Перейти до змісту

Позитивчег про кацапов


ЦеDzip

Recommended Posts

:weep: :weep: :weep:

перейшов за посиланням, і пронікся :D . Хлоп’я живе 10 (десать!) років у Празі, і не знайшов друзів поміж чехів.., що і не дивно подивившись його ролик

https://www.youtube.com/watch?v=8gF-7IqZ-I4

 

"проведенная во время пражской весны в 1986 году"

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

Кацапи не розуміють, за що їх так не люблять. Ага, почекайте, це ще квіточки...

 

https://www.youtube.com/watch?v=JZ4bKzQZDLY

 

імхо кліп контроверсійний. Як би  там не було, вони з цією пані розмовляли ввічливо. Та й незрозуміло там взагалі, через що  саме вона на них накинулася

Link to comment
Share on other sites

імхо кліп контроверсійний. Як би  там не було, вони з цією пані розмовляли ввічливо. Та й незрозуміло там взагалі, через що  саме вона на них накинулася

Я в коментах на ютубі читала, що вона чеською каже, що росіяни вбили в 68 її брата. Наскільки я розумію: 1. вони добре розуміють, що вона їм каже. 2 .як вже розібралися - автор живе у Чехії вже 10 років, але з пані чомусь розмовляє російською.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Одна и основная причина почему не стоит пускать кацапов к себе в страну:

Ведя себя совершеннейше хамским образом, презирая культуру, законы и самих жителей страны их приютившей они искренне считают, что их дискриминируют из-за их русскости

Змінено користувачем Veni-vidi
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я в коментах на ютубі читала, що вона чеською каже, що росіяни вбили в 68 її брата. Наскільки я розумію: 1. вони добре розуміють, що вона їм каже. 2 .як вже розібралися - автор живе у Чехії вже 10 років, але з пані чомусь розмовляє російською.

 

ясно... ну її зрозуміти можна, хоча обдути будинок теж не той.... гадаю від такого й корінні чехи були б не у захваті

 

втім, якби сама не зтикнулася свого часу з дуже великим негативом на рівному місці, мене б мо вразило більше. Загалом до чехів я рівно дихаю

Link to comment
Share on other sites

Следователи Кемеровской области проводят проверку по факту халатности, допущенной после смерти человека. Труп погибшего почти двое суток пролежал прямо на улице в Новокузнецке. Причем к телу была прикреплена бирка о направлении на судебно–медицинское исследование.

http://www.novokuznetsk.su/news/city/1429760648

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:weep: :weep: :weep:

перейшов за посиланням, і пронікся :D . Хлоп’я живе 10 (десать!) років у Празі, і не знайшов друзів поміж чехів.., що і не дивно подивившись його ролик

 

 

 

 

1. Негативное отношение.    

— нормальное отношение, если сам ведешь себя по-человечески. PS: Ремарки типа "несущественных потерь" меня лично выбешивают, только из-за них уже буду к этому человеку настороженно относиться.

 

2. Визы.

— Сейчас все более чем упорядочено, мне пару раз приходилось этим заниматься. Бюрократии не так уж много, потери времени -- два раза по два часа раз в два года (было год, как он говорит)

 

3. Менталитет.

— за 10 лет нет чешских друзей? Тут в зеркало пора посмотреть. btw: я тут больше 10 лет живу.

 

4. Проблемы с работой.

— бред ниочем. Стандартные требования закона -- выдаются за минусы. Язык можно и не знать (я только через год более менее выучил, общался на английском). То, что при всех равных возьмут местного, -- так это ясен хрен! А чего ты ожидал? Нужно быть лучше! 

 

5. Нечистоплотность.

— в каком бомжатнике он живет?

 

Короче, я такую пургу от местных "узкоязычных" слышу столько, сколько тут живу. Кое-кто со временем вылечивается, но многие так и продолжают бухтеть.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Просто в росіян є така риса - вони реально думають, що свім має бути навпрочуд цікаво з ними і сам факт їхньої появи має в людей викликати бажання з ними спілкуватися. Типу вони то щось таке особливе, що в усіх зацікавленість має викликати.

І дуже ображаються та дивуються, коли цього не стається

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Просто в росіян є така риса - вони реально думають, що свім має бути навпрочуд цікаво з ними і сам факт їхньої появи має в людей викликати бажання з ними спілкуватися. Типу вони то щось таке особливе, що в усіх зацікавленість має викликати.

І дуже ображаються та дивуються, коли цього не стається

Так воно і є, кацапи нагадують дешевеньких клоунів, але притомна людина не буде щодня ходити до цирку

Link to comment
Share on other sites

ІМХО це наслідок перекосів їхніх з самопіаром. "Вєлікая русская культура", "загадочная русская душа" (уся загадковість полягає зазвичай у тому, що вони міри ні у чому не знають)

От і думають, що то має усім бути цікаво.....

Link to comment
Share on other sites

ІМХО це наслідок перекосів їхніх з самопіаром. "Вєлікая русская культура", "загадочная русская душа" (уся загадковість полягає зазвичай у тому, що вони міри ні у чому не знають)

От і думають, що то має усім бути цікаво.....

угу. Люди живут в мире который для них придумали поэтому конфликтуют с реальностью

Link to comment
Share on other sites

Просто в росіян є така риса - вони реально думають, що свім має бути навпрочуд цікаво з ними і сам факт їхньої появи має в людей викликати бажання з ними спілкуватися. Типу вони то щось таке особливе, що в усіх зацікавленість має викликати.

І дуже ображаються та дивуються, коли цього не стається

 

 

і в будь-якому місці вони вважають, що всі їм щось винні

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Короче, я такую пургу от местных "узкоязычных" слышу столько, сколько тут живу. Кое-кто со временем вылечивается, но многие так и продолжают бухтеть.

 

Но что, сука, характерно - назад в свои ебеня так и не сваливают!!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Но что, сука, характерно - назад в свои ебеня так и не сваливают!!

Мучаюццо цуко, страдают, но продолжают жрать кактус.

Причем от места єто нихрена не зависит, таких видал и в Штатах, и в Канаде, и в Чехии. По рассказам друзей  -- в Германии их племя особо ватно рафинировано и многочисленно.

Link to comment
Share on other sites

Все, що вам потрібно знати про расєйську грамотність :)

 

Самый неграмотный участник «Тотального диктанта» на Урале сделал 273 ошибки на 282 слова, из которых состоял текст диктанта. Об этом рассказала один из организаторов акции Марина Бабикова, передает ТАСС.

«Это выглядело так, как будто он писал диктант красной ручкой, а мы проверяли синей. Мы даже сначала подумали, что русский – это его не родной язык. Но потом выяснили, что все-таки родной», – пояснила она.

 

https://slon.ru/posts/50842

Link to comment
Share on other sites

ааааааааа  :fp1:  вот так и нашкребут денег на постройку керченского моста 

 

У Росії хочуть внести зміни до законодавства щодо поховань  У Росії запланували розкопати всі старі занедбані могили, прах пропонують направити на кремацію, а знайдені коштовності підуть до держскарбниці.

Про такі нововведення йдеться в проекті закону "Про похоронну справу в РФ і про внесення змін в окремі законодавчі акти", що підготувало Міністерство будівництва і ЖКГ Росії, пишуть "Известия".

Саме в цьому проекті й пропонують направляти в державну власність виявлені коштовності в ході планованої масової кремації останків з покинутих могил.


Мінбуд РФ приблизно оцінює площу занедбаних поховань у 18-25 тисяч гектарів. Експерти в області похоронної справи говорять, що в передбачуваному обсязі занедбаних поховань можуть бути десятки мільйонів могил. При цьому фахівці навіть приблизно не беруться оцінити можливу кількість дорогоцінних каменів, золотих і срібних прикрас, інших цінностей, які є в цих похованнях. Представники ж церкви стверджують, що в православних традиціях як мінімум прийнято ховати небіжчика з натільним хрестом.

http://tsn.ua/groshi/u-rosiyi-hochut-rozkopati-vsi-stari-mogili-a-znaydeni-koshtovnosti-napraviti-do-derzhskarbnici-423151.html

У самому Мінбуді РФ зазначили, що сьогодні не можливо провести оцінку можливих виявлених цінностей через відсутність статистичних даних.

Можлива норма закону вже викликала в Росії хвилю негативу та несприйняття щодо розкопування старих могил.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dasha Poligaeva @Poligaeva
·
2 ч. 2 часа назад

Памятник Ленину в Биробиджане нечаянно разрушил местный коммунист, сообщает агентство EAOmedia

Link to comment
Share on other sites

о, пошли выносить все подчистую?  :gigi:

 

 

‪#‎Ого‬!

Банк Ротенбергов получил доступ к пенсионным накоплениям:

http://top.rbc.ru/financ…/…/04/2015/5539003f9a7947a75c3489b3

 
ЦБ разрешил пенсионным фондам размещать накопления на депозитах попавшего под санкции СМП Банка братьев Ротенбергов.
TOP.RBC.RU
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

ПАМЯТНИК ЛЕНИНУ В БИРОБИДЖАНЕ СЛУЧАЙНО РАЗРУШИЛ КОММУНИСТ

 

24 апреля 2015 г. 14:15

Источник: РБК

1 просмотр

 

http://atn.ua/sites/default/files/styles/euro2012_news/public/696515_650x410_1_650x410.jpg?itok=8QRxcqmZ

1 / 1

 

 

Памятник Владимиру Ленину в Биробиджане, административном центре Еврейской автономной области Российской Федерации, нечаянно разрушил местный коммунист, передает агентствоEAOmedia.

Руководитель пресс-службы УМВД РФ по ЕАО Оксана Ткачева рассказала, что представитель КПРФ совершил неудачную попытку перевезти памятник с территории завода "Дальсельмаш" в "более подходящее место".

По его мнению, бюст советского вождя должен был находиться в селе Валдгейм Биробиджанского района. В процессе перемещения памятник был непоправимо поврежден.

Напомним, ранее сообщалось, что в Биробиджане неизвестные разрушили бюст Ленина и разобрали постамент. Представители КПРФ сообщали, что по данному факту готовится обращение в прокуратуру.

 

:weep:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...