Перейти до змісту

що ж це за політика державна?зачистка патріотів та націоналістів?планомірне винищення українськості?


Goodman

Recommended Posts

@Спартак, это как-то отменяет факт потерь? ТС же говорит про "нацоналистов зачищают", а не мобпланы.

прочитайте перший пост - там про повістки.

Всі розуміють ,що якщо пропорція призваних захід -центр до Сходу буде 10 до 1, то імовірність більших втрат солдат із заходу/центру самоочевидна.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

 

Nadya Nazaket Chernysh додала 2 нові світлини.
Микуличин - 200 повісток, Марково - 800, Солотвин - 300..!і це дрібні гуцульські села!призивають лише западенців-відчайдухів?а на Буковелі і довколишніх курортах  натовпами ходять молоді та дужі "лівобережні" хлопаки!напівдурно їдять-п'ють й іронізують в бік нашого патріотизму!?що ж це за політика державна?зачистка патріотів та націоналістів?планомірне винищення українськості?я вже втратила розуміння того, що відбувається...Боже бережи мою країну і народ, благослови мій край в захисти від злих ігор та цинічних маніпуляцій...
 
п.с. уважнослухаю тих хто місяць тому кидався в мене яйцями за те що я стверджував про змову київської влади проти Західної України.

 

Цікаво, скільки там взагалі мешканців, що можна забирати 800 чоловіків??? Бо у нас (Київщина та Черкащина) середній розмір села - це 500-600 мешканців, а кількість чоловіків, що можно забрати в армію - від 50 до 100 максимум. Тобто залишаться лише жінки, діти та інваліди.

Link to comment
Share on other sites

@Спартак, это как-то отменяет факт потерь? ТС же говорит про "нацоналистов зачищают", а не мобпланы.

це не я говорю.

такі слова є у пості із фейсбуку який я процитував.

Link to comment
Share on other sites

хуйня

дрибни гуцульски села и 800 призывников?

хуйня

знаю про одно дрибне гуцульске сило на львивщине

1 призван на все село

Мкуличин велике село біля Яремчі

Але 200 призовників для нього то дуже багато

Link to comment
Share on other sites

Там же украинским языком написано, что за повестки.

 

 

у повістці й зазначено, що потрібно просто пройти медкомісію, щоби визначити кількість «придатних» військовозобов’язаних
Link to comment
Share on other sites

це не я говорю. такі слова є у пості із фейсбуку який я процитував.

Но доказательств то вы требуете, не? Я сомневаюсь, что есть какая-то избирательность в этом вопросе. Я думаю, что через военкоматы сейчас прогонят вообще всех военнообязанных, с выдачей вот таких вот повесток, как у меня, без конкретной даты и времени. Просто для того, чтобы определить мобилизационные резервы и заранее по возможности вычислить/отсеять всякую сепаратскую шваль и прочих неблагонадежных.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


ікаво, скільки там взагалі мешканців, що можна забирати 800 чоловіків

 

Приміром, в Космачі понад 7000 людей живе...

Але навряд чи кому прийде в голову забрати звідти таку кількість людей - отримають вОйну і АТО прямо на місці.

Link to comment
Share on other sites

Дзвонив на місце, в Богородчани, до кума.  Доповідаю з місця подій від беспосередніх учасників.

Богородчаський воєнком вирішив собі спростити завдання і першим відрапортувати про тотальну перевірку всіх військовозобов'язаних. Замість того, щоб планомірно і потроху викликати людей він вирішив кавалерійським наскоком вкластися в три дні.  От і пішли повістки на тотальну медкомісію, а баби не витримали, подумали, що будуть забирати всіх негайно, і зразу на війну, і кинулись груддю захищати своїх чоловіків. Кум каже, що мужики, які разом з ним проходили медкомісію, самі були в ахує, і не могли зупинити збісившихся баб. Зараз іде розбір польотів з обласним начальством, баби обложили Богородчани блокпостами, як Луганськ, воєнкому замість омріяних позачергових зірочок на погонах світить щось інше.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Херня все. Кривой Рог тоже мобилизуют. У меня повеска на руках, без даты, до звонка. Офицеров запаса берут тоже, даже несмотря на 45+

 

хм.. похоже на подготовку к тотальной мобилизации (

Link to comment
Share on other sites

по-перше, днями (5-6) все вирішиться, по-друге, служба у військах почесний обов'язок, тобто кожен має  не чекати на повістку, а до військкомату, і останнє, чому зразу "зачистка і винищення", наші втрати порівняно невеликі. 

зі я свій обов'язок в свій час виконав, правда з повісткою 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

іди тихо. не панікуй.

у нас вже 5 з роботи у луганську.

не триндять так як ти про своє "геройство".

Я теж ніби не юльок і не "любимчик" олдбоя :D  але тут повністю на його боці.Це мобілізаційні повістки.а не призовні .Тому не панікуй і не пости херні, B-) яку до речі тут постіно постиш.Причому з-за кордону.То не ТВОЯ справа.Сидиш дупою в теплі і НЕ ДІСТАВ ПОВІСТКИ0не сери в калісони від страху чи уявного обурення.тебе не візьмуть,ти вже зробив ВСЕ щоб тебе не взяли.УСПОКОЙСЯ.

Link to comment
Share on other sites

 

Nadya Nazaket Chernysh додала 2 нові світлини.
Микуличин - 200 повісток, Марково - 800, Солотвин - 300..!і це дрібні гуцульські села!призивають лише западенців-відчайдухів?а на Буковелі і довколишніх курортах  натовпами ходять молоді та дужі "лівобережні" хлопаки!напівдурно їдять-п'ють й іронізують в бік нашого патріотизму!?що ж це за політика державна?зачистка патріотів та націоналістів?планомірне винищення українськості?я вже втратила розуміння того, що відбувається...Боже бережи мою країну і народ, благослови мій край в захисти від злих ігор та цинічних маніпуляцій...
 
 
 
п.с. уважнослухаю тих хто місяць тому кидався в мене яйцями за те що я стверджував про змову київської влади проти Західної України.

 

хуйня какаято.....

опять начали спецом ватную" инфу" тянуть....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, скільки там взагалі мешканців, що можна забирати 800 чоловіків??? Бо у нас (Київщина та Черкащина) середній розмір села - це 500-600 мешканців, а кількість чоловіків, що можно забрати в армію - від 50 до 100 максимум. Тобто залишаться лише жінки, діти та інваліди.

 

Цікаво, скільки там взагалі мешканців, що можна забирати 800 чоловіків??? Бо у нас (Київщина та Черкащина) середній розмір села - це 500-600 мешканців, а кількість чоловіків, що можно забрати в армію - від 50 до 100 максимум. Тобто залишаться лише жінки, діти та інваліди.

 

Цікаво, скільки там взагалі мешканців, що можна забирати 800 чоловіків??? Бо у нас (Київщина та Черкащина) середній розмір села - це 500-600 мешканців, а кількість чоловіків, що можно забрати в армію - від 50 до 100 максимум. Тобто залишаться лише жінки, діти та інваліди.

так то мобілізаційні повістки від 20 до 60.Тобто ВСЕ доросле чоловіче населення.От якщо там є 3000 люду,то чоловіків мабуть і буде стільки.То ж не означає що призвуть всіх.Іде просто провірка  всього,що держава має з живої сили.Так то розумію.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дзвонив на місце, в Богородчани, до кума.  Доповідаю з місця подій від беспосередніх учасників.

Богородчаський воєнком вирішив собі спростити завдання і першим відрапортувати про тотальну перевірку всіх військовозобов'язаних. Замість того, щоб планомірно і потроху викликати людей він вирішив кавалерійським наскоком вкластися в три дні.  От і пішли повістки на тотальну медкомісію, а баби не витримали, подумали, що будуть забирати всіх негайно, і зразу на війну, і кинулись груддю захищати своїх чоловіків. Кум каже, що мужики, які разом з ним проходили медкомісію, самі були в ахує, і не могли зупинити збісившихся баб. Зараз іде розбір польотів з обласним начальством, баби обложили Богородчани блокпостами, як Луганськ, воєнкому замість омріяних позачергових зірочок на погонах світить щось інше.

значить правда таки...дякую за інформацію.

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні, 22 липня, на Прикарпатті протести проти часткової мобілізації не вщухали. У селах Яремчанської міськради на бік протестувальників стали представники місцевого самоврядування.
Так,  сільські голови Микуличина, Ворохти, Татарова, Яблуниці та Поляниці публічно спалили мобілізаційні посвідчення та журнали з результатами проведення медкомісій. Про це повідомляє Курс.

Також головний лікар Яремчанської міської лікарні Олександр Соколюк написав розписку, в якій зазначив, що «проведений медогляд був неповний», а отже, незаконний.

Для вирішення конфлікту сьогодні в Яремче приїде поспілкуватись із жінками військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК.

 

 

 

патриотично, чо

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні, 22 липня, на Прикарпатті протести проти часткової мобілізації не вщухали. У селах Яремчанської міськради на бік протестувальників стали представники місцевого самоврядування.

Так,  сільські голови Микуличина, Ворохти, Татарова, Яблуниці та Поляниці публічно спалили мобілізаційні посвідчення та журнали з результатами проведення медкомісій. Про це повідомляє Курс.

Також головний лікар Яремчанської міської лікарні Олександр Соколюк написав розписку, в якій зазначив, що «проведений медогляд був неповний», а отже, незаконний.

Для вирішення конфлікту сьогодні в Яремче приїде поспілкуватись із жінками військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК.

 

 

 

патриотично, чо

На Прикарпатті повно "біженців" з Донбасу. 

Молодих і мордастих. 

Того й така реакція.

Link to comment
Share on other sites

та протести через те, що біженці з Донбасу, які принесли цей піздєц в країну, відпочивають собі в горах, а інші мають йти захищати їхню землю і майно

ті ж гуцули б не втікали зі своєї землі, а вже б партизанили по-повній

Link to comment
Share on other sites

А вы не переживайте. После окончания всего этого бардака их будут чморить ВЕЗДЕ, куда бы они в Украине не приехали. Они просто еще не подозревают, как хреново жить с  кармой трусов и сцыкунов.

Link to comment
Share on other sites

А вы не переживайте. После окончания всего этого бардака их будут чморить ВЕЗДЕ, куда бы они в Украине не приехали. Они просто еще не подозревают, как хреново жить с  кармой трусов и сцыкунов.

 

Та ви теж не переживайте. На прикарпатті в зв'язку з мобілізацією їх будуть п==здити прямо вже. Бо буковельські біженці тут вже всіх дістали.

Link to comment
Share on other sites

@Спартак, только прошу,  не надо всех под одну гребенку. Люди разные бывают и по-разному себя ведут. Если бы я эвакуировал свою семью, то потом бы вернулся либо партизанить, либо добровольцем - но при условии, что жена на новом месте сможет устроиться и детям кусок хлеба зарабатывать, а не на шее у кого-то сидеть. Мне по другому совесть не позволит.

Link to comment
Share on other sites

@Спартак, только прошу,  не надо всех под одну гребенку. Люди разные бывают и по-разному себя ведут. 

0,5% - це не явище і не закономірність.

Це випадковість. 

Донбасята воювати не будуть.

Link to comment
Share on other sites

 

 


0,5% - це не явище і не закономірність. Це випадковість. Донбасята воювати не будуть.

При всем уважении, но это ваше личное мнение. Вы сами всех эвакуировавшихся не видели и не общались, чтобы говорить о процентах. Но я проведу такую аналогию о тенженции, которая возникает в  обсуждениях услуг интернет-провайдеров. Когда случается проблема, почти каждый бежит на форум рассказать, как все плохо, и какие они сволочи. А когда все хорошо, клиент просто пользуется услугой, не заморачиваясь дифирамбами в адрес провайдера. А если вдруг кто-то и скажет, что все хорошо, так его сразу зачмырят, что товарищ занимается рекламой.

 

Так и тут. О негативе вам расскажут обязательно. А чтобы найти хорошие отзывы, придется искать самостоятельно. Потому не расписывайтесь за всех.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...