.

Так отож. Щось тут не сходиться.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

і трупи 3х-денної свіжості, це ти хотів сказати?

Я сказав те що хотiв сказати. Про питання - кому вигiдно.

Про трупи - Ви написали. Це питання до Злого. Вiн по трупах в курсi.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Вчора прийшов у офіс, до мене підскочив брит і сказав що наші збили літак, бо хотіли бахнути по кацапському транспортнику. 

Интересно только, почему в таком случае кацапский транспортник летел с запада на восток?

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Про питання - кому вигiдно.

 

Купа фактажу, що пуск ракети був з території підкотрольній колорадам, а кацапи, обісравшись, все продовжують гратися в конспірологію.

Їх підшефні обізьяни лоханулись, але відповідальність на тому, хто дав цим мавпам гранату.

Link to comment
Share on other sites

Купа фактажу, що пуск ракети був з території підкотрольній колорадам, а кацапи, обісравшись, все продовжують гратися в конспірологію.

Їх підшефні обізьяни лоханулись, але відповідальність на тому, хто дав цим мавпам гранату.

Ну от. Ваша думка тепер зрозумiла. Можеш же. А то про трупи щось нiс.
Link to comment
Share on other sites

Про трупи несли ватники і ще купу різного лайна понасирали. Ти що, все пропустив?

Та мало чого несуть на форумах. Я ж не нiс. Ти що до мене причепився з тими трупами?
Link to comment
Share on other sites

Та ясно всьо....

Лишній раз підтверджується, шо в тому АТО могло загинути і сто тисяч - Європа би хрен почухалася, їй похер.

Послідкуємо за танцями з Путіним далі...

 

Європа це не країна це всього навсього географічна назва

кожній євро країні насрати що відбувається в сусідній країні якщо це напряму їх не зачіпає 

їм реально - пойух

як ви думаєте скільки австрійців вчора прийшло до посольства Голандії у Відні?

всі хто там був були лише українці - небагато але були 

австрійці? а їм та Голандія і на хєр не впала

ще якби Німеччина то вони б пораділи за них - а так навіщо?

 

чи взяти туж Німеччину - коли на Майдані вбивали вже під сотню ці уєбани мутили своє щось типу КВН де висміювали події в Україні - гидко було дивитися

Link to comment
Share on other sites

Вчора прийшов у офіс, до мене підскочив брит і сказав що наші збили літак, бо хотіли бахнути по кацапському транспортнику. 

 

покажіть йому ось це

 

https://twitter.com/AC360/status/490293427557629953

Link to comment
Share on other sites

Вчора прийшов у офіс, до мене підскочив брит і сказав що наші збили літак, бо хотіли бахнути по кацапському транспортнику. 

бо він дивиться Раша Тудей.

 

 А тепер  ООн цікавлять конкректні відповіді на питання

 

хто віддавав команду(пасажирський літак не помітити неможливо)

хто стріляв, чи це був росвійськовий,чи сепар,чи український військовий,який став перебіжчиком

де зараз той  хто стріляв.

 

Випадок з пасажирлітаком змінює ДОКОРІННО всю ситуацію в світі. (знов перемішуються карти)

стоїть питання вводу голубих шоломів на територію так званих "лнр і днр"

 

Спостерігачів не пускають на місце події, максимально їм дозволили 30хвилин.

Link to comment
Share on other sites

Я не причепився, а вказав на аналогічні потуги вати у спробах відбілити себе якимись гіпотетичними підставами "кому це вигідно".

Вказуй надалi не на "аналогiчнi", a на мої дописи. Якщо щось не правильно я написав. Ферштейн?
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...